Начало Форум Сървъри Банове Правила и Условия   »

Заглавие на темата: Върнете ми правата !!!

Говорилнята на форума
В целия форум "Развлечения" мненията не се отчитат + не може да се дава репутация на потребител!

Модератор на форума: Развлечения

Върнете ми правата !!!

Мнениеот zerocool_555 » 25 Мар 2020, 04:22

Хванахте се а? :sarcastic:
Ебавам се :D
Отдавна не сме се виждали. Как сте? Покрай тая карантина (карантия) изкуфявам вкъщи,щото ни спряха от работа и си викам да ви пиша тука, да ви видя ко прайте. Да оставим хейта, който някои хора ще бързат да изплюят и да преминем към приказките, щот така или иначе ми е през дедовия какво ще кажете :finger:. Интересно ми е как се развивате в живота хората които бяхме в екипа, също и редовните играчи с които по цяла вечер цъкхме. Какво става с Гената, Мусти и Петър? Ми с demolution-a и kofein-a ??? С всички останали, ко стаа с вас е хора? Я драснете нещо да се знае че сте живи :D
Нещо и от мен, завърших най-после проклетия университет, бачкам си още в София и се сгодих. Сега мислим сватба с жената и догодина деца. Същевременно прайм ремонт на новото ни жилище и е лудница :D
:cheers: Поздрави на хората които ще отговорят :bow:
Изображение
Аватар
zerocool_555
Много Добър
Много Добър
Бонус точки: 0
Регистриран: 25 Юли 2012
Предупреждения: 0
Ник в играта: Z3roC00L
Скайп профил: zeroc00l_555
Вашият пол е: Мъж

Мнениеот SwordArt » 25 Мар 2020, 13:08

честито от мен Зеро, добре си се уредил qB^)
Изображение
Аватар
SwordArt
Respected
Respected
Регистриран: 02 Май 2016
Ник в играта: Poggers
Вашият пол е: Мъж

Мнениеот puRple* » 25 Мар 2020, 21:20

Да оставим хейта във всяко едно отношение, тази криза ще се отрази на всички и сега е време да бъдем по-задружни от всякога! Да си помагаме и да се уважаваме, независимо етнос, сексуална ориентация и възгледи. Защото иначе ще бъде много по-критично.
И призовавам всички да пазаруват от БЪЛГАРСКИ магазини и да избират стоки с БЪЛГАРСКИ произход, защото имаме много качествени и хубави неща, въпреки, че чуждото е "комерсиално"!
Един за всички и всички за един, нека не гледаме собственото си благо ами да помагаме на всеки засегнат.. :)
Изображение
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Регистриран: 02 Юни 2014
Ник в играта: puRple* [haze] !

Мнениеот beyond U » 29 Мар 2020, 23:54

А привет на всички , малей :D
"If you talk about those of whom we do not speak, have you not spoken of that about which we do not talk?"
Аватар
beyond U
Respected
Respected
Регистриран: 07 Яну 2016
Ник в играта: N/A
  • { SIMILAR_TOPICS }
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение