Тук ще се преместят всички стари теми и предложения от раздел ''ЗА САЙТА И ФОРУМА''.
Потребителски аватар
Drea<M>40
Супер потребител
Супер потребител
Регистриран: 26 мар 2016, 22:03
Ник в играта: -|LR|-*DIXIKlO^
Скайп профил: unsi1231
Вашият пол е: Мъж
Контакти:

Оплакване от сървър отговорник - XapD & skrillex

Мнение от Drea<M>40 » 27 сеп 2018, 17:06

Оплакването срещу XapDВиж ся, приятел, не исках да се карам с теб, но ти ме предизвика. Взе се за шеф. Щял си да ме дестройваш, да ме банваш, да ме махаш, абе чакай малко, ти се взе за по-висш от собственика на веригата. Как може да си позволяваш такива неща? Махна ме от дискорда, обиждаш ме, правиш се на много висш. От къде на къде ще ме банваш и махаш бе, не стига, че си получил още от първата седмица откакто влезна в екипа се натресе си взел достъпи до сайта, до ФТП и навсякъде. ЕТО КАЗВАМ ГО! Сега си в групата на администраторите, много за висш ли се взе. И не знам дали знаеш, но SlackServ се гордее от 9 години насам, че не копираме от другите, а те копират от нас. Уважаваме си потребителите, а ти се държиш ужасно с потребителите. Открадна дизайна на Amazingplay (на godnesiax), заплашваш със спиране на достъпи, с дестройване и т.н. Чакай малко, ти за много голям шеф се взе. Триеш ми мнения и теми без причина!! Това няма как да стане, накрая ще се прежаля и ще спамя на nStoyanov!

Оплакването срещу SKR1LL3XТова надменно същество се прави и той на много голям шеф, на по-висш от всички. Горния XapD го вкара и него и се взе за администратор. Дестройна ме 2 пъти без причина, закача се с мен, псува се с хората... И този настоявам да се махне! А хард да се приземи на земята.
*Ако не ми вярвате, че дизайна е краден от XapD: https://prnt.sc/kh61z4
*XapD Доказателство 1: https://gyazo.com/89a04cd2291bbfcd472056f206979753
*XapD Доказателство 2: xapd4oToday at 4:41 PM

Код: Избери всички

Пак е нещо
Не като тебе седя до последно и накрая те махнаха
RealTheDIX.Today at 4:41 PM
ахахаха нали знаеш че сам напуснах
пуснах си темата
зиро ми каза да си помисля добре
реших и му писах да ме маха
и на джуката писах
кво ще спориш с мен
xapd4oToday at 4:42 PM
Чиба
RealTheDIX.Today at 4:42 PM
не знам дали знаеш но слака се е гордял че не копират от никъде нищо и не правят мизерии не банват ей така който не харесват
кво чиба бе
ти кой си да ме гониш
Последна промяна от Drea<M>40 на 27 сеп 2018, 18:40, променено общо 2 пъти.

Изображение

Потребителски аватар
Lnb
Новак
Новак
Регистриран: 05 юли 2018, 06:29
Ник в играта: Lnb
Контакти:

Re: Оплакване от сървър отговорник и Администратор - XapD & Skr1ll3x

Мнение от Lnb » 27 сеп 2018, 17:15

Играл съм доста години в този проект, мога да кажа че никога няма да върнете онова ниво което бяхте. Беше хубаво когато slaserx-a беше, администраторите бяха топ, машината беше добра сървърите качествени да не говорим и какъв екип имаше. От както тръгнаха уж да продават веригата, станаха доста несериозни относно проекта, успех пичове но няма да върнете славното време.

Потребителски аватар
Drea<M>40
Супер потребител
Супер потребител
Контакти:

Мнение от Drea<M>40 » 27 сеп 2018, 17:17

Lnb написа:
27 сеп 2018, 17:15
Играл съм доста години в този проект, мога да кажа че никога няма да върнете онова ниво което бяхте. Беше хубаво когато slaserx-a беше, администраторите бяха топ, машината беше добра сървърите качествени да не говорим и какъв екип имаше. От както тръгнаха уж да продават веригата, станаха доста несериозни относно проекта, успех пичове но няма да върнете славното време.
Така е приятел, сега виж какви мизерии стават тук някакъв си от 2 седмици в екипа тръгва да гони някой като мен дето играя от 2012-2013 тука, а съм админ от 2016...

Изображение

Потребителски аватар
XapD
Сървър Отговорник
Сървър Отговорник
Регистриран: 01 дек 2016, 19:32
Ник в играта: XapD
Контакти:

Мнение от XapD » 27 сеп 2018, 18:34

Аз менение по темата нямам нека червените да решат какво ще правят с мен и skr. :lock: :lock: :lock: :lock:
Erwarte keine gute Frau wenn du selbst ein Arschloch bist.

Потребителски аватар
puRple*
Respected
Respected
Регистриран: 02 юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Контакти:

Re: Оплакване от сървър отговорник - XapD & skrillex

Мнение от puRple* » 27 сеп 2018, 19:58

Дикси, оплакваш се от XapD за нещо, което ти си правил многократно и така и не си взе поука до последно. Положението е с твоите камъни по твоята глава малко, малко. Въпреки това аз не съм съгласен с тези действия и се надявам да спрат, това е молба от мен към и двамата обвиняеми.
Изображение

Потребителски аватар
Drea<M>40
Супер потребител
Супер потребител
Контакти:

Мнение от Drea<M>40 » 27 сеп 2018, 20:00

Не спират. Аз толкова много неща не съм правил, вие за какво толкова много ме взехте... Заяждаха се с мен, и аз пак - виновен.

Изображение

Потребителски аватар
puRple*
Respected
Respected
Регистриран: 02 юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Контакти:

Мнение от puRple* » 27 сеп 2018, 20:10

И двамата са предупредени, при следващи подобни ситуации ще бъдат и наказани по един или друг начин.
Dixi, при провокации или заяждане с хора от екипа оплакванията ти ще губят тежест!
Изображение

Заключена