.....

Тук ще се местят всички теми, които са приключени.
Аватар
Новак
Новак

Мнения: [ 11 ]
Регистриран на: 28 Яну 2012, 20:08
Обратна връзка:

.....

Мнение от Nqma Tun Mun »

здравейте. С доста от вас сме се засичали тези дни по сървърите и сме разпускали яко, но сега вече няма да е така (поне за мен). След този бан който стана по погрешка (донякъде и моя грешка) аз повече няма да мога да играя в сървърите ви. Бана се получи, защото ми се стори, че един играч използваше вал и аз пуснах моя хак с който преглеждам демота и наблюдавам понякога играчи та мисълта ми е че го пуснах за да наблюдавам играч, а не да го използвам но както и да е бана вече го има. Няма как да ви покажа и демо да се убедите имам само думата си като доказателство. С някои от вас сме играли повечко и съм убеден, че имате поглед върху играта ми и че сте на мнение че тя е чиста. Това е от мене съжелявам само за едно....сървърчето си беше готино и можеше да се разпуска в него.
Аватар
Аматьор
Аматьор

Мнения: [ 80 ]
Регистриран на: 18 Дек 2011, 20:04
Ник в играта: The fool from the...
Скайп профил: skpopey
Обратна връзка:

Re: .....

Мнение от skpopey »

не смятам,че който и да е администратор от екипа ни ползва хак за да "разпознава" хакерите.Това само по себе си означава,че те личат и без ти самият да имаш хак-сам си си виновен,след 2 месеца може дойдеш пак.
.
Аватар
Завинаги един от нас.
Завинаги един от нас.

Мнения: [ 693 ]
Регистриран на: 03 Дек 2011, 02:31
Ник в играта: HenyKucT
Скайп профил: *.*
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Варна

Re: .....

Мнение от HenyKucT »

Причина за бан: [CSF-AC] CDHack Detected
На това ако му викаш "wall hack" :)
Изображение
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 1536 ]
Регистриран на: 27 Юли 2011, 00:48
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: .....

Мнение от Ивчо »

Бана е единствено по твоя грешка тъй като си баннат от античийта дори и да е станало както казваш.Винаги ако решиш можеш да използваш "Sms unban". Поздрави.
"DemoLitioN : Пламене жив ли си или играеш ЛИГА ?"

Изображение
Аватар
Новак
Новак

Мнения: [ 11 ]
Регистриран на: 28 Яну 2012, 20:08
Обратна връзка:

Re: .....

Мнение от Nqma Tun Mun »

хах. смс ънбан няма да използвам това е сигурно а относно сд хака явно толкова и ги разбираш хаковете щом незнаеш че той съдържа в себеси и валл хак. Много добре знаете че си ви мачках без хак не може да не сте ме следили. След като ви мачкам без него закакво ми е да го пускам :D Незнаех, че античийта ще ме засече като съм spec.
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 728 ]
Регистриран на: 08 Авг 2011, 15:50
Ник в играта: Koceto
Скайп профил: koceto_slackserv
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: .....

Мнение от Koceto »

Пич, освен да ти кажа, че тези, които не ползваме хакове, може да допуснем такава грешка, а ти си прави изводите, какво ти намеквам :) Приятна почивка !

Между другото, никой не те кара да ползваш услугата, колегата просто ти предлага......но пак въпрос на мисловен процес :)
'' Човек не може да се изгуби, освен когато е сигурен, че знае пътя..."
Китайска пословица
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 1536 ]
Регистриран на: 27 Юли 2011, 00:48
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: .....

Мнение от Ивчо »

Аз само ти предложих , на сила не те карам.Банове от античийта по друг начин не се махат.Това ,че си влезнал с хак е абсолютно и само твоя отговорност.Да не говорим ,че беше кандидатствал и за админ :
Nqma Tun Mun написа: Бана се получи, защото ми се стори, че един играч използваше вал и аз пуснах моя хак с който преглеждам демота и наблюдавам понякога играчи та мисълта ми е че го пуснах за да наблюдавам играч, а не да го използвам но както и да е бана вече го има.
Това ясно показва и преценката ти.Аз админ който да различава хакери с хак не познавам . . . . .
"DemoLitioN : Пламене жив ли си или играеш ЛИГА ?"

Изображение
Заключено Заключено

Обратно към “Приключени теми”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост