От puRple*

Модератор: Развлечения

Заключено
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

От puRple*

Мнение от puRple* »

Пускам тази тема, може би защото съм пиян, но така ми е дошло и ще си кажа истината и всичко което мисля право и искрено.
...Когато дойдох в тази верига да речем началото на юни, когато съм регистриран, всичко беше толкова хубаво. Зарибих се по джайла сървъра, беше постоянно пълен, имаше добри админи, които доста често ме гагваха, защото ПСУВАХ.. Имаше потребители с които се разбирахме много добре, ставаше разговор, беше забавно.. имало е моменти в които съм играл 3 часа без да излизам от тоя сървър, защото не искам да излизам. Малко след това разбрах за форума, регистрирах се и започнах да се стремя да стана админ. Тогава трябваше да се изчака да се освободи място в сървъра за да пуснеш кандидатура и като се беше освободило форума се пълнеше с десетки кандидатури.
Едновременно пускахме кандидатура аз, JukeCity, LM^^, iv0, scorbsyy, dragonspowerr, icecoldkiller и още сумати народ (за тези се сетих и бяха доста добри играчи за това давам за пример) сега един играч играе 1 месец в сървъра, малко подмазване и активност във форума и става админ. Не ви ли натъжава това?
Сървъра вече няма нищо общо с това което беше, мода се смени няколко пъти единствения, админ който остана от тогава е Inflex и не случайно е най-добрият админ в сървъра. Правилата се промениха многократно и какво ли не..
След 9 месеца игра станах админ, знаех всички правила в сървъра и бях добър админ, дори и сега разбирам много повече от всички админи в сървъра. Влизам от време на време и оставам потресен от глупости и неадекватни мнения от админи.
Разбирате ли, преди беше чест да си админ в такъв сървър, трябваше да имаш години, да спазваш изисквания.. Сега админи стават някакви неадекватни деца, които още повече прецакват всичко.
После почнах да играя и ХНС, отново сървъра беше 18/18, винаги имаше интрига в играта, беше супер готино. Сега имаме сървър с 200 проблема и с играчи, които и аз не мога и да си обясня по каква причина са вътре, като има доста по-добри сървъри.
Баннати и изгонени са АДСКИ много играчи поради глупави причини именно защото са приемани некомпетентни админи в сървърите.
Айде стига толкова за преди, то се е видяло, че няма кой да оправи нещата. Обаче ми е любопитно не сте ли ентусиазирани да оправите нещата както трябва?
Защо има 17 сървър админа в 9 сървъра ?
Защо има 3 deathruna, като два от тях са почти еднакви?
Защо някои трябва да пускат кандидатури и да правят доклади, което е 1 месец, а някои стават глобални админи и дори администратори за такъв период?
Защо стигнахме до там, че има 1 кандидатура на 3 месеца?
Като се сетите веригата какво беше преди не ви ли става мъчно?
Защо вече няма Екип заявки?
Защо вече на всеки админ целта му и да го повишат, а не да направи нещо за веригата?
Кога да последно сървър админ изпрати смс за реклама на сървърите?
Защо постоянно се отварят нови сървъри, като половината са в покъртително състояние ?
Не е ли редно първо сървърите с проблеми да бъдат оправени, а после да се пускат нови?
Защо екипа не уважава потребителите, които са най-важни? (Ако някой отрече веднага вадя доказателства как дори и администратори го правят!!!)
Не ви ли е тъжно бе хора.. да гледате постоянно едни и същи потребители, а да няма нови?
Десетки хубави екстри от форума вече ги няма..

И само гледайте как темата ми ще бъде изтрита или в най-добрия случай ще отиде в коша, въпреки, че съм спазил правилата на форума и имам право да пусна подобна тема!
Съсипахте веригата пичове, гордеете ли се?
Изображение
Аватар
cmg
Активен
Активен
Мнения: 260
Регистриран на: 05 Окт 2015, 21:33
Ник в играта: Can't be known
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: The Hidden Hand
Обратна връзка:

Re: От puRple*

Мнение от cmg »

Значи, ако бях аз боднат няколко пъти, и аз бих се изпуснал. То вече няма какво да крие човек. Мизерия е положението.

Нещата никога няма да са както преди, защото няма екип. Има хора, които се борят по най-мазния начин за права. Когато те се издигнат до височините, някой от екипа (истинският екип) напуска, защото не може да повярва на очите си. Така се подмени целия екип от адекватен, на 90% несериозен.

Всичките въпроси, които им зададе, са били отговаряни многократно с усуквания - подминават въпроса. Аз нямам какво ново да кажа, никой няма. Не думи - действия се искат.
Офтопик:
Чакаме коша, да ни разметат отново :D
"Those who make peaceful revolution impossible will make violent revolution inevitable." - John F. Kennedy
Изображение
Аватар
WHITE SHADOW
Respected
Respected
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Юли 2014, 00:03
Ник в играта: ///RAWW;;bobi droga
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: TrapCity , LA
Обратна връзка:

Re: От puRple*

Мнение от WHITE SHADOW »

отново темата за детръните която аз повдигнах , ще се радвам да има отговор на нея
Изображение
Офтопик:
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
ace4ever
Respected
Respected
Мнения: 382
Регистриран на: 12 Дек 2012, 20:53
Ник в играта: ~
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: От puRple*

Мнение от ace4ever »

Защо има 17 сървър админа в 9 сървъра ? Не знам,да питаме всички оранжеви хора пуснали теми от сорта "Довиждане,Сбогом,Аз бях до тук и т.н." ?
Защо има 3 deathruna, като два от тях са почти еднакви? Скоро ще се махат ненужните сървъри.
Защо някои трябва да пускат кандидатури и да правят доклади, което е 1 месец, а някои стават глобални админи и дори администратори за такъв период? Не виждам как едното има връзка със другото.Дай пример кой е във този екип от 1 месец и вече е глобален админ или администратор.
Защо стигнахме до там, че има 1 кандидатура на 3 месеца? Ами може би защото хората нямат желание да стават админи и както Вие обичате да казвате няма хора.
Като се сетите веригата какво беше преди не ви ли става мъчно? Става ми мъчно за починалата ми баба,за дядо ми,за изминалите години,става ми мъчно за много неща ,но не и за една игра на име counter-strike и за 1 виртуална верига.
Защо вече няма Екип заявки? Защото няма желаещ или е редно на сила да сложим някой който няма да е активен и няма да си върши работата със кеф и желание.
Защо вече на всеки админ целта му и да го повишат, а не да направи нещо за веригата? Добре,отново ми е интересно кой са го повишили толкова?От всички тези админи ,аз не виждам един който да е мръднал със каквото и да е било в отношение на правата.Това ,че стават ЕБ,развлечния и модератори не им променя правата и мястото им в йерархията
Кога да последно сървър админ изпрати смс за реклама на сървърите? Няма как да знаем кой и кога е пращал ,никой не ги задължава.
Защо постоянно се отварят нови сървъри, като половината са в покъртително състояние ? Може би защото има ентусиазм във хората които ги пускат и може би защото имат възможност да го направят,като с това няма да навредят на останалите.
Не е ли редно първо сървърите с проблеми да бъдат оправени, а после да се пускат нови? Редно е,но не винаги нещата стават по справедливият начин.И все пак преди няколко дни д2 и алп бяха оправени ,следва хнс.



Така,отговорих на въпросите Ви от мое име ,не от името на веригата,админите,главните или на който и да е било.Така ,че ако има нещо нападайте мен ,а не останалите.И така щом всеки път ,всеки един от Вас можете да се изкава като е пиян,напушен или просто като е в лошо настроение ,то значи и аз мога да го направя ,но ще избера да е в трезвено състояние.
Винаги съм избягвал всякакви теми от този сорт съдържащи конфликти, особенно като се обсъждат вашите мнения за веригата и то не защото не ми пука ,а просто защото ще стане както винаги ,голяма караница и разнообразен спор.Чета вашите мнения,обмислям ги дори и да не го разбирате пък камули да го оценявате ,но по някой път всичко идва в повече особенно като тъпчите на едно място.В достта случаи имам чувството ,че не сте зрели хора,а сте просто едни кармачета ,които плачат за обяда си.Явно ни взимате за безмозъчни,глупави,неадекватни,смотани и като цяло с две думи ,лоши хора."То тея хора не разбират от дума и даже не ми четат предложенията и оплакванията" еми съжалявам ,но всъщност е обратното.Обръщаме внимание на вас ,нали все пак Вие сте "нашите играчи" или поне за такива се имате във форума ,но до колко играете всъщност само Вие и гаметракера си знаете.Вие много добре си знаете ,какво е положението със пипането на сървърите и колко деликатно става то.Все пак сте били част от този екип ,който Вие все така "обичате".Като сте толкова активни във този форум ,защо не сте активни и във сървърите?Постоянно повтаряте как не се играело ,ами защо Вие не поиграете малко...защото не са оправени ,това ли Ви е оправданието?И ми казвате ,че след като всичко се оправи ще Ви спечелим обратно и ще играете до веки веков при нас?Ами много малко са ми надеждите това да стане.Обичате да оплувате всичко по тази верига ,а твърдите че сте я "обичали и харесвали преди" ,хората от екипа са развалили веригата...замислете се ,че и Вие(оранжеви хорца) сте били част от този екип и едва ли постоянно сте цафтяли ,едва ли сте били най-приятното цвете за мирисане и сигурно си вярвате,че нямате пръст във развалянето на веригата и екипа.Искате да се взима действие срещу хора от екипа ,но защо чак сега?Защо не настоявахте когато бяхте във него и имахте глас?Защо когато сте извън него започвате да споменавате лошите качества и кое ни дърпа надолу?...
В края на нещата ,аз не мога да Ви разбера и винаги ще сте като Тъмна Индия за мен ,изглеждате ми като толкова приятни и хубави хора с които бих си говорил и играл ,пък камули да се карам и да споря ,но накрая пак сме на различни начела и си изкарваме кирливите ризи...защо не можем да сме едно нормално общество ,в което нормално се задават въпроси и се получават съответно нормални отговори с добро отношение.И съм сигурен ,че след този мой коментар(който не пиша с голямо желание) ще се изпишат страници и много редове запълнени главно със оспорването му и страшни кавги.
You are ...
https://discord.gg/s2Kcab3
[/fuck]
Аватар
Andr0
Respected
Respected
Мнения: 862
Регистриран на: 20 Окт 2012, 10:51
Ник в играта: AndrostylleR^_x
Скайп профил: mnogospamite
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: От puRple*

Мнение от Andr0 »

Добре Пърпъл и аз ще ти го кажа така, защото съм пиян :
Напусна и взе все повече да мислиш за веригата.
Няма хора, защото "отговорните" хора за сървърите не им пука за веригата и сървърите бяха доста дълго време спрени.
Първите ти въпроси са безсмислени.
На всички ни е мъчно за веригата. Няма спор.
Екип заявки няма - никой няма желание да изпълнява изработки, а и вече почти спряха да се дават заявки.
Няма лошо да се цели повишаване, стига да не е за сметка за друг ( да се издигате в очите на слепите и да се топите един-друг)
Редно е сървърите да се оправят, но няма нищо лошо да се пускат и други.
Да ти кажа ли нещо Пърпъл. Не знам как ти си бил стигнал до ЕБ. Нито разбираш от стрелящи програми нито от скачащи. Това съм го забелязал. Особено за скачащите. Та ти самия не знаеш какво правиш, когато играеш хнс.
Не знам какво ти е намерението, но мога да ти кажа, че нищо не можеш да постигнеш с тази тема :)
Такива като тебе дето бягат и после плюят - ем кво да ти кажа, смешен ставаш :)
Нищо лично, но просто мразя интриганти. :cheers:
Аватар
KaRaJaTa1988
Respected
Respected
Мнения: 758
Регистриран на: 31 Авг 2012, 00:10
Ник в играта: pastet
Обратна връзка:

Re: От puRple*

Мнение от KaRaJaTa1988 »

Мъчно им било?И за какво бе пичове?За някаква мизерна верига, пълна с глупави малки деца, дето нямат кво да правят през ваканцията ли бе?Или за ония червени дето им е през мадете за всичко дето става тука.Всичките не сте админи заради способностите си, а защото бивате одобрени от същите такива като вас.А те са одобрени от хора, дето вече и не влизат тука.Затова ви е мъчно.Щото и вие сте същите като тях.Нямате ли с друго с какво да си уплътнявате времето, ми сте седнали тука да ревете като някакви пикльовци?Оу колко хубаво било преди, о не знам си кво.Ай бегай.Трагедия
Напуши се във нощта, дълбоко в рая, почувствай топлината, тук във рая, издигни се на високо в небесата, усещаш ли сега, колко яка е тревата?
Аватар
n1ke_^-
Активен
Активен
Мнения: 311
Регистриран на: 18 Фев 2014, 20:05
Ник в играта: .
Обратна връзка:

Re: От puRple*

Мнение от n1ke_^- »

KaRaJaTa1988 написа:Мъчно им било?И за какво бе пичове?За някаква мизерна верига, пълна с глупави малки деца, дето нямат кво да правят през ваканцията ли бе?Или за ония червени дето им е през мадете за всичко дето става тука.Всичките не сте админи заради способностите си, а защото бивате одобрени от същите такива като вас.А те са одобрени от хора, дето вече и не влизат тука.Затова ви е мъчно.Щото и вие сте същите като тях.Нямате ли с друго с какво да си уплътнявате времето, ми сте седнали тука да ревете като някакви пикльовци?Оу колко хубаво било преди, о не знам си кво.Ай бегай.Трагедия
Точно казано! Еваляя. :tongue:
Аватар
Drea<M>40
Respected
Respected
Мнения: 1426
Регистриран на: 26 Мар 2016, 22:03
Ник в играта: -|LR|-*DIXIKlO^
Скайп профил: unsi1231
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: зад волана
Обратна връзка:

Re: От puRple*

Мнение от Drea<M>40 »

Това, че няма екип за заявките не е проблем.Всеки може да направи по някое изображение, не сме сакати...Въпросът е дали има заявки!

Изображение
Аватар
Nichky
Respected
Respected
Мнения: 1721
Регистриран на: 23 Ное 2015, 16:55
Ник в играта: quavious
Обратна връзка:

Re: От puRple*

Мнение от Nichky »

KaRaJaTa1988 написа:Мъчно им било?И за какво бе пичове?За някаква мизерна верига, пълна с глупави малки деца, дето нямат кво да правят през ваканцията ли бе?Или за ония червени дето им е през мадете за всичко дето става тука.Всичките не сте админи заради способностите си, а защото бивате одобрени от същите такива като вас.А те са одобрени от хора, дето вече и не влизат тука.Затова ви е мъчно.Щото и вие сте същите като тях.Нямате ли с друго с какво да си уплътнявате времето, ми сте седнали тука да ревете като някакви пикльовци?Оу колко хубаво било преди, о не знам си кво.Ай бегай.Трагедия
Е го уе, не знам кво толкова сте се хванали за тая игра, аз си влизам тук като искам да разпусна малко, вече хич като няма какво да правя... Аре стегнете се, животът няма да ви мине пред компа ;)
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: От puRple*

Мнение от puRple* »

Сега като прочета какво съм писал наистина е глупаво, просто го бях решил и пуснах темата.
Понякога просто ми се събират много нещаm които да кажа и от това доста често излизат глупави теми.. :D
Съжалявам, че правя конфликт, пак казвам, понякога ми се събира и пускам глупави теми, но това съм искал да кажа.
Няма да отговарям на някои мнения, просто за да не става по-голям конфликт..
Вси пак се извинявам за това, моля темата да бъде преместена в коша, признавам сам - глупава е и детинска!
Изображение
Аватар
DemoLitioN
Respected
Respected
Мнения: 3276
Регистриран на: 20 Авг 2011, 11:46
Ник в играта: DemoLitioN
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: От puRple*

Мнение от DemoLitioN »

KaRaJaTa1988 написа:Мъчно им било?И за какво бе пичове?За някаква мизерна верига, пълна с глупави малки деца, дето нямат кво да правят през ваканцията ли бе?Или за ония червени дето им е през мадете за всичко дето става тука.Всичките не сте админи заради способностите си, а защото бивате одобрени от същите такива като вас.А те са одобрени от хора, дето вече и не влизат тука.Затова ви е мъчно.Щото и вие сте същите като тях.Нямате ли с друго с какво да си уплътнявате времето, ми сте седнали тука да ревете като някакви пикльовци?Оу колко хубаво било преди, о не знам си кво.Ай бегай.Трагедия
Знам, че хейтърството е на мода, но ставаш вече банален. Не беше ли ти човекът, който беше толкова тъжен, разочарован и обиден, че не са ти дали VIP ранг в същата тази мизерна верига, в същата тази глупава игра? (не казвам, че не си го заслужавал, даже аз писах на Мусти да ти го даде, но това не е толкова от значение). Не беше ли ти човекът, който пускаше няколко кандидатури за да станеш Админ в същата тази мизерна верига, в същата тази глупава игра? Знам, че повечето помните колкото кокошките (от днес за утре) ама намелете го малко това его. Да не говорим за NmL, който беше готов да си даде единия бъбрек за да стане Админ (за неразбралите това е хипербола - преувеличаване за постигане на по-добро художествено описание, но с голяма доза истина). Какво да кажем за @miroslavv, който четеше конско на Шензо как трябвало да се банва, а забрави какви банове слагаше той. И няма как да не е жалко, когато имаше хора, които даваха мило и драго да станат Админи, стигаше се до там да лъжат за годините си, та дори и за пола си. Дали ви харесва или не е друга тема, но това не означава, че повечето от нещата, които е написал Пърпъл не са верни. За това спрете се правите на ощипани госпожички и опитвайте да подобрите нещата, колкото можете.
"Беден е не този, който има малко, а този, който иска да има повече".
Сенека
Аватар
златомира
Много Добър
Много Добър
Мнения: 666
Регистриран на: 14 Юни 2015, 11:16
Ник в играта: :o
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: От puRple*

Мнение от златомира »

Lock по желание на автора.
Заключено

Обратно към “Кошче [Теми - 2017г.]”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост