Нямам интернет!?

Тук ще се преместват стари и приключени теми от раздел "ТЕХНОЛОГИИ"
Правила на форума
За стари и важни теми от раздел ТЕХНОЛОГИИ.
Заключено
Аватар
SatisFactioN
Новак
Новак
Мнения: 42
Регистриран на: 07 Яну 2017, 12:47
Ник в играта: ElemeNT.
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Нямам интернет!?

Мнение от SatisFactioN »

1. Проблемът ми, е че лаптопа ми се свързва към някоя мрежа, но с удивителен знак(connection no internet), след което не мога да вляза в браузъра. Пробвах с 3,4 мрежи при всички го има този проблем. От около 1(може и повече) месец ми е проблема, изпратих го до сервиз и след 10 дни им се обадих да ги попитам какво става, те ми казаха, че е готов и ще ми го изпратят обратно. След като дойде нищо не бяха направили, само плащах за доставки(добре че е в гаранция, че и "ремонта" щях да платя) лаптопа е леново тинкпад 420 мисля, 4 рам интел й 5, 2 ядра 2.5 мгх, интел хд графикс видео! Не е от драйверите, проверих ги. А и след като ми го върнаха неоправен им се обадих и ми казват, че е оправен, и че неоправен лаптоп няма да го върнат. (пиша от телефона, извинете ако има грешки.. Гледам че съм спечелил и смс админ ама преди месец...) Изведнъж не можех да влизам, на вечерта играх, а на сутринта не можеше..
Гледаш го куче - проскубано и мърляво, но в душата - човек. Гледаш го човек - изтупан с костюм, но в душата - помияр!
Аватар
georgii.s
Respected
Respected
Мнения: 1403
Регистриран на: 27 Юли 2011, 17:09
Ник в играта: J4m3$oN
Скайп профил: georgi..s
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Рязззз от Изгрев Бургаз!
Обратна връзка:

Re: Нямам интернет!?

Мнение от georgii.s »

Пробвай да сетнеш локалното ИП от рутера, на лан картата ако евентуално ползваш такъв ...
Конфигурирай си лан картата с ИП Шлюз Нетмаск и ДНС (DHCP не е активирано)

Рутерите може да са със друг стандарт, канал защита по мак и т.н или да са заети всичките локални ип адреси ако са определени такива и да удряш на камък там не мога да ти помогна

Решение може да е ако имаш достъп до рутера
Аватар
beyond U
Respected
Respected
Мнения: 1149
Регистриран на: 07 Яну 2016, 23:53
Ник в играта: N/A
Обратна връзка:

Re: Нямам интернет!?

Мнение от beyond U »

Лично аз на Гошо нищо не му разбирам с неговите сложни думи :D , та да те питам оправи ли се? :)
"If you talk about those of whom we do not speak, have you not spoken of that about which we do not talk?"
Аватар
SatisFactioN
Новак
Новак
Мнения: 42
Регистриран на: 07 Яну 2017, 12:47
Ник в играта: ElemeNT.
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Нямам интернет!?

Мнение от SatisFactioN »

Понеже операционната ми система е пиратска, не ги разбрах ония от сервиза, ама трябвало нов линдолс или купен, или добре разкодиран и те не могат да го поправят,заключвайте ще си кача нов..
Гледаш го куче - проскубано и мърляво, но в душата - човек. Гледаш го човек - изтупан с костюм, но в душата - помияр!
Заключено

Обратно към “Архив "ТЕХНОЛОГИИ"”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта