Начало Форум Сървъри Банове Правила и Условия   »

Заглавие на темата: Относно оплакванията от СМС Потребители

Всичко свързано със смс услугите, предлагани от SLACKSERV.COM - информация, помощ, препоръки, оплаквания и др.

Относно оплакванията от СМС Потребители

Мнениеот famozeN » 18 Яну 2014, 02:57

Има малко неразбирателство относно раздела оплакване от смс админи и оплакване от играчи. Значи пускам Моля влезте в акаутна си за да виждате линковете!!! (смс админ) който не е нарушил смс правата си, а е нарушил правилата на сървъра в който играе. От там ми пишат под мнението цитирам Моля влезте в акаутна си за да виждате линковете!!!. И респективно аз отивам в смс услуги и пускам оплакването там докато някой неми каже цитирам Моля влезте в акаутна си за да виждате линковете!!!. Моля да се обърне внимание на този малък проблем и да нестава такова разминаване. Дори потребителя да е смс/вип да може да се наказва според правилата на сървъра и да нени пращат за зелен хайвер.
Последна промяна famozeN на 18 Яну 2014, 03:06, променена общо 1 път
Аватар
famozeN
Напреднал
Напреднал
Бонус точки: 0
Регистриран: 10 Ное 2013
Предупреждения: 0
Ник в играта: famozen
Вашият пол е: Мъж

Мнениеот Ивчо » 18 Яну 2014, 03:06

Така е прав си.Ще закача темата да я видят всички и смс потребители нарушили правилата на сървъра да се наказват.В случая бан за 1 ден за предоставените от теб доказателства.Ще видя утре да променя малко правилата.
"DemoLitioN : Пламене жив ли си или играеш ЛИГА ?"

Изображение
Аватар
Ивчо
Respected
Respected
Регистриран: 27 Юли 2011

Мнениеот DemoLitioN » 18 Яну 2014, 15:39

Щом не е нарушение на СМС правилата се пуска в Оплакване от играчи, където се наказва, както и "обикновените" играчи, а вече ако е нарушил правило на СМС правилата се пуска в Оплаквания от СМС Админ/Вип, където да се вземат мерки и съответно наказание било то отнемане на флаг или на правата на цяло.
"Беден е не този, който има малко, а този, който иска да има повече".
Сенека
Аватар
DemoLitioN
Respected
Respected
Регистриран: 20 Авг 2011
Ник в играта: DemoLitioN

Мнениеот beOnewithMe » 06 Авг 2014, 17:24

Ами, ако СМС потребителя наруши правило на сървъра, което е за Бан според наказателният кодекс? Не трябва ли да се санкционират правата му, след като е баннат?
"Винаги съм чувал да казват, Санчо, че да правиш добро на глупаци, е все едно да наливаш в морето вода."

Офтопик:

ŵħǻť ȷș ßřōķēʼn, ĉąńť ßē řęƑƟŗğęƉ฿£ý०ʼnÐ
Аватар
beOnewithMe
Баннат
Баннат
Регистриран: 06 Сеп 2013
Ник в играта: beyond
Скайп профил: gucisan

Мнениеот Tony Montana » 06 Авг 2014, 19:03

Само ако е баннат за помощни средства.
You Can Talk All You Want But My Skin Is really Thick Im The Leader Of The Crowd And My Game Is Really Slick Im [blink]UNSTOPPABLE[/blink]
Изображение
Аватар
Tony Montana
Respected
Respected
Регистриран: 09 Юни 2012
Ник в играта: Tony Montana
Скайп профил: neverland_m.j.

Мнениеот bari03 » 12 Ное 2021, 00:07

Моля влезте в акаутна си за да виждате линковете!!! има много, но не всички са ефективни. Изпробвах доста, преди да открия тези, които наистина ми вършат работа, улесняват ме и ми позволяват да поддържам чистотата с минимални усилия.
Аватар
bari03
Новак
Новак
Регистриран: 25 Мар 2021
Ник в играта: meOizo
  • { SIMILAR_TOPICS }
    Отговори
    Преглеждания