Първите изработки на sLaughtereD

Аватар
sLaughtereD
Супер Потребител
Супер Потребител
Мнения: 20
Регистриран на: 04 Юни 2016, 23:46
Ник в играта: asd
Скайп профил: madafackaz.
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Тука..
Обратна връзка:

Първите изработки на sLaughtereD

Мнение от sLaughtereD »

Здравейте , преди 1-2 дена почнах да работя с Photoshop CS6 и искам да си покажа първите изработки. За напред по-добър , ще съм като гледам уроци и т.н. на всеки първите изработки стават лоши , защото като за новак нищо не знае за Photoshop.

Аватари:
Офтопик:
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Банери:
Офтопик:
Изображение
Ще приема всеки критики и т.н. и коментари от рода "Слагай ефекти , 1/10 и т.н." Знам , че някой не станаха , а някой малко по-добре , това са ми все пак Първите изработки с Photoshop. :victory:
"Ако някой ден скоростта ме убие, не тъгувайте, защото аз се усмихвах."
- Paul Walker.
Аватар
златомира
Много Добър
Много Добър
Мнения: 666
Регистриран на: 14 Юни 2015, 11:16
Ник в играта: :o
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: Първите изработки на sLaughtereD

Мнение от златомира »

Това са картинки+текст. Оправи малко текста, защото много гадно ми боде очите. Избирай малко по-хубави цветове за текста, да си прилича малко с обстановката. Слагай и рамки, за да стане малко по-добре картинката. За сега 2/10. Не разбирам много от Фотошоп, но ти давам малко идейки.
Аватар
Nichky
Respected
Respected
Мнения: 1721
Регистриран на: 23 Ное 2015, 16:55
Ник в играта: quavious
Обратна връзка:

Re: Първите изработки на sLaughtereD

Мнение от Nichky »

златомира написа:Това са картинки+текст. Оправи малко текста, защото много гадно ми боде очите. Избирай малко по-хубави цветове за текста, да си прилича малко с обстановката. Слагай и рамки, за да стане малко по-добре картинката. За сега 2/10. Не разбирам много от Фотошоп, но ти давам малко идейки.
Па чакай де, все пак са му първите изработки... В началото и аз бях така. Ще се научи момчето, продължавай без да се отказваш! :)
Последно промяна от Nichky на 07 Юни 2016, 21:24, променено общо 1 път.
Аватар
sLaughtereD
Супер Потребител
Супер Потребител
Мнения: 20
Регистриран на: 04 Юни 2016, 23:46
Ник в играта: asd
Скайп профил: madafackaz.
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Тука..
Обратна връзка:

Re: Първите изработки на sLaughtereD

Мнение от sLaughtereD »

златомира написа:Това са картинки+текст. Оправи малко текста, защото много гадно ми боде очите. Избирай малко по-хубави цветове за текста, да си прилича малко с обстановката. Слагай и рамки, за да стане малко по-добре картинката. За сега 2/10. Не разбирам много от Фотошоп, но ти давам малко идейки.

Мерси за коментара , да си жива и здрава. :cheers: Тъкмо сега научих как се слага рамка , защото ти сякаш ми го обясни на арабски. :tooth: Без това тези са ми първите изработки.

ПП , Добре , че беше Nichky обясни + показа.. :cheers: И Nichky е прав.
"Ако някой ден скоростта ме убие, не тъгувайте, защото аз се усмихвах."
- Paul Walker.
Аватар
DaZzLe
Напреднал
Напреднал
Мнения: 179
Регистриран на: 02 Яну 2016, 19:29
Ник в играта: DaZzLe
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Първите изработки на sLaughtereD

Мнение от DaZzLe »

абе като за начало прочети това : http://www.slackserv.com/forum/viewtopi ... 81&t=20198
започни да гледаш уроци,подбирай шрифтове,тегли си псд-та и пробвай се да слагаш по една рамка + ''Избирай малко по-хубави цветове за текста, да си прилича малко с обстановката.''
Все пак браво за труда.
yung god
Аватар
oreZn
Баннат
Баннат
Мнения: 2
Регистриран на: 16 Май 2016, 22:39
Ник в играта: Не играя в сървърите ви.
Скайп профил: Не ползвам скаип.
Вашият пол е: Мъж

Re: Първите изработки на sLaughtereD

Мнение от oreZn »

що копираш чужди никове :D
Публикувай отговор

Обратно към “Лични Разработки”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост