Оплакване от репутация - SKILLFUN

Тук ще се местят всички теми който са били обсъдени и няма какво повече да се обсъжда по тях...
Заключено
Аватар
DeMoNTRAK
Активен
Активен
Мнения: 263
Регистриран на: 08 Май 2012, 16:30
Ник в играта: SKILLFUN
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Оплакване от репутация - SKILLFUN

Мнение от DeMoNTRAK »

1) Необходимо е да предоставите снимков материал на дадената репутация? - Не мисля, че има нужда, понеже нямам много дадени репутации, но ако държите, ще добавя.
2) Линк към профила на нарушителя във форума? - 3) С какво смятате, че ви е обидил и/или нарочил с дадената ретуцатия? -
1.El Pistoler - Дадох му отрицателна репутация, защото не беше спамил в темата ми и той явно реши да ми я върне.
2.r1odayftw - Не разбра начина ми на изразяване. Бях написал, че съм нещо като дизайнер с кавички и той реши, че наистина се имам за такъв и реши да ми се подиграе с отрицателна репутация. ( С кавичките исках да изразя сарказъм ) Даже му обясних на лс, какво имах в предвид.
3.XaMBuPgeP - Не се е обосновал, а и след минусите който му ударих, може и просто да е сандал.
Останалите просто не са се обосновали -
Офтопик:
Забранено е даването на отрицателна и положителна репутация без да има ясна обосновка и аргументация в самата репутация или темата, която е била обект на оценката Ви!
Изображение
Аватар
iSpoxxy
Respected
Respected
Мнения: 1764
Регистриран на: 04 Яну 2013, 23:13
Ник в играта: Iznogoud
Скайп профил: feedme369
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Butts, Georgia
Обратна връзка:

Re: Оплакване от репутация - SKILLFUN

Мнение от iSpoxxy »

Може просто да са от цска и да виждат червения палец като по-добро нещо?
Аватар
XaMBuPgeP
Напреднал
Напреднал
Мнения: 212
Регистриран на: 21 Сеп 2015, 21:03
Ник в играта: sLaughtereD-
Скайп профил: Лс!
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Вкъщи
Обратна връзка:

Re: Оплакване от репутация - SKILLFUN

Мнение от XaMBuPgeP »

Онова правило за необоснованата репутация важи от тази година , а аз съм ти я дал миналата година :)
Изображение
Аватар
Neno
Respected
Respected
Мнения: 468
Регистриран на: 15 Сеп 2011, 20:50
Ник в играта: Neno
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от репутация - SKILLFUN

Мнение от Neno »

Тук репутацията е най тъпото нещо от което можеш да береш само ядове! Ето един пример за каква безсмислица иде реч:


Изображение XaMBuPgeP on Вто Мар 01, 2016 9:51 pm Правилото важи от миналия месец , не от миналата година :)

Дал ти е отрицателна репутация за това че се оплакваш от друга репутация която ти е дадена преди да влезе правилото .... ???
Е ся, супер тъпо е да даваш отрицателна за щяло и нещяло и ко той ще ти го върне и после другия и ще се гоните и дебнете за да си давате отрицателна реп. за няква глупост. Детска работа изобщо не знам даже защо пиша да са занимавам с деца.
То и акъл да даваш, като не ще да земе, с фуния да наливаш пак не става!
И не говоря само за един а за други като XaMBuPgeP

Даже слагам предупреждение на XaMBuPgeP за безсмислената репутация, и ако видя други такива безсмислени пак ще сложа ако се наложи.
Нямам думи...!
Не съм лош човек, ама мислете малко деца.
Изображение
Аватар
monster
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Мнения: 1319
Регистриран на: 09 Окт 2012, 10:46
Ник в играта: ...
Обратна връзка:

Re: Оплакване от репутация - SKILLFUN

Мнение от monster »

Темата се заключва защото репутацията ще бъде премахната изцяло в най-скоро време!
Заключено

Обратно към “Приключени теми от оплаквания с репутацията.”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта