Едно проблемче по лс.

Модератор: Развлечения

Заключено
Аватар
shenzo:D
Respected
Respected
Мнения: 882
Регистриран на: 02 Юни 2015, 19:30
Ник в играта: ....
Скайп профил: ....
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Нови Искър, София.
Обратна връзка:

Едно проблемче по лс.

Мнение от shenzo:D »

До: shenzo:D
Заглавие: Oплакване от админ - 4:20

shenzo:D написа:
А вие стилиянче за украса ли сте? Ако нещо не видите за какво ви е конзолата тогава? Аз и да съм виновен ще понеса последствията си, но и ти се замисли дали няма да наказвате нарушителите. Повече мнение не мисля да давам . Ако може администратор да се изкаже.
Аз не мога да съм сериозен честно ли? В каква фантазия влизаш не знам, но просто гледай първо себе си, преди да обсъждал другите или който и да е.

В това мнение няма абсолютно нищо вярно или смислено... Не знам за теб дали са за украса, но пробвай ти да админстваш в такъв пълен сървър. Вярно, 14 човека не са пълен сървър, но тя е полицай, Саймън, обяснява на новите, както и админства. Ако тръгне да ти гледа пустата конзола какво ще стане? Бунт, ето това... Искаш да си админ, хаха, ами късмет, сигурна съм, че ако беше на нейно място щеше да оплескаш всичко... правата не са само за красота и да се изфукаш на другите играчи. Трябва да помагаш на новите, да им обясняваш кое какво е, да следиш играта и командата на Саймъна... Толкова много работа има един Админ в този сървър, че не е истина... Другия път ѝ пиши ПЪРВО на ЛС после пускай тема, за да й подронваш авторитета на Админ.
Това се отнася горещо към Златомира, която се мисли за велика и ми писа това лс. Извинявай , ама да те питам ти откъде си сигурна, че ще оплескам. Това, че мислиш едно нещо, не мисли, че ще стане по твоето. Та , ако мислиш да ми пишеш само такива неща, няма да стане. Съжалявам много, но никога не подценявай хората, защото ще ти изиграе лоша шега.


Изображение
Аватар
SwordArt
Respected
Respected
Мнения: 308
Регистриран на: 02 Май 2016, 15:16
Ник в играта: Poggers
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Едно проблемче по лс.

Мнение от SwordArt »

Супер тъпа тема, никого не го интересува кво ти влиза и излиза от пощата. Добре са ти го казали, на място и заслужено. Не разбирам как може си толкова ...., че да не усетиш.... И кво целиш? По- висок ранг? Хахахахахаха. Честно казано и аз щях ти го надраскам, ама не ме интересува за теб и не искам си губя времето с това. Иде ми да ти съчиня още 15-20 реда с хейт, ама не е редно.
Офтопик:
Кво па търсиш в тоя офтопик Жензо, достойнство? Неп, не го намери : )
Изображение
Аватар
WHITE SHADOW
Respected
Respected
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Юли 2014, 00:03
Ник в играта: ///RAWW;;bobi droga
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: TrapCity , LA
Обратна връзка:

Re: Едно проблемче по лс.

Мнение от WHITE SHADOW »


:nono:
Изображение
Изображение
Аватар
ThoR
Много Добър
Много Добър
Мнения: 670
Регистриран на: 07 Ное 2015, 14:03
Ник в играта: Баба Йоцка Гледа
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Ко ти пука
Обратна връзка:

Re: Едно проблемче по лс.

Мнение от ThoR »

Аватар
shenzo:D
Respected
Respected
Мнения: 882
Регистриран на: 02 Юни 2015, 19:30
Ник в играта: ....
Скайп профил: ....
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Нови Искър, София.
Обратна връзка:

Re: Едно проблемче по лс.

Мнение от shenzo:D »

ок поне се посмяхте . Кош!


Изображение
Аватар
Musti
Баннат
Баннат
Мнения: 3029
Регистриран на: 17 Дек 2013, 15:56
Ник в играта: Musti
Скайп профил: mustito2
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Сливен
Been thanked: 1 time
Обратна връзка:

Re: Едно проблемче по лс.

Мнение от Musti »

Безсмислена тема. Лично аз не разбрах какво целиш с тази тема. В личното съобщение няма нищо нередно, за да кажем че е оплакване. Единственото което си мисля е че се опитваш да изпъкнеш по някакъв начин, но ще е безуспешно. Каквото имаш да казваш и го пиши на Лс. Не виждам смисъл от излишни циркове и караници.

КОШ
Изображение
Заключено

Обратно към “Кошче [Теми - 2016г.]”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта