Кандидатура за социално-конфликтен админ

Тук ще се местят отхвърлените кандидатури
Заключено
Аватар
CykaChuTa
Новак
Новак
Мнения: 2
Регистриран на: 22 Авг 2016, 21:33
Ник в играта: Обесената_салата
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Кандидатура за социално-конфликтен админ

Мнение от CykaChuTa »

1.Препоръчително трябва да имате навършени 16 години! За сървърите Zombie Basebuilder,Deathrun,JailBreak,HideNSeek -14(Напишете годините си!) - 20+
2. Задължително трябва да имате минимум 30 игрални часа в сървъра, за който кандидатствате! - навършил съм ги часовете.
3. Напишете Вашето име! - Николай Бутонков (приятелите ми викат: аутиста или индианеца)
4. Напишете Вашия ник! - веселата_салата,РускиБляд,ХулиганчетоСраго и много други.(избират се спряло планетарното разположение на Нептун)
5. За кой сървър кандидатствате? - Изявявам желание за класическият ви сървър,поради наличието на множеството зачестили избухващи устни нападки между виртуалните ви играчи.
6. Защо искате да сте админ в нашите сървъри? (С какво бихте били полезен в развитието на сайта/форума/сървърите)? - Както споменах по горе , мога да допринеса с тактически си лирически възможности за обуздая всеки вербален спор , проблем , нападка ,лесно и от замах със прецизна точност спрямо справедливостта и суверенитета на даден играч. Също така мога да допринеса за намаляването на влизащите виртуално мошеници поради дългогодишният ми опит с игрането на "ответен удар".
7. Задължително Skype за връзка: -колЮаутиста,рокаФолкер1 ,Гухото магаре и прочие.
Аватар
Genata
Шефчето
Шефчето
Мнения: 4475
Регистриран на: 27 Юли 2011, 17:31
Ник в играта: USS Enterprise
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Карлово
Обратна връзка:

Re: Кандидатура за социално-конфликтен админ

Мнение от Genata »

Аз па ти викам,мани ке те пребия и чао.
Изображение
Заключено

Обратно към “Отхвърлени кандидатури”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост