Престанете

Модератор: Развлечения

Аватар
KaRaJaTa1988
Respected
Respected
Мнения: 758
Регистриран на: 31 Авг 2012, 00:10
Ник в играта: pastet
Обратна връзка:

Престанете

Мнение от KaRaJaTa1988 »

Искам да ви помоля да спрете да се правите на големите админчета, като за най-малката дреболия почвате да се заяждате с играчите.Също така ще ви помоля, да престанете да си измисляте правила.Току що един от вашите, се скара на играч, щото писал със CAPS.Иначе казано, с главни букви.Било спам и говорене на висок тон.Искам някой рандом да ми покаже къде точно в правилата на сървъра това е споменато - http://www.slackserv.com/forum/viewtopi ... =12&t=3654 ?Щото аз до колкото виждам, няма такова нещо.Да не говориме, че пича просто си написа нещо, а админчето веднага да се направи на големия-"не пиши с главни букви, забранено е".И да, писането с главни букви в сайтовете се счита за викане, но щом в правилата на сървъра отсъства, значи не е забранено.Да не говоря за директните гагове, въпреки, че Ивчо ли беше, преди мноооого време специално каза първо да се предупреждава.
Напуши се във нощта, дълбоко в рая, почувствай топлината, тук във рая, издигни се на високо в небесата, усещаш ли сега, колко яка е тревата?
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Престанете

Мнение от puRple* »

Така е или като пишат в чата спрете да коментирате левски и цска или спрете тая тема.. xaxa И това с високия тон което спомена..
А за гаговете да не говорим не само Ивчо ами и Суингъра като беше зелен го казваше 10000 пъти.
Просто прави като мене, за най-малкото ще пускам оплакване и да видим отговорите :D
Изображение
Аватар
Excione ツ
Respected
Respected
Мнения: 1987
Регистриран на: 20 Фев 2015, 16:14
Ник в играта: '
Обратна връзка:

Re: Престанете

Мнение от Excione ツ »

Има нещо наречено лична преценка, но теле на акъл трудно се учи, докато не почнат да се отстраняват за своеволия. Имате ли още да си изливате душицата?
Аватар
BaDaZz
Пенсия
Пенсия
Мнения: 622
Регистриран на: 31 Мар 2014, 17:41
Ник в играта: Тайна
Скайп профил: Тайна
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Престанете

Мнение от BaDaZz »

Дааааааааааааааааа и то много има още да си каже!
Изображение
>Диана. - От днес 23:20
>Ники ако имаш голям идвай :D :D :D
Аватар
monster
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Мнения: 1319
Регистриран на: 09 Окт 2012, 10:46
Ник в играта: ...
Обратна връзка:

Re: Престанете

Мнение от monster »

Що па да немаме .. Винаги може още нещо се каже!!
Аватар
nZero
Баннат
Баннат
Мнения: 514
Регистриран на: 12 Ное 2013, 19:31
Ник в играта: '
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Враца

Re: Престанете

Мнение от nZero »

Много ви се вдигна самочувствието, А? Половината сте трагедия, приемате ги от самолетна катастрофа, всеки с дефекта си. R.I.P
Аватар
BaDaZz
Пенсия
Пенсия
Мнения: 622
Регистриран на: 31 Мар 2014, 17:41
Ник в играта: Тайна
Скайп профил: Тайна
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Престанете

Мнение от BaDaZz »

Те рано или късно,ще го разберат.
Изображение
>Диана. - От днес 23:20
>Ники ако имаш голям идвай :D :D :D
Аватар
kofein
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1200
Регистриран на: 08 Апр 2012, 17:49
Ник в играта: kofein
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Престанете

Мнение от kofein »

Да, така е. Караджата е прав !
ПО- добре късно, отколкото никога.

НАТИСНИ ТУК

Изображение
Аватар
Димитрова.
Активен
Активен
Мнения: 363
Регистриран на: 27 Авг 2015, 21:24
Ник в играта: Dzh.
Скайп профил: Ligla_Petq
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Престанете

Мнение от Димитрова. »

И мен лафстайлъра ме гагваше само като напиша „ХАХАХА" "ЗДР , КАК СИ" въпреки, че никъде не пише , че е забранено да се пише с caps в сървърите..
Идва време,когато някой спира да ти липсва...
Но не защото не го обичаш,а защото си свикнал
него вече да го няма..
Аватар
kaLimaroFF
Напреднал
Напреднал
Мнения: 112
Регистриран на: 12 Окт 2015, 01:03
Ник в играта: kaLimaroFF
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Престанете

Мнение от kaLimaroFF »

Не знам за кого от колегите говориш, може и да е за мен. На мен ми се случи същото, но в моя случай дадения играч оспами целия чат с рандом глупости и то на CAPS. И го предопредих да спре да спами в чата с включен CAPS. И както сам каза, нямаме правило да наказваме за спам, следователно не го наказах, но от обща култура и дисциплина е нормално и да го предопредя да спре и съм длъжен като админ в дадения сървър да поддържам реда и да осигурявам на играчите нормална и спокойна среда за игра.
Изображение
Изображение
Аватар
cmg
Активен
Активен
Мнения: 260
Регистриран на: 05 Окт 2015, 21:33
Ник в играта: Can't be known
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: The Hidden Hand
Обратна връзка:

Re: Престанете

Мнение от cmg »

Псевдо модератори са всички малки от екипа и даже главните се дразнят от даден Админ и личната му преценка. Не е адекватно да се дават изобщо и права на хора които не искат да боравят за Екипа и да спазват правата и строга дисциплина! Но за съжаление 90% са си точно такива. Прекалено сте млади и несериозни деца на 15-20 дето само се лигавите (има и по-млади тук). Не, че съм на 200 както се вика, но само ви чета споровете и отрицателните ви кандидатури.. Целия екип червени вика против и другите За ( Пом. и Св. Админите). Така, че който стане Админ тук, не доклади ами направо му пращайте детегледачка за по 3 месеца поне! Чак тогава може малко повече разсъдак да има Админа!

Лично към някой модератор:
Не мога да реша или да ви оправям екипа, но не мога и да гледам изцепкките на малките в екипа ви. Тъй, че си дадох мнението. Ако е твърдо или (не искате) да се изказват хора (както трябва), тогава ще приема (Уан уан фром ю +1) . Но нека се изслушва всеки и хайде малко промени, че от тук само надолу ще се ходи, без промени де!

Към главен Админ ако го погледне това изобщо:

Моля приемайте по-сериозни хора, виждам бягат Админите и ви трябват нови, но не приемайге някакви дето повече от едно пеленаче не могат!

“Don't belong to someone who Doesn't belong to himself“
”Do not give without something in equal value is given in return first”
"Those who make peaceful revolution impossible will make violent revolution inevitable." - John F. Kennedy
Изображение
Аватар
NERD.
Аматьор
Аматьор
Мнения: 57
Регистриран на: 12 Май 2014, 22:15
Ник в играта: jo.
Обратна връзка:

Re: Престанете

Мнение от NERD. »

Положението на моменти е доста зле... Даже май бях пускал тема с куриозни ситуации, но това е положението. Понякога прекаляват, а най-лошото е, че не можеш да им кажеш 2 приказки - те са правите и това е положението. С една дума - престарават се.
"Количеството интелект на планетата е константа, а населението расте."
Аватар
Excione ツ
Respected
Respected
Мнения: 1987
Регистриран на: 20 Фев 2015, 16:14
Ник в играта: '
Обратна връзка:

Re: Престанете

Мнение от Excione ツ »

Ми хайде драскайте потребителите и ще им се сецне лайното на повечето големци. То вие се казвате, а то от това оплакване няма да го махнат, а то от това няма да го предупредят, но всъщност всичко е с натрупване и всяко нещо е важно, за да се изчисти екипа. Изпишете всичко, което ви е на душата и много истини има в последните две мнения.
Аватар
Approve
Напреднал
Напреднал
Мнения: 113
Регистриран на: 01 Май 2015, 10:50
Ник в играта: pNshr
Скайп профил: Nerchy.
Местоположение: dupkaaaaaaaaa
Обратна връзка:

Re: Престанете

Мнение от Approve »

Абе нямам какво да кометирам когато бях в сървърите ви и мен ме гагнаха за CAPS ( не помня ника на админа но бях в Deathrun-a)
с CAPS съм написал "KWO STAWA HORА" и админчето от сървъра ме гагна за 5 мин ло6омие плийс.. За туй внимавайте кои правите СА в сървърите :) :thumbsdown:
malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo
Аватар
cmg
Активен
Активен
Мнения: 260
Регистриран на: 05 Окт 2015, 21:33
Ник в играта: Can't be known
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: The Hidden Hand
Обратна връзка:

Re: Престанете

Мнение от cmg »

Браво Екзиконе!! Покажи истината в очите на света! Ето точно такива хора с разсъдък трябва да се намират тук. Нека малко се стегнем ние хората които искаме спокойствие и мир дори и да е малко, да си излеем душичката а пък каквото било може и да не е фактор тези дни. В края на краищата цяла България е в пропадък както и веригата тук защото малко хора разсъждават и изобщо едвам стигат до някъде. Така, че ако някой свястен има все още нека сподели какво го мъчи! Ние сме хора с разум и сърце Българите, тези които не мислят за другите около тях нека си живеят в измисления им живот който е безсмислен! Дава ми радост отвътре да видя свястни хора в моето поколение!

“Млади - големи сме, кой ще ни спре, ако се поборим ще затворим устите на тези с властта , и ще докажем каква е истината пред решителите на съдбата, дори и да ни струва повече или много повече от колкото си мислим, ама ненаказани няма да останат тез които надвишават правата си и злоупотребяват не само с нас ами и с другите около нас!“
"Those who make peaceful revolution impossible will make violent revolution inevitable." - John F. Kennedy
Изображение
Аватар
DemoLitioN
Respected
Respected
Мнения: 3276
Регистриран на: 20 Авг 2011, 11:46
Ник в играта: DemoLitioN
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Престанете

Мнение от DemoLitioN »

Принципно за едно-две изречения няма проблем било то неволно или нарочно, но ако това е постоянно, то наистина се приема като викане, крещене, арогантно поведение и т.н, което не е хубаво и трябва да се наказва. След като го няма в правилата обаче не е редно да се прави. Тук грешката не е на Админа, който го е гагнал, или на играча, който си го е позволил, а на хората, които имат модераторски права във форума (най-вече към Администраторите) и не са го добавили навреме. Все пак затова навсякъде се пише "Екипът запазва правото си да променя правилата по всяко време", тъй като никога не могат да се изчерпат на 100% всички възможни ситуации от играта, а и българите винаги намираме вратичка.

За жалост не само тук, но и на повечето места където съм играл не търпят критика, било то и градивна и оттам идва големия проблем за всичко.
"Беден е не този, който има малко, а този, който иска да има повече".
Сенека
Аватар
Waldy
Зарибен
Зарибен
Мнения: 519
Регистриран на: 02 Авг 2012, 15:12
Ник в играта: Waldy
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Престанете

Мнение от Waldy »

Лично Аз гагвам хора за "caps" и думичката "we". Това не е защото се мисля за нещо или накой повече от играчите. Не. Правя го защото не е приятно да влезе някое 12 годишно дете което още не знае какво е това култура или още по-зле да влезе някой 18+ и да почне да отвръща като каруцарин. Аз от сега казвам, такова поведение аз няма да търпя!
"No matter how many mistakes you make
or how slow you progress, you are still away
ahead of everyone who isn't trying!"
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Престанете

Мнение от puRple* »

Waldy написа:Лично Аз гагвам хора за "caps" и думичката "we". Това не е защото се мисля за нещо или накой повече от играчите. Не. Правя го защото не е приятно да влезе някое 12 годишно дете което още не знае какво е това култура или още по-зле да влезе някой 18+ и да почне да отвръща като каруцарин. Аз от сега казвам, такова поведение аз няма да търпя!
Имайки предвид че ЦС 1.6 вече играят много по-малко хора и ЦС ГО я измества, как може да си позволявате да губите играчи?
И повечето играчи са на по 12/16 години +, - в повечето сървъри правила НЯМА и са свикнали с този език. Те като влезнат в сървъра и без предупреждение директно им сложат бан, слай, кик, гаг и т.н. се чудат какво става. И доста хора така повече не играят в сървърите, защото си мислят, че са наказани без причина. Аз лично преди г/д 2 години като почнах да играя jailbreak и ме гагваха си мислех. че е без причина ама с времето се научих да спазвам правилата.
Аз ако съм нов играч и за ''KVO PRAVISH WE'' ми турят 5 минутка директно диря нов сървър.
Изображение
Аватар
DeMoNTRAK
Активен
Активен
Мнения: 263
Регистриран на: 08 Май 2012, 16:30
Ник в играта: SKILLFUN
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Престанете

Мнение от DeMoNTRAK »

Като цяло caps locka не е абсолютно никаква причина за гаг, според мене е важен текста. Ако си лафиш с някой в сървъра и пишеш с caps, от време на време, не виждам причина за гаг.

Та да кажа и аз една случка от дъст 2-то ;д
Убиха ме, понеже не можах да си завъртя мишката и написах нещо от сорта на "да си е*а бавните рефлекси" и бях гагнат за 5 минути. След като ми изтече гага, попитах админа защо ме гагна и той отговори, че съм казал нецензурна думичка.
Беше през тест периода на kaLimaroFF и даже друг С.А му беше видял доклада ( там където описва действията си ) и после ме пита дали наистина ме е гагнал за толкова дребнаво нещо.
Смешното е, че нито съм се заяждал, нито съм обиждал и получих гаг, на който целта е била най-вероятно да се трупат докладите, за да стане по-бързо С.А
Изображение
Аватар
Approve
Напреднал
Напреднал
Мнения: 113
Регистриран на: 01 Май 2015, 10:50
Ник в играта: pNshr
Скайп профил: Nerchy.
Местоположение: dupkaaaaaaaaa
Обратна връзка:

Re: Престанете

Мнение от Approve »

Waldy написа:Лично Аз гагвам хора за "caps" и думичката "we". Това не е защото се мисля за нещо или накой повече от играчите. Не. Правя го защото не е приятно да влезе някое 12 годишно дете което още не знае какво е това култура или още по-зле да влезе някой 18+ и да почне да отвръща като каруцарин. Аз от сега казвам, такова поведение аз няма да търпя!

Като нямаш такова поведение напускай бе никъде не пише че това е ЗАБРАНЕНО ако ми покажеш къде пише ще си режа главата :Ш :finger:
malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo
Заключено

Обратно към “Кошче [Теми - 2015г.]”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост