Как да станем 'YouTuber'

Информация, проблеми и въпроси относно Minecraft сървъра
IP Адрес: 185.148.145.239:25568
Изображение
Аватар
Drea<M>40
Respected
Respected
Мнения: 1426
Регистриран на: 26 Мар 2016, 22:03
Ник в играта: -|LR|-*DIXIKlO^
Скайп профил: unsi1231
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: зад волана
Обратна връзка:

Как да станем 'YouTuber'

Мнение от Drea<M>40 »

Изображение

Ако желаете да бъдете 'YouTuber' трябва да имате минимум 100 абоната в youtube.com и да правите на седмица поне по два клипа.Също трябва да имате направено ревю на сървъра.Като YouTuber получавате следните екстри:
- INVSEE - можете да гледате инвентара на другите.
- REPAIR + FIX ALL - ще можете да си поправяте нещата.
- KIT VIP
- PLAYER VAULTS (4) - ще имате 4 ваши лични големи съндъци.
- hat - ще можете да си поставите itema, който държите в ръката си като шапка (глава).
- FEED / EAT - ще можете да се храните с команда.
- ENDERCHEST
- NEAR - ще можете да видите кой е до вас и на колко кубчета е до вас.
- TOP - ще можете да отидете над постройката, или ако сте в мина можете да излезете от нея.
Ако покривате горните изисквания и сте направили ревю на сървъра пишете в темата, дайте линк към ревюто и скайпа си за потвърждение, че вие притежавате канала.Аз ще се свържа с вас ако сте одобрени и ще се разберем.Моля да пишат само сериозни кандидати!

Изображение
Аватар
trollxx115
Баннат
Баннат
Мнения: 21
Регистриран на: 09 Юли 2016, 22:32
Ник в играта: dfd
Вашият пол е: Мъж

Re: Как да станем 'YouTuber'

Мнение от trollxx115 »

http://prikachi.com/images.php?images/175/9055175Z.jpg ама не ми се занимава

ама не ми се занимаваама не ми се занимаваама не ми се занимаваама не ми се занимаваама не ми се занимаваама не ми се занимаваама не ми се занимаваама не ми се занимаваама не ми се занимаваама не ми се занимаваама не ми се занимаваама не ми се занимаваама не ми се занимаваама не ми се занимаваама не ми се занимаваама не ми се занимаваама не ми се занимаваама не ми се занимаваама не ми се занимаваама не ми се занимаваама не ми се занимаваама не ми се занимаваама не ми се занимаваама не ми се занимаваама не ми се занимаваама не ми се занимаваама не ми се занимаваама не ми се занимаваама не ми се занимаваама не ми се занимаваама не ми се занимаваама не ми се занимаваама не ми се занимаваама не ми се занимаваама не ми се занимаваама не ми се занимаваама не ми се занимаваама не ми се занимаваама не ми се занимаваама не ми се занимаваама не ми се занимаваама не ми се занимаваама не ми се занимаваама не ми се занимаваама не ми се занимава
Последно промяна от Drea<M>40 на 01 Мар 2017, 15:36, променено общо 3 пъти.
Причина: Щом няма да правиш клипове защо пишеш в темата?Отхвърлен.
Публикувай отговор

Обратно към “SlackServ.com # Minecraft”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта