Спасяване на Slackserv №3 - Сървъри

Заключено
Аватар
zerocool_555
Много Добър
Много Добър
Мнения: 570
Регистриран на: 25 Юли 2012, 01:32
Ник в играта: Z3roC00L
Скайп профил: zeroc00l_555
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Burgas
Обратна връзка:

Спасяване на Slackserv №3 - Сървъри

Мнение от zerocool_555 »

Стигнахме до болната тема, сървърите... Директно преминавам към предложението.
Предлагам да се оставят Massive, Jailbreak и Deathrun. И да се затворят AWP, Dust2 и HNS. Няма смисъл да спасяваме 2 стрелящи сървъра, при положение че ще има и Massive. Просто е не възможно за 1 месец да се напълнят от само себе си. За най- лесно и оптимално AWP, Dust2 се махат и потока от играчи се пренасочва към Massive.
За HNS-то не мога да коментирам тъй като не знам колко посещаемост има и има ли реална печалба от него.
Jailbreak и Deаthrun единствено може да се печелят от тях, имат възможности да се използват смс услугите. Не виждам причина за спирането им.
Предлагам за популяризирането на сървърите, да се правят по-често някакви турнири с конкурентни вериги.
Предлагам веднъж в месеца винаги на една и съща дата да се прави турнир в отделните сървъри. Например за Jail-a: Турнир по футбол ли плуване. Massive : дуели 5vs5 или както се уговорите. Deathrun: най-бързо минал мапа или най-много фрагове.
П.П. Четири вечери следя активността на сървърите. Какво се оказа: единствените играни сървъри са Massive и Jailbreak. По-добре затваряйте AWP и Dust2 и всички да си влизат в масива. Тея два сървъра стоят почти постоянно празни, не нужни са.
Изображение
Аватар
Bache Kiko
Активен
Активен
Мнения: 331
Регистриран на: 23 Окт 2013, 14:50
Ник в играта: SektorG
Скайп профил: bobi_9307
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Спасяване на Slackserv №3 - Сървъри

Мнение от Bache Kiko »

Това със спирането на д2 е най - голямата простотия която съм чувал.Не може в други вериги д2 да е постоянно фулл само тука да е празно. Според мен трябва да се пусне някоя друга реклама в http://cs-bg.info/.
Аватар
JukeCity
Respected
Respected
Мнения: 4313
Регистриран на: 01 Апр 2014, 20:44
Ник в играта: .
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Обратна връзка:

Re: Спасяване на Slackserv №3 - Сървъри

Мнение от JukeCity »

Dust 2 ако се бутне както трябва, също така и Massive ще са почти пълни, AWP също, малко bhop сървъри има, а и си беше игран bhop-a ;)
Аватар
HuliganaKuncho
Respected
Respected
Мнения: 1385
Регистриран на: 14 Дек 2013, 15:10
Ник в играта: HuliganaKuncho
Скайп профил: petar.sub12
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Спасяване на Slackserv №3 - Сървъри

Мнение от HuliganaKuncho »

Бхоп и хнс сървърите не носят печалба. Пускат се в някой вериги с цел играч от тях да се пренасочи към друг сървър от веригата. За да стане това, трябва сървърите да са на високо ниво от към мод, да поддържат железно фпс (тези две неща ги имаме), но и да имат активни админи, което през летния сезон е почти невъзможно. Един от нашите играчи си ми го каза баш как си е, няма античийт няма админи, за какво да влизам да правя статсове като влиза някой след мен с хака и прави по добри. Тъй че за развиване на хнс бхоп кз или лж сървър лятото, не може да се говори. От тела съм и ме мързи да слагам запетайки.
Средни пръсти от морето до небето, #хаштаг Кънчата хлг, искренно ваш враг.
Аватар
Ками
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1535
Регистриран на: 05 Сеп 2012, 22:05
Ник в играта: panda
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: Спасяване на Slackserv №3 - Сървъри

Мнение от Ками »

И аз не знам защо искахте да спрете jailbreak и deathrun, като повечето от хората играеха само там (включително и мен)...
"People will love you and support you when it's beneficial..."
Офтопик:
Изображение
I'm bad milk, drink it.
Аватар
WHITE SHADOW
Respected
Respected
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Юли 2014, 00:03
Ник в играта: ///RAWW;;bobi droga
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: TrapCity , LA
Обратна връзка:

Re: Спасяване на Slackserv №3 - Сървъри

Мнение от WHITE SHADOW »

За джейлбрейка просто няма нужда да говорим , дори да има някой админ желание да направи турнир или нещо подобно по което и да е време от деня той няма нужните права. Няма grab , няма stack а без тези команди/плъгини няма как да се направи подобно нещо - все някой ще развали нещата от затворниците. А наскоро забелязах че и гаг няма незнайно защо..
Изображение
Изображение
Аватар
HuliganaKuncho
Respected
Respected
Мнения: 1385
Регистриран на: 14 Дек 2013, 15:10
Ник в играта: HuliganaKuncho
Скайп профил: petar.sub12
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Спасяване на Slackserv №3 - Сървъри

Мнение от HuliganaKuncho »

Има гаг. Какъв е тоя stack, за който говориш?
Средни пръсти от морето до небето, #хаштаг Кънчата хлг, искренно ваш враг.
Аватар
Genata
Шефчето
Шефчето
Мнения: 4475
Регистриран на: 27 Юли 2011, 17:31
Ник в играта: USS Enterprise
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Карлово
Обратна връзка:

Re: Спасяване на Slackserv №3 - Сървъри

Мнение от Genata »

За рекламите съм казал че чак когато всички сървъри бъдат готови и оправени,и пуснати,ще пускам такива,било то в цс бг,замунда или прочие посещаван сайт.
Изображение
Аватар
mnmu
Respected
Respected
Мнения: 157
Регистриран на: 07 Юли 2015, 12:49
Ник в играта: mnmu
Скайп профил: Имам
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Спасяване на Slackserv №3 - Сървъри

Мнение от mnmu »

И аз мога да пусна 2-3 смс от душа ама как да ги пусна като знам че ще влезне хакер и няма да има админ вътре .
Изображение
Изображение
Аватар
RaPToR #
Активен
Активен
Мнения: 395
Регистриран на: 27 Юни 2015, 14:19
Ник в играта: DVG
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Спасяване на Slackserv №3 - Сървъри

Мнение от RaPToR # »

Да, други вериги имат 5-6 стрелящи сървъра и са фулл.Ми спрете ги и вижте какъв поток от играчи ще има, че сървърите преливат от хора.
Аватар
DemoLitioN
Respected
Respected
Мнения: 3276
Регистриран на: 20 Авг 2011, 11:46
Ник в играта: DemoLitioN
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Спасяване на Slackserv №3 - Сървъри

Мнение от DemoLitioN »

Сървърите се нуждаят от ежедневна поддръжка. Да за момента Кънчо се е захванал, но рано или късно ще му писне, било то защото ще изгуби желание или няма да има време, за това почнете от сега да търсите други ентусиасти, които ще му помагат или които биха го заменили, когато се стигне до там, за да може сървърите да продължат своето развитие след това (ако ги има).
"Беден е не този, който има малко, а този, който иска да има повече".
Сенека
Аватар
HuliganaKuncho
Respected
Respected
Мнения: 1385
Регистриран на: 14 Дек 2013, 15:10
Ник в играта: HuliganaKuncho
Скайп профил: petar.sub12
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Спасяване на Slackserv №3 - Сървъри

Мнение от HuliganaKuncho »

Търсете да, защото мога да се занимавам още ден два, в четвъртък заминавам.
Средни пръсти от морето до небето, #хаштаг Кънчата хлг, искренно ваш враг.
Аватар
Drea<M>40
Respected
Respected
Мнения: 1426
Регистриран на: 26 Мар 2016, 22:03
Ник в играта: -|LR|-*DIXIKlO^
Скайп профил: unsi1231
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: зад волана
Обратна връзка:

Re: Спасяване на Slackserv №3 - Сървъри

Мнение от Drea<M>40 »

HuliganaKuncho написа:Бхоп и хнс сървърите не носят печалба. Пускат се в някой вериги с цел играч от тях да се пренасочи към друг сървър от веригата. За да стане това, трябва сървърите да са на високо ниво от към мод, да поддържат железно фпс (тези две неща ги имаме), но и да имат активни админи, което през летния сезон е почти невъзможно. Един от нашите играчи си ми го каза баш как си е, няма античийт няма админи, за какво да влизам да правя статсове като влиза някой след мен с хака и прави по добри. Тъй че за развиване на хнс бхоп кз или лж сървър лятото, не може да се говори. От тела съм и ме мързи да слагам запетайки.
Та значи,знам само този сървър,който е бхоп 100аа и като го затворите не мисля,че ще е добре.С малко реклами и старание може и да влязат хора. :victory: Но в геймтракър реклами (буустове).Като го затворихте,лично аз си търся друг бхоп 100аа,но не намерих...!
Все пак помислете колко хора още търсят такъв бхоп сървър.Трябва да седи отворен,хем ще се забавляват играчите,хем ще стават по-добри,хем може да трупате пари.Също така когато се прави мод,не се прави за 30/40 минути...Хайде стегнете се малко,преди бяхте по-добре,не трябва да се отказвате. :bgflag: До колкото и най-хубавия сървър да имаш,без реклами няма какво да стане,тъй като хората не знаят за този сървър.И в цс-бг и в геймтракър трябва да се пускат реклами,за да влизат хора.Но пак казвам,мода трябва да е хубав...!Според мен ще бъде ОГРОМНА грешка да затворите бхопа. :nono: Благодаря за отделеното време.
:hmm:

Послепис:Ако ги затворите и останете с 1-2 сървъра и после искате пак да отворите другите сървъри,ще ви бъде много трудно да си завърнете играчите.Без играчи и най-хубавата верига е нищо! :cheers:

Изображение
Аватар
mnmu
Respected
Respected
Мнения: 157
Регистриран на: 07 Юли 2015, 12:49
Ник в играта: mnmu
Скайп профил: Имам
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Спасяване на Slackserv №3 - Сървъри

Мнение от mnmu »

Еми да пуснем тема в csbginfo че набираме отговорник и да видив дали има кадърни .
Изображение
Изображение
Аватар
Drea<M>40
Respected
Respected
Мнения: 1426
Регистриран на: 26 Мар 2016, 22:03
Ник в играта: -|LR|-*DIXIKlO^
Скайп профил: unsi1231
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: зад волана
Обратна връзка:

Re: Спасяване на Slackserv №3 - Сървъри

Мнение от Drea<M>40 »

mnmu написа:Еми да пуснем тема в csbginfo че набираме отговорник и да видив дали има кадърни .
Виж колко сървър админи/модератори/екип банове има тук,може те да желаят и да имат нужният потенциал.Как така в цс-бг ще пускаш тема,че търсиш ОТГОВОРНИЦИ...Няма да обеснявам защо и сами може да разберете.

Изображение
Заключено

Обратно към “Стари предложения”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта