PlayerTrail

Аватар
hackera457
Новак
Новак
Мнения: 9
Регистриран на: 06 Фев 2015, 21:57
Ник в играта: hackera_vd
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

PlayerTrail

Мнение от hackera457 »

Версия: 1.0
Автор: hackera457 (Аз)

Описание:
Показва "пътека" (Trail) след играча. Тъй като единствения подобен плъгин в интернет е стар, със супер омазан код, този плъгин е изцяло пренаписан както и малко по-различен. Различното е, че при написване на команда ще се отвори меню, с помощта на което всеки един играч ще може да си персонализира своя trail. Менюто предоставя възможност за активиране и деактивиране на trail-а, вид на спрайта, живот, ширина, осветеност, цвят. Плъгина притежава конфигурационен файл, в който съм ви предоставил пълна свобода за конфигурация като при некоректно конфигурирано нещо ще се отрази грешката във лог файл. Eстествено сложил съм лимит на спрайтовете като всеки може да си го промени от .sma файла като промени:

Код за потвърждение: Избери целия код

#define MAX_SPRITES   40  
По подразбиране съм подбрал спрайтове, който според мен са интересни. Важното е да знаете, че не на всички спрайтове може да се задава цвят, затова да се не чудите ако например на Biohazard сте сложили цвят, а той не се променя.

Снимки:
Изображение

Изображение

Изображение

Сървъри използващи плъгина:
ТУК

Версията е тестова и при откриване на бъг пишете и ще се постарая да се коригира
hackera457_playertrail.rar
(113.03 KiB) Свалено 21 пъти
Публикувай отговор

Обратно към “Плъгини”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта