[SCAMMER! WARNING] Пазете се, има нов скамер - R1 # ONLINE

Заключено
Аватар
Drea<M>40
Respected
Respected
Мнения: 1426
Регистриран на: 26 Мар 2016, 22:03
Ник в играта: -|LR|-*DIXIKlO^
Скайп профил: unsi1231
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: зад волана
Обратна връзка:

[SCAMMER! WARNING] Пазете се, има нов скамер - R1 # ONLINE

Мнение от Drea<M>40 »

Внимание! Има нов скаммер, който предлага УЕБ ХОСТИНГ, Домейни, Гейм сървъри и тем подобни. Беше ми писал домейн .еу за 60 стотинки - за 1 година. Исках да разбера дали ще ме скамне и разбира се му писах, че искам да си закупя. Разбрахме се, изчаках го да ми даде номер и текст. След това ми даде и разбира се проверих дадения номер колко пари взима. Всичко беше ок. Пратих, казва ми че не са отишли парите. Направих се на ударен и пратих още един от 1,20, а на сутринта още 1. След това ми даде някакъв домейн .com, дори името на сайта не беше това, което исках. Съгласих се, като цяло ми изпратих 3 лева и ми даде това, което не исках. След това минаха около 4-5 часа и ми писа, че 60 стотинки представете си са отишли при него и щял да ми пуска .eu домейн, докато аз вече запознах да си оправям сегашния сайт. Разбира се казах, че вече ми е дал нещо и няма смисъл. Направи се на ударен - спря ми домейна, нямаше цпанел, директно сайта беше изтрит. Блокира ме в скайп и сега съм само с 3лв назад слава богу. Пазете се от него и в никакъв случай не се доверявайте на тожи лъжец. Цигания за 60 стотинки... :lmao:
Ето го и него:
Изображение
Ето и малка част от чата:

Код за потвърждение: Избери целия код

.euili.ovh16:39ovh li?❶, 16:40.eu.ovh?16:40of pich ti sa setiaz veche vsi4ok si opravih na toq forum❶, 16:41pitamdali da aktiviram16:42a stava lida mi dadesh oshte edin sait togava?na .eu domeinzashoto ediniq game community drugiq da e za obrazovanieto❶, 16:43samo edin.eu16:43e pich ti baq smsa poluchi :D3lv❶, 16:44I kakvo iskash da kajesh?16:44da kaja che sum ti pratil poveche smsi i da mi dadesh 2 forumapone za 1godtva ti izliza 1,20a az pratih dostap ovechkoediniq tozi bulleplay koito dadedrug .eutaka izlizash na dalavera.eu 60stotinki.com nz kolkoa ti pratih ~3lvi si poluchil ~1,50❶, 16:44https://novahost.bggleday ceniteI ne mi govori vtoria patcu li ve pich16:45a ti ne se gavri s mene drugiq putpujrvo 2 smsa po 60 stotinkiposle 1 po 1,20aide posle oshte  1ti mi kaza 60 stotinki❶, 16:46samo 1 sms poluchih ne si poluchihpoveche cu li16:46a az kolko pratih?ti kato ne si opravqsh sms istemite ne e moi problemzashtoto defakto me izluga❶, 16:460.60 stotinkipoluchih samo16:46oshte sutrinta mi dade tozi domeina az pratih 3lv(like)are az otivam da se kupq afk...❶, 16:49Lek den17:33This site can’t be reached
http://www.bulleplay.com’s server IP address could not be found.
Search Google for bulleplay
ERR_NAME_NOT_RESOLVED
??XmmmmARE VE KVO STANA WEI CPANEL nqma vecheei skamer *** vednaga mi davai saita ili si po vsi4ki forumii stotinki nqma da poluchish veche21:27are we platih tidai mi .eu domeinkvo mi spiirashsaitoveteAko ne pishesh do 10mindirektno si po vsichki forumis dokazatelstva za scammer
https://www.godaddy.com/offers/domains? ... ce=godaddy - .com бил много скъп, стига да търсиш :hmm:

Код за потвърждение: Избери целия код

.EUdomain za60 strotinki:)9:36стига беверно лии за колко време?❶, 13:181 godina+ bezplaten web hosting13:4060 стотинки?

За да достигне темата до още потребители я разпространявайте, нека хората не се връзват на този човек!

Изображение
Аватар
DemoLitioN
Respected
Respected
Мнения: 3276
Регистриран на: 20 Авг 2011, 11:46
Ник в играта: DemoLitioN
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Мнение от DemoLitioN »

Аз пък снощи си сложих ръката на горещия котлон, знаех, че ще ме опари, ама исках да проверя.. Всеки ден ме изумявате все повече, сериозно :D

EDiT: Другият път като имаш излишни пари - https://dmsbg.com/topic/kampanii/kampanii-za-hora/
Последно промяна от Drea<M>40 на 10 Юни 2018, 22:13, променено общо 2 пъти.
Причина: Готово.
"Беден е не този, който има малко, а този, който иска да има повече".
Сенека
Заключено

Обратно към “Кош 2023”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта