[Кандидат админ]Jailbreak-live the last day of your life

Тук ще се местят отхвърлените кандидатури
Заключено
Аватар
hahoto
ВИП
ВИП
Мнения: 60
Регистриран на: 04 Апр 2015, 14:58
Ник в играта: hah <3 MAKE ME BELIEVE
Скайп профил: killer135792468
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

[Кандидат админ]Jailbreak-live the last day of your life

Мнение от hahoto »

1. Задължително трябва да имате навършени 16 години! ( За сървърите Zombie Basebuilder,Deathrun,JailBreak,HideNSeek -14 ) (Напишете годините си!) - 15
2. Задължително трябва да имате минимум 30 игрални часа в сървъра, за който кандидатствате! - Имам ги
3. Напишете Вашето име! -Милен
4. Напишете Вашия ник! - live the last day of your life
5. За кой сървър кандидатствате? - Jailbreak
6. Защо искате да сте админ в нашите сървъри? (С какво бихте били полезен в развитието на сайта/форума/сървърите)? - В сървъра доста често има системни нарушители, който псуват на воля и не само, знаете как е положението в сървъра, но не го знаете когато няма админ. За сървъва общо взето-Да има ред и дисциплина. За форума- Каквото трябва(единствено да ми е по силите).
7. Задължително Skype за връзка: - Не ползвам, в смешния случай, че нещо се развие не ми е проблем да направя :D
Офтопик:
Не се надявам на нещо интересно, исках да видя мненията ви :D
Аватар
LifeStyleeeer
Активен
Активен
Мнения: 264
Регистриран на: 01 Сеп 2014, 19:50
Ник в играта: abnormal|LifeStyleeeer
Скайп профил: wwronger
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ]Jailbreak-live the last day of your life

Мнение от LifeStyleeeer »

Най—голямото против ,което ще дам , давал си невалидни команди ,заяждаш се,имаш се за голямата работа и още много други неща...+имало е оплаквания от теб и си бил предупреждаван.
Аватар
JukeCity
Respected
Respected
Мнения: 4313
Регистриран на: 01 Апр 2014, 20:44
Ник в играта: .
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ]Jailbreak-live the last day of your life

Мнение от JukeCity »

LifeStyleeeer написа:Най—голямото против ,което ще дам , давал си невалидни команди ,заяждаш се,имаш се за голямата работа и още много други неща...+имало е оплаквания от теб и си бил предупреждаван.
Против!
Аватар
r1odayftw
Respected
Respected
Мнения: 2994
Регистриран на: 17 Авг 2011, 12:14
Ник в играта: r1oday
Скайп профил: r1odayftw
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ]Jailbreak-live the last day of your life

Мнение от r1odayftw »

LifeStyleeeer написа:Най—голямото против ,което ще дам , давал си невалидни команди ,заяждаш се,имаш се за голямата работа и още много други неща...+имало е оплаквания от теб и си бил предупреждаван.
Колегата е казал всичко.Против
Изображение
Аватар
monster
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Мнения: 1319
Регистриран на: 09 Окт 2012, 10:46
Ник в играта: ...
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ]Jailbreak-live the last day of your life

Мнение от monster »

То няма какво да добавя още освен Против!!
Аватар
Melachka
Много Добър
Много Добър
Мнения: 686
Регистриран на: 25 Апр 2015, 16:02
Ник в играта: Melachka
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ]Jailbreak-live the last day of your life

Мнение от Melachka »

Категорично против, има само едно свободно място за админ в този сървър и не смятам, че това трябва да си ти. Най-малкото изгуби моето доверие, както и на другите хора от екипа ни. Наскоро беше станал някакъв филм и се оказа, че си некво fake, че си момче вместо момиче (или обратното, вече му изтървах края) и се представяш за нещо друго, не знам какво си последно, ама и нещо средно да си не пречи, защото всички сме хора и живеем в 21 век. Проблема е, че излъга много хора и им загуби доверието, особено моето. Преди да разбера филмарските истории, че си момче, вместо момиче лично аз се надявах ти да станеш част от екипа, но нещата не са били изобщо такива, каквито изглеждаха тогава. Най-малкото моето доверие няма как да го върнеш повече, каквото и да правиш. Иначе стабилно си разбираш от мода и това си личи, знаеш правилата и тънкостите на jail-a като цяло, а иначе това, което са написали колегите относно невалидните команди от твоя страна няма да го коментирам, защото всеки допуска грешки, понякога е прекалено разсеян и преуморен и не се усеща какви простотии пише, аз дори преди два-три дни бях написал някаква простотия, не помня каква, но просто мисълта ми е, че всеки прави грешки, а грешките могат да бъдат изчистени. Твоят най-голям и най-главен проблем е, че излъга много хора и това те прецаква. Иначе лайфчето е прав за това, че си се заяждал, правил си го и с мен, когато не стане по твоята, но оставам това настрана. моето мнение е, че с това държание и с тия лъжи няма как да си админ тук и да си част от екипа, но по принцип всеки заслужава своя втори шанс, може след месец-два-три и ти ще получиш своя. Пожелавам ти успех, но не очаквам нищо. Иначе е приятно да се играе jailbreak с теб, защото си добър/добра и ми прави кеф да цъкам с теб. Добър играч си, но само толкова. Иначе не знаех, че се казваш Милен/Миленка, до скоро беше Katerina^^? После стана от Катерина Катеринчо, след седмица те очакваме от Милен Милена и след това нормалните оправдания, че брат ти има шизофрения, раздвоение на личността и се представял за друг човек през цс-а. :D
Офтопик:
Пак повтарям: за мен ти си един много добър играч, разбиращ отлично от Jailbreak мода, знаеш всички правила и наистина си те бива като цяло, но само толкова. Не искам нито да се обиждаш или да се сърдиш нещо, просто ти казвам това, което мисля и моето мнение е, че освен един добър играч, нищо друго не си. Особено с тези лъжи си ми паднал/а в очите от доста отдавна, иначе нямам нищо лошо или нещо лично срещу теб. Peace :victory:
Аватар
Excione ツ
Respected
Respected
Мнения: 1987
Регистриран на: 20 Фев 2015, 16:14
Ник в играта: '
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ]Jailbreak-live the last day of your life

Мнение от Excione ツ »

Вземай на другата кандидатура си снимай личната карта направо, че с тези филми, които е описало момчето по-горе не те виждам. Доста наказания съм ти спестявал аз и колегите и трябва време, за да ги позамажеш. Против!
Аватар
HuliganaKuncho
Respected
Respected
Мнения: 1385
Регистриран на: 14 Дек 2013, 15:10
Ник в играта: HuliganaKuncho
Скайп профил: petar.sub12
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ]Jailbreak-live the last day of your life

Мнение от HuliganaKuncho »

Не мисля, че си замесен от такова тесто, против.
Средни пръсти от морето до небето, #хаштаг Кънчата хлг, искренно ваш враг.
Аватар
b0TL!k3_1926
Respected
Respected
Мнения: 2114
Регистриран на: 11 Апр 2012, 13:53
Ник в играта: b0TL!k3_1926
Скайп профил: emo_003
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: В нас
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ]Jailbreak-live the last day of your life

Мнение от b0TL!k3_1926 »

ОТХВЪРЛЕН !
Изображение
Изображение
Заключено

Обратно към “Отхвърлени кандидатури”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 2 госта