Въпрос относно клавиатури

Тук ще се преместват стари и приключени теми от раздел "ТЕХНОЛОГИИ"
Правила на форума
За стари и важни теми от раздел ТЕХНОЛОГИИ.
Заключено
Аватар
vankata199
Зарибен
Зарибен
Мнения: 544
Регистриран на: 15 Авг 2014, 19:58
Ник в играта: sader's make me sad/Bunny
Скайп профил: LS!!
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: STZ
Обратна връзка:

Въпрос относно клавиатури

Мнение от vankata199 »

Както се подразбира от заглавието имам въпрос за 2 конкретни клавиатури и ще помоля хора които си имат понятие от това да се изкажат по темата. Аз съм човек който знае какво е клавиатура и как се работи с нея но до там . Искам да попитам някой който нали е по на ''ти'' с нещата коя от двете е по добра и защо евентуално дали може да ми препоръча и по добра за тези пари :) . Клавиатурите са механични за първи път ще използвам такава но ми е мерак от доста време и реших да ъпгрейдна левела от бюджетна 20 левова клавиатура.

Първата е тази: Redradon kala K557
Втората е тази: COUGAR DEATHFIRE EX COMBO

Нека силата бъде с вас :)
Аватар
fondos
LEVSKI SOFIA
LEVSKI SOFIA
Мнения: 1390
Регистриран на: 18 Окт 2013, 14:02
Ник в играта: fondos
Скайп профил: vjelyazkovv
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Въпрос относно клавиатури

Мнение от fondos »

За Redragon kala K557 съм чувал че е доста добра. Бутоните се движат доста добре, силна светлина от LED осветлението, и силното и характерно щракане на механичните клавиатури.
За другата нищо не мога да ти кажа. Аз бих ти предложил x7. Тъй като са доста удобни за игри.
Изображение
Изображение
Аватар
vankata199
Зарибен
Зарибен
Мнения: 544
Регистриран на: 15 Авг 2014, 19:58
Ник в играта: sader's make me sad/Bunny
Скайп профил: LS!!
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: STZ
Обратна връзка:

Re: Въпрос относно клавиатури

Мнение от vankata199 »

fondos написа:За Redragon kala K557 съм чувал че е доста добра. Бутоните се движат доста добре, силна светлина от LED осветлението, и силното и характерно щракане на механичните клавиатури.
За другата нищо не мога да ти кажа. Аз бих ти предложил x7. Тъй като са доста удобни за игри.
Ам имал съм Х7 но искам да е механична спрях да играя доста игри който чупят клавиатурата за 1 месец хахаха ии да искам да си взема механична да ми е готино на мен чат пат да си свети да е гъзарийка но на първо място искам да е качествена не ми се дават пари за рейзър като цяло минах и този етап на супер супер скъпи неща :Д
Аватар
fondos
LEVSKI SOFIA
LEVSKI SOFIA
Мнения: 1390
Регистриран на: 18 Окт 2013, 14:02
Ник в играта: fondos
Скайп профил: vjelyazkovv
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Въпрос относно клавиатури

Мнение от fondos »

vankata199 написа:
fondos написа:За Redragon kala K557 съм чувал че е доста добра. Бутоните се движат доста добре, силна светлина от LED осветлението, и силното и характерно щракане на механичните клавиатури.
За другата нищо не мога да ти кажа. Аз бих ти предложил x7. Тъй като са доста удобни за игри.
Ам имал съм Х7 но искам да е механична спрях да играя доста игри който чупят клавиатурата за 1 месец хахаха ии да искам да си взема механична да ми е готино на мен чат пат да си свети да е гъзарийка но на първо място искам да е качествена не ми се дават пари за рейзър като цяло минах и този етап на супер супер скъпи неща :Д
Ако искаш да е качествена и хубава трябва да хвърлиш повечко пари. Иначе имам приятел който има механична на рейзър, и мога да кажа че е доста доволен. Все пак ти си преценяш де :D
Изображение
Изображение
Заключено

Обратно към “Архив "ТЕХНОЛОГИИ"”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта