FMA Eclipse - Въведение!

Направили сте нещо уникално и авторско, покажете ни го тук.

Модератор: Развлечения

Аватар
cmg
Активен
Активен
Мнения: 260
Регистриран на: 05 Окт 2015, 21:33
Ник в играта: Can't be known
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: The Hidden Hand
Обратна връзка:

FMA Eclipse - Въведение!

Мнение от cmg »

Зравейте всички!

Днес искам да Ви покажа един мой fanfic на любимото ми Аниме Шоу - Fullmetal Alchemist. Това е само първата част от моето творение, все още е в самото начало историята която съчетавам. Ще ми отнеме доста време да довърша цялата история, но гарантирам че ще се хареса от всички Вас обожатели на FMA! Моля за Вашите препоръки и изявления спрямо това fanfic-че, приемам всяка препоръка която е за доброто на историята!

За последна информация ще Ви съобщя, че това е продължение на Fullmetal Alchemist Brotherhood, а не на първите серии. Затова мисля, че би трябвало да знаете как свърши Brotherhood, нали? Въпреки всичко аз ще Ви кажа, че това е любовна история между Едуард и Уинри, но не само до там. Ще включа и старите герой в тази история, ще бъде перфектния ултиматум на Fullmetal Alchemist! Засега толкова от мен, пожелавам Ви приятно четене!



Това заема място около две години след края на FMAB. Едуард се завърна два месеца след началото на неговото пътешествие, защото неговият аутомейл бе развален. Той предложи на Уинри и двамата сключиха брак много скоро след това. Уинри реши да се премести в Централ за повече бизнес, обаче тя на моменти посещаваше Пинако в Ресембул. Ед и Уинри живеят в малка къща извън град Централ. Едуард продължава с неговите приключения надалеч от дома си на запад да търси повече информация за Алхимията. Тази история заема място точно след като той отива на къса експедиция за две седмици и половина.

Едуард отвори предната врата по тих начин, така че да не събуди Уинри. Лампата в работилницата беше включена. Той надникна вътре, надявайки се да хване един поглед върху нея. Но всичко което беше там, бе само планове за повече аутомейл, книга пълна с клиенти, и части разпръснати по масата. Той бавно се изкачи по стълбите, всяка една скърцаше, преди той да чуе отчеливия шум който бе душът. Вратата на тяхната спалня бе отворена, и той облегна неговото си куфарче срещу скрина, следвайки това той се съблече и окачи дрехите си в гардероба. Душът още вървеше, и Едуард пропълзя към вратата на банята в бельото си. "Уинри?" прошепна той, но тя не го чу заради шумът на водата. Вратата бе отворена само малко, и като той клекна и се подготви да я отвори, вратата спря. Той незабавно пропълзя на пръсти бързо към спалнята, направи лъжливо лице на уморение в леглото преди да се дръпне нагоре до таблата на леглото за да седне в очакване на Уинри. Той може да се пробва да заспи сега, но не би могъл. Ед не може да заспи без Уинри на негова страна. Заради пътешествието, той бе уморен. Бе смъртоносно уморен.

И така той седна, отпусна се в бельото си срещу легловата рамка, чакайки за Уинри.
Едуард гледаше вратата докато тя започна да се отваря. Неговите очи се запалиха, те бяха пълни с емоции и се образува усмивка на лицето му. Секундата в която Уинри видя Ед, тя изписка в наслада, изпускайки гребена с който си сресваше косата. Преди той да се вдигне, тя изкрещя, "Ед! У дома си!". Тя изтича и скочи на леглото, да дойде при Ед. Нейните устни се затръшнаха в неговите, и Ед сложи ръцете си около сладкия мириз на олио, който и безброй душове не могат да отслабят. Той обожаваше тази миризма. Уинри се дръпна да се кара на Ед. Той се ухили по огромен начин; той знаеше че това идваше. "Ед, защо не ми каза, че си идваш вкъщи днес!? Не ми се обади или нещо друго за да ме информираш! Очаквах те още миналата седмица!"
Тя изведнъж спря и се усмихна. "Ох, всичко е наред," тя се аргументира със себе си. Едуард знаеше, че той и липсваше. Тя се сгуши до него, целувайки го за бузата преди тя да си подвие главата под брадичката му. "Липсваше ми, Уинри," Ед каза, "Знаеш това, нали?" "Да, и ти ми липсваше също. Не можех да заспя," отговори тя, гледайки към лицето му. Неговите златни очи бяха винаги толкова хипнотизиращи за Уинри. "Но как беше пътешествието на запад?" тя попита жизнерадностно. Ед целуна Уинри по главата. "Беше невероятно, скъпа," той отговори, цялото пътешествие преиграваше в неговата глава. "Да," Уинри каза случайно. Имаше голяма пауза. Ед почувства нещо да тревожи Уинри. "Какво има, Уинри? Нещо да не ти е на ум? Да не си пренатоварена с клиенти?" Ед попита, загрижено.

"Ами, Ед, трябва да ти кажа нещо. Аз съм всъщност някак си уплашена." От очите на Учинри започнаха да се стичат сълзи. Ед мразеше да гледа Уинри тъжна. Той я дръпна в неговият си скут, галейки косата и. "Какво е то, скъпа? Моля те, не реви," каза той. "Ед, аз... аз се чувствах странно за последните две седмици докато ти беше надалеч. Аз изведнъж се изморих по средата на работата, аз трябваше да си взема няколко дни почивка защото се чувствах зле и се изхвърлих, и имам седем портокала в хладилника, аз мислех че изглеждат добре като ги купих, и сега не мога да ги ям," Сълзите на Уинри се разделят на ръба, и Ед ги забърса обратно, докато тя си отпусна главата на неговото рамо. "Едуард, доктора казва, че съм бременна," тя се справи с нейното ридание. Очите на Едуард се отвориха широко. Толкова много емоции го затрупаха сега. Добра радост, щастие, притеснение за жена си, страх - но най голямото от всичките тези чувства бе вълнение. Той се чудеше защо Уинри ще реве с такива новини. Това беше страхотно! Бебе! Когато Уинри се успокои, той я дръпна по-близо до себе си, държайки я дори още по-нежно, сега като той вече знае. "Уинри, обичам те." Тя изглеждаше размазана в неговите очи, и той осъзна че тя има сълзи да пророни. Сълзи от щастие. Той обхвана лицето и, и я целуна нежно.
"Не се тревожи," той подшушна вълнувайки се срещу нейните устни, "Ти ще бъдеш невероятна майка. Знам го. Ти си най-добрата жена на света. Можеш да добавиш майка в този лист лесно." Той я целуна обратно преди тя да го прекъсне. "Толкова съм уплашена, Ед. Какво ще стане ако се направя нещо грешно?" Уинри каза разтревожено. Ед се изхихика, "Не бъди глупава. Обичам те, и няма възможен вариант за теб да се провалиш с най-прекрасното нещо на целия свят. Ти носиш бебе. То е невероятно, наистина. Никога няма да можеш да се провалиш с това, обещавам ти." "Окей," Уинри отговори изморена и разочарована със себе си, "Изморена съм сега. Не трябваше да изразходвам цялата си енергия за реване. Мразя мойте хормони вече." Ед даде на Уинри бърза свивка. "Аз съм изморен също. Ще спиш ли в мойте ръце тази вечер? Знам, че е малко топло, но трябва да почувствам твоят сърдечен пулс до мен," Ед каза. Уинри се задължи. Ед загаси светлината на нощното шкафче, и държа Уинри близко до себе си.

За дълго време той мислише за новините на Уинри, какво означаваше това за нейната работа, какво ако се изискваше да бъде свършена от него. Той беше ужасен да стане баща, но той никога не остави Уинри да види това, той е твърдорешен да не я тревожи. Той се тревожише за нея докато тя не заспа.

Почти беше зори когато той се събуди от шушукането на Уинри. "Ед? Едуард, буден ли си?" тя попита колебливо. "Ммхмм," отговори той сънливо. Тя се чувстваше неразположена, "Ед, чувствам се гадно." Ед стисна хватката си около топлото тяло на Уинри, триейки нейният плосък корем с неговите си ръце докато все още си отваряше очите. "Има ли нещо което мога да направя за да помогна?" той попита загрижено, "Искаш ли да ти взема малко топло мляко?" Ръката на Уинри стигна зад нея и стисна бицепса на Ед. "Моля... не ме изоставяй," измънка тя в болка, стискайки очите си. "Окей. Кажи ми ако искаш да направя нещо за теб," отговори той, мразейки че не може да направи много за да помогне. Моменти по-късно, тя се сви на топка. "Отиди и ми вземи мляко, моля," смени си мисълта тя. "Ще се върна след малко, скъпа. Обещавам," Ед я целуна на челото и изтича извън спалнята си надолу по стълбите. Той практически хвърли вратата на хладилника отворена и езе малко мляко. Той го изля бързайки в чаша и го стопли. Той изтича нагоре по стълбите неспокойно, надявайки се че Уинри ще е ок. "Ето," каза той тичайки към нейната част на леглото и ѝ предложи млякото. "Благодаря ти, каза тя, навеждайки се на нейното рамо и използвайки другата си ръка да пие от чашата. Нейното чело бавно се отпусна като тя изпи чашата с млякото. Ед взе празната чаша от нея. "Ще поискаш ли още" попита той. Тя го предвиди. "Не, мисля че ще съм ок. Благодаря ти, Ед," тя отговори, давайки му целувка. Ед сложи чашата долу на хладилника и се изкачи обратно в леглото си, неговите устни неотлепяйки се от тези на Уинри. "Всичко за теб," Ед подшушна когато техните устни се разединиха, и той вече беше на неговата си част от леглото, а Уинри с лице към него. Той погали лицето ѝ и си играше с нейната дълга коса по нежен начин с пръстите си. Нейната ръка се премести до косата и лицето на Едуард. Тя дръпна нейната си коса далеч от неговото лице и се вгледа дълбоко в очите му. Той и даде лека усмивка, неговата ръка проследявайки нейната част долу до бедрото и, "обичам те." "Обичам те също," каза тя приближавайки се по-близо до него. Едуард взе ръцете на Уинри в неговите си ръце и двамата заспаха отново.
Офтопик:
Понякога клавиатурата ми се бъгва и не пише всяка буква която натисна, затова ще помоля ако видите правописна грешка да ми съобщите за да я поправя, благодаря!
"Those who make peaceful revolution impossible will make violent revolution inevitable." - John F. Kennedy
Изображение
Аватар
ace4ever
Respected
Respected
Мнения: 382
Регистриран на: 12 Дек 2012, 20:53
Ник в играта: ~
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: FMA Eclipse - Въведение!

Мнение от ace4ever »

10/10
Достатъчно ми беше от първия абзац за да разбера ,че е написано с нюх за романтика и творчество.
You are ...
https://discord.gg/s2Kcab3
[/fuck]
Аватар
cmg
Активен
Активен
Мнения: 260
Регистриран на: 05 Окт 2015, 21:33
Ник в играта: Can't be known
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: The Hidden Hand
Обратна връзка:

Re: FMA Eclipse - Въведение!

Мнение от cmg »

Благодарности към теб, Мишо! Ти си първия оценил труда ми и смисъла на тази все още недовършена книга. +1 rep
"Those who make peaceful revolution impossible will make violent revolution inevitable." - John F. Kennedy
Изображение
Аватар
linkmystica
Аматьор
Аматьор
Мнения: 55
Регистриран на: 07 Мар 2018, 18:16
Ник в играта: linkmystica
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Мнение от linkmystica »

Страхотна творба! Браво!
изпомпваща техника
Публикувай отговор

Обратно към “Направи си сам”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта