[ПРИЕТ]Кандидатстване за Екип Заявки - r1oday

Заключено
Аватар
r1odayftw
Respected
Respected
Мнения: 2994
Регистриран на: 17 Авг 2011, 12:14
Ник в играта: r1oday
Скайп профил: r1odayftw
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

[ПРИЕТ]Кандидатстване за Екип Заявки - r1oday

Мнение от r1odayftw »

Име. - Димитър
Години. - 21
От колко време се занимавате с PS. - 5-6 години
Защо кандидатствате за този пост? - Защото ми е приятна работа със PS и ме кефи да изпълнявам заявките
Убедете ни да гласуваме за вас. - Има ли смисъл,всички знаете уменията ми със PS
Покажете няколко ваши разработки - Много изработки имам,но вмомента на компа ги нямам,пълен е форума с мой изработки.

ПП - Форума винаги ми е бил на сърце и съм си редовен в него,а цс-а не го играя вече :D
Изображение
Аватар
Andr0
Respected
Respected
Мнения: 862
Регистриран на: 20 Окт 2012, 10:51
Ник в играта: AndrostylleR^_x
Скайп профил: mnogospamite
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Кандидатстване за Екип Заявки - r1oday

Мнение от Andr0 »

Последната ти изпълнена заявка е на 29 август.
Против.
Аватар
JukeCity
Respected
Respected
Мнения: 4313
Регистриран на: 01 Апр 2014, 20:44
Ник в играта: .
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Обратна връзка:

Re: Кандидатстване за Екип Заявки - r1oday

Мнение от JukeCity »

От мен пък имаш ЗА!
Аватар
Drea<M>40
Respected
Respected
Мнения: 1426
Регистриран на: 26 Мар 2016, 22:03
Ник в играта: -|LR|-*DIXIKlO^
Скайп профил: unsi1231
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: зад волана
Обратна връзка:

Re: Кандидатстване за Екип Заявки - r1oday

Мнение от Drea<M>40 »

След като ти бяха махнати правата започна да обиждаш и заплашваш веригата! ПРОТИВ!

Изображение
Аватар
vankata199
Зарибен
Зарибен
Мнения: 544
Регистриран на: 15 Авг 2014, 19:58
Ник в играта: sader's make me sad/Bunny
Скайп профил: LS!!
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: STZ
Обратна връзка:

Re: Кандидатстване за Екип Заявки - r1oday

Мнение от vankata199 »

От мен също ЗА ако мога да гласувам кефи ме какво правиш винаги си ми изпълнявал заявка на време дори и да е било на лично до час макс всичко е било точно абе като цяло знаеш какво вършиш не е да отвориш пейнт и да си рисуваш

Успех :)
Аватар
fustigazione
Новак
Новак
Мнения: 3
Регистриран на: 15 Ное 2013, 22:55
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Кандидатстване за Екип Заявки - r1oday

Мнение от fustigazione »

r1odayftw написа:[Направо предложи да се закрива веригата,то хора няма за къв чеп ти е тоя calladmin и никва работа не върши,много пъти през годините беше слаган.
viewtopic.php?f=14&t=25772

Исках само да не забравите това, защото като гледам тия положителни вотове лошо ми става... :x
Аватар
JukeCity
Respected
Respected
Мнения: 4313
Регистриран на: 01 Апр 2014, 20:44
Ник в играта: .
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Обратна връзка:

Re: Кандидатстване за Екип Заявки - r1oday

Мнение от JukeCity »

Тва няма значение, ако има желание да изпълнява длъжността Екип Заявки тъй като не са пряко свързани с екипа и сървърите!
Аватар
fondos
LEVSKI SOFIA
LEVSKI SOFIA
Мнения: 1390
Регистриран на: 18 Окт 2013, 14:02
Ник в играта: fondos
Скайп профил: vjelyazkovv
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Кандидатстване за Екип Заявки - r1oday

Мнение от fondos »

Аз съм ЗА! Изпълнявал си много мои заявки, а и заслужаваш този пост.
Изображение
Изображение
Аватар
vankata199
Зарибен
Зарибен
Мнения: 544
Регистриран на: 15 Авг 2014, 19:58
Ник в играта: sader's make me sad/Bunny
Скайп профил: LS!!
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: STZ
Обратна връзка:

Re: Кандидатстване за Екип Заявки - r1oday

Мнение от vankata199 »

fustigazione написа:
r1odayftw написа:[Направо предложи да се закрива веригата,то хора няма за къв чеп ти е тоя calladmin и никва работа не върши,много пъти през годините беше слаган.


viewtopic.php?f=14&t=25772

Исках само да не забравите това, защото като гледам тия положителни вотове лошо ми става... :x



Само да добавя че си с 3 мнения за 4 години нищо лично ама точното определение за calladmin си е чиста глупост и аз бих написал че за никъв чеп няя ти помогне понеже само спамят за най малкото нещо и ти не знаеш хак ли има или те викат да си пишете а ти с положителните вотове не ги мисли прегледах ти мненията и си толкова активен че през 2013 имаш 2 изказани мнения и през 2017 решаваш да станеш активен и то този месец последните 10 дни типичен 12 годишен коментар поне като ще се правиш на много умен имай покритие черно на бяло не да ми лафите кой става и кой не и как говори еди си кой човек че ми е писнало от малоумни изказвания
Аватар
Huskoy ;]
Respected
Respected
Мнения: 525
Регистриран на: 20 Мар 2015, 18:53
Ник в играта: (^_^)
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Кандидатстване за Екип Заявки - r1oday

Мнение от Huskoy ;] »

Желание да има, другото се научава! ЗА
Изображение
Аватар
fustigazione
Новак
Новак
Мнения: 3
Регистриран на: 15 Ное 2013, 22:55
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Кандидатстване за Екип Заявки - r1oday

Мнение от fustigazione »

vankata199 написа:
fustigazione написа:
r1odayftw написа:[Направо предложи да се закрива веригата,то хора няма за къв чеп ти е тоя calladmin и никва работа не върши,много пъти през годините беше слаган.


viewtopic.php?f=14&t=25772

Исках само да не забравите това, защото като гледам тия положителни вотове лошо ми става... :x



Само да добавя че си с 3 мнения за 4 години нищо лично ама точното определение за calladmin си е чиста глупост и аз бих написал че за никъв чеп няя ти помогне понеже само спамят за най малкото нещо и ти не знаеш хак ли има или те викат да си пишете а ти с положителните вотове не ги мисли прегледах ти мненията и си толкова активен че през 2013 имаш 2 изказани мнения и през 2017 решаваш да станеш активен и то този месец последните 10 дни типичен 12 годишен коментар поне като ще се правиш на много умен имай покритие черно на бяло не да ми лафите кой става и кой не и как говори еди си кой човек че ми е писнало от малоумни изказвания


С това мнение се разбира кой е 12 годишен и кой не е. Проблема на тази верига е точно това, Вие, говоря за екипа не знаете какво правите и какво ще направите. Точно затова нямате развитие. Преди не беше така, такива хора, който дават отрицателни мнения за веригата направо ги банваха.. С времето на още по-зле отиват нещата. А за мненията - какво като нямам мнения? Ти имаш и кво, мислиш, че си по различен от мен ли? Айде, недей да се излагаш тука. Добре, човека е редовен има желание да изпълнява дайте му шанс тогава! Играйте си с екипа, без това няма редовни потребители, само екипа си влиза редовно, така ще си цъкате по между си.

@JukeCity
Как да не е свързано с екипа? И ти почна да приказваш глупости :D И той е от екипа, нищо че няма права в сървърите. Все пак и той помага с нещо, изпълнява заявките, но аз така или иначе не можах да разбера вашата схема тука и няма да мога да разбера. За какъв екип сте. :/

Айде вече няма да коментирам, а до vankata: Братле, каквото и да мислиш все ми е тая, само исках да добавя и това за да внимавате на кой давате права. Нямам никакви проблеми с теб, ти си ми разбрал неправилно - така, че недей да коментираш повече, че само се излагаш. :laught:

Успех на кандидата, дано да го приемате, тъй като има желание :D :bgflag:
Аватар
Andr0
Respected
Respected
Мнения: 862
Регистриран на: 20 Окт 2012, 10:51
Ник в играта: AndrostylleR^_x
Скайп профил: mnogospamite
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Кандидатстване за Екип Заявки - r1oday

Мнение от Andr0 »

Не съм глобален модератор, но ви смалих мненията. Моля не се отклонявайте и не спорете ТУК! Не искам излишна дискусия.
Аватар
Stilqna
Напреднал
Напреднал
Мнения: 187
Регистриран на: 27 Дек 2015, 01:12
Ник в играта: FBI
Скайп профил: stilqnka00
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: Кандидатстване за Екип Заявки - r1oday

Мнение от Stilqna »

За и от мен!
Аватар
Musti
Баннат
Баннат
Мнения: 3029
Регистриран на: 17 Дек 2013, 15:56
Ник в играта: Musti
Скайп профил: mustito2
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Сливен
Been thanked: 1 time
Обратна връзка:

Re: Кандидатстване за Екип Заявки - r1oday

Мнение от Musti »

Приет!
Изображение
Заключено

Обратно към “[Архив] Кандидатури”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта