Най-често срещани грешки при надзиратели и СИМОНИ

Тук ще се местят старите теми
Заключено
Аватар
Just^Me
Напреднал
Напреднал
Мнения: 234
Регистриран на: 24 Авг 2012, 17:08
Ник в играта: Just^Me
Скайп профил: cska_forever555
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София

Най-често срещани грешки при надзиратели и СИМОНИ

Мнение от Just^Me »

В тази тема ще изброя най-често срещаните грешки при надзирател и СИМОН !!

1.Команда (sled mene walk,duck ili run) и не се дава време много често
2.грешка при надзирател(зададено е време от симона за изпълнение на някаква команда надзирател вижда,че има afk неподвижен играч и го убива преди времето да е изтекло
3. Ще дам едно предложение,че когато симона казва командата last duck mre само той да убива тъй като често има двама умряли
при тази игра :tooth:
4.Играе се на твърдения в изолатор и надзирателите играят и така помагат на затворниците да намерът верният отговор
5.Симона е задал командата (fz po vrati) и е ясно,че ще играят футбол но с топката си играят нашите мили надзиратели и не дават топката и се бави играта
6. Пазене на стая за оръжия на свободен ден СТРОГО ЗАБРАНЕНО и се наказва с най-малко slay но по вероятно преместване в отбора на затворниците
7.Симона ги е завел при колички и се подразбира,че ще има състезание,а надзирателите си играят на колички те и 10 минути не може да се направи едно хубаво състезание и повечето пъти следва бунт
8.Симона задава нова команда,а предишната е да речем (freeze na liniq) симона задава новата затворниците я изпълняват но надзирател почва масово да ги убива защото не следи и не е видял новата команда и (jail reason e) имате си замръзнал :laught:
9.Малка грешка при Симоните като зададат командата (koito izleze mre) не се дава време,а повечето дават, а ако дадат дори някой да излезне преди времето пак го убиват
10. Симона задава командата (edin na taga) и си мисли,че предишната команда си важи пример тя е била (freeze na linia) и повечето играчи почват да се движат след като симона е казал един на тага и следва масово трепане




Това са най-често срещаните грешки при надзирателите,много ще се радвам ако се обърне внимание на тези грешки и повече да не се допускат толкова често защото няма безгрешни.Ще запиша и най-често срещаната грешка която много често се допуска

ДАВАНЕ НА ДЕН СЛЕД ДЕН СТРОГО ЗАБРАНЕНО !! FREEDAY СЪЩО Е ДЕН

Това е от мен дано съм помогнал и дано да не се правят толкова грешки
Офтопик:
Колегите,ако имат нещо да го допълнят като мнение,аз ще го добавя
Последно промяна от Just^Me на 03 Окт 2012, 18:26, променено общо 1 път.
Аватар
zerocool_555
Много Добър
Много Добър
Мнения: 570
Регистриран на: 25 Юли 2012, 01:32
Ник в играта: Z3roC00L
Скайп профил: zeroc00l_555
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Burgas
Обратна връзка:

Re: Най-често срещани грешки при надзиратели и СИМОНИ

Мнение от zerocool_555 »

браво колега,тази тема е мн полезна аз мисля че трябва да се закачи, за да се види от повече хора :)
Изображение
Аватар
ivailo
Respected
Respected
Мнения: 1139
Регистриран на: 26 Апр 2012, 21:56
Ник в играта: ivailo
Скайп профил: undertaker239
Обратна връзка:

Re: Най-често срещани грешки при надзиратели и СИМОНИ

Мнение от ivailo »

оправи цвета,защото е много светъл и по-трудно за четене,да не е розов ;)
България Над Всичко !
Аватар
Just^Me
Напреднал
Напреднал
Мнения: 234
Регистриран на: 24 Авг 2012, 17:08
Ник в играта: Just^Me
Скайп профил: cska_forever555
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София

Re: Най-често срещани грешки при надзиратели и СИМОНИ

Мнение от Just^Me »

Готово :)
Заключено

Обратно към “Стари теми...”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта