[Кандидат Админ] JB - Shefa

Тук ще се местят приетите кандидатури
Заключено
Аватар
Excione ツ
Respected
Respected
Мнения: 1987
Регистриран на: 20 Фев 2015, 16:14
Ник в играта: '
Обратна връзка:

[Кандидат Админ] JB - Shefa

Мнение от Excione ツ »

1.Препоръчително трябва да имате навършени 16 години! ( За сървърите Deathrun,JailBreak,HideNSeek -14 ) (Напишете годините си!) - Имам, 18.
2. Задължително трябва да имате минимум 30 игрални часа в сървъра, за който кандидатствате! - Имам.
3. Напишете Вашето име! - Теодор
4. Напишете Вашия ник! - Shefa
5. За кой сървър кандидатствате? - JB
6. Защо искате да сте админ в нашите сървъри? (С какво бихте били полезен в развитието на сайта/форума/сървърите)? - За да помагам.
7. Задължително Skype за връзка: - excione
Аватар
shenzo:D
Respected
Respected
Мнения: 882
Регистриран на: 02 Юни 2015, 19:30
Ник в играта: ....
Скайп профил: ....
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Нови Искър, София.
Обратна връзка:

Re: [Кандидат Админ] JB - Shefa

Мнение от shenzo:D »

Колебая се какъв вот да ти дам, заради ония бан, ти си знаеш. Иначе знаеш правилата, редовен си и мисля, че няма да допускаш повече грешки. Давам ти "За" , но ти препоръчвам да внимаваш с действията си в игра. Успех.


Изображение
Аватар
Stilqna
Напреднал
Напреднал
Мнения: 187
Регистриран на: 27 Дек 2015, 01:12
Ник в играта: FBI
Скайп профил: stilqnka00
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: [Кандидат Админ] JB - Shefa

Мнение от Stilqna »

Държиш се добре,знаеш правилата,помагаш с каквото можеш.ЗА!
Аватар
Drea<M>40
Respected
Respected
Мнения: 1426
Регистриран на: 26 Мар 2016, 22:03
Ник в играта: -|LR|-*DIXIKlO^
Скайп профил: unsi1231
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: зад волана
Обратна връзка:

Re: [Кандидат Админ] JB - Shefa

Мнение от Drea<M>40 »

Редовен си в сървъра, не съм те срещал в нарушения и си запознат с мода. ЗА!
ПС:Само дано не намалее много активността ти в майнкрафт сървъра ;д.
Последно промяна от Drea<M>40 на 19 Мар 2017, 17:11, променено общо 1 път.

Изображение
Аватар
bikers
Новак
Новак
Мнения: 13
Регистриран на: 09 Яну 2017, 19:55
Ник в играта: bikers
Скайп профил: .
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Berlin
Обратна връзка:

Re: [Кандидат Админ] JB - Shefa

Мнение от bikers »

За, знаеш правилата и не правиш проблеми.
Nur noch GUCCI
Аватар
trollxx115
Баннат
Баннат
Мнения: 21
Регистриран на: 09 Юли 2016, 22:32
Ник в играта: dfd
Вашият пол е: Мъж

Re: [Кандидат Админ] JB - Shefa

Мнение от trollxx115 »

За
Последно промяна от Musti на 19 Мар 2017, 17:24, променено общо 1 път.
Причина: На теб колко пъти ти беше казано да не пишеш в кандидатурите? + 1 Предупреждение.
Аватар
ThoR
Много Добър
Много Добър
Мнения: 670
Регистриран на: 07 Ное 2015, 14:03
Ник в играта: Баба Йоцка Гледа
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Ко ти пука
Обратна връзка:

Re: [Кандидат Админ] JB - Shefa

Мнение от ThoR »

Според мен ще стане като миналата година,пак ще стане някъв фал и после някой ще го помилва. Не си лош тип,но трябва и някои да си слушат интуицията. Против съм!
Аватар
beyond U
Respected
Respected
Мнения: 1149
Регистриран на: 07 Яну 2016, 23:53
Ник в играта: N/A
Обратна връзка:

Re: [Кандидат Админ] JB - Shefa

Мнение от beyond U »

Против съм Тедо , за човек , който нарича жалка верига , жалък сървър , едно от двете беше , няма смисъл да получи права тук.
"If you talk about those of whom we do not speak, have you not spoken of that about which we do not talk?"
Аватар
emil
Напреднал
Напреднал
Мнения: 119
Регистриран на: 28 Фев 2013, 15:31
Ник в играта: xBs` emilBG
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: [Кандидат Админ] JB - Shefa

Мнение от emil »

beyond U написа:Против съм Тедо , за човек , който нарича жалка верига , жалък сървър , едно от двете беше , няма смисъл да получи права тук.
+1 , 3-4 дена се държа добре и хоп кандидатура . Продължавай както се държиш сега , и ще получиш моето за.

Следях ти играта , държиш се добре . И си казах защо да не ти дам ЗА.Дано се справиш.
Офтопик:
:cheers:
Последно промяна от emil на 21 Мар 2017, 22:25, променено общо 1 път.
Изображение
Аватар
Excione ツ
Respected
Respected
Мнения: 1987
Регистриран на: 20 Фев 2015, 16:14
Ник в играта: '
Обратна връзка:

Re: [Кандидат Админ] JB - Shefa

Мнение от Excione ツ »

Всеки си има лично мнение, но тук трябва да го изразявате обективно и да не вкарвате лична „агресия“.
Пуснал съм кандидатура, защото искам да съм Админ и очаквам, както съм подходил сериозно към нея, то така и вие да подходите сериозно към това, което пишете. Познавате ме, че съм с твърд характер и ако ще започваме нещо ще се докара до край. Отговарям ви, защото мнение, които имате не са правилни относно мен и относно начина, по който трябва да се пише в една кандидатура.

ThoR - Миналата година не са ставали фалове, бях набеден, че използвам непозволени средства, но както се вижда нямам наложено наказание от Steam. Всичко се разви, защото скочиш 100% sync, 88% gain, което е перфектния скок в hns. Отделно се появиха спекулации за команди, които ми подобряват играта, но всеки си избира как да играе. Никой не ме е помилвал, както ти се изрази и не съм тръгнал като теб да се правя на полемист, когато станах потребител. Тук мисля, че съм пуснал кандидатура, за да отсъдите уменията ми да се справям в напечени ситуации, както и това дали спазвам правилата и помагам на играчите да ги спазват и разбират, а не да слушаме интуиции. Покажи уважение към темата ми и напиши вота си, както си му е реда. :banana:

beyond U - Жалко подобие на верига беше това, когато реших да се махна, защото целеше анархия и бях излишен в този спор, но ти това няма как да го знаеш, защото си нямал достъп до форумите, до които аз съм имал и сме обсъждали нещата. По този повод не мисля, че е уместно да хващаш неща, за които си нямаш и реална представа. Щом съм се кандидатирал значи виждам някаква промяна. Не е като преди да има 10 Администратора и аз да се наложи да мина пред десетте, за да направя една елементарна промяна по сървърите, правилата и форума. Жалко подобие беше да бъдеш ограничен по подобен начин като мен. Същото, каквото написах на момчето отгоре като цяло. :victory:

emil - Аз винаги съм си се държал приветливо и съм бил веселяк. Както виждаш не се връзвам на акъла на деца, а още повече да влизам в разпри с тях. Самата тоналност, с която ще прочетеш това ще ти покаже, че ти си точно това, което си писал за мен. Нито един в сървъра не ме е напсувал, за което можеш да си извадиш бележки, какъв човек съм и как се държа вътре и дали съм от няколко дни добър. Благодаря за втората (мотивационна) част! Ще ми бъде изключително трудно да бъда себе си, та дано да се справя. Извинявай за иронията, но хайде... бъди по-сериозен. :cheers:
Аватар
Nichky
Respected
Respected
Мнения: 1721
Регистриран на: 23 Ное 2015, 16:55
Ник в играта: quavious
Обратна връзка:

Re: [Кандидат Админ] JB - Shefa

Мнение от Nichky »

Теодоре, от мен имаш ЗА, не съм те виждал да влизаш в конфликти с играчи или админи, държиш се на ниво, гласувам ти доверие, късмет!
Аватар
JukeCity
Respected
Respected
Мнения: 4313
Регистриран на: 01 Апр 2014, 20:44
Ник в играта: .
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Обратна връзка:

Re: [Кандидат Админ] JB - Shefa

Мнение от JukeCity »

Много мислех какво да гласувам, но през какво ли не сме минали заедно, какво ли не сме си говорили, било за цс, жени или за живота. Преди, когато беше в екипа винаги си ми помагал за да достигна до ранга, който беше ти и за какво ли не друго. Всички тук знаят, че с теб се разбирахме идеално, всички тук знаят, че ако ти гласувам със "ЗА", ще е само защото сме в добри отношения, но този път моя вот се дължи на това, че аз виждам промяна в теб! Надявам се няма да тръгнеш отново след хора като Kofein, които само те манипулират колкото и да не го разбираш.
Excione ツ написа:Крайно решение:
x) Петър JukeCity = на потребител за и по повод неизпълнение на възложените му алкохолни задачи.
Бих се радвал да се върнеш отново в екипа!
Офтопик:
Excione ツ написа:За, но винаги можем да си вземем.
Аватар
ace4ever
Respected
Respected
Мнения: 382
Регистриран на: 12 Дек 2012, 20:53
Ник в играта: ~
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: [Кандидат Админ] JB - Shefa

Мнение от ace4ever »

Бяха ми казали да не се държа "грубо" към бивши членове които проявяват желание да се върнат.Знам те като добър играч,в повечето случаи съм те хващал да си играеш нормално без да правиш конфликти.Хващал съм те и да се лигавиш ,което не ми е оставило добро впечатление.НО според мен станалото,станало.Трябват адекватни хора за свободните места ,а такива в днешно време трудно се намират.И заради тази причина от мен имаш За,успех и умната.Също така отношението ти в Майнкрафта ми допада и може да се кажа ,че то повлия на мнението ми.
https://www.youtube.com/watch?v=b8m9zhNAgKs
Последно промяна от JukeCity на 21 Мар 2017, 11:58, променено общо 2 пъти.
Причина: Бляк бийталс ин да City
You are ...
https://discord.gg/s2Kcab3
[/fuck]
Аватар
Марто
Respected
Respected
Мнения: 185
Регистриран на: 20 Сеп 2013, 16:47
Ник в играта: Inflex
Скайп профил: martineli412
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: [Кандидат Админ] JB - Shefa

Мнение от Марто »

На мнението на колегите съм и от мен За.
Аватар
Musti
Баннат
Баннат
Мнения: 3029
Регистриран на: 17 Дек 2013, 15:56
Ник в играта: Musti
Скайп профил: mustito2
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Сливен
Been thanked: 1 time
Обратна връзка:

Re: [Кандидат Админ] JB - Shefa

Мнение от Musti »

Свържи се с мен.
Одобрен.
Изображение
Заключено

Обратно към “Приети кандидатури”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост