Книга - Ян Ван Хелсинг [На части]

Тук ще се преместват стари и приключени теми от раздел "ОБРАЗОВАНИЕ"
Правила на форума
За стари и важни теми от раздел ОБРАЗОВАНИЕ.
Заключено
Аватар
cmg
Активен
Активен
Мнения: 260
Регистриран на: 05 Окт 2015, 21:33
Ник в играта: Can't be known
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: The Hidden Hand
Обратна връзка:

Книга - Ян Ван Хелсинг [На части]

Мнение от cmg »

Важно:
Офтопик:
Преди да ви представя с книгата/автора и т.н. Ще ви обясня, че всеки потребител, независимо какъв ранг има той. Ще бъде наказван с +1 предупреждение, ако пише в тази тема с цел трупане на мнение, лъжи и обиди към автора или мен! Тази тема позволява на всекиго да се аргументира свободно и да вярва в каквото той сметне за уместно, не ви насилваме да четете това, вие решавате това сами. Съответно потребителите написали коментари от сорта;

Пример Но.1: Тази тема не ми харесва!
Пример Но.2: Тази тема е глупава!
Пример Но.3: Има ли смисъл от тази тема?
Пример Но.4: Това са лъжи!
Пример Но.5: Добра тема +1.

Ще бъдат наказани по кодекса +1 предупреждение от Модератор/Администратор. Това предупреждение важи за всеки един от Регистрираните Потребители
. Потребител с ранг Модератор или Администратор също не може и не трябва да пише безсмизлени отговори в темата, и ще бъде наказан за несериозно/неаргументирано/нежелано мнение! Всеки е длъжен да прочете това предупреждение за да предотвратим ненужният спор и конфликти, следователно и наказания!
Важно2:

Офтопик:
Има и друга тема която съдържа същата книга, обаче там има даден линк към съответната книга, а не текст. Аз лично не бих искал да бъде изтрита нито темата на другия потребител, нито моята. Причината за споделянето на тази книга във форума беше, че книгата е уникална и съдържа толкова много информация. Да спомена само и, че аз смятах да поставя темата преди да озная, че някой друг си е направил труда да даде линк към нея.
Здравейте потребители на SlackServ! Днес ще ви представя един шедьовър в културата на книгите;

Ян Bан Хелсинг- Властта на тайните общества през XX век

Надявам се, че ще се насладите на тази книга, защото ако не сте то аз съм! Тази книга съдържа невероятни факти за живота който изживяваме и този преди нас. Невероятно е, че тази книга съдържа толкова правилна информация която е полезна за всички нас. Още в самото начало когато почнах да чета книгата, аз разбрах че тя е идеална за четателя който я чете и, че е идеална за незапознатите хора с тези факти които могат да променят начина им на мислене, даже целият им живот! Пожелавам ви приятно четене, дано да ви хареса!

Лист с частите на книгата:

"Those who make peaceful revolution impossible will make violent revolution inevitable." - John F. Kennedy
Изображение
Аватар
Acerka ;*
Напреднал
Напреднал
Мнения: 108
Регистриран на: 29 Окт 2015, 23:15
Ник в играта: Acerka ;*
Скайп профил: majoretka_94
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Книга - Ян Ван Хелсинг [На части]

Мнение от Acerka ;* »

Слях ти другите теми в една обща , защото се навъди много спам.
Всички 11 части на книгата са в тази тема : viewtopic.php?f=192&t=23147

Тази я локвам и отива в архива.
Изображение
Заключено

Обратно към “Архив "ОБРАЗОВАНИЕ"”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост