Приятно четиво с участието на ЗлаШензо и други личности

Тук ще се преместват стари и приключени теми от раздел "РАЗВЛЕЧЕНИЯ".

Модератор: Развлечения

Заключено
Аватар
cmg
Активен
Активен
Мнения: 260
Регистриран на: 05 Окт 2015, 21:33
Ник в играта: Can't be known
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: The Hidden Hand
Обратна връзка:

Приятно четиво с участието на ЗлаШензо и други личности

Мнение от cmg »

Скъпи влюбени, скъпи читатели. Колкото повече стоѝте в темата и четете написаното от мен, толкова по-скъпи ми ставате. Познавам Шензо още от времето когато си смени пола от женски на мъжки. Говорили сме си с него по време на мир, и по време на война, и винаги съм му казвал едно единствено нещо - не се забърквай със Злати, защото рано или късно си знаех, че ще се стигне до тук. Тук, където много мъже, са се простили със свободата си. Но така или иначе, връщане назад няма, затова искам да дам на младите влюбени, няколко ценни съвета от Св. Зар:

Доверието между мъжа и жената е ценно, но проверката ми е безценна, защото ако днес Демолюшън беше тук, щеше да каже - а сега можеш ли да се върнеш на поста си Куме? Аз разбира се, щях да му отговоря със тези думи - "ах, Марти :)". Обаче драги читатели, тъй като знам какъв е лош със мен, когато ме навиква, той също така би ме попитал и това - 'що ми се струва, че се размотаваш в грешния форум бе, Св. Заре? Като за финал, аз ще отвърна със - съвсем не шефче, само наобикалям и снабдявам със ценни съвети поверените ми по закона клиенти. За съжаление, разговора ще продължи заради неговата проява на тежко конско със следните думи - от както си тук, си ми на ръба, добре че си с връзки. Приключвай заседанието и искам да те видя на поста ти.
Със сигурност би го казал всичко това той, завършвайки мъмренето.

За момент бих сметнал, че ще си върви, но се появила Слави, а той нали е самотен човек и веднага взе, че я заговорил. - Как си, Славче? Изрече той последните си думи, преди да бъде довършен от мен. - Славчето е добре, гледай на теб да не ти призлее. Това казах аз, обичаният от Вас писател и най-добър приятел, приключвайки четивото.
Офтопик:
Първо бих искал да съобщя на всички, особено на Модераторския отдел, че темата е написана от мен, писателя и продавач на тиквички рекордьорки от Кипърското село Лефконико, или с две думи - написана е с артистична и комедийна цел от мен. Също така, ще спомена, че вицът, лафчето или полу-речта ми, е едно вдъхновение от много забавна сцена в един сериал. Всеки от гореспоменатите, го моля сърдечно да не се обижда. При твърде много неприятни отзиви, давам правото си за заключване на темата, ако вече не е преместена в коша от недоволен Модератор, де. Надявам се да Ви е харесало четивото, и отново, извинете ме за вмъкването Ви (става дума за личностите вкарани в закачката). Приятен ден и Весела Нова Година!
"Those who make peaceful revolution impossible will make violent revolution inevitable." - John F. Kennedy
Изображение
Аватар
shenzo:D
Respected
Respected
Мнения: 882
Регистриран на: 02 Юни 2015, 19:30
Ник в играта: ....
Скайп профил: ....
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Нови Искър, София.
Обратна връзка:

Re: Приятно четиво с участието на ЗлаШензо и други личности

Мнение от shenzo:D »

Ох да се смея ли да плача ли не знам.. Твоето четиво ме кара пак да почна както преди. Ако това искаш кажи


Изображение
Аватар
KaRaJaTa1988
Respected
Respected
Мнения: 758
Регистриран на: 31 Авг 2012, 00:10
Ник в играта: pastet
Обратна връзка:

Re: Приятно четиво с участието на ЗлаШензо и други личности

Мнение от KaRaJaTa1988 »

Ти намесваш неща, които реално явно се случват тука и после казваш да не се засягат.Все едно на някой майка му да е болна, аз да му кажа "Да умре майка ти" и после да вмъкна, че не искам да се засяга.Ми няма как да стане.
Нито има смисъл от темата ти, нито има някаква полза.Ти винаги си се правил, че се имаш с много от хората тука(включая и мен).Не знам за тях, ама лично аз никога не съм си писал преди с тебе, а дори и да съм го правел, то явно не е било нещо важно, щом не съм те запомнил.А в периода 2011-2015 година, бая поиграх в тая верига.И бъди сигурен, че съм щял да те запомня ако си бил някой по-различен.Единствените хора, които евентуално знам след като се разкарах от тука за Валв, кофеин, ботлайк, ръшмор, мусти, имаше един пичага преди Ultras Slavia Sofia и още някои от по-отдавна, на които съм им забравил никовете.(главно играещи във уаркрафта)Та това дето се опитвам да ти кажа е, че ти се бъркаш абсолютно навсякъде.От момента на регистрацията ти във форума, ти не си спрял да се държиш по един доста странен(за мен) начин с всеки един по-стар член на екипа.Не знам, може за теб да е нормално да търсиш внимание от хора, които не познаваш.Може и да си се сприятелил по тоя начин с някои от тях, не знам.Та в момента ти реално правиш от мухата слон.Виждаш, че някои се джавкат за нещо и бързаш да влезеш в боя.Ръчкаш някой за нещо и му казваш да не се засяга.Не става.И като ръсиш простотии("продавач на тиквички рекордьорки от Кипърското село Лефконико")няма да станеш по-готин.Ако мислиш, че имаш някакъв талант в писането на комедийни истории или каквото и да било, то тука не е място за изява.Виждаш, че тоя над мен не е видял, офтопика.Защо намесваш реални хора, като можеше да им замениш имената?Ам, то щото не искаш да се обиждат.
Напуши се във нощта, дълбоко в рая, почувствай топлината, тук във рая, издигни се на високо в небесата, усещаш ли сега, колко яка е тревата?
Аватар
cmg
Активен
Активен
Мнения: 260
Регистриран на: 05 Окт 2015, 21:33
Ник в играта: Can't be known
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: The Hidden Hand
Обратна връзка:

Re: Приятно четиво с участието на ЗлаШензо и други личности

Мнение от cmg »

Необходимо ли беше да опишеш моята история от 2015-2016? Че аз ако не знам човек от часове игра, от чат или от форума - не го бъзкам в разговори. Та така де, по темата ми няма нищо подсъдливо и нахално. Целта е новогодишна шега.

Ако мислише, че ще пиша сто реда роман от книга, или че ще ги критикувам, си сгрешил. Факт е, че го знам от тогава, а другото е приятелска шега, с помощта от вдъхновителна сцена от сериал.
"Those who make peaceful revolution impossible will make violent revolution inevitable." - John F. Kennedy
Изображение
Аватар
d_t
Respected
Respected
Мнения: 206
Регистриран на: 17 Дек 2012, 23:38
Ник в играта: d_t
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Приятно четиво с участието на ЗлаШензо и други личности

Мнение от d_t »

????????????????????
Последно промяна от ThoR на 29 Дек 2016, 18:56, променено общо 1 път.
Причина: Спам
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Приятно четиво с участието на ЗлаШензо и други личности

Мнение от puRple* »

Нямам търпение да излезе и другото приятно четиво! Надявам се да има по-често, не само по празници.
Изображение
Аватар
kofein
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1200
Регистриран на: 08 Апр 2012, 17:49
Ник в играта: kofein
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Приятно четиво с участието на ЗлаШензо и други личности

Мнение от kofein »

Изводът е: Римляните бяха прави, гонете християните и ги горете на масови клади в тъмните гори !
ПО- добре късно, отколкото никога.

НАТИСНИ ТУК

Изображение
Аватар
WHITE SHADOW
Respected
Respected
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Юли 2014, 00:03
Ник в играта: ///RAWW;;bobi droga
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: TrapCity , LA
Обратна връзка:

Re: Приятно четиво с участието на ЗлаШензо и други личности

Мнение от WHITE SHADOW »

^ +rep
20 реда нищо казано, благодаря ти че загуби 2 минути от живота ми и още 5 за да се мъча да намеря смисъл във всичките глупости написани
Изображение
Изображение
Аватар
Nichky
Respected
Respected
Мнения: 1721
Регистриран на: 23 Ное 2015, 16:55
Ник в играта: quavious
Обратна връзка:

Re: Приятно четиво с участието на ЗлаШензо и други личности

Мнение от Nichky »

kofein написа:Изводът е: Римляните бяха прави, гонете християните и ги горете на масови клади в тъмните гори !
Подкрепям най- великият мъж на света! +1реп
Аватар
ThoR
Много Добър
Много Добър
Мнения: 670
Регистриран на: 07 Ное 2015, 14:03
Ник в играта: Баба Йоцка Гледа
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Ко ти пука
Обратна връзка:

Re: Приятно четиво с участието на ЗлаШензо и други личности

Мнение от ThoR »

+1 реп за Кофето

Цмг,стига си писал глупости и плюс това не си атракция за децата :D
Аватар
златомира
Много Добър
Много Добър
Мнения: 666
Регистриран на: 14 Юни 2015, 11:16
Ник в играта: :o
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: Приятно четиво с участието на ЗлаШензо и други личности

Мнение от златомира »

Заключвам по желание на автора
Офтопик:
Видно е, че няма как да откриете смисъл в това ремиксче. Това е филмов сценарий, който е изговорен от Актьори, но става дума за други личности. Единствената разлика е, че аз преправих няколко реда от този смешен текст. Както и да е, хвърлете ме мен балабар с темата в кошчето и да се приключва. Честита нова година, юнаци без калпаци!
П.С. офтопика е на цмг, не е мой :D
Последно промяна от златомира на 04 Яну 2017, 12:15, променено общо 2 пъти.
Причина: Nichky: *барабар* Златомира: ма то офтопика не е мой ве :D
Заключено

Обратно към “Архив "Развлечения"”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта