Кандитура за админ Jailbreak - shenzo.

Тук ще се местят приетите кандидатури
Аватар
shenzo:D
Respected
Respected
Мнения: 882
Регистриран на: 02 Юни 2015, 19:30
Ник в играта: ....
Скайп профил: ....
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Нови Искър, София.
Обратна връзка:

Кандитура за админ Jailbreak - shenzo.

Мнение от shenzo:D »

1.Препоръчително трябва да имате навършени 16 години! ( За сървърите Zombie Basebuilder,Deathrun,JailBreak,HideNSeek -14 ) (Напишете годините си!) - 15
2. Задължително трябва да имате минимум 30 игрални часа в сървъра, за който кандидатствате! - имам ги.
3. Напишете Вашето име! - Жулиян
4. Напишете Вашия ник! - shenzo
5. За кой сървър кандидатствате? - Jailbreak
6. Защо искате да сте админ в нашите сървъри? (С какво бихте били полезен в развитието на сайта/форума/сървърите)? - Наказването на нарушители и за провеждането на спокойна игра.
7. Задължително Skype за връзка: - ЛС


Едит: Заяжданията ми не са били с цел да ви злепоставям пред другите хора, а да изразя критика на това, което не мога да понасям.


Изображение
Аватар
ThoR
Много Добър
Много Добър
Мнения: 670
Регистриран на: 07 Ное 2015, 14:03
Ник в играта: Баба Йоцка Гледа
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Ко ти пука
Обратна връзка:

Re: Кандитура за админ Jailbreak - shenzo.

Мнение от ThoR »

Я да те питам аз. Ти не си ли админ някъде другаде?
Аватар
shenzo:D
Respected
Respected
Мнения: 882
Регистриран на: 02 Юни 2015, 19:30
Ник в играта: ....
Скайп профил: ....
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Нови Искър, София.
Обратна връзка:

Re: Кандитура за админ Jailbreak - shenzo.

Мнение от shenzo:D »

ThoR написа:Я да те питам аз. Ти не си ли админ някъде другаде?
Както съм ти писал във Фейсбук да, но това не ми пречи да посещавам и тази верига. Отдавна играя тук и си имам представа какво трябва да се прави, как да се наказват нарушителите да помагам на играчи и т.н
Последно промяна от shenzo:D на 28 Дек 2016, 01:43, променено общо 1 път.


Изображение
Аватар
JukeCity
Respected
Respected
Мнения: 4313
Регистриран на: 01 Апр 2014, 20:44
Ник в играта: .
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Обратна връзка:

Re: Кандитура за админ Jailbreak - shenzo.

Мнение от JukeCity »

Аз съм за пък да видим ко ще стане
Аватар
ThoR
Много Добър
Много Добър
Мнения: 670
Регистриран на: 07 Ное 2015, 14:03
Ник в играта: Баба Йоцка Гледа
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Ко ти пука
Обратна връзка:

Re: Кандитура за админ Jailbreak - shenzo.

Мнение от ThoR »

Според мен ще ти е трудно. Не мога да ти дам ЗА този път. Против! Късмет все пак.
Аватар
Drea<M>40
Respected
Respected
Мнения: 1426
Регистриран на: 26 Мар 2016, 22:03
Ник в играта: -|LR|-*DIXIKlO^
Скайп профил: unsi1231
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: зад волана
Обратна връзка:

Re: Кандитура за админ Jailbreak - shenzo.

Мнение от Drea<M>40 »

Добро момче си,но си админ другаде,за което се съмнявам дали да ти дам ЗА.Понякога много се лигавиш,държиш сметка на админите,но си запознат с правилата.Против съм този път,не си се доказал достатъчно пред мен.Успех!

Хайде,давам ти ЗА.Тест периодът ще покаже дали заслужаваш да си админ.Успех!
Последно промяна от Drea<M>40 на 28 Дек 2016, 22:01, променено общо 1 път.

Изображение
Аватар
златомира
Много Добър
Много Добър
Мнения: 666
Регистриран на: 14 Юни 2015, 11:16
Ник в играта: :o
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: Кандитура за админ Jailbreak - shenzo.

Мнение от златомира »

ХАХАХХААХХААХХАХААХХА туй беше най-големия гаф, който съм виждала. И с каква наглост пускаш кандидатура тук, като си вече админ другаде? Хмм, да не би да са те махнали и сега тук да ни се мазниш отново, за да получиш права? И така да е аз съм НАПЪЛНО ПРОТИВ!!!!!!!!!!!! Бих предпочела скай за админ пред теб. ОФФФ много се отклоних от темата.. таа давам ти против, защото изобщо не се справяш, некоординиран си, не слушаш иии се заяждаш.

П.С абе престани да пишеш заглавието както ти искаш, ако не знаеш има образец и за него...
ничкооооо, ако не смалиш на другите мненията ще напиша поне 10 подобни на това, дето смали ;)
Последно промяна от златомира на 28 Дек 2016, 15:31, променено общо 3 пъти.
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Кандитура за админ Jailbreak - shenzo.

Мнение от puRple* »

Не знам дали знаете, но това, че е админ другаде не му пречи. Ако има време което да отделя за сървъра какво го спира?
През годините много хора от екипа са имали права по други сървъри, дори и администратори така че?
Спрете се с тва заядливо отношение към потребителите бе хора...
Изображение
Аватар
Stilqna
Напреднал
Напреднал
Мнения: 187
Регистриран на: 27 Дек 2015, 01:12
Ник в играта: FBI
Скайп профил: stilqnka00
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: Кандитура за админ Jailbreak - shenzo.

Мнение от Stilqna »

Знаеш правилата да,но си несигурен и се заяждаш.Против!
Аватар
Nichky
Respected
Respected
Мнения: 1721
Регистриран на: 23 Ное 2015, 16:55
Ник в играта: quavious
Обратна връзка:

Re: Кандитура за админ Jailbreak - shenzo.

Мнение от Nichky »

Само да ви кажа, че не му пречи админство в 2 сървъра, доста от екипа са били членове и на други екипи, така че не знам как може да се водите ои това...
Аватар
DiE Of DiE
Напреднал
Напреднал
Мнения: 171
Регистриран на: 18 Апр 2015, 21:39
Ник в играта:
Скайп профил: die.77
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Кандитура за админ Jailbreak - shenzo.

Мнение от DiE Of DiE »

Не е моя работа да пиша по тази тема , въобще нямам правото , но искам да кажа ,че има повече изиграни часове от половината сервер админа. И това, че е админ в друга верига не пречи ама грам , напротив доказва, че може да му се даде шанс и ако отделя време за веригата въобще не пречи.

Никнейм: shenzo  Играно време: 273 часа и 58 мин.
 IP Адрес: 151.237.10... (Сървър: Jailbreak)  Последно влизане: 2016-06-24 21:57:08



( Ако искате можете да ми сложите предупреждение не ми пречи не е моя работа да пиша по кандидатурата. ) :)
Изображение
Аватар
SwordArt
Respected
Respected
Мнения: 308
Регистриран на: 02 Май 2016, 15:16
Ник в играта: Poggers
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Кандитура за админ Jailbreak - shenzo.

Мнение от SwordArt »

DiE Of DiE написа:Не е моя работа да пиша по тази тема , въобще нямам правото , но искам да кажа ,че има повече изиграни часове от половината сервер админа. И това, че е админ в друга верига не пречи ама грам , напротив доказва, че може да му се даде шанс и ако отделя време за веригата въобще не пречи.

Никнейм: shenzo  Играно време: 273 часа и 58 мин.
 IP Адрес: 151.237.10... (Сървър: Jailbreak)  Последно влизане: 2016-06-24 21:57:08



( Ако искате можете да ми сложите предупреждение не ми пречи не е моя работа да пиша по кандидатурата. ) :)
Подкрепям мнението над моето. Аз и не разбирам какъв ви е проблема с него, на мен ми се струва надежден и мога да заявя, че би реагирал много по- бързо и адекватно от някои админи в сървъра в момента. Дайте му права, ако се провали ги махнете... Simple as that. Има желание, показва го, има и опит obviously... Да не говорим, че такива изцепки като мнението на @златомира не би трябвало да се толерират по ясни причини ( като не го искаш админ има по- адекватни начини да му го кажеш, потребител е все пак ). Не знам вече дали имам право на глас в тоя сървър, но бих му дал шанс. Това, че има права в друг сървър показва, че e опитен и разбира от мода...
Офтопик:
274 часа и да му излееш това... ами не...
Плюс това, дето @Stilqna спомена заяждане... Не е от проблемните играчи в сървъра, не е бил, няма и да бъде. Няма да давам примери за админчета, дето са много по- зле в тоя аспект с нервите, обидите и досадните шеги....
Изображение
Аватар
ace4ever
Respected
Respected
Мнения: 382
Регистриран на: 12 Дек 2012, 20:53
Ник в играта: ~
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Кандитура за админ Jailbreak - shenzo.

Мнение от ace4ever »

За ,стари играчи които са останали тук въпреки всичко не трябва да се подхващат с лошо.Каквото станало преди вече е минало,всичко зависи от настоящето и как ще се представи ако стане админ.Искам само да си активен в този съврър ,а за другата ти верига не ме интересува ,сам трябва да си балансираш времето.
You are ...
https://discord.gg/s2Kcab3
[/fuck]
Аватар
shenzo:D
Respected
Respected
Мнения: 882
Регистриран на: 02 Юни 2015, 19:30
Ник в играта: ....
Скайп профил: ....
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Нови Искър, София.
Обратна връзка:

Re: Кандитура за админ Jailbreak - shenzo.

Мнение от shenzo:D »

златомира написа:ХАХАХХААХХААХХАХААХХА туй беше най-големия гаф, който съм виждала. И с каква наглост пускаш кандидатура тук, като си вече админ другаде? Хмм, да не би да са те махнали и сега тук да ни се мазниш отново, за да получиш права? И така да е аз съм НАПЪЛНО ПРОТИВ!!!!!!!!!!!! Бих предпочела скай за админ пред теб. ОФФФ много се отклоних от темата.. таа давам ти против, защото изобщо не се справяш, некоординиран си, не слушаш иии се заяждаш.

П.С абе престани да пишеш заглавието както ти искаш, ако не знаеш има образец и за него...
Зададе ми въпрос ще отговоря. Първо не знам какво ви пречи , че съм админ в друг сървър. Второ преди те уважавах най- много от всички да не казвам , че те исках и админ да станеш. Плюс това гледаш всеки път да ме обвиниш за нещо и ти да излизиш най- правата от мeн. Откакто се оплаках от 4:20 започна да се държиш грубо с мен, което аз не мога да приема. Имай си едно наум какви и ти ги вършиш . Няма смисъл да ми отговаряш. Мерси.


Изображение
Аватар
златомира
Много Добър
Много Добър
Мнения: 666
Регистриран на: 14 Юни 2015, 11:16
Ник в играта: :o
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: Кандитура за админ Jailbreak - shenzo.

Мнение от златомира »

[quote="shenzo:D"]
златомира написа:ХАХАХХААХХААХХАХААХХА туй беше най-големия гаф, който съм виждала. И с каква наглост пускаш кандидатура тук, като си вече админ другаде? Хмм, да не би да са те махнали и сега тук да ни се мазниш отново, за да получиш права? И така да е аз съм НАПЪЛНО ПРОТИВ!!!!!!!!!!!! Бих предпочела скай за админ пред теб. ОФФФ много се отклоних от темата.. таа давам ти против, защото изобщо не се справяш, некоординиран си, не слушаш иии се заяждаш.

П.С абе престани да пишеш заглавието както ти искаш, ако не знаеш има образец и за него...


Зададе ми въпрос ще отговоря. Първо не знам какво ви пречи , че съм админ в друг сървър. Второ преди те уважавах най- много от всички да не казвам , че те исках и админ да станеш. Плюс това гледаш всеки път да ме обвиниш за нещо и ти да излизиш най- правата от мeн. Откакто се оплаках от 4:20 започна да се държиш грубо с мен, което аз не мога да приема. Имай си едно наум какви и ти ги вършиш . Няма смисъл да ми отговаряш. Мерси.[/quote]
хахахахахаххахаааха... лел.... И аз те уважавах преди, но след като написа онези две мазни оплаквания се изпари цялото уважение. Заради нея се оплака, защото ти написа ЛС и "не си е вършела работата", от мен се оплака ЗАРАДИ ЛС... Написах каквото мислех и все още го мисля. "Съжалявам", ако съм те саднала с тия мой неща, ще се постарая друг път изобщо да не влизаш :(.
И между другото това не беше въпрос, изказах си мнението :].
Нички, нички... уж си мод и знаеш, че нямаш право да пишеш, но го правиш и дори не си смали мнението, а моето да... лелеее, тоз толкова ли ви се измазни, че само моето мнение да се смали?... О, и ти не само твоето мнение не си смалил, но и на другите не си, въх въх...
Офтопик:
Айде Нички, слагай ми предупреждението, знам, че го искаш :]]]]]]
Аватар
shenzo:D
Respected
Respected
Мнения: 882
Регистриран на: 02 Юни 2015, 19:30
Ник в играта: ....
Скайп профил: ....
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Нови Искър, София.
Обратна връзка:

Re: Кандитура за админ Jailbreak - shenzo.

Мнение от shenzo:D »

[quote="златомира"]
shenzo:D написа:
златомира написа:ХАХАХХААХХААХХАХААХХА туй беше най-големия гаф, който съм виждала. И с каква наглост пускаш кандидатура тук, като си вече админ другаде? Хмм, да не би да са те махнали и сега тук да ни се мазниш отново, за да получиш права? И така да е аз съм НАПЪЛНО ПРОТИВ!!!!!!!!!!!! Бих предпочела скай за админ пред теб. ОФФФ много се отклоних от темата.. таа давам ти против, защото изобщо не се справяш, некоординиран си, не слушаш иии се заяждаш.

П.С абе престани да пишеш заглавието както ти искаш, ако не знаеш има образец и за него...


Зададе ми въпрос ще отговоря. Първо не знам какво ви пречи , че съм админ в друг сървър. Второ преди те уважавах най- много от всички да не казвам , че те исках и админ да станеш. Плюс това гледаш всеки път да ме обвиниш за нещо и ти да излизиш най- правата от мeн. Откакто се оплаках от 4:20 започна да се държиш грубо с мен, което аз не мога да приема. Имай си едно наум какви и ти ги вършиш . Няма смисъл да ми отговаряш. Мерси.

хахахахахаххахаааха... лел.... И аз те уважавах преди, но след като написа онези две мазни оплаквания се изпари цялото уважение. Заради нея се оплака, защото ти написа ЛС и "не си е вършела работата", от мен се оплака ЗАРАДИ ЛС... Написах каквото мислех и все още го мисля. "Съжалявам", ако съм те саднала с тия мой неща, ще се постарая друг път изобщо да не влизаш :(.
И между другото това не беше въпрос, изказах си мнението :].
Нички, нички... уж си мод и знаеш, че нямаш право да пишеш, но го правиш и дори не си смали мнението, а моето да... лелеее, тоз толкова ли ви се измазни, че само моето мнение да се смали?... О, и ти не само твоето мнение не си смалил, но и на другите не си, въх въх...
Офтопик:
Айде Нички, слагай ми предупреждението, знам, че го искаш :]]]]]]
[/quote]
Значи я ме чуй да се кротнеш , както и аз. Първо в сървъра не се мазня, това че ти го приемаш така не е мой проблем. Второ виждаш, че трябва да ме злепоставиш пред другите и го правиш. Трето играч може да се оплаче от каквото и да е и това от теб се оплаках да, защото ми падна в очите. Ако искаш отговаряй, но запомни и да ми даваш Против, аз няма да се откажа от веригата и желанието ми за админ. Хубаво го запомни, никога няма да ме откажеш от веригата. Няма нужда да коментираш, ако имаш проблеми с мене по-добре не ме отразявай и ще видиш, че нещата ще тръгнат и ще се спре този гняв към мен.


Изображение
Аватар
Nichky
Respected
Respected
Мнения: 1721
Регистриран на: 23 Ное 2015, 16:55
Ник в играта: quavious
Обратна връзка:

Re: Кандитура за админ Jailbreak - shenzo.

Мнение от Nichky »

Значи видя ли още едно спамерско мнение ще ви лепя предупрежденията, не ме интересуват коментари, просто ми е противно да ви чета глупостите как нямало да му дадете положителен вот, само защото бил админ другаде, след моя коментар да няма повече мнения, освен ако не е от член на екипа, админ в съответния сървър, (глобален) администратор или потребител, който ще предостави доказателство, което би повлияло по някакъв начин на вота на екипа!
Аватар
WHITE SHADOW
Respected
Respected
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Юли 2014, 00:03
Ник в играта: ///RAWW;;bobi droga
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: TrapCity , LA
Обратна връзка:

Re: Кандитура за админ Jailbreak - shenzo.

Мнение от WHITE SHADOW »

Много интересно го нападнахте момчето , въпреки че е тук от много преди вас и продължава да играе. И кво като е админ някъде другаде ? Да ви напомня ли че половината ви админи са такива и на други места ( доказателства не мисля че е нужно да давам, те си знаят). Дори jukecity беше пускал някви простотии в друга верига ама нищо не му казахте. Не ми се коментира и че "администраторите" ви не спазват правилата на форума,нямат годините,държат се непристойно и това не приляга никак на поста им. И точно заради такива нападки и детинско поведение напуснахме доста хора,продължавайте в същият дух. Шензо заслужава права много повече от 80% от текущите админи.
Предполагам тук идва ред да дам някакво доказателство (специално за нички) и то е всички заядливи мнения на "почетни членове" на екипа над моето които са активни админи или не.
Силно се надявам мнението ми да не бъде смалено/изтрито , защото ще бъде последното.
Изображение
Изображение
Аватар
KaRaJaTa1988
Respected
Respected
Мнения: 758
Регистриран на: 31 Авг 2012, 00:10
Ник в играта: pastet
Обратна връзка:

Re: Кандитура за админ Jailbreak - shenzo.

Мнение от KaRaJaTa1988 »

Факта, че има някой с толкова много часове при това състояние на веригата, трябва да бъде достатъчно оправдание да му дадете шанс.И не очаквайте да се справи!Няма да го направи.Очаквайте да се научи. ;)
Напуши се във нощта, дълбоко в рая, почувствай топлината, тук във рая, издигни се на високо в небесата, усещаш ли сега, колко яка е тревата?
Аватар
zerocool_555
Много Добър
Много Добър
Мнения: 570
Регистриран на: 25 Юли 2012, 01:32
Ник в играта: Z3roC00L
Скайп профил: zeroc00l_555
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Burgas
Обратна връзка:

Re: Кандитура за админ Jailbreak - shenzo.

Мнение от zerocool_555 »

Само ще добавя това:
Изображение

Мисля че му е време, все пак тест периода е за това. ЗА!
Изображение
Заключено

Обратно към “Приети кандидатури”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта