Помощ за презентация + награда код за SMS админ

Тук ще се преместват стари и приключени теми от раздел "ОБРАЗОВАНИЕ"
Правила на форума
За стари и важни теми от раздел ОБРАЗОВАНИЕ.
Заключено
Аватар
Melachka
Много Добър
Много Добър
Мнения: 686
Регистриран на: 25 Апр 2015, 16:02
Ник в играта: Melachka
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Помощ за презентация + награда код за SMS админ

Мнение от Melachka »

Здравейте. Абе накратко яко съм го закъсал по география и имам 5 двойки и съм до гушата в лайната и даскалката ми иска да ме оставя на поправка и иска да ми даде шанс все пак да завърша като за целта иска от мен за утре или сряда да направя презентация за Холандия, която да е достатъчно хубава поне за 5-ца, да включва всичко едва ли не - културни забележителности, паметници, храмове, лалета, наркотици, жени, география, икономика, снимки да има на известни места и неща т.н. абе сетихте се... иска от мен на тая презентация за утре да изкарам поне 5-ца и на изходното ниво ппне 4-ка, за да завърша, пък тя иска да ме оставя на изпит не защото съм тъп и не я знам географията или пък че не ги разбирам нещата, а защото за цялата учебна година съм ходил само 5-6 пъти (дори не знам откъде са всичките тия двойки, след като дори не съм ходил на даскало), а като отида само преча и се лигавя, абе скапана работа общо взето правя всичко възможно, за да завърша абе направо ужас... по принцип мен ме бива в презентациите и ги правя хубави и качествени, обаче проблема е, че съм брутално ангажиран с едни неща и изобщо няма вариант да седна и да правя презентации. Моля някой ако може да ми направи една хубава презентация, пък аз ще го наградя с код за смс админ. Мерси!
Последно промяна от Melachka на 14 Юни 2016, 12:23, променено общо 1 път.
Аватар
Huskoy ;]
Respected
Respected
Мнения: 525
Регистриран на: 20 Мар 2015, 18:53
Ник в играта: (^_^)
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Помощ за презентация + награда код за SMS админ

Мнение от Huskoy ;] »

Вярваме, че културата не е само общо благо, но и активно средство, което допринася за икономическия растеж на градовете и важна роля в този процес могат да имат читалищата. За съжаление обаче в наши дни те не развиват напълно потенциала си да откликват на съвременните потребностите за култура и образование и да укрепват гражданското общество. Затова ние си поставяме задачата да направим нов прочит на тази остаряла институция и да я популяризираме в обществото с помощта на новаторски практики. Подходът, който избрахме, ползва модела на успешните по цял свят “хъбове” (hub, англ. - събирателна дума, означаваща ядро, център, точка на много начала), които създават поле за взаимодействие между артисти, организации и бизнес сектора с цел насърчаване на креативна социална промяна.

Една от важните задачи, които си поставяме, е да работим с всички заинтересовани за устойчивото развитие на Бургас чрез култура. Като осигурим вдъхновяваща работна среда, ще привлечем още повече съмишленици и творчески умове към нашата кауза. Ще насърчим бургазлии да бъдат по-предприемчиви и обществено ангажирани. С помощта на културата и изкуството, ще популяризираме социалните иновации на местно ниво - това са нови решения (идеи, продукти, услуги, процеси), които отговарят на различни обществени потребности по-ефективно от досегашните. Крайната ни цел е в читалище "Хамалогика" да създаваме преживявания, които правят хората по-знаещи, осъзнати и щастливи.
Изображение
Аватар
Huskoy ;]
Respected
Respected
Мнения: 525
Регистриран на: 20 Мар 2015, 18:53
Ник в играта: (^_^)
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Помощ за презентация + награда код за SMS админ

Мнение от Huskoy ;] »

това сте ставали ?
от гогле го намерих
Последно промяна от iv00 на 14 Юни 2016, 10:49, променено общо 1 път.
Причина: Двоен пост. Отлично знаеш че са забранени!
Изображение
Аватар
r1odayftw
Respected
Respected
Мнения: 2994
Регистриран на: 17 Авг 2011, 12:14
Ник в играта: r1oday
Скайп профил: r1odayftw
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Помощ за презентация + награда код за SMS админ

Мнение от r1odayftw »

Huskoy ;] написа:Вярваме, че културата не е само общо благо, но и активно средство, което допринася за икономическия растеж на градовете и важна роля в този процес могат да имат читалищата. За съжаление обаче в наши дни те не развиват напълно потенциала си да откликват на съвременните потребностите за култура и образование и да укрепват гражданското общество. Затова ние си поставяме задачата да направим нов прочит на тази остаряла институция и да я популяризираме в обществото с помощта на новаторски практики. Подходът, който избрахме, ползва модела на успешните по цял свят “хъбове” (hub, англ. - събирателна дума, означаваща ядро, център, точка на много начала), които създават поле за взаимодействие между артисти, организации и бизнес сектора с цел насърчаване на креативна социална промяна.

Една от важните задачи, които си поставяме, е да работим с всички заинтересовани за устойчивото развитие на Бургас чрез култура. Като осигурим вдъхновяваща работна среда, ще привлечем още повече съмишленици и творчески умове към нашата кауза. Ще насърчим бургазлии да бъдат по-предприемчиви и обществено ангажирани. С помощта на културата и изкуството, ще популяризираме социалните иновации на местно ниво - това са нови решения (идеи, продукти, услуги, процеси), които отговарят на различни обществени потребности по-ефективно от досегашните. Крайната ни цел е в читалище "Хамалогика" да създаваме преживявания, които правят хората по-знаещи, осъзнати и щастливи.

Момчето търси някой да му направи презентацията,не само да му копираш един текст от google.
Изображение
Аватар
J|uMoH
Напреднал
Напреднал
Мнения: 110
Регистриран на: 16 Апр 2016, 12:37
Ник в играта: Supervisor
Скайп профил: limona3444
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Помощ за презентация + награда код за SMS админ

Мнение от J|uMoH »

Спокойствие, Ивчо, ангелът ти спасител е тук. От теб искам да ми предоставиш всичко, както искаш да е на Л.С, като също ми кажеш и колко слайда да има и дали искаш музика към презентацията? Добре. Разбрах. По-късно ще си едитна мнението ;)


Извинявам се за двойният пост. Ивчо, готов си. Заповядай :). Това е презентацията. Ако нещо имаш някакви предпочитание, ала бала, кажи ;)
Последно промяна от iv00 на 14 Юни 2016, 20:45, променено общо 1 път.
Причина: Слято мнение! Можеше дa си ползвaш едите.
Whatever you do in life
surround yourself with smart people
who'll argue with you.

John Wooden [ October 14, 1910]
Аватар
Andr0
Respected
Respected
Мнения: 862
Регистриран на: 20 Окт 2012, 10:51
Ник в играта: AndrostylleR^_x
Скайп профил: mnogospamite
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Помощ за презентация + награда код за SMS админ

Мнение от Andr0 »

И аз ще ти направя нещо . Започвам сега.

ПП : Линк за сваляне : http://dox.bg/files/dw?a=97d032abdf
Аватар
J|uMoH
Напреднал
Напреднал
Мнения: 110
Регистриран на: 16 Апр 2016, 12:37
Ник в играта: Supervisor
Скайп профил: limona3444
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Помощ за презентация + награда код за SMS админ

Мнение от J|uMoH »

Мелачка, ми даде кода. :lock: Искам да поздравя Андро са добрата презентация ;)
Whatever you do in life
surround yourself with smart people
who'll argue with you.

John Wooden [ October 14, 1910]
Заключено

Обратно към “Архив "ОБРАЗОВАНИЕ"”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост