Оплакване от репутация - Andro

Заключено
Аватар
vankata199
Зарибен
Зарибен
Мнения: 544
Регистриран на: 15 Авг 2014, 19:58
Ник в играта: sader's make me sad/Bunny
Скайп профил: LS!!
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: STZ
Обратна връзка:

Оплакване от репутация - Andro

Мнение от vankata199 »

memberlist.php?mode=viewprofile&u=2268


http://prikachi.com/images.php?images/525/9256525Y.png

Така нека първо да подчертая какъв е този тон последните думи на изречението от човек който до преди години ми беше фен хахах чак ми е смешно тай за тва кат цяло ми е през уя

2ро Аз ако съм неактивен мой човек няма съм админ сеш се ?

3-то Имам доказателства как той лично ми е отговарял във верига в която е админ на хнс онли флопитаун и сме си говорили за слак-а като цяло

4-то Ако искаш може да оставим мойта с/у твойта дума и ако излезнеш ти прав да ми махнат правата от 2та сървъра ама ако излезна аз прав да те баннем от форума направо за лъжа и наглост на ента степен ако си надъхан аз мога да си заложа цялата репутация през годините тук само да ти натрия носа :)
Аватар
ThoR
Много Добър
Много Добър
Мнения: 670
Регистриран на: 07 Ное 2015, 14:03
Ник в играта: Баба Йоцка Гледа
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Ко ти пука
Обратна връзка:

Re: Оплакване от репутация - Andro

Мнение от ThoR »

Ама вие взимате се оливате с тия репутации,честно. Първо Nixe и Петя,ся вие двамата. Какви са тия измишльотини като не е нужно всеки да разбира,а вие двамата да си имате конфликт помежду си? Червените продължавайте си държите таз репутационна система,която се обезмисля все повече и повече. Преди кат нямаше репутация си беше по-добре.

Ванко,ако ще ти гледат сеира заедно с Иво,нека всички го гледат,да заповядат и т.н. Продължавайте си с Драмасърв и оплакванията от тия ракообразни репутации. Бах му малоумщината.
Последно промяна от Nichky на 30 Яну 2018, 01:38, променено общо 1 път.
Причина: Спам.
Аватар
Nichky
Respected
Respected
Мнения: 1721
Регистриран на: 23 Ное 2015, 16:55
Ник в играта: quavious
Обратна връзка:

Re: Оплакване от репутация - Andro

Мнение от Nichky »

Нека след моето мнение не се спами и да се пише само от @Andr0, @vankata199 и глобални/администратори!
Аватар
vankata199
Зарибен
Зарибен
Мнения: 544
Регистриран на: 15 Авг 2014, 19:58
Ник в играта: sader's make me sad/Bunny
Скайп профил: LS!!
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: STZ
Обратна връзка:

Re: Оплакване от репутация - Andro

Мнение от vankata199 »

ThoR написа:Ама вие взимате се оливате с тия репутации,честно. Първо Nixe и Петя,ся вие двамата. Какви са тия измишльотини като не е нужно всеки да разбира,а вие двамата да си имате конфликт помежду си? Червените продължавайте си държите таз репутационна система,която се обезмисля все повече и повече. Преди кат нямаше репутация си беше по-добре.

Ванко,ако ще ти гледат сеира заедно с Иво,нека всички го гледат,да заповядат и т.н. Продължавайте си с Драмасърв и оплакванията от тия ракообразни репутации. Бах му малоумщината.

Мен ме хваща яд наглостта на хората за това правя и темата да видят всички що за стока е не само на думи да ми говори как да се държа и да не знам много щото аз наистина знам много и говоря с факти за който той си няма и идея че аз имам и мога да предоставя :) от сумати години не обръщам внимание на нищо пределно ясно ми е че не е като 2013 веригата така че ся мога само да засрамвам многознайковците
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Оплакване от репутация - Andro

Мнение от puRple* »

Отрицателна репутация се дава ако на даден потребител не му харесва или не е съгласен с твой коментар, същото е и с положителната.
Аз не виждам с какво Andr0 е нарушил правилата за даване на репутация!
И като
за тва кат цяло ми е през уя
защо пускаш оплакване ?
Чакаме отговор на администратор!
Изображение
Аватар
n1ke_^-
Активен
Активен
Мнения: 311
Регистриран на: 18 Фев 2014, 20:05
Ник в играта: .
Обратна връзка:

Re: Оплакване от репутация - Andro

Мнение от n1ke_^- »

Аве какво се правите и вие на някви деца.. Несериозно е тва. :cheers: :cheers:
Аватар
Drea<M>40
Respected
Respected
Мнения: 1426
Регистриран на: 26 Мар 2016, 22:03
Ник в играта: -|LR|-*DIXIKlO^
Скайп профил: unsi1231
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: зад волана
Обратна връзка:

Re: Оплакване от репутация - Andro

Мнение от Drea<M>40 »

Без спамерски мнения след моето, имат право да пишат само @Andro ; @vankata199 и глобални/администратори.
Последно промяна от Nichky на 01 Фев 2018, 15:34, променено общо 1 път.
Причина: Добре шефе

Изображение
Аватар
Andr0
Respected
Respected
Мнения: 862
Регистриран на: 20 Окт 2012, 10:51
Ник в играта: AndrostylleR^_x
Скайп профил: mnogospamite
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от репутация - Andro

Мнение от Andr0 »

Не съм админ в него сървър. Това, че пиша в зелено е от ранга , който е последен левел. Ако бях админ, щях да имам префикс ADMIN.
vankata199 написа:1.При мен слаш няма също
2.Стък не стък и с двете се играе при протата няма стък при ламерите е по добре понеже няма как някой рандом да хване човек дет живее в сървъра и 5 години не е спирал да играе флопи примерно както си решите за мен и с 2те е окей
3.Тва е по малоумно дори когато ти кажат ''фрагер'' Твърдо против
Виж ти как се изразяваш в темата, после говори кой се държи по-нагло ;)
Заключено

Обратно към “Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост