[Кандидат админ] JailBreak - FoX

Тук ще се местят приетите кандидатури
Аватар
златомира
Много Добър
Много Добър
Мнения: 666
Регистриран на: 14 Юни 2015, 11:16
Ник в играта: :o
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

[Кандидат админ] JailBreak - FoX

Мнение от златомира »

1.Препоръчително трябва да имате навършени 16 години! ( За сървърите Zombie Basebuilder,Deathrun,JailBreak,HideNSeek -14 ) (Напишете годините си!) - 13
2. Задължително трябва да имате минимум 30 игрални часа в сървъра, за който кандидатствате! - Имам ги
3. Напишете Вашето име! - Златомира
4. Напишете Вашия ник! - FoX
5. За кой сървър кандидатствате? - Jailbreak
6. Защо искате да сте админ в нашите сървъри? (С какво бихте били полезен в развитието на сайта/форума/сървърите)? - Да помагам на новите играчи, да наказвам тези, които не спазват правилата умишлено и да съм от по-голяма помощ на Сървър Админите.
7. Задължително Skype за връзка: - foxy.145


Офтопик:
Така... този офтопик го пускам, за да се извиня на Главните и Сървър Админите за предишното ми държание и за думи, които не се толерират в този или който и да е друг сървър. Не мислих, като ги писах и в момента ще се изям отвътре, заради миналите провинения. Не го пиша за съчувствие или нещо подобно, а да Ви се извиня искрено заради тези неща, които съм правила преди. Благодаря, че ми давате още един шанс за Кандидатура. И отново, съжалявам! :)
Аватар
iv00
Respected
Respected
Мнения: 913
Регистриран на: 21 Юни 2013, 16:17
Ник в играта:
Местоположение: Аз съм на кон!
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] JailBreak - FoX

Мнение от iv00 »

За съм. Тъй или иначе най-вече заради нея се промени правилото. Нека се даде шанс.
Всичко, което имам, съм откраднал. Купих си само дипломата и шофьорската книжка. Изображение
Аватар
rado51
Новак
Новак
Мнения: 17
Регистриран на: 25 Дек 2012, 20:07
Ник в играта: FRUGO
Скайп профил: m.r.m.73
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] JailBreak - FoX

Мнение от rado51 »

И от мен ЗА. Тъй като спазваш правилата , поведението ти е добро , редовна си и не се заяждаш с другите играчи.
Аватар
Yondaime
Активен
Активен
Мнения: 302
Регистриран на: 21 Ное 2015, 18:22
Ник в играта: reverse
Скайп профил: stoilow_strike77
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Пазадржик
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] JailBreak - FoX

Мнение от Yondaime »

Детска му работа така яко ги обижда като няма админи и мисли че ще мине с извинявайте нз кво ми стана не стига че няма годините и обижда пуска кандидатура. Видях че имам права в сървъра и дори и да не мога да гласувам - ПРОТИВ! Сложете +1 ако прецените за правилно..Доказателства съм ви дал Edit: на лс ми написа че съм комплексар :nono: http://prikachi.com/images.php?images/475/8878475o.png
Последно промяна от Yondaime на 18 Авг 2016, 00:56, променено общо 2 пъти.
Аватар
HuliganaKuncho
Respected
Respected
Мнения: 1385
Регистриран на: 14 Дек 2013, 15:10
Ник в играта: HuliganaKuncho
Скайп профил: petar.sub12
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] JailBreak - FoX

Мнение от HuliganaKuncho »

Не мисля, че си за администратор, против.
Средни пръсти от морето до небето, #хаштаг Кънчата хлг, искренно ваш враг.
Аватар
Lucky
Respected
Respected
Мнения: 861
Регистриран на: 10 Авг 2013, 03:44
Ник в играта: 4:20
Местоположение: ಠ_ಠ
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] JailBreak - FoX

Мнение от Lucky »

Много редовна, разбира си работата - знае правилата много добре, понаучила съм я да щади терористите (поне таз' работа е свършена) >D Другото ще се види как ще се сработиш, годините за мен не са фактор, ако можеш да мислиш като човек. Тъй де, имаш моето За, ако ти се псува викай у вас на воля, ама не си го изкарвай в чата пред играчите, всеки си изпуска нервите, ама не е нужно да има и свидетели. (: Успех!
I'll see you soon then..
Изображение
Аватар
ThoR
Много Добър
Много Добър
Мнения: 670
Регистриран на: 07 Ное 2015, 14:03
Ник в играта: Баба Йоцка Гледа
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Ко ти пука
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] JailBreak - FoX

Мнение от ThoR »

Yondaime написа:Детска му работа така яко ги обижда като няма админи и мисли че ще мине с извинявайте нз кво ми стана не стига че няма годините и обижда пуска кандидатура. Видях че имам права в сървъра и дори и да не мога да гласувам - ПРОТИВ! Сложете +1 ако прецените за правилно..Доказателства съм ви дал
Така,Иван има право за това което си извършила, виждал съм те да обиждаш, но за жалост нямам доказателства поне знам щото имам своя гледна точка, говорили сме в ТС. Имаш активност,желание и си се развила кат СМС админ. Благодарностите си ги имам но май не ми помниш стария ник.Засега няма да давам вот и ще задам едно въпросче.

Какво те мъчи при един играч/саймън,че получаваш нерви и псуваш?
В случай на одобряване, ще си промениш ли поведението и да имаш милост към всекиго?
От тия въпроси искам да споделиш дявола си и да ти олекне, но не с лоши думи.
ПС:Без ЛС/скайп/фб/ТС. Съжалявам но са две въпросчета.Нека е подробно за да те разберем.
Аватар
WHITE SHADOW
Respected
Respected
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Юли 2014, 00:03
Ник в играта: ///RAWW;;bobi droga
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: TrapCity , LA
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] JailBreak - FoX

Мнение от WHITE SHADOW »

Всеки си изпуска нервите понякога. За псувните предполагам е била наказана и знам че си е взела поука . Тя е един от най-активните играчи и една от малкото които нямат права а заслужават такива. Излишно е да казвам че съм За.

И сте ми много интересни как с по 30 игрални минути в сървъра в който НЕ СТЕ админи пишете по кандидатурите.
Изображение
Изображение
Аватар
златомира
Много Добър
Много Добър
Мнения: 666
Регистриран на: 14 Юни 2015, 11:16
Ник в играта: :o
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] JailBreak - FoX

Мнение от златомира »

ThoR написа:
Yondaime написа:Детска му работа така яко ги обижда като няма админи и мисли че ще мине с извинявайте нз кво ми стана не стига че няма годините и обижда пуска кандидатура. Видях че имам права в сървъра и дори и да не мога да гласувам - ПРОТИВ! Сложете +1 ако прецените за правилно..Доказателства съм ви дал
Така,Иван има право за това което си извършила, виждал съм те да обиждаш, но за жалост нямам доказателства поне знам щото имам своя гледна точка, говорили сме в ТС. Имаш активност,желание и си се развила кат СМС админ. Благодарностите си ги имам но май не ми помниш стария ник.Засега няма да давам вот и ще задам едно въпросче.

Какво те мъчи при един играч/саймън,че получаваш нерви и псуваш?
В случай на одобряване, ще си промениш ли поведението и да имаш милост към всекиго?
От тия въпроси искам да споделиш дявола си и да ти олекне, но не с лоши думи.
ПС:Без ЛС/скайп/фб/ТС. Съжалявам но са две въпросчета.Нека е подробно за да те разберем.
1. Мъчи ме факта, че повечето се мислят за нещо повече от другите и започват да ми се отварят и да си играят с търпението ми. И както се вижда аз се поддавам на това, което си е и в мой - .
2.Разбира се. Ще си променя коренно поведението и ще имам милост към всекиго, какъвто и да е той.
Не знам колко подробно го написах, но не мога да пиша романи. (Melachka power)
Аватар
ThoR
Много Добър
Много Добър
Мнения: 670
Регистриран на: 07 Ное 2015, 14:03
Ник в играта: Баба Йоцка Гледа
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Ко ти пука
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] JailBreak - FoX

Мнение от ThoR »

За този отговор трябва да търпиш а не да почнеш насам натам да ги обиждаш. Да се мислят за нещо повече, ти им теглиш по една майна и сме тип топ. За мен всеки който псува изкарва играта в някакъв цирк. Горе бях казал тия неща и ще ти кажа следното:
Извади бирата и мезето, защото ти имаш едно чистосърдечно ЗА от мен при условие да не обиждаш по сървърите ирябваше мнението на Никлауса да те научи на нещо,а не да го изкараш някакъв комплексар. Тест периода ще покаже какво можеш и какво не. Успех!
Аватар
JukeCity
Respected
Respected
Мнения: 4313
Регистриран на: 01 Апр 2014, 20:44
Ник в играта: .
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] JailBreak - FoX

Мнение от JukeCity »

Така аз ти да давам за, на базата на това, че си една от най-активните играчи и пред мен не си правила кой знае какви глупости. Искам да кажа, че така както ти се прави компромис, се надявам от теб нарушения да няма, нали?
Аватар
****
Новак
Новак
Мнения: 17
Регистриран на: 16 Авг 2016, 17:22
Ник в играта: ****
Скайп профил: na Ls
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] JailBreak - FoX

Мнение от **** »

Нямам право да гласувам това ми е яасно но не разбирам едно как може да сте толкова свидливи за едни права.
Повечето сте против златка понеше се има с някоя админи и си има на престава от ЖБ сървъра повече от някой сървър админи който едвам посещават сървъра на ден за 2 часа.
Аз съм на принципа ако кандидатката се одобри др Админ не ви трябва ::D
Повечето сървър АД в сървъра при по голям броя играчи се паникюосват и хал хабер си нят ко да праяттт.
Да получа наказание за тва съм сагласен Аз съм ЗА FoX да е админ.
Последно промяна от Genata на 18 Авг 2016, 10:45, променено общо 1 път.
Причина: Като знаещ,що пишеш,сега +1 Warn
[img]blob:http%3A//imgur.com/0d80412c-6a6c-42e6-bcae-e9187526e79e[/img]
Аватар
NOVAKA
Respected
Respected
Мнения: 133
Регистриран на: 25 Фев 2016, 20:31
Ник в играта: NOVAKA
Скайп профил: bobi_864
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] JailBreak - FoX

Мнение от NOVAKA »

ЕЕЕЕЕ най-накрая дочаках я тази кандидатура. Така за фокси искам да кажа, че освен варната и другите дружелюбни админи (вече колеги), който ми помагаха докато аз бях нов, тя беше винаги зад мене и ми помагаше. Това че напоследък хората, разцъкващи Джейл брейк мода, са някакви да не ги обиждам селяндури или по точно хора, които нямат възпитание, правят ситуацията не изнервена ами направо избухваща на моменти. Затова като няма админ на линия, тя взима нещата в свой ръце и както те пишат така и тя отговаря, за което аз не я виня. Когато аз бях нов в този сървър, докато го разбера как работи и аз съм имал такива изцепки. Така че, няма какво да я вините. Тя е един от най - редовните играчи. Даже ако не се лъжа е започнала да ме гони по часове. Но да се върнем на темата. Абсолютно ЗА!!! Трябваше доста отдавна да я приемете в екипа, не знам още какво се мотаете. :D Ами Фокси успех!!!
Изображение
Изображение
*DEAD* kofein : kato si simon s drugoto kopche
*DEAD* kofein : na mishchitzata
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] JailBreak - FoX

Мнение от puRple* »

Не знам дали мога да гласувам, но момичето от повече от година вече е много активно и знае правилата на сървъра. Никлаусе, знаем, че и ти си обиждал и правил други глупости, но се поправи и си в екипа. Аз съм ЗА, грях е да се отхвърли човек с такова желание.
Изображение
Аватар
zerocool_555
Много Добър
Много Добър
Мнения: 570
Регистриран на: 25 Юли 2012, 01:32
Ник в играта: Z3roC00L
Скайп профил: zeroc00l_555
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Burgas
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] JailBreak - FoX

Мнение от zerocool_555 »

Естествено че ЗА! Няма значение че преди е имала провинения с обиди, важното е че има хъс и голямо желание за тази позиция. Да добавим и високата активност и това че знае правилата наизуст. Просто ЗА!
Офтопик:
Обръщам се към FOX. При евентуално одобрение, в никакъв случай не искам да се възгордяваш или да изпадаш в ситуации където да си изтърваш нервите пред хората! При проблеми или ако не разбираш нещо може да питаш всеки един от екипа.
Изображение
Аватар
Stilqna
Напреднал
Напреднал
Мнения: 187
Регистриран на: 27 Дек 2015, 01:12
Ник в играта: FBI
Скайп профил: stilqnka00
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] JailBreak - FoX

Мнение от Stilqna »

Активна е знае правилата и има желание да помага.И аз съм ЗА!
Аватар
1886
Respected
Respected
Мнения: 746
Регистриран на: 23 Авг 2014, 17:16
Ник в играта: 1886
Скайп профил: gun_shoot1
Местоположение: у село
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] JailBreak - FoX

Мнение от 1886 »

От толкова много време искаш да станеш админ при нас толкова много старание , аз ако бях щеше да ми омръзне още първите 3-4 месеца поздравявам те за , което надявам се трудът ти да бъде възнаграден , знам , че ще се справиш и ще се радвам да сме в екип.
Последно промяна от Nichky на 19 Авг 2016, 19:03, променено общо 2 пъти.
Причина: Моля, само админи от съответния сървър да пишат и гласуват! :)
Изображение
Знам че имате слабост към цс момичетата .
Аватар
Excione ツ
Respected
Respected
Мнения: 1987
Регистриран на: 20 Фев 2015, 16:14
Ник в играта: '
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] JailBreak - FoX

Мнение от Excione ツ »

Против като се научиш да се държиш, както трябва има вероятност да ти се опростят миналите грешки.
Аватар
Miss Soffi
Respected
Respected
Мнения: 64
Регистриран на: 01 Авг 2015, 05:27
Ник в играта: Miss Soffi
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Там
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] JailBreak - FoX

Мнение от Miss Soffi »

Мисля,че днес си поговорихме добре и се надявам да ме разбра Злати :] Ще ти дам за,защото си супер редовна и според мен като станеш админ ще се вземеш малко в ръце и ще гледаш да ги стягаш играчите. Помисли си хубаво и ти дали си имаш доверие ;]
Изображение
Аватар
UppercuT_x
Новак
Новак
Мнения: 31
Регистриран на: 15 Мар 2013, 15:51
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] JailBreak - FoX

Мнение от UppercuT_x »

добар вечер отхварлена си сори може6 да пробва6 пак след 4 месеца 20 часа и 69 минути
Последно промяна от monster на 20 Авг 2016, 22:18, променено общо 1 път.
Причина: Ок
Изображение
Заключено

Обратно към “Приети кандидатури”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта