Всичко за изминалите събитя в дск - СПОДЕЛЕТЕ.

Тук ще се преместват стари и приключени теми от раздел "ОБРАЗОВАНИЕ"
Правила на форума
За стари и важни теми от раздел ОБРАЗОВАНИЕ.
Заключено
Аватар
1886
Respected
Respected
Мнения: 746
Регистриран на: 23 Авг 2014, 17:16
Ник в играта: 1886
Скайп профил: gun_shoot1
Местоположение: у село
Обратна връзка:

Всичко за изминалите събитя в дск - СПОДЕЛЕТЕ.

Мнение от 1886 »

Здравейте направих тази тема за вас , за да може всички заедно на едно място да сподели какви ги върши в училище , как е минал бала , кой с колко е завършил , кой в кои клас минава , как ви се сториха матурите , абе всичко като за КРАЙ на учебната година.
Ще започна аз значи тази година завърших с добър успех явих се на матурите едната ми беше по Биология другата по БЕЛ не съм учил за тях , но имам добро усещане , на бала стана мега якото и сега си чакам резултатите.
Изображение
Знам че имате слабост към цс момичетата .
Аватар
iv00
Respected
Respected
Мнения: 913
Регистриран на: 21 Юни 2013, 16:17
Ник в играта:
Местоположение: Аз съм на кон!
Обратна връзка:

Re: Всичко за изминалите събитя в дск - СПОДЕЛЕТЕ.

Мнение от iv00 »

Нa тaя по БЕЛ съм ги срaзил нaпрaво кaто се имa нa предвид че 5 години литерaтурa нр съм пипaл. Другaтa ми беше по история
. тaм мaлко мътнa история :D Бaлa беше як кaто цяло.. aмa си тaковa и дъждa човек. Изпрa ни.
Всичко, което имам, съм откраднал. Купих си само дипломата и шофьорската книжка. Изображение
Аватар
SwordArt
Respected
Respected
Мнения: 308
Регистриран на: 02 Май 2016, 15:16
Ник в играта: Poggers
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Всичко за изминалите събитя в дск - СПОДЕЛЕТЕ.

Мнение от SwordArt »

Здравейте и от мен, аз уча в езикова гимназия, 9 клас с първи чужд език английски и втори френски. Първият срок успеха ми беше 5,44 и се надявам на края на годината една идея по- добре. До сега говорихте за матури след 12 клас, аз мисля матурите ми да са по БЕЛ и ИТ/Математика.
След 7 клас балът ми беше висок ( 5,625 по БЕЛ и 4,913 по Математика) .
Изображение
Аватар
Melachka
Много Добър
Много Добър
Мнения: 686
Регистриран на: 25 Апр 2015, 16:02
Ник в играта: Melachka
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Всичко за изминалите събитя в дск - СПОДЕЛЕТЕ.

Мнение от Melachka »

Аз в момента съм 11 клас, надявам се да завърша с як успех и на бала другата година да са прая мармалад :DКато бях 7 клас ме скъсаха на изпита по математика и ме оставиха на поправителен, за щастие си го взех и не ме оставиха да ходя на поправка есента и евентуално да повтарям целия 7 клас отново и да се здрависам с по-малки от мен. Обаче на изпита по български език и литература имах почти пълно 6 (5,998), винаги са ми се отдавали български, история, география, както литература, биология и английски, по тия предмети имам само 5-ци и 6-ци и много рядко се излагам и изкарвам по-малко от 5. Е разбира се след като ме скъсаха и едва завърших 7 клас не кандидатсвах и се преместих в спортното с футболче, тренирах го от детската още и винаги съм си го цъкал преди да ме изгонят януари 2016 и да прекъсна :Д 8 клас ме изгониха от спортното заради сбиване, кофти работа като цяло :Д 9 и 10 клас за малко да ме махнат, винаги съм се гаврил на учители, съученици по една или друга причина, обожавам да ги унижавам и да си ги соля, ама все пак си имам много любими учители, както и много авери :Д също и много отсъствия съм имал и продължавам да имам, за малко да изхвърча и тая година и да не завърша 11 клас :Д месец април ми сложиха последно предупреждение за преминаване в самостоятелна форма на обучение, ама се взех в ръце и направих всичко възможно да си завърша, образованието играе огромна роля в живота на човека все пак :) като изключим обаче това, че съм ебахти проблемния и гаден човек, все пак никога не е било тайна за никого, че имам голям акъл и че съм умен и интелигентен, винаги съм имал супер яки оценки, макар от 7 клас изобщо да не отварям учебници и да не пиша нищо, дори от 10 клас ходя на даскало без раница, тетрадки и без нищо, така си продължих и тая година, не съм написал и 1 план тая година, закъснявам, отсъствам и се лигавя нон-стоп и пак 6-ци и 5-ци си имам :Д най-ниската ми срочна оценка е точно 5,18
Заключено

Обратно към “Архив "ОБРАЗОВАНИЕ"”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост