Питайте професора [при нужда]

Тук ще се преместват стари и приключени теми от раздел "РАЗВЛЕЧЕНИЯ".

Модератор: Развлечения

Заключено
Аватар
Undisputed
Respected
Respected
Мнения: 63
Регистриран на: 31 Авг 2017, 14:59
Ник в играта: Undisputed
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Питайте професора [при нужда]

Мнение от Undisputed »

Здравейте съфорумници,

забелязал съм, че от доста време насам, денем и нощем, по мой адрес се задават куп въпроси, свързани с различни мои мнения публикувани във форума.

Реших да ви удостоверя с една тема, в която всеки може да пита на воля „какво“ не му е ясно в моите мнения.
Разбира се това не означава, че ще отговарям на всякакви ваши въпроси. За да имате привилегията да получите отговор, ще е необходимо да спазите „образеца на въпросите“:

  • 1. Кое мое мнение не ви е ясно (посочете линк)?
    2. Заявете исковете си за превод тук:

Правила


Всеки потребител, независимо от това какъв ранг е, има право на 2 въпроса на 24 часа. Изключение се прави за хора с над 250 репутация - за тях лимита е 4 въпроса на 24 часа.

При закани и заплахи, красноречиво иго и прочие нередности, ще ви се смали мнението. При 3 прояви на несериозност ще получите +1 Предупреждение от Модератор/Администратор!

Офтопик:
Темата не е направена с цел снабдяване на информация. Чисто и просто превръщам въпросите към мен, свързани с мненията ми, в една игра. Може да се забавлявате, не ви спирам. Но все пак - не преувеличавайте.
Недей дочаква и зори,
Върви ори, ори, ори...
Като няма прокопсия,
Плюл съм в тази орисия!


Пейо Яворов
Аватар
Ками
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1535
Регистриран на: 05 Сеп 2012, 22:05
Ник в играта: panda
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: Питайте професора [при нужда]

Мнение от Ками »

Ти сериозен ли си с тая тема или? Даже и правила си измислил за задаващите въпроси, тъй като се редят на опашка :mnms:

Моят въпрос не е свързан с някое мнение, ама защо по дяволите отговаряш така? Защо извърташ всеки един твой отговор по всевъзможни начини и използваш думи, които не са съвсем на място просто, за да изглежда по-сложно, по-умно едва ли не, по-интересно??? Или защо са ти тези обяснения в тази тема, няма нужда от толкова правила за задаването на един прост въпрос. Моля, отговори по нормален начин както предполагам говориш в реалния живот, а не както пишеш във форума.
"People will love you and support you when it's beneficial..."
Офтопик:
Изображение
I'm bad milk, drink it.
Аватар
novachrono
Respected
Respected
Мнения: 1211
Регистриран на: 04 Дек 2014, 22:15
Ник в играта: -/-
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Питайте професора [при нужда]

Мнение от novachrono »

Да бъдеш, или да не бъдеш?
Аватар
n1ke_^-
Активен
Активен
Мнения: 311
Регистриран на: 18 Фев 2014, 20:05
Ник в играта: .
Обратна връзка:

Re: Питайте професора [при нужда]

Мнение от n1ke_^- »

Ками написа:Ти сериозен ли си с тая тема или? Даже и правила си измислил за задаващите въпроси, тъй като се редят на опашка :mnms:

Моят въпрос не е свързан с някое мнение, ама защо по дяволите отговаряш така? Защо извърташ всеки един твой отговор по всевъзможни начини и използваш думи, които не са съвсем на място просто, за да изглежда по-сложно, по-умно едва ли не, по-интересно??? Или защо са ти тези обяснения в тази тема, няма нужда от толкова правила за задаването на един прост въпрос. Моля, отговори по нормален начин както предполагам говориш в реалния живот, а не както пишеш във форума.
гг :tongue: +3
Последно промяна от Undisputed на 05 Фев 2018, 20:05, променено общо 1 път.
Причина: Подкрепяш или не - не си задавал въпрос - следователно няма да получиш отговор.
Аватар
Димитрова.
Активен
Активен
Мнения: 363
Регистриран на: 27 Авг 2015, 21:24
Ник в играта: Dzh.
Скайп профил: Ligla_Petq
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Питайте професора [при нужда]

Мнение от Димитрова. »

Защо не признаеш, че ти си cmg , а го криеш ? И защо си с друг акаунт ..
Последно промяна от Undisputed на 05 Фев 2018, 20:16, променено общо 1 път.
Причина: Придържай се към естеството на темата, за да не се смаляват мнения!
Идва време,когато някой спира да ти липсва...
Но не защото не го обичаш,а защото си свикнал
него вече да го няма..
Аватар
SwordArt
Respected
Respected
Мнения: 308
Регистриран на: 02 Май 2016, 15:16
Ник в играта: Poggers
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Питайте професора [при нужда]

Мнение от SwordArt »

Димитрова. написа:Защо не признаеш, че ти си cmg , а го криеш ? И защо си с друг акаунт ..
Дори не прилича на цмг... Стоп ит
Последно промяна от Undisputed на 05 Фев 2018, 20:06, променено общо 1 път.
Причина: Темата не е направена с цел дискусия. Не ви карам какво да вярвате, но тук се задават въпроси, а не се излъчват мнения.
Изображение
Аватар
Drea<M>40
Respected
Respected
Мнения: 1426
Регистриран на: 26 Мар 2016, 22:03
Ник в играта: -|LR|-*DIXIKlO^
Скайп профил: unsi1231
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: зад волана
Обратна връзка:

Re: Питайте професора [при нужда]

Мнение от Drea<M>40 »

Уважавайте съфорумника си и темата му. Щом е сложил образец, значи трябва да се спазва. Както е написал - забавлявайте се, но не прекалявайте.

Изображение
Аватар
Undisputed
Respected
Respected
Мнения: 63
Регистриран на: 31 Авг 2017, 14:59
Ник в играта: Undisputed
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Питайте професора [при нужда]

Мнение от Undisputed »

Ками написа:Ти сериозен ли си с тая тема или? Даже и правила си измислил за задаващите въпроси, тъй като се редят на опашка :mnms:

Моят въпрос не е свързан с някое мнение, ама защо по дяволите отговаряш така? Защо извърташ всеки един твой отговор по всевъзможни начини и използваш думи, които не са съвсем на място просто, за да изглежда по-сложно, по-умно едва ли не, по-интересно??? Или защо са ти тези обяснения в тази тема, няма нужда от толкова правила за задаването на един прост въпрос. Моля, отговори по нормален начин както предполагам говориш в реалния живот, а не както пишеш във форума.
Да заключа първо следното; правилата са за забава, а частта с предупрежденията си е ясна - спорим ли - наказваме се.
Второ, вече по другото ти въпросче; запазвам си авторското право да пиша както искам. Това, разбира се, се отнася само за раздел „Развлечения“. Там хуморът не липсва. Иначе изразявам сериозно мнение в други раздели.
Naskoy ;] написа:Да бъдеш, или да не бъдеш?
Знам ли :D - не помня да съм бил толкова странен в мое мнение. Предполагам (да бъда)?
Димитрова. написа:Защо не признаеш, че ти си cmg , а го криеш ? И защо си с друг акаунт ..
На теб ще ти отговоря само със следното: Първо, темата и въпросите, които са позволени да задавате на автора, тоест мен, са свързани с мои мнения. Второ, какъв съм аз според теб и какво си мислиш ти, какви намерения имаш, и какво кроиш, не ме интересува. Или се придържай към естеството на темата или не пиши, ако обичаш.
Недей дочаква и зори,
Върви ори, ори, ори...
Като няма прокопсия,
Плюл съм в тази орисия!


Пейо Яворов
Аватар
Nixe
Активен
Активен
Мнения: 274
Регистриран на: 09 Ное 2017, 14:25
Ник в играта: Psych0_91
Скайп профил: live:nixe21
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Antwerpen, Belgium
Обратна връзка:

Re: Питайте професора [при нужда]

Мнение от Nixe »

1. Кое мое мнение не ви е ясно (посочете линк)? viewtopic.php?f=170&t=25766&start=260
2. Заявете исковете си за превод тук: Напред си за доста неща. ? Дай повече инфо :D
Аватар
Undisputed
Respected
Respected
Мнения: 63
Регистриран на: 31 Авг 2017, 14:59
Ник в играта: Undisputed
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Питайте професора [при нужда]

Мнение от Undisputed »

Nixe написа:1. Кое мое мнение не ви е ясно (посочете линк)? viewtopic.php?f=170&t=25766&start=260
2. Заявете исковете си за превод тук: Напред си за доста неща. ? Дай повече инфо :D
За това ли говорим? viewtopic.php?f=170&t=25766&start=260#p353304

Ако да - не знам какво повече да кажа. Малко ли съм казал? :D

Ще се повторя: Имаш знания за доста неща, но за сметка на това си доста темперен понякога. Не контролираш емоциите си добре или поне така съм забелязал. Надявам се превода да е бил достатъчен?

Май не се разбра смисълът на темата, поради което отново бях малтретиран, както си е стандартно. Взимайки липсата на интерес от потреблението, приемам играта за завършена - следователно ще последва архивиране!
Недей дочаква и зори,
Върви ори, ори, ори...
Като няма прокопсия,
Плюл съм в тази орисия!


Пейо Яворов
Заключено

Обратно към “Архив "Развлечения"”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта