Въпроси към Администраторите

Говорилнята на форума
В целия форум "Развлечения" мненията не се отчитат + не може да се дава репутация на потребител!

Модератор: Развлечения

Аватар
zerocool_555
Много Добър
Много Добър
Мнения: 570
Регистриран на: 25 Юли 2012, 01:32
Ник в играта: Z3roC00L
Скайп профил: zeroc00l_555
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Burgas
Обратна връзка:

Re: Въпроси към Администраторите

Мнение от zerocool_555 »

Guardian Angel написа:1 - До който му се отговаря и се чувства компетентен
2 - Защо от както се мотая тука ( от 2013-та г/д ) винаги потребителите са последната дупка на кавала и тяхното мнение не се зачита за абсолютно нищо ? При положение че те правят веригата и без тях вие сте нищо ?
Защо винаги действате на опаки на всичко свързано с развитието на сървърите ?
Нужно ли беше да ви повтарям 3946849658 пъти че трябва да добавите сървърите във всички търсачки за да го направите само в една ?
Защо все претендирате че уж се работи за развитие пък към всичко се отнася с тотално безхаберие и липса на интерес ?
За колко бе продадена веригата ? :D
А бихте ли я препродали на някой който реално може да развие нещата ? повтарям РЕАЛНО ..
Денят е хубав нали ?
Има така да се каже, нова политика. Потребителите ще играят важна роля във взимането на някои решения. Това за добавянето в търсачки, не те разбрах, може да поясниш какво имаш в предвид на ЛС. Мога с ръка на сърцето да заявя, че се работи по сървърите, по оправяне на бъгове и грешки. Цената за продажбата е фирмена тайна, няма да се оповести :D Не не се интересувам от продажба наново.
Изображение
Аватар
WHITE SHADOW
Respected
Respected
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Юли 2014, 00:03
Ник в играта: ///RAWW;;bobi droga
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: TrapCity , LA
Обратна връзка:

Re: Въпроси към Администраторите

Мнение от WHITE SHADOW »

въпрос към: Musti
Защо отново ме коментираш и ме изкарваш мен черен за случката от вчера без дори да си прегледал доказателствата(демо,снимки,логове) ?
Какво означава че съм се бил "кротнал" докато съм имал права ? Никога не съм получавал гаг/кик/слей/бан дори забележка от екипа на сс преди,по време и след като се отказах ?
Изображение
Изображение
Аватар
Musti
Баннат
Баннат
Мнения: 3029
Регистриран на: 17 Дек 2013, 15:56
Ник в играта: Musti
Скайп профил: mustito2
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Сливен
Been thanked: 1 time
Обратна връзка:

Re: Въпроси към Администраторите

Мнение от Musti »

WHITE SHADOW написа:въпрос към: Musti
Защо отново ме коментираш и ме изкарваш мен черен за случката от вчера без дори да си прегледал доказателствата(демо,снимки,логове) ?
Какво означава че съм се бил "кротнал" докато съм имал права ? Никога не съм получавал гаг/кик/слей/бан дори забележка от екипа на сс преди,по време и след като се отказах ?

Не те изкарвам теб черен, но лично аз съм те гагвал в Дръна преди да станеш админ. Държеше се грубо и си позволяваше да обиждаш някои. Колкото до спора ти с Петър, не ви знам проблемите и не ме интересуват. Решавайте си ги където си искате не по форума и сървърите на веригата.
Изображение
Аватар
DemoLitioN
Respected
Respected
Мнения: 3276
Регистриран на: 20 Авг 2011, 11:46
Ник в играта: DemoLitioN
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Въпроси към Администраторите

Мнение от DemoLitioN »

1. Към Musti може да отговорят и други
2. Защо си извъртате правилата както ви е удобно? Относно това мнение viewtopic.php?f=15&t=25105#p336633 Потребителят е от дълго време във веригата, знае идеално правилата все пак е бил Администратор, следователно знае, че няма право да гласува в кандидатури и знае, че не може да гласува без да се аргументира, следователно го прави умишлено. Защо на него и не само на него всеки път когато извърши нарушение му бива спестено предупреждението? Защо той не бива наказан, както други, които са извършили същото нещо? Според теб това не е ли двоен стандарт и показване на различен критерий, спрямо нарушителя, който е извършил даденото нарушение? Така ли смятате да промените имиджа на веригата?
"Беден е не този, който има малко, а този, който иска да има повече".
Сенека
Аватар
Musti
Баннат
Баннат
Мнения: 3029
Регистриран на: 17 Дек 2013, 15:56
Ник в играта: Musti
Скайп профил: mustito2
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Сливен
Been thanked: 1 time
Обратна връзка:

Re: Въпроси към Администраторите

Мнение от Musti »

DemoLitioN написа:1. Към Musti може да отговорят и други
2. Защо си извъртате правилата както ви е удобно? Относно това мнение viewtopic.php?f=15&t=25105#p336633 Потребителят е от дълго време във веригата, знае идеално правилата все пак е бил Администратор, следователно знае, че няма право да гласува в кандидатури и знае, че не може да гласува без да се аргументира, следователно го прави умишлено. Защо на него и не само на него всеки път когато извърши нарушение му бива спестено предупреждението? Защо той не бива наказан, както други, които са извършили същото нещо? Според теб това не е ли двоен стандарт и показване на различен критерий, спрямо нарушителя, който е извършил даденото нарушение? Така ли смятате да промените имиджа на веригата?

Не показвам двоен стандарт към никого по принцип. Ако визираш за преди време за предупреждението на НМЛ, мога да ти кажа че не смятам от вчерашен "келеш" с извинение да ни прави тука на шутове и да се лигави постоянно. Няма как да покажа еднакъв критерий към Кофеин и НМЛ, че единия не прави нарушения редовно, а другия почти когато и да пише си е в нарушение. Така реших така процедирах това ми е отговора. Ти беше в екипа, да беше се задържал да имаш и ти мнение за тия неща. След като искаш да оправиш нещо, не мисля че би избягал от отговорност. Винаги съм процедирал така, хора които редовно и масово нарушават правилата ги наказвам дори и за най малкото. Такива, които на месеца 1 път са нарушили не ги наказвам.
Изображение
Аватар
J|uMoH
Напреднал
Напреднал
Мнения: 110
Регистриран на: 16 Апр 2016, 12:37
Ник в играта: Supervisor
Скайп профил: limona3444
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Въпроси към Администраторите

Мнение от J|uMoH »

1. До: Това се отнася до Мусти, Зеро и просто, който го чете от червени.
2. Конкретен въпрос: Като гледам как се развиват нещата, не е на добре. Потребители правят, каквото си искат. Администратори влизат, когато си искат. Радвам се, че Зеро дойде като собственик, тъй като поне той би имал възможността и силата, да оправи вехторията, наречена "простотия" във форума. Надявам се, да бъда третиран и разбран правилно. Много ми е интересно, след като се опитвате да оправите бъркотията, която стана (макар да е малко късно) защо просто не назначите обратно хората, които имат най-голям принос за тази верига. Не да ги слагате на "почетното" ВИП място, считайки ги за "просто нещо от екипа". Минало заминало. Чудихте ли си защо едни от най-кадърните и добре-вършещите си работата хора от екипа напуснаха. Не се боя да ги назова, но просто ще ме срам, защото те не са малко. Започвам с един от най-сериозните, но и един от хората, които ме разбираха най-много и ми съдействаха дори и в най-либералният момент. Точно Така. Говоря за Андрото. И не само той. В този списък влиза и наскоро-премахнатия косплейър Мишо (Thor). Просто не мисля, че е нужно да изброявам всичките. Yondaime, purple, Lucky, NoWallZ, Tonyto, Kuncho, Марияна, iv00, Симона, найк, BaddAz, Sashko, Shadowa, шпионина, xaero, NOVAKA.. Следва продължение ->.
Според мен просто трябва да направите малко усилие, за да ги върнете. Не всички, но поне повечето, които ще се държат с уважение, няма да бъдат консервативни, ще бъдат стриктни, и т.н. Замислете се един път и просто решете веднъж завинаги. Ще има ли SlackServ за напред или не? Или ще си кара само с рег. потребители и админи, които не знаят какво правят.?. А да и да не забравяме клуба на Пенсионерите, където са едни от реалните хора с принос. Говоря за Изненадата, Гената и Дявола (Васко). Благодаря.
Whatever you do in life
surround yourself with smart people
who'll argue with you.

John Wooden [ October 14, 1910]
Аватар
Musti
Баннат
Баннат
Мнения: 3029
Регистриран на: 17 Дек 2013, 15:56
Ник в играта: Musti
Скайп профил: mustito2
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Сливен
Been thanked: 1 time
Обратна връзка:

Re: Въпроси към Администраторите

Мнение от Musti »

J|uMoH написа:1. До: Това се отнася до Мусти, Зеро и просто, който го чете от червени.
2. Конкретен въпрос: Като гледам как се развиват нещата, не е на добре. Потребители правят, каквото си искат. Администратори влизат, когато си искат. Радвам се, че Зеро дойде като собственик, тъй като поне той би имал възможността и силата, да оправи вехторията, наречена "простотия" във форума. Надявам се, да бъда третиран и разбран правилно. Много ми е интересно, след като се опитвате да оправите бъркотията, която стана (макар да е малко късно) защо просто не назначите обратно хората, които имат най-голям принос за тази верига. Не да ги слагате на "почетното" ВИП място, считайки ги за "просто нещо от екипа". Минало заминало. Чудихте ли си защо едни от най-кадърните и добре-вършещите си работата хора от екипа напуснаха. Не се боя да ги назова, но просто ще ме срам, защото те не са малко. Започвам с един от най-сериозните, но и един от хората, които ме разбираха най-много и ми съдействаха дори и в най-либералният момент. Точно Така. Говоря за Андрото. И не само той. В този списък влиза и наскоро-премахнатия косплейър Мишо (Thor). Просто не мисля, че е нужно да изброявам всичките. Yondaime, purple, Lucky, NoWallZ, Tonyto, Kuncho, Марияна, iv00, Симона, найк, BaddAz, Sashko, Shadowa, шпионина, xaero, NOVAKA.. Следва продължение ->.
Според мен просто трябва да направите малко усилие, за да ги върнете. Не всички, но поне повечето, които ще се държат с уважение, няма да бъдат консервативни, ще бъдат стриктни, и т.н. Замислете се един път и просто решете веднъж завинаги. Ще има ли SlackServ за напред или не? Или ще си кара само с рег. потребители и админи, които не знаят какво правят.?. А да и да не забравяме клуба на Пенсионерите, където са едни от реалните хора с принос. Говоря за Изненадата, Гената и Дявола (Васко). Благодаря.
Ето такива въпроси вече наистина ме радват. Ще ти отговоря по следния начин.
Назованите от теб бяха премахнати или по собствено решение, или с гласуване за допуснати нарушения.
Повечето се отказаха сами като видяха, че нищо не се прави по сървърите и екипа като цяло. Никой няма нищо против тях и хората, които искат да помагат и са се махнали по собствено решение могат да се върнат отново след съгласуване с Администраторския екип, разбира се трябва да го желаят те. До колкото изброените пенсии, при тях абсолютно същата обстановка е. Някой нямат вече време или просто не им се занимава. Насила хубост не става. Доста дълго време имаше поне 10 Администратора, от които реално само 2 - 3 ма бяха активни. Беше съгласувано с Администраторите и за това са Пенсия, ако могат да намерят време и покажат че искат да помогнат с нещо, винаги можем да ги върнем.
Изображение
Аватар
Yondaime
Активен
Активен
Мнения: 302
Регистриран на: 21 Ное 2015, 18:22
Ник в играта: reverse
Скайп профил: stoilow_strike77
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Пазадржик
Обратна връзка:

Re: Въпроси към Администраторите

Мнение от Yondaime »

1.до който отговори. 2.Какво мислите за това което ексионе забеляза в клипчето на дриймчо?
Аватар
WHITE SHADOW
Respected
Respected
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Юли 2014, 00:03
Ник в играта: ///RAWW;;bobi droga
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: TrapCity , LA
Обратна връзка:

Re: Въпроси към Администраторите

Мнение от WHITE SHADOW »

Yondaime написа:1.до който отговори. 2.Какво мислите за това което ексионе забеляза в клипчето на дриймчо?
Изображение
Изображение
както са обяснили , като си преглеждаш демото имаш много фпс и пинг , това не значи че и в игра е имал повече от 100фпс
Изображение
Изображение
Аватар
DaZzLe
Напреднал
Напреднал
Мнения: 179
Регистриран на: 02 Яну 2016, 19:29
Ник в играта: DaZzLe
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Въпроси към Администраторите

Мнение от DaZzLe »

WHITE SHADOW написа:
Yondaime написа:1.до който отговори. 2.Какво мислите за това което ексионе забеляза в клипчето на дриймчо?
Изображение
Изображение
както са обяснили , като си преглеждаш демото имаш много фпс и пинг , това не значи че и в игра е имал повече от 100фпс
ПОЧТИ съм сигурен, че каквото ти е фпс-то в игра, такова ти е и на демото . ФПС–то не се променя.
yung god
Аватар
WHITE SHADOW
Respected
Respected
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Юли 2014, 00:03
Ник в играта: ///RAWW;;bobi droga
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: TrapCity , LA
Обратна връзка:

Re: Въпроси към Администраторите

Мнение от WHITE SHADOW »

не бъди чак толкова сигурен (демото е от сървър в който девелопер е забранен и не те пуска с него)
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
Excione ツ
Respected
Respected
Мнения: 1987
Регистриран на: 20 Фев 2015, 16:14
Ник в играта: '
Обратна връзка:

Re: Въпроси към Администраторите

Мнение от Excione ツ »

Въпрос към Администраторите - Защо ми е затворена темата?
Едно е dev, друго е ride. Админа може да предостави demo-то, което е обработил и ще си проличи веднага, има една програмка, която се нарича fps death ;)
Аватар
Drea<M>40
Respected
Respected
Мнения: 1426
Регистриран на: 26 Мар 2016, 22:03
Ник в играта: -|LR|-*DIXIKlO^
Скайп профил: unsi1231
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: зад волана
Обратна връзка:

Re: Въпроси към Администраторите

Мнение от Drea<M>40 »

Excione ツ написа:Въпрос към Администраторите - Защо ми е затворена темата?
Едно е dev, друго е ride. Админа може да предостави demo-то, което е обработил и ще си проличи веднага, има една програмка, която се нарича fps death ;)
Даже не знам какво е 'fps ride'.Демото не го пазя

Изображение
Аватар
Nihilist
Аматьор
Аматьор
Мнения: 60
Регистриран на: 13 Окт 2015, 21:41
Ник в играта: Stivan
Обратна връзка:

Re: Въпроси към Администраторите

Мнение от Nihilist »

Yondaime написа:1.до който отговори. 2.Какво мислите за това което ексионе забеляза в клипчето на дриймчо?
Че разбирате по-малко и от тоя дето обвинявате. Мога да ви докажа, че има огромно значение дали си в сървър или гледаш демо/просто си в цс.
Изображение
Аватар
miroslavv
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1057
Регистриран на: 09 Фев 2013, 22:00
Ник в играта: miroslavv
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Въпроси към Администраторите

Мнение от miroslavv »

Моля следшащите мнения да са свързани само с естеството на темата!
Относно темата на Дикси пишете в съответната тема или на лично.
Най-активен във форум: Отхвърлени кандидатури
(130 Мнения / 12.35% от всички ваши мнения)
Аватар
WHITE SHADOW
Respected
Respected
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Юли 2014, 00:03
Ник в играта: ///RAWW;;bobi droga
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: TrapCity , LA
Обратна връзка:

Re: Въпроси към Администраторите

Мнение от WHITE SHADOW »

въпрос към ace
viewtopic.php?f=15&t=25149#p337316
как даваш положителен глас за човек който не си виждал в сървъра,не знаеш как играе и дали въобще знае и спазва правилата
Изображение
Изображение
Аватар
Yondaime
Активен
Активен
Мнения: 302
Регистриран на: 21 Ное 2015, 18:22
Ник в играта: reverse
Скайп профил: stoilow_strike77
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Пазадржик
Обратна връзка:

Re: Въпроси към Администраторите

Мнение от Yondaime »

1. до който отговори Имам предвид от администраторите не да ми се правите на разбирачи и да отговаряте вместо тях
2.защо не сложите предупреждение на тони монтана след като е нарушил точка 8 от правилата?
Аватар
Musti
Баннат
Баннат
Мнения: 3029
Регистриран на: 17 Дек 2013, 15:56
Ник в играта: Musti
Скайп профил: mustito2
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Сливен
Been thanked: 1 time
Обратна връзка:

Re: Въпроси към Администраторите

Мнение от Musti »

WHITE SHADOW написа:въпрос към ace
viewtopic.php?f=15&t=25149#p337316
как даваш положителен глас за човек който не си виждал в сървъра,не знаеш как играе и дали въобще знае и спазва правилата
Темата е създадена за въпроси към АДМИНИСТРАТОРИТЕ, Мишо не е администратор, за да задаваш въпроса към него. Също така не мисля че ти си човека, който ще иска обяснение за този вот, а са администраторите.
Не знам защо само се правиш на интересен точно сега, защото много пъти е имало гласове от Червени и Зелени в такива теми.
Не ми задавай друг въпрос относно тая тема.

Yondaime написа:1. до който отговори Имам предвид от администраторите не да ми се правите на разбирачи и да отговаряте вместо тях
2.защо не сложите предупреждение на тони монтана след като е нарушил точка 8 от правилата?
Не винаги се наказва за най малкото, това не го научихте. Плюс тва Тони е бил много, много дълго време в екипа, полагал е усилия, за да бъде веригата по добра и за това е уважаван член на екипа. Не може за толкова дребно нещо да му се добави предупреждение. Аз ви казах на всички в тази група " ВИП " ако продължавате в този дух да нападате екипа и веригата така безпочвено, то не заслужавате да сте в тази група. Хората които са ви махнали правата са си направили труда и уважението, за да ви я дадат. От вас само се искаше малко уважение, но вие сте толкова самонадеени, че дори и тва не го оценявате.
Изображение
Аватар
WHITE SHADOW
Respected
Respected
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Юли 2014, 00:03
Ник в играта: ///RAWW;;bobi droga
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: TrapCity , LA
Обратна връзка:

Re: Въпроси към Администраторите

Мнение от WHITE SHADOW »

А къде да го задам този въпрос бе Мусти ? Не е от значение ранка а от това че той няма абсолютно никакво наблюдение върху даденият играч,няма изградено мнение за него. Играчът няма доклади а дори два от три админа са му написали против заради слаба активност.
Ако мислиш че се правя на интересен много грешиш,както виждате посещавам само форума ви и не се вълнувам особено кой къде е админ или ще стане такъв.
Изображение
Изображение
Аватар
Musti
Баннат
Баннат
Мнения: 3029
Регистриран на: 17 Дек 2013, 15:56
Ник в играта: Musti
Скайп профил: mustito2
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Сливен
Been thanked: 1 time
Обратна връзка:

Re: Въпроси към Администраторите

Мнение от Musti »

WHITE SHADOW написа:А къде да го задам този въпрос бе Мусти ? Не е от значение ранка а от това че той няма абсолютно никакво наблюдение върху даденият играч,няма изградено мнение за него. Играчът няма доклади а дори два от три админа са му написали против заради слаба активност.
Ако мислиш че се правя на интересен много грешиш,както виждате посещавам само форума ви и не се вълнувам особено кой къде е админ или ще стане такъв.

Аз ти казах конкретен отговор. До сега защо винаги мълчеше, че сега почна да ти прави впечатление. Много хора от екипа са го писали това " Доверявам се на колегите и ти давам За" не е първия случай, няма и да е последния. Онзи ден се оплака от Петър (Хулигана) и се редяхте в сървъра, сега във форума пак същата работа. Кажи ми как става това все ти да си в центъра на тези нападки ? Повече не мисля да отговарям на твоите мнения, докато не почнеш да мислиш като хората и да задаваш нормални въпроси.
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “На лафче”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта