UEFA Champions League 2006-2007

Тук ще се преместват стари и приключени теми от раздел "РАЗВЛЕЧЕНИЯ".

Модератор: Развлечения

Заключено
Аватар
oNlY [!]
Напреднал
Напреднал
Мнения: 236
Регистриран на: 24 Май 2013, 20:27
Ник в играта: oNlY [!]
Скайп профил: only.shit.1
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

UEFA Champions League 2006-2007

Мнение от oNlY [!] »

http://zamunda.net/details.php?id=121398 - линк за сваляне.
Като свалите играта я инсталирате.
Като дойде ред до кодовете в диска с дясно копче натискате и Ви изкачат папки.
Има една crack или Razor199111 май беше.. отваряте, която Ви се е появила. (Понякога са различни)
Има едно rlz(още е дълго това име) натискате го и там Ви се показва код... Копирате кода слагате първата дума на единия ред и така всички . Започвате от ляво, не от дясно !
След това я инсталирате... идва ред на регистрацията... то не Ви е нужна !
Ще ви се покаже:
REGISTER NOW
REGISTER LATER
Вие цъкате естествено REGISTER LATER.
И играта Ви е готова. Отново влизате в crack/Razor199111.
Натискате CLO7 и май ще ви се пусне играта. Ако не стане ми пишете ЛС или скайп: only.shit.1
ВАЖНО!!! Само който се интересува и иска да я играе да направи това, което съм написал в темата... ако не стане скайп или ЛС в форума !
КЪСМЕТ !



-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

А след това ако Ви стане можете да попълните това:
Общо Гола имате ? (Аз имам 520) Proffesional of gols :) :cheers: Пример
С какъв отбор играете ? (FC Barcelona) Пример
С кой футболист от отбора Ви сте вкарвали най-много голове ? (ROONEY) Пример (АА, купих си го в BARCA :D)
Можете и други неща да казвате... за играта аз просто не се сещам :D късмет


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Как се играе играта? -
A - Центрирате.
D - Шутите.
W - Извеждащ пас.
S - Нормален пас.
Е - Спринт. (По бързи сте)


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Как изглежда играта ? -
Изображение
PLAY NOW - Играете с някой отбор, ако загубите нищо не става. Просто играете мач.
THE TREBLE - Правите си мениджър, там са важни мачове и има TRANSFER MAKER.
GAME MODES - Можете да играете tournament... демек избирате си отбор и играете. Можете и да не го играете от QUICK SIMULATION - натискате OK и ще видите с колко сте загубили, били , равни.
Това са по-важните неща... ако нещо друго се сетя, ще го добавя в темата.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


MY UEFA CL
MY UEFA CL, можете да купувате нови неща, да гледате HISTORRY BLOK-а....като натиснете STORE, можете да купувате топки, стадиони..., но не е толкова лесно... трябва да сте играли мачове, и да натрупате points и тогава можете да си купите.
Изображение
Изображение
НОВ СКАЙП: only.shit.1
Заключено

Обратно към “Архив "Развлечения"”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост