ace

Нови потребители във форума ?
Тук е мястото, разкажете ни нещо за Вас, вашите хобита, каквото пожелаете и приемете нашето горещо посрещане с "Добре дошли" !

Забавлявайте се! : )

Модератор: Развлечения

Аватар
ace4ever
Respected
Respected
Мнения: 382
Регистриран на: 12 Дек 2012, 20:53
Ник в играта: ~
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

ace

Мнение от ace4ever »

Интересен раздел,привлече ми вниманието.Та...
Здравейте ,драги потребители на форума.Аз съм Михаил или казано с други думи: асе.Живея във гр.Каварна,уча счетоводство във гр.Варна,3та година.Роден съм на 4 Януари 95г.(22 годишен).Най-любимата ми компютърна игра от детството си остава и до ден днешен cs1.6.Играя от може би от 7години със различни прекъсвания ,може би защото в един момент просто ти омръзва но след това пак ти се доиграва и така.
Не знам дали много хора практикуват това ,но аз обичам да се гледам от страни както се казва.Винаги се замислям над действията си и как те ще повлияят на останалите.Бих казал за себе си ,че имам голямо самообладание,позитивен човек съм,обичам да не изоставям приятелите си,не се доверявам лесно на хората.Ако те наричам приятел ,значи го мисля .а не изричам просто думи.
Свободното си време запълвам със излизания,разходки,комп.игри,работа.почивки и като цяло трупане на житейски опит...(това не знам защо го вписах ама да).Мога да кажа ,че не искам никой да ме харесва и да се отнася със фалшиво държание към мен ,защото аз няма да го направя към теб.Няма защо да очакваш да се държа приятелски настроено ,защото просто така трябва.
Това е на кратко казано за мен,нищо твърде лично,нищо дълбоко и заровено.Просто аз и моят характер във един абзац.
Последно промяна от ace4ever на 22 Сеп 2016, 02:23, променено общо 1 път.
You are ...
https://discord.gg/s2Kcab3
[/fuck]
Аватар
златомира
Много Добър
Много Добър
Мнения: 666
Регистриран на: 14 Юни 2015, 11:16
Ник в играта: :o
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: ace

Мнение от златомира »

Здравей :)! Приятно ми е, казвам се Златомира на 13 от гр. Стамболийски.
Мислил ли си какво ще правиш за в бъдеще?
От кого научи за Слаксърв?
Други игри играеш ли?
Аватар
ace4ever
Respected
Respected
Мнения: 382
Регистриран на: 12 Дек 2012, 20:53
Ник в играта: ~
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: ace

Мнение от ace4ever »

златомира написа:Здравей :)! Приятно ми е, казвам се Златомира на 13 от гр. Стамболийски.
Мислил ли си какво ще правиш за в бъдеще?
От кого научи за Слаксърв?
Други игри играеш ли?
Здравей,не очаквах въпроси но добре.
1.Мисля да се развия във сферата в която съм започнал да уча.
2.Научих за слакс от едни познати преди 3-4г.
3.Винаги съм играл дота1/2 ,Aion и наскоро почнах LoL и CS:GO ,но не съм много активен там.
You are ...
https://discord.gg/s2Kcab3
[/fuck]
Аватар
DamnY0U
Respected
Respected
Мнения: 1695
Регистриран на: 27 Юни 2013, 15:34
Ник в играта: DamnY0U
Скайп профил: damny0u
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Шумен
Обратна връзка:

Re: ace

Мнение от DamnY0U »

Какво учиш?

"И най-милото ще отмилее, и най-близкото става далечно."
-Пеньо Пенев,"Пътека"


Изображение
Аватар
ace4ever
Respected
Respected
Мнения: 382
Регистриран на: 12 Дек 2012, 20:53
Ник в играта: ~
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: ace

Мнение от ace4ever »

DamnY0U написа:Какво учиш?
Счетоводство и контрол
You are ...
https://discord.gg/s2Kcab3
[/fuck]
Аватар
JukeCity
Respected
Respected
Мнения: 4313
Регистриран на: 01 Апр 2014, 20:44
Ник в играта: .
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Обратна връзка:

Re: ace

Мнение от JukeCity »

Здравей, Петър на 20 години.
Понеже си нов в екипа искам да знам какво мислиш за еикпа и за веригата като цяло?
Аватар
beyond U
Respected
Respected
Мнения: 1149
Регистриран на: 07 Яну 2016, 23:53
Ник в играта: N/A
Обратна връзка:

Re: ace

Мнение от beyond U »

Здр брат , малко Гоше тук :D на 17 от Хасково. Приятно ми е.
"If you talk about those of whom we do not speak, have you not spoken of that about which we do not talk?"
Аватар
ace4ever
Respected
Respected
Мнения: 382
Регистриран на: 12 Дек 2012, 20:53
Ник в играта: ~
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: ace

Мнение от ace4ever »

JukeCity написа:Здравей, Петър на 20 години.
Понеже си нов в екипа искам да знам какво мислиш за еикпа и за веригата като цяло?
За екипа мога да кажа ,че хората които са останали от годините са се сплотили и са станали малко или много като семейство,което е добре.Има доста различни хора както по години така и по характер и държание.Няма как в едно семейство да няма проблеми и караници ,но поне според моето наблюдение Вие се справяте успешно с тях и контролирате ситуацията.От друга страна имам чувството ,че трудно се доверявате на ново-дошлите ,но това със сигурност е със причина и от грешки които са били допуснати преди.Ако трябва да си обобщя мнението във няколко думи "точни ,смели,сръчни". : )

За веригата не мога да кажа много ,но знам и виждам че сте организирани и всяко едно нещо си знае мястото.Вече сте натрупали голям опит и сте на години(както се казва).Има ли сте вашият "прай-тиме" или върховата си точка ,но вече това време е преминало.Хубавото е ,че не се предавате и продължавате напред със гордо вдигнато чело или нос.
beyond U написа:Здр брат , малко Гоше тук :D на 17 от Хасково. Приятно ми е.
Здравей ,вече се "срещнахме" във сървъра.Един от малкото добри играчи със awp който съм срещал на скоро.
You are ...
https://discord.gg/s2Kcab3
[/fuck]
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта