Предложение за премахване на репутацията

Заключено
Аватар
novachrono
Respected
Respected
Мнения: 1211
Регистриран на: 04 Дек 2014, 22:15
Ник в играта: -/-
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Предложение за премахване на репутацията

Мнение от novachrono »

Няма какво толкова да се каже по тази тема.

Репутацията , дами и господа - бива положителна и отрицателна.
Положителна

Най-често срещани в по-високите рангове, използващи се повече за подмазване, от колкото съгласяване с мнението. Дори репутацията да е напълно безсмислена и необоснована, няма проблеми, защото не ми отнема нищо.

Отрицателна

Червеното квадратче пък е по-често използван като кактус в гъза, т.нар. "хейт", и евентуално последва оплакване от репутацията,независимо дали е аргументирано или не, а ако е към червен, няма ядове - могат просто да си я премахнат.
Аватар
Nixe
Активен
Активен
Мнения: 274
Регистриран на: 09 Ное 2017, 14:25
Ник в играта: Psych0_91
Скайп профил: live:nixe21
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Antwerpen, Belgium
Обратна връзка:

Re: Предложение за премахване на репутацията

Мнение от Nixe »

Аз съм ЗА! както каза използва се само за подмазване и хейтене ако я махнат ще е по добре за всички !
Аватар
fondos
LEVSKI SOFIA
LEVSKI SOFIA
Мнения: 1390
Регистриран на: 18 Окт 2013, 14:02
Ник в играта: fondos
Скайп профил: vjelyazkovv
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Мнение от fondos »

Вие не знаете какво искате вече. Не разбирам какъв е проблема, при положение, че има правила за репутацията. Ако толкова не искате да ви се дава рептуация - нека някой червен да спре даването на репутация на съответния потребител. Така няма да се ядете постоянно. Репутацията е един голям + за форума, и аз лично съм твърдо против да се премахне.
Вземете се разберете като големи хора, и престанете да се излагате.. все пак не сме 5ти или 6ти клас..
Като толкова не можете да се понасяте - игнорирайте се.
Изображение
Изображение
Аватар
Drea<M>40
Respected
Respected
Мнения: 1426
Регистриран на: 26 Мар 2016, 22:03
Ник в играта: -|LR|-*DIXIKlO^
Скайп профил: unsi1231
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: зад волана
Обратна връзка:

Мнение от Drea<M>40 »

Аз пък съм Против да се премахне. Има правила за нея, има и оплаквания. Полезна е, в разделите:
• Плъгини и Модове (ако това не му е първия успешен плъгин ще има положителна репутация и ще сте сигурни, че плъгина е годен за употреба и няма задни вратички.
• Купувам/Продавам/Разменям - тук мисля, че сами можете да си отговорите на въпроса
• Counter Strike ZONE (Помощ) - да не ви прецака играта
• Софтуер, Хардуер - и тук можете сами да си отговорите
Така, може би леко съм прекалил, но трябва да го имаме на ум това.
И моля те, Naskoy не използвай цинизми :D

Изображение
Аватар
Andr0
Respected
Respected
Мнения: 862
Регистриран на: 20 Окт 2012, 10:51
Ник в играта: AndrostylleR^_x
Скайп профил: mnogospamite
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Мнение от Andr0 »

Drea<M>40 написа:Аз пък съм Против да се премахне. Има правила за нея, има и оплаквания. Полезна е, в разделите:
• Плъгини и Модове (ако това не му е първия успешен плъгин ще има положителна репутация и ще сте сигурни, че плъгина е годен за употреба и няма задни вратички.
• Купувам/Продавам/Разменям - тук мисля, че сами можете да си отговорите на въпроса
• Counter Strike ZONE (Помощ) - да не ви прецака играта
• Софтуер, Хардуер - и тук можете сами да си отговорите
Така, може би леко съм прекалил, но трябва да го имаме на ум това.
И моля те, Naskoy не използвай цинизми :D
Против! Шефчето над мен се е изказал много точно!
Кво толкова ви пречи тая репутация не знам. Когато някой ви даде минус да не ви пада самочувствието? И обратното ?
Аватар
novachrono
Respected
Respected
Мнения: 1211
Регистриран на: 04 Дек 2014, 22:15
Ник в играта: -/-
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Мнение от novachrono »

fondos написа: Вземете се разберете като големи хора, и престанете да се излагате.. все пак не сме 5ти или 6ти клас..
Като толкова не можете да се понасяте - игнорирайте се.
Бих приел мнението ти на сериозно, ако ти самият не беше влязъл в така драматичен спор.
Тук имаме маймуни от всякакви възрасти , които продължават да се държат като деца.
Drea<M>40 написа:Аз пък съм Против да се премахне. Има правила за нея, има и оплаквания. Полезна е, в разделите:
• Плъгини и Модове (ако това не му е първия успешен плъгин ще има положителна репутация и ще сте сигурни, че плъгина е годен за употреба и няма задни вратички.
• Купувам/Продавам/Разменям - тук мисля, че сами можете да си отговорите на въпроса
• Counter Strike ZONE (Помощ) - да не ви прецака играта
• Софтуер, Хардуер - и тук можете сами да си отговорите
Така, може би леко съм прекалил, но трябва да го имаме на ум това.
И моля те, Naskoy не използвай цинизми :D
Донякъде съм съгласен с теб, хубаво е човек да бъде признат за помощта си към другите. Но трябва да разгледаме и двете страни - аргументирана или не, отрицателната репутация отново отива в раздел Оплаквания поради "хейт". За това ви препоръчвам лайк бутон вместо репутация - предложение, което беше пуснато не много отдавна.
Офтопик:
А защо гледаш сламката в окото на брата си, пък гредата в своето око не усещаш?
Andr0 написа:Против! Шефчето над мен се е изказал много точно!
Кво толкова ви пречи тая репутация не знам.
Ппц не ми пречи, но има батковци в тела на деца, които не знаят как и за какво се използва репутацията, включително и Администратори, което ако се замислиш не е най-добрия пример за това как "всички имаме равни права".
За тях е един вид boost на егото, оставяйки дори неаргументирания зелен квадрат. И не говоря за нещо което е станало вчера или днес.
Andr0 написа: Когато някой ви даде минус да не ви пада самочувствието? И обратното ?
Не знам, така ли е?
Последно промяна от novachrono на 03 Апр 2018, 21:21, променено общо 1 път.
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Мнение от puRple* »

Против! Аз не виждам нищо нередно в репутацията. Приятна екстричка от която нищо не зависи
Изображение
Аватар
Drea<M>40
Respected
Respected
Мнения: 1426
Регистриран на: 26 Мар 2016, 22:03
Ник в играта: -|LR|-*DIXIKlO^
Скайп профил: unsi1231
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: зад волана
Обратна връзка:

Мнение от Drea<M>40 »

Няма смисъл от лайк бутон. Тук има едно написано предупреждение и си даваме мнението за него, и то е: "Премахване на репутацията". Изразявайте си мнението за това. Освен това, Лайк бутон ще бъде още "по-опасен".

Изображение
Аватар
beyond U
Respected
Respected
Мнения: 1149
Регистриран на: 07 Яну 2016, 23:53
Ник в играта: N/A
Обратна връзка:

Re: Предложение за премахване на репутацията

Мнение от beyond U »

"If you talk about those of whom we do not speak, have you not spoken of that about which we do not talk?"
Аватар
PoKeMoN
Баннат
Баннат
Мнения: 6
Регистриран на: 04 Апр 2018, 02:48
Ник в играта: PoKeMoN
Вашият пол е: Мъж

Мнение от PoKeMoN »

При всяко едно нарушение им слагайте по - едно форумно предупреждение, и да видим колко ще продължат да си играят с нещото!
Иначе съм против за махането му така профила изглежда по добре :p

Pikachu <3 <3 <3
Аватар
novachrono
Respected
Respected
Мнения: 1211
Регистриран на: 04 Дек 2014, 22:15
Ник в играта: -/-
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Мнение от novachrono »

PoKeMoN написа:При всяко едно нарушение им слагайте по - едно форумно предупреждение, и да видим колко ще продължат да си играят с нещото!
Иначе съм против за махането му така профила изглежда по добре :p
За съжаление това с предупрежденията няма да свърши работа, защото както казах, дори и най-високите постове нарушават правилата относно репутацията.

Пък и го има и факта че вече не виждаш за кво са ти дали репутация. Вариант е да се върне RE:
Аватар
Guardian Angel
Напреднал
Напреднал
Мнения: 139
Регистриран на: 13 Сеп 2013, 14:15
Ник в играта: Guardian Angel
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложение за премахване на репутацията

Мнение от Guardian Angel »

Колко по-належащи проблеми тежат на веригата а вие разисквате някаква малоумщина ...
Репутацията нито пречи нито помага, демек с нея и без нея все тая.. ама щом хората и се радват трябва да стои.
Изображение

It's your choice how to live !
Аватар
DemoLitioN
Respected
Respected
Мнения: 3276
Регистриран на: 20 Авг 2011, 11:46
Ник в играта: DemoLitioN
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложение за премахване на репутацията

Мнение от DemoLitioN »

Факт е, че има потребители, които използват репутацията не по предназначение било то за мазнене или просто да си върнат жеста, но аз не смятам, че заради отделни единици трябва се премахва репутацията за всички. За това съм Против предложението. Иначе бих посъветвал отговорните лица да добавят две неща, с които ще намалее до известна степен неправомерното използване на функцията. Първо да можеш да дадеш репутация на един и същ потребител минимум след 24 часа и ако искаш да дадеш репутация на същия потребител преди това да трябва да дадеш на определен брой други потребители (макар това да има и недостатък, че трябва да дадеш на някого ей така). Но първото мисля, че е задължително..
"Беден е не този, който има малко, а този, който иска да има повече".
Сенека
Аватар
PoKeMoN
Баннат
Баннат
Мнения: 6
Регистриран на: 04 Апр 2018, 02:48
Ник в играта: PoKeMoN
Вашият пол е: Мъж

Re: Предложение за премахване на репутацията

Мнение от PoKeMoN »

По съм ЗА за първото от колкото за второто, това, че има хора който използват екстрата за простотии не е нужно да се премахва цялата екстра например това е един голям + за потребители и приятелското отношение един към друг например аз имам нужда от помощ за нещо и съм пуснал тема с за помощ и давам + 1 репутациона сила на потребителя който ми е помогнал и така изказвам благодарството си към него и се получава една приятна атмосфера в форума !

Pikachu <3 <3 <3
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Мнение от puRple* »

Репутацията няма да се маха! Ще се измисли нещо така, че да се харесва на всички и да не се злоупотребява.
Когато това стане факт ще бъде съобщено тук!
Изображение
Заключено

Обратно към “Стари предложения”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост