Заявка за тапет.

Модератор: Развлечения

Заключено
Аватар
fondos
LEVSKI SOFIA
LEVSKI SOFIA
Мнения: 1390
Регистриран на: 18 Окт 2013, 14:02
Ник в играта: fondos
Скайп профил: vjelyazkovv
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Заявка за тапет.

Мнение от fondos »

Тематика? Apple logo.
Размери? 750x1334
Текст ? Не.
Цветове? Черно.
Анимиран (Текст или Тематиката) ? Не.
Друго ? HD, да се вижда добре. Да няма размазани пиксели.
- с iPhone 6s съм. Вкарайте малко въображение и ме изненадайте! Да е изчистен.
Последно промяна от fondos на 01 Авг 2018, 12:31, променено общо 1 път.
Изображение
Изображение
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Мнение от puRple* »

Като пускате заявка за каквото и да е си направете труда да разберете размерите които ви трябват, изображението е за вас. Хората, които изработват заявката не са длъжни да търсят размерите.. :headbang:
Изображение
Аватар
fondos
LEVSKI SOFIA
LEVSKI SOFIA
Мнения: 1390
Регистриран на: 18 Окт 2013, 14:02
Ник в играта: fondos
Скайп профил: vjelyazkovv
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Мнение от fondos »

puRple* написа:Като пускате заявка за каквото и да е си направете труда да разберете размерите които ви трябват, изображението е за вас. Хората, които изработват заявката не са длъжни да търсят размерите.. :headbang:
Аз не знам размерите - следователно няма как да ги дам тук. Не съм и длъжен да ги търся. Аз пускам заявка и очаквам някаква изработка. Имате си хора за тази работа (: Като не са длъжни нека да не я изпълняват. :) Ще седи седмица и ще се заключи. :cheers:
Изображение
Изображение
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Заявка за тапет.

Мнение от puRple* »

Аз размерите ги открих за 2 минути.. След като искаш да ти се изпълни заявката е редно да ги дадеш. И не, нямаме си хора, които да ти търсят размерите на телефона на ляво и дясно за да ти угодят.
Малко е нагло не за друго
Изображение
Аватар
fondos
LEVSKI SOFIA
LEVSKI SOFIA
Мнения: 1390
Регистриран на: 18 Окт 2013, 14:02
Ник в играта: fondos
Скайп профил: vjelyazkovv
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Мнение от fondos »

puRple* написа:Аз размерите ги открих за 2 минути.. След като искаш да ти се изпълни заявката е редно да ги дадеш. И не, нямаме си хора, които да ти търсят размерите на телефона на ляво и дясно за да ти угодят.
Малко е нагло не за друго
Ако обичаш без повече спам по темата ми. Явно нещо те тормози щом си решил да се захапиш с мен. Да ти отворя един компот от череши искаш ли? Евала че си открил размерите, и евала за това, че не си ги дал. Все пак трябва да се направиш на интересен. Нямам време да търся размери. Имам си други по-важни работи ;) Аз съм пуснал заявка и очаквам да се обърне внимание от 3-мата които имате на този пост. Друг е въпроса, че не им се търси ;) аз не съм длъжен да се занимавам с това. Лека вечер.
Изображение
Изображение
Аватар
Drea<M>40
Respected
Respected
Мнения: 1426
Регистриран на: 26 Мар 2016, 22:03
Ник в играта: -|LR|-*DIXIKlO^
Скайп профил: unsi1231
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: зад волана
Обратна връзка:

Мнение от Drea<M>40 »

Не се прави на интересен! Длъжен си да сложиш размерите, не си ги сложил и съответно заявката ти трябва да бъде затворена. Давам срок до 15:00 да си сложил размерите

Изображение
Аватар
Andr0
Respected
Respected
Мнения: 862
Регистриран на: 20 Окт 2012, 10:51
Ник в играта: AndrostylleR^_x
Скайп профил: mnogospamite
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Заявка за тапет.

Мнение от Andr0 »

750 x 1334
Аватар
fondos
LEVSKI SOFIA
LEVSKI SOFIA
Мнения: 1390
Регистриран на: 18 Окт 2013, 14:02
Ник в играта: fondos
Скайп профил: vjelyazkovv
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Мнение от fondos »

Drea<M>40 написа:Не се прави на интересен! Длъжен си да сложиш размерите, не си ги сложил и съответно заявката ти трябва да бъде затворена. Давам срок до 15:00 да си сложил размерите
Къде пише, че съм длъжен да сложа размерите при положение, че не ги знам? Стига си разтягал локуми. Няма как точно ти да не се намесиш някъде. Затваряй ми заявката като толкова много ти е зор! Писна ми от такива люляци като теб. (сега най-вероятно ще намериш обида в думата "люляк") Благодаря на Andr0, който единствен прояви разбиране ;)
Офтопик:
Аман от хора търсещи внимание -)
Изображение
Изображение
Аватар
DemoLitioN
Respected
Respected
Мнения: 3276
Регистриран на: 20 Авг 2011, 11:46
Ник в играта: DemoLitioN
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Заявка за тапет.

Мнение от DemoLitioN »

Фондосе никой не ти е длъжен да ти търси размерите на заявката, независимо дали се намират за 10 секунди или за 10 минути, така че като не си прав се извини и спри. Пише, че си длъжен да представиш в образеца за заявка. Тематика и размер е задължително да предоставиш, другите неща може да ги оставиш по избор на този, който я прави. Едно е да не предоставиш размери за аватар, където всеки знае какви трябва са, друго е за твоите тапети и мокети. Просто се радвай, че сегашните Админи/Модератори са меки ако бях аз отдавна да си пътник заедно с темата си ;)
"Беден е не този, който има малко, а този, който иска да има повече".
Сенека
Аватар
Drea<M>40
Respected
Respected
Мнения: 1426
Регистриран на: 26 Мар 2016, 22:03
Ник в играта: -|LR|-*DIXIKlO^
Скайп профил: unsi1231
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: зад волана
Обратна връзка:

Мнение от Drea<M>40 »

Ти май не се научи да си траеш! Заявката няма да се изпълни, а ти получаваш форумно предупреждение. :finger:

Изображение
Заключено

Обратно към “Кошче [Теми - 2018г.]”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост