Временно преустановяване на услугите ни поради флууд атаки!!

Тук ще се местят приключени теми за проблеми свързани със сайта и форума .
Аватар
bugi_man
Собственик
Собственик
Мнения: 243
Регистриран на: 26 Юли 2011, 22:14
Ник в играта: bugi_man
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Временно преустановяване на услугите ни поради флууд атаки!!

Мнение от bugi_man »

В продължение на 6 месеца вече, както много от Вас са запознати веригата ни понасяше сериозни флууд атаки в резултат, на което за този период SlackServ сменихме 3 интернет доставчика и на 3 пъти започвахме борбата за запазване на играчите отново и отново, като до сега успявахме! Факт обаче е, че вчера за пореден път получихме червен картон този път от новия ни доставчик, който ползваме от 2 месеца насам имайки предвид, че почти всяка седмица водим спорове с тях в насока ограничване на флууд-а, но всичко си има граници и хората вече вдигнаха ръце. Успяхме да ги убедим да не ни спират, но поне да ни сменят ип адреса за да можем поне да оставим сайта пуснат за да Ви напишем това съобщение за да Ви уведомим в какво положение отново се намира веригата ни бъдейки потърпевши от завистливото и некоректно държание на конкурентите ни. Екипа иска да Ви поднесе най-дълбоките си извинения относно отсъствието на сървърите, но в момента в който ги пуснем те отново ще бъдат атакувани и предупреждението на доставчика ни ще премине в изпълнение и ще ни изключат достъпа до интернет пространството. За това в следващите дни с екипа ще дискутираме какво решение да предприемем за да не бъде това краят и на нашата верига и да не бъдем поредните последвали примера на останалите и да се откажем без да дадем отпор. До сега не сме се отказвали и ще се постараем и сега да не разочароваме Вас нашите играчи и потребители от дълги години. Сайта остава пуснат на новия ИП адрес за да можете да го достъпвате и да бъдете информирани за новините, но сървърите ще останат спрени за неопределен период имайки предвид, че трябва да решим как и от къде да ги пуснем, но вероятно няма да е от този доставчик, защото ще имаме отново големи разправии с тях, защото услугата им се влошава заради атаките срещу нас. Следете сайта и форума за новини, а ние се надяваме в най-кратки срокове да Ви предоставим адекватно и бързо решение за да можете да ползвате отново услугите ни. За информация всички потребители ползвали услугите ни ще бъдат отново компенсирани с бонус дни(1 седмица до месец). Екипа искрено се извинява за причиненото неудобство и Ви призовава да не се отказвате от веригата ни, защото ще се постараем да Ви зарадваме скоро с положителни новини!
Изображение
Аватар
Bojidar
Respected
Respected
Мнения: 1288
Регистриран на: 19 Юли 2012, 15:28
Ник в играта: Bojidar / BillyHlapeto
Скайп профил: Лс
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: В нас
Обратна връзка:

Re: Временно преустановяване на услугите ни поради флууд ата

Мнение от Bojidar »

Това завистта е голямо нещо. Някакви слабоумни лапенца, които си мислят, че могат да си правят каквото си искат. Само да го набараме тоя пумияр, ще мо откъснем врътленцето. Не веднъж го питах от къде е. Отговор никакъв. Покрива се мишока му с мишок. Ако някой има информация къде живее, дори само квартала ще ни е от полза.Или да го напишете тук в темата, или ако ви е страх ми го пратете на Лично, на мен или някой от колегите. Ще ви бъдем много благодарни, и ако това е адреса му,който сте ни пратили аз ви обещавам,че ще има награда от моя страна. Ако имате информация я споделете. Заради такива завистливи лайнарчета си губим доверените играчи. Но аз съм сигурен, че няма да се откажем. И отново ще си върнем играчите, а колкото до тези пишлегари, ще си изядат боя. Не сме единствените които ги търсим. Не само на нас правят мизерии, рано или късно ще си изпатят. А вие не губете надежда, възможно най-скоро ще гледаме да оправим проблема. Не ние първия няма да ни е и последния път. Завистлий колкото искате.
Последно промяна от Bojidar на 15 Ное 2012, 15:26, променено общо 3 пъти.
Изображение
Аватар
INCESSANTANGUISH
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 886
Регистриран на: 09 Авг 2012, 00:11
Обратна връзка:

Re: Временно преустановяване на услугите ни поради флууд ата

Мнение от INCESSANTANGUISH »

Значи около 1-2 седмици още няма да има сървъри и сайт нали ? е ли сайта ще остане ?
Ако някой ден скоростта ме убие, не тъгувайте, защото аз се усмихвах, Paul Walker!!
Изображение
Аватар
Dankata12534
Новак
Новак
Мнения: 1
Регистриран на: 07 Ное 2012, 18:22
Ник в играта: S3x On 7he Beach
Скайп профил: ЛC
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Белене
Обратна връзка:

Re: Временно преустановяване на услугите ни поради флууд ата

Мнение от Dankata12534 »

Искам да питам какъв ще бъде ИП-то? Ако не знаете нп :) ? Но също искам да питам защо толкова има Флууд да не завиждат на сайта и на веригата
Аватар
Bojidar
Respected
Respected
Мнения: 1288
Регистриран на: 19 Юли 2012, 15:28
Ник в играта: Bojidar / BillyHlapeto
Скайп профил: Лс
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: В нас
Обратна връзка:

Re: Временно преустановяване на услугите ни поради флууд ата

Мнение от Bojidar »

INCESSANTANGUISH написа:Значи около 1-2 седмици още няма да има сървъри и сайт нали ? е ли сайта ще остане ?
Както виждаш с очите си сайт има, за сървърите не се знае. Когато тези завистливи хлапаци си понесат последствията и си вземат поука, всичко ще е Ок. Въпрос на време е, да спрат или някой от нас да ги накара по неприятния, но сигурен начин.
Изображение
Аватар
Ianko
Respected
Respected
Мнения: 2333
Регистриран на: 26 Юли 2011, 22:48
Ник в играта: Ianko
Скайп профил: ianeto666
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Временно преустановяване на услугите ни поради флууд ата

Мнение от Ianko »

Няма определено време до кога ще бъде така за сега сайта е онлайн точно за да ви информираме и за тези които се притесняват за смс услугите ще бъдат възнаградени както каза колегата от 1 седмица до 1 месец + към смс услугите си! За ип адресите и за абсолютно всичко ще бъдете информирани тук в темата и като новина в началото на сайта.
Изображение
Аватар
bugi_man
Собственик
Собственик
Мнения: 243
Регистриран на: 26 Юли 2011, 22:14
Ник в играта: bugi_man
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Временно преустановяване на услугите ни поради флууд ата

Мнение от bugi_man »

INCESSANTANGUISH написа:Значи около 1-2 седмици още няма да има сървъри и сайт нали ? е ли сайта ще остане ?
сайта ще остане докато измислим от къде да пуснем сървърите и да ги защитим, защото ако от това ново ИП(от което е и сайта в момента), което снощи ни дадоха ако пак пуснем сървърите ще нафлуудят и него и доставчика вече доста ще ни се ядоса. Направиха компромис да ни сменят ип-то вместо да ни резнат, за това не бързам да пускам сървърите на това ип, за не го отнесе пак доставчика и съответно после и ние. Като измислим защитен хостинг и начин да се справяме с атаките ще пуснем сървърите!
Изображение
Аватар
INCESSANTANGUISH
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 886
Регистриран на: 09 Авг 2012, 00:11
Обратна връзка:

Re: Временно преустановяване на услугите ни поради флууд ата

Мнение от INCESSANTANGUISH »

bugi_man написа:
INCESSANTANGUISH написа:Значи около 1-2 седмици още няма да има сървъри и сайт нали ? е ли сайта ще остане ?
сайта ще остане докато измислим от къде да пуснем сървърите и да ги защитим, защото ако от това ново ИП(от което е и сайта в момента), което снощи ни дадоха ако пак пуснем сървърите ще нафлуудят и него и доставчика вече доста ще ни се ядоса. Направиха компромис да ни сменят ип-то вместо да ни резнат, за това не бързам да пускам сървърите на това ип, за не го отнесе пак доставчика и съответно после и ние. Като измислим защитен хостинг и начин да се справяме с атаките ще пуснем сървърите!
Ок мене ми е се тая кога ще ги пуснете но по добре по рано от колкото късно да не загубите хора :) аз със каквото мога със това ще помагам пак да напълним дуст2 и останалите сървъри :) Дано да не менят пак ип-тата на сървърите че ще е много лошо пак от начало :(
Ако някой ден скоростта ме убие, не тъгувайте, защото аз се усмихвах, Paul Walker!!
Изображение
Аватар
eFu
Новак
Новак
Мнения: 5
Регистриран на: 15 Ное 2012, 16:33
Обратна връзка:

Re: Временно преустановяване на услугите ни поради флууд ата

Мнение от eFu »

zdr-te znaete li ip-to koeto vi floodi?
Аватар
Ивчо
Respected
Respected
Мнения: 1536
Регистриран на: 27 Юли 2011, 00:48
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Временно преустановяване на услугите ни поради флууд ата

Мнение от Ивчо »

Ип-то не е едно ,а много и тук се пише на кирилица :)
"DemoLitioN : Пламене жив ли си или играеш ЛИГА ?"

Изображение
Аватар
Metaah;
Новак
Новак
Мнения: 4
Регистриран на: 03 Май 2012, 18:18
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Временно преустановяване на услугите ни поради флууд ата

Мнение от Metaah; »

Не че рекламирам или нещо от сорта но все пак предлагам нещо :disagree: // Като гледам сте сериозни и такава верига като вас бива да мине на гигабитова мрежа. Ако имате недостиг на средства, защо не вземете да си хостнете сървърите при gamehost или N1-Servers. Впрочем за този период от който ще си плащате да ви се хостват сървърите при тях вие ще събирате средства за гигабитова мрежа, естествено няма само 1 човек да събира, направете така че хората най-главни от екипа да отделят някакви средства. Друго решение наистина не виждам а slackserv е верига която наистина харесвам.
Nothing mathers.
Аватар
Deserter
Напреднал
Напреднал
Мнения: 142
Регистриран на: 14 Авг 2012, 17:00
Ник в играта: Deserter
Скайп профил: gamerplay96
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: Временно преустановяване на услугите ни поради флууд ата

Мнение от Deserter »

Нима това е края? Нима ще се дадем без бой? Аз лично не познавам човека който флуудва, но ако е от Русе ще го намеря... Имам се с половината град... Не само аз играя тук, играят още много мои приятели които познавам лично... Днешно време е трудно да се намери свястна CS верига, а SlackServ е именно такава... Поискайте съвет от хората в този бизнес... Питайте ги как те се справят с този проблем, защото се съмнявам само тази верига да е потенциално разпадаща се...
Изображение
Аватар
nStoyanov
Администратор
Администратор
Мнения: 792
Регистриран на: 26 Юли 2011, 22:16
Ник в играта: asddd
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Временно преустановяване на услугите ни поради флууд ата

Мнение от nStoyanov »

Скоро ще се върнем още по силни, не се притеснявайте, никой и нищо няма да ни откаже, 3 и повече години се опитват, но няма как да стане просто, бъдете сигурни в това. ОЧАКВАЙТЕ СЪРВЪРИТЕ ОТНОВО ОНЛАЙН МНОГО СКОРО!
Ако искаш да си умен, научи се разумно да питаш, внимателно да слушаш,
спокойно да отговаряш и да престанеш да говориш, когато няма какво да кажеш!
Аватар
lexa
Новак
Новак
Мнения: 7
Регистриран на: 30 Окт 2012, 15:29
Ник в играта: lexa
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Временно преустановяване на услугите ни поради флууд ата

Мнение от lexa »

Имам 1 въпрос. Щом сървърите не са online какво се случва с хората който сме пратили смс-и за Вип или Админ ?
Изображение
Аватар
shmatii ^^ ;dd
Respected
Respected
Мнения: 1351
Регистриран на: 03 Юни 2012, 09:58
Ник в играта: Mariana
Обратна връзка:

Re: Временно преустановяване на услугите ни поради флууд ата

Мнение от shmatii ^^ ;dd »

Ми не четеш ли?
bugi_man написа:За информация всички потребители ползвали услугите ни ще бъдат отново компенсирани с бонус дни(1 седмица до месец).
Аватар
Ianko
Respected
Respected
Мнения: 2333
Регистриран на: 26 Юли 2011, 22:48
Ник в играта: Ianko
Скайп профил: ianeto666
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Временно преустановяване на услугите ни поради флууд ата

Мнение от Ianko »

lexa написа:Имам 1 въпрос. Щом сървърите не са online какво се случва с хората който сме пратили смс-и за Вип или Админ ?
Направи си труда и прочети първия пост в темата! Снощи ви се добави една седмица и като сме готови с всичко ще ви добавим още.
Изображение
Аватар
akvarista11
Новак
Новак
Мнения: 7
Регистриран на: 11 Ное 2012, 18:26
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Временно преустановяване на услугите ни поради флууд ата

Мнение от akvarista11 »

Според мен има един начин веригата да мине по-печеливша.Идеята ми е в момента да се създаде Minecraft сървър.
Докато се намерят средства за гигабитова мрежа.Аз наистина много обичам веригата 2пъти изпратих смс няма лаг,но има няк'ви лайнари дет флудват
Аватар
viktor
Аматьор
Аматьор
Мнения: 69
Регистриран на: 27 Сеп 2011, 20:15
Обратна връзка:

Re: Временно преустановяване на услугите ни поради флууд ата

Мнение от viktor »

За какъв flood става въпрос ? Ботнет?Или нещо по страшно?
Аватар
slaviaultras
Много Добър
Много Добър
Мнения: 585
Регистриран на: 29 Апр 2012, 21:40
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Временно преустановяване на услугите ни поради флууд ата

Мнение от slaviaultras »

казваите ако има нужда от физическа намеса :) мога да намера хора и да помогнеме (във софия)
Изображение
Аватар
No0b3r
Напреднал
Напреднал
Мнения: 107
Регистриран на: 10 Юли 2012, 10:42
Ник в играта: No0b3r
Скайп профил: da.mada.faka.shit
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Там някъде..
Обратна връзка:

Re: Временно преустановяване на услугите ни поради флууд ата

Мнение от No0b3r »

INCESSANTANGUISH написа:
bugi_man написа:
INCESSANTANGUISH написа:Значи около 1-2 седмици още няма да има сървъри и сайт нали ? е ли сайта ще остане ?
сайта ще остане докато измислим от къде да пуснем сървърите и да ги защитим, защото ако от това ново ИП(от което е и сайта в момента), което снощи ни дадоха ако пак пуснем сървърите ще нафлуудят и него и доставчика вече доста ще ни се ядоса. Направиха компромис да ни сменят ип-то вместо да ни резнат, за това не бързам да пускам сървърите на това ип, за не го отнесе пак доставчика и съответно после и ние. Като измислим защитен хостинг и начин да се справяме с атаките ще пуснем сървърите!
Ок мене ми е се тая кога ще ги пуснете но по добре по рано от колкото късно да не загубите хора :) аз със каквото мога със това ще помагам пак да напълним дуст2 и останалите сървъри :) Дано да не менят пак ип-тата на сървърите че ще е много лошо пак от начало :(
Не, в случая е по-добре, по-късно за да поутихнат малко нещата.
Заключено

Обратно към “Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта