Оплакване от админ - Drea<M>40

Заключено
Аватар
fondos
LEVSKI SOFIA
LEVSKI SOFIA
Мнения: 1390
Регистриран на: 18 Окт 2013, 14:02
Ник в играта: fondos
Скайп профил: vjelyazkovv
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Оплакване от админ - Drea<M>40

Мнение от fondos »

viewtopic.php?f=313&t=26752
Искам да получа някакво обяснение от това комплексирано дете ( не казвам че аз съм много голям) защо ми сложи форумно предупреждение при положение, че не съм го обидил с нищо. Друг е въпроса че характера му е като на момиченце и се засяга като ученичка в предучилищна. Сигурно и от това изречение ще те засегна доста, така че моля те не прибягвай до самоубийство.. Накратко стана драма за едни размери които аз не знаех, потърсих, но не намерих, следователно нямаше как да ги напиша. За това и казах, че не ги знам, но ето каква реакция получих от вас. Когато бях част от екипа също ми сложи предупреждение, но тогава реших да замълча за да не стават спорове. Не очаквам от вас да го наказвате защото знам че няма как да се случи това, още повече пък да му направите забележка да си смали малко самочувствието, защото е по голямо от селото му в което живее. Нищо против това че живее на село, просто такъв е лафа ,) Сега сигурно ще получа 2-ро, но не ми дреме защото не го приемам толкова навътре. Не си мисли, че като ми блъскаш предупреждения това ме изнервя. Имам си личен живот и не седя по цял ден пред лаптопа, още повече пък да се занимавам с подобни идиотщини. Просто искам обяснение. Писна ми от такива нахалници като теб.
Образец не можах да намеря, така че очаквам да я запратиш към коша, или да я изтриеш защото няма кво да кажеш по въпроса. Моля по темата да няма излишен спам. Живи и здрави.
Изображение
Изображение
Аватар
Drea<M>40
Respected
Respected
Мнения: 1426
Регистриран на: 26 Мар 2016, 22:03
Ник в играта: -|LR|-*DIXIKlO^
Скайп профил: unsi1231
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: зад волана
Обратна връзка:

Мнение от Drea<M>40 »

Нямаш право да пишеш толкова много по заявката си - не си дал размери, правиш се на интересен, съответно заявката ти бива затворена и получаваш предупреждение. Това не е първото ти провинение!

Изображение
Аватар
vankata199
Зарибен
Зарибен
Мнения: 544
Регистриран на: 15 Авг 2014, 19:58
Ник в играта: sader's make me sad/Bunny
Скайп профил: LS!!
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: STZ
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ - Drea<M>40

Мнение от vankata199 »

Ще сложа само цитати в този коментар и ще отговоря на тях за да млъкнеш веднъж за винаги точка по въпроса

''това комплексирано дете''
''така че моля те не прибягвай до самоубийство..''
'' Накратко стана драма за едни размери които аз не знаех, потърсих, но не намерих, следователно нямаше как да ги напиша. За това и казах, че не ги знам,'' - Накратко стана драма че егото ти е много много голямо за 17 годишен пубер и не е нищо такова от това което си написал има го черно на бяло доста пъти как сам каза че не ти е и работа да си правиш труда който едва ли някога си правил за 17 години с проблемите който имаш зад гърба си освен пубертетските ти пъпки но това е друг въпрос нали искаш ирония и сарказъм ето ти малко и от мен така да продължим със цитатите

''да си смали малко самочувствието, защото е по голямо от селото му в което живее. Нищо против това че живее на село, просто такъв е лафа ,) '' - Като е такъв лафа ти нещо секретарка ли си му че да знаеш лична информация в село живеел на улица кална калотия нали аман от писания колкото да не заспим продължавам с цитатите


'' но не ми дреме защото не го приемам толкова навътре. Не си мисли, че като ми блъскаш предупреждения това ме изнервя. Имам си личен живот и не седя по цял ден пред лаптопа, още повече пък да се занимавам с подобни идиотщини. '' - Така това ми е най-милото ''но не ми дреме'' а пишеш цял ден по темата и не не го приемаш толкова навътре ти направо го поглъщаш. Имаш си личен живот а днеска ти си най активен във форума когато и да съм влезнал ти си вътре и си написал 5 реда боза. И още повече пък да се занимаваш с тъпни които така или иначе ги пишеш пак да се повторя цял ден :) Продължавам


''Писна ми от такива нахалници като теб.'' Как имаш смелост да го напишеш това при положение че ти повече от това няма как да станеш нахален.


''Образец не можах да намеря'' - Как така всеки намира каквото му трябва и размери и образци само ти не успя брех брех или си неадекватно бавен без да ти се извинявам или наистина ти има нещо как така за толкова години само ти образец не намери :)
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ - Drea<M>40

Мнение от puRple* »

Проблема е че когато човек ти казва нещо си държиш на своето и не спираш да спориш когато не си прав и започваш да се заяждаш и това не е за първи път. Самото ти оплакване не е по образец и начина по който е поднесено не заслужава разглеждане!
Изображение
Заключено

Обратно към “Архив оплаквания”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта