Предложение свързано с администраторите

Заключено
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Предложение свързано с администраторите

Мнение от puRple* »

Предлагам да се направи тема в която потребителите и админите да задаваме въпроси към администраторите! Имаме право да получим отговори за някои неща, естествено за неща свързани с скритите раздели няма да се отговаря.

Пускам предложение, защото ако пусна тема ЕСТЕСТВЕНО ще бъде преместена в коша с отговор ''Не те интересува''
И драги ми ако не ме интересува няма да се занимавам с глупости, защото повярвайте интересува ме. ;)
Изображение
Аватар
miroslavv
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1057
Регистриран на: 09 Фев 2013, 22:00
Ник в играта: miroslavv
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложение свързано с администраторите

Мнение от miroslavv »

Аз съм За, имам да кажа много неща и на потребителите и на админите. РАЗБИРА СЕ в темата не трябва да има провокации и разни глупави неща, които да се коментират след това навред.
Най-активен във форум: Отхвърлени кандидатури
(130 Мнения / 12.35% от всички ваши мнения)
Аватар
cmg
Активен
Активен
Мнения: 260
Регистриран на: 05 Окт 2015, 21:33
Ник в играта: Can't be known
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: The Hidden Hand
Обратна връзка:

Re: Предложение свързано с администраторите

Мнение от cmg »

Изглежда подходящо, като знаем, че тук почти не се изслушва никого и всеки знае своето. Предлагам да си има раздел за това на име "Въпроси и Отговори". Няма да е раздел със информация за веригата, а ще се задават въпроси в отделна тема за даден човек. Може и стриктно да си измислите справедливи правила, за да няма ненужни мнения, и да се поддържа добрия тон. За мен това не е много нужно, но такъв раздел би бил много полезен.


Ако това бъде одобрено, не знам какво ще правите и какво не, но бива да има един свестен образец. Ще дам мой (примерен), а вие знаете какъв да направите, при необходимост.
Офтопик:
Примерно заглавие - [Въпрос] към JukeCity

1. Опишете вашият въпрос и/или проблем:
2. Ако имате да кажете нещо друго, опишете го тук:
Допълнение:

Мненията да не се зачитат, както и в раздел "Развлечения", защото ще има огромен спам (най-вероятно).
"Those who make peaceful revolution impossible will make violent revolution inevitable." - John F. Kennedy
Изображение
Аватар
zerocool_555
Много Добър
Много Добър
Мнения: 570
Регистриран на: 25 Юли 2012, 01:32
Ник в играта: Z3roC00L
Скайп профил: zeroc00l_555
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Burgas
Обратна връзка:

Re: Предложение свързано с администраторите

Мнение от zerocool_555 »

Приема се! До 24 часа ще се направи тема в която можете да питате каквото желаете.
Изображение
Заключено

Обратно към “Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост