Из сървърите.

Модератор: Развлечения

Аватар
Excione ツ
Respected
Respected
Мнения: 1987
Регистриран на: 20 Фев 2015, 16:14
Ник в играта: '
Обратна връзка:

Из сървърите.

Мнение от Excione ツ »

Момчета и момичета, зает съм. Края на учебната година е наближил, започнал съм шофьорски курсове и отделно съчетано с ежедневието грам на ми се умува над сървърите. За това се извинявам на всички потребители на веригата и като имам малко повече време ще довърша платформите, които съм започнал и ще ги сложа наведнъж при преинсталация на машината. На този етап дори предложенията не ми се гледат, защото са насложени от години наред, за това отправям призив, да не публикувате теми с нови и нови предложения, докато не кажа, че има нужда от идеи.
Благодаря за разбирането!
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Из сървърите.

Мнение от puRple* »

Напълно си разбран, всеки има личен живот пък не си само ти този с достъп..
Изображение
Аватар
Melachka
Много Добър
Много Добър
Мнения: 686
Регистриран на: 25 Апр 2015, 16:02
Ник в играта: Melachka
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Из сървърите.

Мнение от Melachka »

Значи излиза така, че 1-2 месеца (горе-долу за толкова сигурно ще си изкараш шофьорските курсове, че ако не и повече) няма да се пипа нищо по сървърите, така ли? Значи примерно месец август или септември реално ще започнат нещата да се оправят?
Последно промяна от Melachka на 12 Юни 2016, 23:10, променено общо 1 път.
Аватар
7Days♥♣
aL PaciN0
aL PaciN0
Мнения: 13
Регистриран на: 18 Окт 2015, 10:45
Ник в играта: ArM. aL PaciN0
Скайп профил: vinoilirakia
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: У Гората
Обратна връзка:

Re: Из сървърите.

Мнение от 7Days♥♣ »

Напълно те разбираме!
Все пак, си имаш личен живот.. ;]
Айде, да изкараш и да повозиш.. :)
Аватар
Excione ツ
Respected
Respected
Мнения: 1987
Регистриран на: 20 Фев 2015, 16:14
Ник в играта: '
Обратна връзка:

Re: Из сървърите.

Мнение от Excione ツ »

Кажи - речи до края на този месец. Училището да мине е трудната част, че искам да имам отличен успех по всичко.
Аватар
MuLTi!KILL.
Баннат
Баннат
Мнения: 95
Регистриран на: 27 Апр 2016, 11:59
Ник в играта: WxW
Скайп профил: electro-kick
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Ruse

Re: Из сървърите.

Мнение от MuLTi!KILL. »

Не си единствениа с админския ранк фмомента не може да се саобразяваме с теп понеже това е твоята отговорност не зависимо дали си ангажиран ако не може да се спряваш откажи се от ранка да се връчи на някоя друк::::::::::::::И не ми излизая с номера [На теп ли да връчат правата].
Hello Bitches...
Аватар
sLaughtereD
Супер Потребител
Супер Потребител
Мнения: 20
Регистриран на: 04 Юни 2016, 23:46
Ник в играта: asd
Скайп профил: madafackaz.
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Тука..
Обратна връзка:

Re: Из сървърите.

Мнение от sLaughtereD »

Сега вече даскалото свършва то се знае , че повече от 50% няма да ги има потребителите , а може и от екипа членове , защото всеки е навънка и т.н.

Разбираме те Excione! :bow:
"Ако някой ден скоростта ме убие, не тъгувайте, защото аз се усмихвах."
- Paul Walker.
Аватар
luckerchetooooo
Новак
Новак
Мнения: 38
Регистриран на: 30 Май 2016, 17:40
Ник в играта: Luckercho :)
Скайп профил: Georgi
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Из сървърите.

Мнение от luckerchetooooo »

MuLTi!KILL. написа:Не си единствениа с админския ранк фмомента не може да се саобразяваме с теп понеже това е твоята отговорност не зависимо дали си ангажиран ако не може да се спряваш откажи се от ранка да се връчи на някоя друк::::::::::::::И не ми излизая с номера [На теп ли да връчат правата].
Първо се научи да пишеш и тогава се прави разбирам те Excione даскалото скоро свършва и така и курсофе трябва да зимаш абе много работа имаш.Но те разбирам няма как 24/7 да си на компа имаш и личен живот за разлика от някои...Дет по цял ден са в форума :victory:
Изображение
Аватар
Nichky
Respected
Respected
Мнения: 1721
Регистриран на: 23 Ное 2015, 16:55
Ник в играта: quavious
Обратна връзка:

Re: Из сървърите.

Мнение от Nichky »

luckerchetooooo написа:
MuLTi!KILL. написа:Не си единствениа с админския ранк фмомента не може да се саобразяваме с теп понеже това е твоята отговорност не зависимо дали си ангажиран ако не може да се спряваш откажи се от ранка да се връчи на някоя друк::::::::::::::И не ми излизая с номера [На теп ли да връчат правата].
Първо се научи да пишеш и тогава се прави разбирам те Excione даскалото скоро свършва и така и курсофе трябва да зимаш абе много работа имаш.Но те разбирам няма как 24/7 да си на компа имаш и личен живот за разлика от някои...Дет по цял ден са в форума :victory:
Присмял се хърбел на щърбел :D
Момчета,вземете по един Буквар, та се научете малко на писане..начетох се днес на простотии.
Тедо, гледай да завършиш отлично, да взимаш стипендийка и да получиш книжката!
Аватар
beyond U
Respected
Respected
Мнения: 1149
Регистриран на: 07 Яну 2016, 23:53
Ник в играта: N/A
Обратна връзка:

Re: Из сървърите.

Мнение от beyond U »

MuLTi!KILL. написа:Не си единствениа с админския ранк фмомента не може да се саобразяваме с теп понеже това е твоята отговорност не зависимо дали си ангажиран ако не може да се спряваш
откажи се от ранка да се връчи на някоя друк::::::::::::::И не ми излизая с номера [На теп ли да връчат правата].
:bow: :bow: :bow: :bow: :bow:
Офтопик:
Някой да му помогне :D :D
"If you talk about those of whom we do not speak, have you not spoken of that about which we do not talk?"
Аватар
DamnY0U
Respected
Respected
Мнения: 1695
Регистриран на: 27 Юни 2013, 15:34
Ник в играта: DamnY0U
Скайп профил: damny0u
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Шумен
Обратна връзка:

Re: Из сървърите.

Мнение от DamnY0U »

К, Тедо.

За другите заяждачи. :)
16. Забранява се използването на всякакви цинизми и подигравки (дори и не в прав текст).

"И най-милото ще отмилее, и най-близкото става далечно."
-Пеньо Пенев,"Пътека"


Изображение
Аватар
shenzo:D
Respected
Respected
Мнения: 882
Регистриран на: 02 Юни 2015, 19:30
Ник в играта: ....
Скайп профил: ....
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Нови Искър, София.
Обратна връзка:

Re: Из сървърите.

Мнение от shenzo:D »

И аз те разбирам. Както са казали имаш личен живот, той е по-важен от всичко друго .


Изображение
Аватар
Andr0
Respected
Respected
Мнения: 862
Регистриран на: 20 Окт 2012, 10:51
Ник в играта: AndrostylleR^_x
Скайп профил: mnogospamite
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Из сървърите.

Мнение от Andr0 »

Ти не си единствен ! ИМА предложения , които не ти трябват никакви знания ... за да се изпълнят. Просто не трябва да те мързи ( не говоря за теб ) Всеки който има достъп до машината може да изпълни поне половината от предложенията, друг е въпроса , че на никого не му се занимава..а от това се губят много играчи. А и нали имаме scripter...не че си личи много :D
Аватар
kofein
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1200
Регистриран на: 08 Апр 2012, 17:49
Ник в играта: kofein
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Из сървърите.

Мнение от kofein »

Дай на даскалите платформите и им кажи, че си инженер :ban: :ban: :ban:
ПО- добре късно, отколкото никога.

НАТИСНИ ТУК

Изображение
Аватар
златомира
Много Добър
Много Добър
Мнения: 666
Регистриран на: 14 Юни 2015, 11:16
Ник в играта: :o
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: Из сървърите.

Мнение от златомира »

MuLTi!KILL. написа:Не си единствениа с админския ранк фмомента не може да се саобразяваме с теп понеже това е твоята отговорност не зависимо дали си ангажиран ако не може да се спряваш откажи се от ранка да се връчи на някоя друк::::::::::::::И не ми излизая с номера [На теп ли да връчат правата].
Това твое държание не ми изглежда като за 17 годишен, 100% си някое 11 годишно лапе и си по цял ден на компа без личен живот... Човека иска да учи и да си изкара шофьорска книжка, не може да се занимава по цял ден със сървърите и нашите прищявки... ае стегни се малко брат...

По темата: Напълно си разбран. Всеки си има личен живот, края на годината е и с тестовете и изпитите се е почнало. Когато можеш направи тези неща. Важно е училището, завърши пък тогава се занимавай със сървърите. И успех! :victory:
Аватар
J|uMoH
Напреднал
Напреднал
Мнения: 110
Регистриран на: 16 Апр 2016, 12:37
Ник в играта: Supervisor
Скайп профил: limona3444
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Из сървърите.

Мнение от J|uMoH »

MuLTi!KILL. написа:Не си единствениа с админския ранк фмомента не може да се саобразяваме с теп понеже това е твоята отговорност не зависимо дали си ангажиран ако не може да се спряваш откажи се от ранка да се връчи на някоя друк::::::::::::::И не ми излизая с номера [На теп ли да връчат правата].
Офф, пак ли ти? Какво да се съобразяваме с него. Момчето, за разлика от теб, иска да се оброзова, да вземе книжка, отделно има личен живот, трябва да е навънка. Не може всички да са като тебе да са цял ден пред монитора. Пък и се радвам, че никой не е като тебе, щото, ако всички бяха като теб, вероятно форума щеше да е затворен, поради "Неграмотност на мнозинството". Вземи верно отвори учебник. Пак повтарям: Приятелски съвет. Но е ползен :victory:

Към Тедо: Успокой се, Тедо. Разбран си от всеки един от нас. Успех!
Whatever you do in life
surround yourself with smart people
who'll argue with you.

John Wooden [ October 14, 1910]
Аватар
Excione ツ
Respected
Respected
Мнения: 1987
Регистриран на: 20 Фев 2015, 16:14
Ник в играта: '
Обратна връзка:

Re: Из сървърите.

Мнение от Excione ツ »

Благодаря за изявеното разбиране. Както казах към края на този месец се надявам да е точно всичко. Обмислям да се отвори тема, в която да се даряват SMS, a в замяна да получавате бонус време към закупени услуги и така ще се овладее притока на играчи. Играчите винаги сме си ги имали и ще ги имаме. Това не е верига на два дена, а е верига, в която е съчетан успеха във времето.
Аватар
r1odayftw
Respected
Respected
Мнения: 2994
Регистриран на: 17 Авг 2011, 12:14
Ник в играта: r1oday
Скайп профил: r1odayftw
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Из сървърите.

Мнение от r1odayftw »

MuLTi!KILL. написа:Не си единствениа с админския ранк фмомента не може да се саобразяваме с теп понеже това е твоята отговорност не зависимо дали си ангажиран ако не може да се спряваш откажи се от ранка да се връчи на някоя друк::::::::::::::И не ми излизая с номера [На теп ли да връчат правата].
Аз викам да та направят теб Администратор,ама няма да е зле първо да завършиш училище,че като ти гледам правописа ще станеш един бъдещ аутист.
Изображение
Аватар
Tony Montana
Respected
Respected
Мнения: 2982
Регистриран на: 09 Юни 2012, 10:56
Ник в играта: Tony Montana
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Из сървърите.

Мнение от Tony Montana »

Ще пиша в темата само, за да се присмея на този киек долу:

(Да, спам е ама, ме познавате :D )
MuLTi!KILL. написа:Не си единствениа с админския ранк фмомента не може да се саобразяваме с теп понеже това е твоята отговорност не зависимо дали си ангажиран ако не може да се спряваш откажи се от ранка да се връчи на някоя друк::::::::::::::И не ми излизая с номера [На теп ли да връчат правата].
Първо
Офтопик:
ХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХАА
Офтопик:
ХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХАА


Второ - Ти малко лигаво келеме дето устата ти още мирише на мляко ли си тръгнал да държиш сметка на някой, на който нито му плащат за това, което прави, нито нищо и го прави по свое желание? На негово място не бих си правил труда да ви обяснявам защо няма да правя каквото и да е, той даже това е направил, а ти се правиш на дръж ми уя в храстите? :D :D :D :D :D :D

Абе ей, пикльо :D

Трето - Не знам дали имаш четвърти клас ама гледай ако те пуснат в пети ДА ПОСЕЩАВАШ АБСОЛЮТНО ВСЕКИ ЧАС ПО БЪЛГАРСКИ, даже говори с няколко съседни училища да посещаваш и техните ако искаш ще открием една сметка DMS Gromotnost и ще те финансираме. Смисъл, майна, трагичен си.


Четвърто:
Офтопик:
ХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХААХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХХАА
Аватар
LAWLIET
Активен
Активен
Мнения: 353
Регистриран на: 04 Яну 2015, 18:05
Ник в играта: LAWLIET
Скайп профил: LawlietBG
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Из сървърите.

Мнение от LAWLIET »

Excione ツ написа:Момчета и момичета, зает съм. Края на учебната година е наближил, започнал съм шофьорски курсове и отделно съчетано с ежедневието грам на ми се умува над сървърите. За това се извинявам на всички потребители на веригата и като имам малко повече време ще довърша платформите, които съм започнал и ще ги сложа наведнъж при преинсталация на машината. На този етап дори предложенията не ми се гледат, защото са насложени от години наред, за това отправям призив, да не публикувате теми с нови и нови предложения, докато не кажа, че има нужда от идеи.
Благодаря за разбирането!
Аз не съм зает кой знае колко и аз ще карам шофьорски другият месец, но имам време - обаче имам достъп само до VPS-а който вече УМРЯ, тъй, че вече до никъде нямам достъп

както @Tony Montana вика:
Офтопик:
XAXAXAXAXAXAAXAXXAXAXAXAXAXAAXAXAAXAXAXAXAXAXAXAAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAAXAXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAX
Изображение
Заключено

Обратно към “Кошче [Теми - 2016г.]”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост