Вдигнете се ХОРА

Аватар
cs_4ever
Новак
Новак
Мнения: 25
Регистриран на: 19 Сеп 2013, 22:59
Ник в играта: cs_4ever
Скайп профил: godlike.info
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Вдигнете се ХОРА

Мнение от cs_4ever »

Ей приятели , колеги , администатори , модератори моля ви дигнете веригата отново на крака стига с тези сървъри 0/32 не се излагай те рекламирай те развивай те се http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f ... 8#p1557641 до тук ли трябва да стигнем . Трябва малко да се стегнете да рекламирате с пари без пари където падне защо стигнахте до тук , че да пишат такива неща . Че сте били стари и вече не ставате няма те активност ? Моля да направим нещо .
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Вдигнете се ХОРА

Мнение от puRple* »

Виждате ли, че не ви го казвам само аз? Направете нещо
Изображение
Аватар
Guardian Angel
Напреднал
Напреднал
Мнения: 139
Регистриран на: 13 Сеп 2013, 14:15
Ник в играта: Guardian Angel
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Вдигнете се ХОРА

Мнение от Guardian Angel »

Когато няма желание за нещо то става така. Трябва от вътре да ти иде за да поддържаш нещо такова. Когато с приятел решихме да възстановим старата верига с ново име то тогава се наливаха нонстоп пари, всеки месец в реклами отиваха по 300лв г/д за да потръгнат нещата. И тва е правено не щото се очаква някаква печалба от тия сървъри, ами щото ни е доставяло удоволствие това което се прави и така вече сме 8-9 години Online . Та тук наблюдавам че няма никакво желание и сякаш всичко е едва ли не на сила. Многократно съм казвал кои са най-успешните начини за реклама и че сървърите трябва задължително да са добавени в гейм тракерите, но никой не го интересува. То само с молитви и чакане играчите сами да дойдат няма как да стане ...
Изображение

It's your choice how to live !
Аватар
b0TL!k3_1926
Respected
Respected
Мнения: 2114
Регистриран на: 11 Апр 2012, 13:53
Ник в играта: b0TL!k3_1926
Скайп профил: emo_003
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: В нас
Обратна връзка:

Re: Вдигнете се ХОРА

Мнение от b0TL!k3_1926 »

Guardian Angel написа:Когато няма желание за нещо то става така. Трябва от вътре да ти иде за да поддържаш нещо такова. Когато с приятел решихме да възстановим старата верига с ново име то тогава се наливаха нонстоп пари, всеки месец в реклами отиваха по 300лв г/д за да потръгнат нещата. И тва е правено не щото се очаква някаква печалба от тия сървъри, ами щото ни е доставяло удоволствие това което се прави и така вече сме 8-9 години Online . Та тук наблюдавам че няма никакво желание и сякаш всичко е едва ли не на сила. Многократно съм казвал кои са най-успешните начини за реклама и че сървърите трябва задължително да са добавени в гейм тракерите, но никой не го интересува. То само с молитви и чакане играчите сами да дойдат няма как да стане ...
Подкрепям мнението на Ицо,малко ли съм говорил с Гената,малко ли съм говорил по тази тема,трябва да се направи нещо по въпроса,не може да стоите вечно на тази кълка.Вече става банално стегнете ги,пуснете реклами,направете така,че да бъде както преди 2-3 години,да не може да се влезне в даден сървър,да се достигне човек да си плаща за резервиран слот..
Изображение
Изображение
Аватар
Air Jordan
JailBreak Бунтар
JailBreak Бунтар
Мнения: 658
Регистриран на: 23 Юни 2015, 14:30
Ник в играта: Air Jordan ✅
Скайп профил: Лично Съобщение.
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: гр. Раковски
Обратна връзка:

Re: Вдигнете се ХОРА

Мнение от Air Jordan »

Щом най-играния сървър във веригата - Jailbreaka почти по цял ден е с нула играчи, представете си колко е сме закъсали. Както предложих преди, Миро или Гената може да си дадът адреса и всеки, който има желание да отдели 2, 5, 10 или колко меже лева и да ги изпратим тези пари за рекламиране. А и да не точно това, защо да не измислим нещо подобно. За другите сървъри мога да кажа, че е възможно да са празни, но не мога да повярвам как Jailbreak-a пропадна така.... Също не виждам какъв е проблема да се пусне Dust 2 only отново, да се направи някой нов сървър, примерно аз когато започнах да играя тук, Zombie Plague сървъра беше страхотен, винаги имаше хора и дори смс активност. Та, мисълта ми е, че може и нещо ново да се пробва.
Аватар
beyond U
Respected
Respected
Мнения: 1149
Регистриран на: 07 Яну 2016, 23:53
Ник в играта: N/A
Обратна връзка:

Re: Вдигнете се ХОРА

Мнение от beyond U »

Значи те го бяха казали и преди , че сървърите спряха да се посещават , тъй като бяха в профилактика за доста време, добре профилактика разбирам , искате да са по-добри , по-добро качество и т.н , но като са по-добри как да се забележи това , от хора които нямат регистрация тук и няма как да разберат , че въобще са пуснати . При пускането на новия дрън привлякохте доста много нови играчи , но тая вълна от "прясно месо" изчезна за има няма 2 седмици и пак си останахме същите кучета , дет по цял ден скачат от 1 сървър на друг и пишем в сайта да сме се събирали.Guardian Angel го каза : И тва е правено не щото се очаква някаква печалба от тия сървъри, ами щото ни е доставяло удоволствие , сега тук е въпроса дали това , което вие правите ви доставя удоволствие ? Аз точно от рекламите които навремето пускахте , дойдох тук във тази верига и беше доста забавно когато сървърите бяха фул и дето Емо казва , че е трябвало да си пращаш смс за запазен слот за да влезеш .

Air Jordan : Това за пускането на нов сървър мисля , че е рано . Те си казах , че първо трябва да потръгнат сегашните сървъри и чак тогава щяло да се мисли за пускането на още.
"If you talk about those of whom we do not speak, have you not spoken of that about which we do not talk?"
Аватар
KaRaJaTa1988
Respected
Respected
Мнения: 758
Регистриран на: 31 Авг 2012, 00:10
Ник в играта: pastet
Обратна връзка:

Re: Вдигнете се ХОРА

Мнение от KaRaJaTa1988 »

АМА КОИ СТЕ ЗАКЪСАЛИ БЕ????ВИЕ ЛИ????ХАХА.Тая верига няма да се оправи, докато на върха на пирамидата седят хора дето им е през хуя за абсолютно всичко.Няма никакво желание от когото и да е било да се занимава с нея, нито да се наливат излишни средства.@Guardian Angel, на теб може и да си е било забавно да наливаш средства, но я кажи коя година е било това?Когато гейминга беше още в начална фаза и всеки 2ри играеше цс по компютърните зали.Тогава бяха много малко хората, които имаха компютри в домовете си.А сега какво?Някой ще хвърля половин бон за някаква загасваща игра, крепейки се на малкото останала надежда, че някое лапе ще влезе в сървъра му.Има толкова по-нови и по-добри игри от 1.6, от който реално ако сте добри можете и да припечелите някой лев.Вие седите тука и чакате някви ченгели да си начешат топките, барем да поиграете игра дето е по-стара от самите вас.Ако щете излезте на улицата и търчете като ненормални наляво и надясто.Пак ще е по-добре.Включете си мозъците и почнете да ги ползвате.
Напуши се във нощта, дълбоко в рая, почувствай топлината, тук във рая, издигни се на високо в небесата, усещаш ли сега, колко яка е тревата?
Аватар
Guardian Angel
Напреднал
Напреднал
Мнения: 139
Регистриран на: 13 Сеп 2013, 14:15
Ник в играта: Guardian Angel
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Вдигнете се ХОРА

Мнение от Guardian Angel »

@KaRaJaTa1988 мога да ти покажа статистика от PayPal акаунта ми с 120 бууста за по седмица от 2015-та началото до 2016та юни месец. Плюс преводи към Ivoka за всички видове реклами в сайта му. Тъй че говориш глупости. В тия неща е важно желанието, има ли желание нещата стават. Просто тук явно хората са загубили стимола или изобщо го е нямало.
Изображение

It's your choice how to live !
Аватар
KaRaJaTa1988
Respected
Respected
Мнения: 758
Регистриран на: 31 Авг 2012, 00:10
Ник в играта: pastet
Обратна връзка:

Re: Вдигнете се ХОРА

Мнение от KaRaJaTa1988 »

Когато веригата беше в разцвета си(2011-2012) във всеки един от сървърите имаше по минимум 7-8 админа, като от тия 7-8 поне 3-4 бяха 18+ години.Средната възраст на играчите беше 18-19 години.Админите не бяха дечурлига, а хора, играли играта от ранните години на създаването й.Хора, знаещи що е уалхак, що е скрипт и що е добър играч.Имаше и по-малки, и неопитни.Някой от тях веднага си проличаха, други изобщо не проявиха желание да се задържат и направо се затриха някъде.В сървърите Jailbreak, Zombie Plague имаше по минимум 50-тина sms-a, именно защото сървърите бяха добри, играни и известни.Имаше и какво да предостави за тия пари дето се даваха за смс-и.Модовете си бяха ок, веригата беше известна.До тогава ЦС нямаше какво да я спре.След това обаче, излязоха Dota2 и CSGO.LoL стана по-известна.Вече хората видяха и други игри с които да си губят времето.Тия 18-20 годишни за които споменах, почнаха един по един да изчезват.Кой да учи, кой да работи.Така и желанието се изпари.Не ми трябват статистики.Мен това не ме интересува особено, защото аз отдавна си бих камшика от тая игра.Всеки си има право на мнение, всеки е свободен да го изказва.Сега вече дали аз говоря глупости, или не, това не е от огромно значение.Не профилактиката е причината да няма играчи.В тая верига съм 100% сигурен, че абсолютно никой не я е създал и развивал с цел да изкарва някакви пари от нея.Никога Мирослав няма да ви иска пари.Момчето най-вероятно не е останал без средства, щом още я държи, че и семейство храни.Айде стига и вие се правихте на много загрижени.Не можете да очаквате с 2 реклами и веднага да се препълни веригата.Така просто няма да се случи.Първо трябват ама много добри сървъри.Когато човек влезне и да му стане кеф.Как всичко е изпипано.Второ, трябва и екипа да е толкова добър.Когато някой ги пита, да не му казват "Има форум, влез и виж" а да му обяснят каквото го интересува.Винаги вътре да има някой, който да следи за нарушители.И третото и най-важно нещо-времето.Доверието се гради с време.Нещата изискват време.Всичко опира до времето.
Рекламацията също не е маловажна.
Напуши се във нощта, дълбоко в рая, почувствай топлината, тук във рая, издигни се на високо в небесата, усещаш ли сега, колко яка е тревата?
Аватар
onstyle
Respected
Respected
Мнения: 637
Регистриран на: 09 Дек 2012, 03:20
Ник в играта: onstyle
Скайп профил: mydarkdesire2
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Вдигнете се ХОРА

Мнение от onstyle »

Преди 4 години (2012) наистина веригата наистина беше в много добро състояние, всички сървъри бяха пълни, даже се е случвало да се оплакват,че не могат да влязат защото е пълно,а на хората им се играеше. Повечето админи бяхме 18+ не е имало случаи в които да сме пренебрегвали хората, който играят в сървърите или самите ние по между нас. След година и половина нещата взеха да стават зле, сървърите все някой ги пипаше с цел да се подобрят, а то ставаше обратното, одобряваха се буквално деца за админи, и от там хората спряха просто да идват, което е напълно нормално, никой не иска да го правят на клоун, само защото някой си има правата да си го позволи.
Нито с реклами, нито с промоции ще се оправят нещата, хората просто искат да си губят времето със различни неща, за да не им става банално. Играта е твърде стара вече, но явно някой хора все още си я харесват, както нас едно време.
If you come near me, stop, look, listen to my voice
If you're making the choice tell all the girls and the boys
Either scream or rejoice
Аватар
cs_4ever
Новак
Новак
Мнения: 25
Регистриран на: 19 Сеп 2013, 22:59
Ник в играта: cs_4ever
Скайп профил: godlike.info
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Вдигнете се ХОРА

Мнение от cs_4ever »

Някой от Администраторите и Модератори ще кажели нещо или ние тук като баби пред блока да си говорим ?
Аватар
Димитрова.
Активен
Активен
Мнения: 363
Регистриран на: 27 Авг 2015, 21:24
Ник в играта: Dzh.
Скайп профил: Ligla_Petq
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Вдигнете се ХОРА

Мнение от Димитрова. »

Не смятам, че някой ще обърне внимание на темата, след като изобщо ( така се вижда от стррани, нищо лично към екипа ) не им пука какво се случва с веригата.. много ясно, че никой от червените и зелените няма да каже нищо.. като цяло тях не ги касае вече за веригата.. : ) Преди в детръна и другите сървъри не можеше да се влезе ако нямаш резервиран слот, а сега .. като влезеш има 10 човека и по-малко на кръст..
Идва време,когато някой спира да ти липсва...
Но не защото не го обичаш,а защото си свикнал
него вече да го няма..
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Вдигнете се ХОРА

Мнение от puRple* »

Никога не са взимали подобни теми на сериозно.
Изображение
Аватар
Димитрова.
Активен
Активен
Мнения: 363
Регистриран на: 27 Авг 2015, 21:24
Ник в играта: Dzh.
Скайп профил: Ligla_Petq
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Вдигнете се ХОРА

Мнение от Димитрова. »

puRple* написа:Никога не са взимали подобни теми на сериозно.
Ще трябва, в противен случай веригата ще пропада все повече и повече.. :unknw:
Идва време,когато някой спира да ти липсва...
Но не защото не го обичаш,а защото си свикнал
него вече да го няма..
Аватар
kofein
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1200
Регистриран на: 08 Апр 2012, 17:49
Ник в играта: kofein
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Вдигнете се ХОРА

Мнение от kofein »

Я сказал a long time ago :D
ПО- добре късно, отколкото никога.

НАТИСНИ ТУК

Изображение
Аватар
cmg
Активен
Активен
Мнения: 260
Регистриран на: 05 Окт 2015, 21:33
Ник в играта: Can't be known
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: The Hidden Hand
Обратна връзка:

Re: Вдигнете се ХОРА

Мнение от cmg »

Неописуемо е това състояние на веригата, драги играчи и бивши Админи на веригата. Не е във полза да обясняваме, че веригата е била номер едно 2012-2013, на всички ни е ясно това, дори и на Администраторите (новите). Ние трябва да погледнем от реалистическата страна на нещата, която е тази, че няма същата игрална активност, като тогава, първо, и второ, че само Админи останаха и нечии стари бивши колеги, като играчи.

Помня, че всеки сървър бе препълнен, но Администрацията се отзоваваше на помощ и следеше играта и форума. В сегашни дни, хората, които са отхвърляни за безброен път вече, едвам едвам се одобряват, само и само да има някой нов Админ, да замести махналия се Админ, който вече е ВИП. Предложенията свързани със форума и сайта, няма кой да ги изпълни в момента, освен Спенса, това означава че няма поддръжка в уеб пространството.

От сървърна точка, съм най-натъжен, защото е хаос. Колко мода сменихте, колко сървъра спряхте, колко пъти не завършихте един мод като хората? Ето тези въпроси, не трябва да съществуват в главата на ни потребител, ни Админ.. Въпреки всичко, в края на краищата, решихте да спасите 1-2 сървъра, от новите разбира се, със БУУСТ, но играчите са 90% от чужбина. Какво ли печели Българска верига, от международни играчи? Нищо повече от пълен сървър, без никакви нови СМС-и.

За да има полза от действията Ви, ще се наложи да погледнете върху грешките си, и да гледате да ги поправите от точка А до Я. След това, трябва да внедрите малко правда из екипа, да следите за проблемите на играчите, да им отговаряте подобаващо, а не да се смеете като пачи и да ги пренабрегвате! Също така, не трябва 2-3 човека да решават съдбата на мода, само защото са дали Против или За в едно предложение. Трябва да изслушвате всеки гласувал, защото потребителите, са винаги първи, без тях - верига няма!

Аз съм вече пенсиониран от тази верига, изцяло. Не мога ни да играя, ни да сторя нещо за нея вече. На времето бях нахъсан за игра и Админство - сега няма полза да съм. Предполагам, че темата няма да бъде видяна от точните хора (bugi_man, nStoyanov и Genata), но поне съм склонен да поздравя всички написали искреното си ммение тук, без страх от последствията, особено Karajata. Също така, ми е приятно да срещна един стар Админ и Модератор, който беше от доста свестните хора в Екипа на времето, onstyle, на линия.
Каквото исках да кажа, е тук. Желая Ви приятен и слънчев ден!
"Those who make peaceful revolution impossible will make violent revolution inevitable." - John F. Kennedy
Изображение
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Вдигнете се ХОРА

Мнение от puRple* »

Няма ли да кажете нещо ? 440 преглеждания гаранция сте видяли всичко!
Един път се вземете на сериозно ако ви пука, толко ли сте слепи ?
Изображение
Аватар
mazeCarptor
Прекалено добър за тук
Прекалено добър за тук
Мнения: 275
Регистриран на: 07 Авг 2014, 05:01
Ник в играта: Igra4BezGashti! cocoNUTZ
Скайп профил: Лс.
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Зад теб!
Обратна връзка:

Re: Вдигнете се ХОРА

Мнение от mazeCarptor »

сменяйте играта (:
CS 1.6 -> CS:GO
и ще видите как бърже ще се напълни с хора, тая 1.6-ка вече не се играе като преди
Изображение
Офтопик:
Изображение
Аватар
shenzo:D
Respected
Respected
Мнения: 882
Регистриран на: 02 Юни 2015, 19:30
Ник в играта: ....
Скайп профил: ....
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Нови Искър, София.
Обратна връзка:

Re: Вдигнете се ХОРА

Мнение от shenzo:D »

Откакто направиха профилактиката оттогава почнаха да не влизат хора, което е покъртително. Повечето, които влизат са познати и се събираме едва 15 човека.... И на мен ми е гадно, че посещаваемостта на сървърите намаля драстично. Ако можехме да върнем времето назад, нямаше да е така както сега..


Изображение
Аватар
ivo5456
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 873
Регистриран на: 10 Май 2012, 22:39
Ник в играта: understandME
Обратна връзка:

Re: Вдигнете се ХОРА

Мнение от ivo5456 »

Само да не получите инфаркт, слаксърв замря ама то си беше време, никога повече няма да бъде същата като преди и на мен ми липса ама такоз е
SMOKE WEED EVERYDAY!
Заключено

Обратно към “Стари предложения”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост