Върпос

Модератор: Развлечения

Заключено
Аватар
Yondaime
Активен
Активен
Мнения: 302
Регистриран на: 21 Ное 2015, 18:22
Ник в играта: reverse
Скайп профил: stoilow_strike77
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Пазадржик
Обратна връзка:

Върпос

Мнение от Yondaime »

Може ли да попитам защо админът фокс/златомира се държи толква надменно грозно отблъскващо отвратително неприятно към даден потребител и по-големият въпрос защо още не е наказана?Това е уникално честно да ви кажа..Виждате че е с детски акъл и се държи като такава но явно не ви пука така го разбирам аз.Изтрихте чата и край нищо не се е случило.Така ли трябва да се държи член на екипа?Така ли са нещата тук можеш да обиждаш и да се правиш на интересен но като си аверче с някой си там нещата минават покрай капките.Е ако е така много съжалявам :mnms: :thumbsdown:
Аватар
златомира
Много Добър
Много Добър
Мнения: 666
Регистриран на: 14 Юни 2015, 11:16
Ник в играта: :o
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: Върпос

Мнение от златомира »

Аз им казах да ми слагат предупрежденията, не знам защо още не са. Никво аверще не съм с тях, ткаче sri. Ся и тук го казвам - лепкайте ми предупреждението вече!!! Мен не послушаха, но дано теб да. ;)
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Върпос

Мнение от puRple* »

Защото такива неща остават безнаказани от доста време на сам и това не е първото подобно провинение. Няма строг администратор който да реже крилата на админите които си позволяват и всеки админ като каже искам и му се дава.
Искам права в коя сървър епа що да не ти дадем
Нещата трябва да се променят незабавно.

Fox, едно предупреждение нищо не значи трябва всички да се научите, че потребителите значат повече от админите, защото без тях и админите са безполезни. Едно извинявай и да си вземеш поука е достатъчно. Приятелски съвет :)
Изображение
Аватар
Musti
Баннат
Баннат
Мнения: 3029
Регистриран на: 17 Дек 2013, 15:56
Ник в играта: Musti
Скайп профил: mustito2
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Сливен
Been thanked: 1 time
Обратна връзка:

Re: Върпос

Мнение от Musti »

Значи тя е в грешка и е пределно ясно на всички. Моя въпрос е към теб защо си снимал само това, където тя е в нарушение. В чата имаше обидни думи по нейн адрес лично от теб. Ти като какъв се явяваш да кажеш на 13 годишно момиче " да ти дигне кура" с извинение. Толкова ли си пропаднал, за да го пишеш тва нещо тук? Гледайте си в своята паница и преди да сочиш някой с пръст се увери, че твоите ръце са чисти. Тя е в грешка в никакъв случай не я защитавам, но забрави и ти от къде тръгна, толкова нарушения имаше и псувни, но все пак те приеха в екипа нали? Никой не е безгрешен, но ако има нещо нередно то според мен твоите думи по неин адрес са по тежкото провинение !
Изображение
Заключено

Обратно към “Кошче [Теми - 2016г.]”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост