ЕВЕНТИ - SlackServ # JailBreak

Информация, проблеми и въпроси относно Jailbreak сървъра
IP Адрес: 93.123.18.80:27018
Изображение
Аватар
Drea<M>40
Respected
Respected
Мнения: 1426
Регистриран на: 26 Мар 2016, 22:03
Ник в играта: -|LR|-*DIXIKlO^
Скайп профил: unsi1231
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: зад волана
Обратна връзка:

Re: ЕВЕНТИ - SlackServ # JailBreak

Мнение от Drea<M>40 »

lshv написа:
Drea<M>40 написа:Днес (09.12.2017), ще се проведат евенти в сървъра от 20:00, ще има доста награди! Очакваме ви.
Евент №1 - Футбол. След краш на сървъра и 300 зора да се вкарат всички играчи във футболното игрище се оказа че това всъщност не е евент, а 25 минутна "загрявка" точно когато имаше най-много хора без правила и без награди, едно безцелно тичане из игрището което изгони повечето хора браво добър евент.
Евент №2 - ХнС. Да кажем че този мина ОК въпреки че беше доста скучен. Оставаше и едно просто хнс да прецакате де.
Евент №3 - АВП? Доста необмислен евент с разни странни правила(Ако Т спечелят играта никой не получава награди???). След 3 опита и няколко рунда в които се командваше(???) най-после стана това което искаше диксикло като цяло пълен минус
Евент №4 - 15 минути игра на един мап, затворника с най-много килове в края получи код. Отново скучен "евент" и освен това на мапа (moviecik v4) тези с дабъл джъмп имат огромно предимство в този евент(тунела), за което диксикло не се беше сетил, а след като му казах отговори с "шанс" (:

Като цяло нямаше никаква организация и нищо не беше планирано предварително. Самата идея се видя че вкара хора в сървъра, но щом още първия евент е провал няма как те да се задържат(както и стана).

Това го пиша с цел да се поправят грешките които изброих следващия път, понеже се видя че има все някакъв ефект от тия евенти, моля да не се трие само защото не се харесва на някои хора (:
Еми тъкмо всичко бях нагласил за евента и сървъра крашна. Също не беше обмислено да бъде такъв евента ами съвсем друг, и с 2 думи се организирахме за ДРУГ ЕВЕНТ, тва не се очакваше. А аз друго видях - играчите се съдържаха до крайния евент. Всички си получиха наградите. ВИЕ ИЗБРАХТЕ ТОЗИ МАП, бях пуснал ВОТ и точно него избрахте. А ти точно спечели код, защо не го ползва, до този мап вече отдавна щеше да имаш права! дай да не превръщаме темата в спам... Бяхме се подготвили за съвсем друг евент, но сървъра КРАШНА и всичко се обърка - така че пак добре се получи. Peace :happy:

Изображение
Аватар
SwordArt
Respected
Respected
Мнения: 308
Регистриран на: 02 Май 2016, 15:16
Ник в играта: Poggers
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: ЕВЕНТИ - SlackServ # JailBreak

Мнение от SwordArt »

Само да вметна, че ако пуснеш 4 скучни карти за вот (естествено една от тях ще спечели), това все още са 4 скучни карти и по никакъв начин не прави спечелилата карта по- малко скучна ( : дори съм убеден, че 70% от хората в сървъра не знаеха всичките 4 какво представляват.
Изображение
Аватар
d_t
Respected
Respected
Мнения: 206
Регистриран на: 17 Дек 2012, 23:38
Ник в играта: d_t
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: ЕВЕНТИ - SlackServ # JailBreak

Мнение от d_t »

Много тъпо оправдание, краша не е нищо повече от смяна на мап, защо просто не върна предишния и не си беше продължил с нагласения евент? Или нямаше такъв (:
На последния евент останаха 7 човека, а на първия имаше 17. Това за теб успех ли е?
Когато има вот за мап всички си избират мапа който най-много им харесва, никой не мисли за евентуални предимства и глупости, особено когато само ти знаеш какъв евент ще пуснеш. И ок аз можех да си регистрирам СМС, но какво от това, пак някои щяха да имат голямо предимство пред останалите. Нещо не си ме разбрал, този пост не го писах щото се оплаквам че не можах да спечеля последния код. Просто не беше направен както трябва евента.

Аз не мисля че всяко едно не на 100% позитивно мнение е спам напротив тази дискусия е доста важна ако мислите скоро пак да правите такива евенти. Поеми малко отговорност виж реално къде сбърка и може би следващия път няма да е толкова зле. Това се иска
Аватар
Drea<M>40
Respected
Respected
Мнения: 1426
Регистриран на: 26 Мар 2016, 22:03
Ник в играта: -|LR|-*DIXIKlO^
Скайп профил: unsi1231
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: зад волана
Обратна връзка:

Re: ЕВЕНТИ - SlackServ # JailBreak

Мнение от Drea<M>40 »

lshv написа:Много тъпо оправдание, краша не е нищо повече от смяна на мап, защо просто не върна предишния и не си беше продължил с нагласения евент? Или нямаше такъв (:
На последния евент останаха 7 човека, а на първия имаше 17. Това за теб успех ли е?
Когато има вот за мап всички си избират мапа който най-много им харесва, никой не мисли за евентуални предимства и глупости, особено когато само ти знаеш какъв евент ще пуснеш. И ок аз можех да си регистрирам СМС, но какво от това, пак някои щяха да имат голямо предимство пред останалите. Нещо не си ме разбрал, този пост не го писах щото се оплаквам че не можах да спечеля последния код. Просто не беше направен както трябва евента.

Аз не мисля че всяко едно не на 100% позитивно мнение е спам напротив тази дискусия е доста важна ако мислите скоро пак да правите такива евенти. Поеми малко отговорност виж реално къде сбърка и може би следващия път няма да е толкова зле. Това се иска
Не продължих, защото мислех тва да е последния евент, не забеляза ли, че половината админи излезнаха и нямаше как да стане тва, което си мислех? И си спомням, че на футбола имаше 26 някъде, на хнсто 25, на авп 20 и на другия 10. Както казах, нямаше достатъчно админи а и се събрахме повече от колкото очаквах, така че някой нямаше как да участват, затова не го изпълних. Не веднъж ви питах кой мап искате, ама като не отговаряте пускам вот. Имаше някои мапове, които нямаше как да имат предимство те, но избрахте друг. Никой не ви е виновен! Айде стига вече, че правим темата в спам.

Изображение
Аватар
Nihilist
Аматьор
Аматьор
Мнения: 60
Регистриран на: 13 Окт 2015, 21:41
Ник в играта: Stivan
Обратна връзка:

Re: ЕВЕНТИ - SlackServ # JailBreak

Мнение от Nihilist »

Ти дори не знаеш какво е спам. Нямало достатачно админи? То ако ти трябват 20 админа да направиш 1 елементарен евент, нз. На ХНС-то ме slay-на с причината, че 4 човека не можете да хванете 14, което е абсурдно.
Преди някой заядлив administrator, moderator да смали мненията, нека да прочете какво е критика и какво е спам.
Изображение
Аватар
Drea<M>40
Respected
Respected
Мнения: 1426
Регистриран на: 26 Мар 2016, 22:03
Ник в играта: -|LR|-*DIXIKlO^
Скайп профил: unsi1231
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: зад волана
Обратна връзка:

Re: ЕВЕНТИ - SlackServ # JailBreak

Мнение от Drea<M>40 »

Pijamkata написа:Ти дори не знаеш какво е спам. Нямало достатачно админи? То ако ти трябват 20 админа да направиш 1 елементарен евент, нз. На ХНС-то ме slay-на с причината, че 4 човека не можете да хванете 14, което е абсурдно.
Преди някой заядлив administrator, moderator да смали мненията, нека да прочете какво е критика и какво е спам.
Слайнах те, защото 3ма човека не можем да те убием само си скачаш като пача на трамплина. Нали се сещаш, че като те видим не тряя да скачаш и да бягаш от нас, а да умреш? А и на предишния евент, който исках да направя, трябваше да има поне 3 админа. Като не знаеш, недей да говориш и си гледай работата.

Изображение
Аватар
d_t
Respected
Respected
Мнения: 206
Регистриран на: 17 Дек 2012, 23:38
Ник в играта: d_t
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: ЕВЕНТИ - SlackServ # JailBreak

Мнение от d_t »

Ок то се е видяло че ти критика не възприемаш което е жалко продължавай с оправданията кво да се прави и останалите ти евенти ще са такива провали (:
Последно ще постна няколко снимки че ти с тия 26-25-20 човека ще вземеш още малко да изкараш евентите успешни
От първия "евент" 25 минутната загрявка: 16 Т и опа кво виждаме в чата примерно поведение от админ бтв https://i.imgur.com/YOhhwDf.jpg
Втория: 14 Т https://i.imgur.com/U1ddzqM.jpg това е точно след края
Третия: 5 Т https://i.imgur.com/O1ed3sP.jpg пак точно след края
След четвъртия нямам но там бяхме 5 т и 2 цт мисля
Аватар
n1ke_^-
Активен
Активен
Мнения: 311
Регистриран на: 18 Фев 2014, 20:05
Ник в играта: .
Обратна връзка:

Re: ЕВЕНТИ - SlackServ # JailBreak

Мнение от n1ke_^- »

lshv написа:Ок то се е видяло че ти критика не възприемаш което е жалко продължавай с оправданията кво да се прави и останалите ти евенти ще са такива провали (:
Последно ще постна няколко снимки че ти с тия 26-25-20 човека ще вземеш още малко да изкараш евентите успешни
От първия "евент" 25 минутната загрявка: 16 Т и опа кво виждаме в чата примерно поведение от админ бтв https://i.imgur.com/YOhhwDf.jpg
Втория: 14 Т https://i.imgur.com/U1ddzqM.jpg това е точно след края
Третия: 5 Т https://i.imgur.com/O1ed3sP.jpg пак точно след края
След четвъртия нямам но там бяхме 5 т и 2 цт мисля
Смятаййййййййййййй :tooth:
Аватар
Drea<M>40
Respected
Respected
Мнения: 1426
Регистриран на: 26 Мар 2016, 22:03
Ник в играта: -|LR|-*DIXIKlO^
Скайп профил: unsi1231
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: зад волана
Обратна връзка:

Re: ЕВЕНТИ - SlackServ # JailBreak

Мнение от Drea<M>40 »

Сменя се мапа, точно в края ги пращаш тези снимки. Ти да не мислиш, че ще годинясват? Само половин час беше футбола, след това на авпто имаше 14, а на АВПто имаше около 11, JUKECITY МОЖЕ ДА ПОТВЪРДИ, третата ти снимка беше в КРАЯ НА ЕВЕНТА, когато свърши. Друго нещо да питаш? А след евента имаше 10 човека. :)
Освен тва, тва горното го написах по грешка, трябваше на друг. Само пижамо на него написах и обърках, писах му СПРИ се на грешния, а на пижамата трябваше да напиша "СПРИ СЕ". Хем с лапето ревахте за евент в дръна, хем сте недоволни! Сървъра крашна по едно време и вместо да се откажа импровизирах, И ПАК НЕДОВОЛНИ!

Изображение
Аватар
Drea<M>40
Respected
Respected
Мнения: 1426
Регистриран на: 26 Мар 2016, 22:03
Ник в играта: -|LR|-*DIXIKlO^
Скайп профил: unsi1231
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: зад волана
Обратна връзка:

Re: ЕВЕНТИ - SlackServ # JailBreak

Мнение от Drea<M>40 »

Събота (24.02.2018) ще се проведат евенти в сървъра от 20:00.

Изображение
Аватар
novachrono
Respected
Respected
Мнения: 1211
Регистриран на: 04 Дек 2014, 22:15
Ник в играта: -/-
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: ЕВЕНТИ - SlackServ # JailBreak

Мнение от novachrono »

Hyping up. Успех на всички.
Аватар
Drea<M>40
Respected
Respected
Мнения: 1426
Регистриран на: 26 Мар 2016, 22:03
Ник в играта: -|LR|-*DIXIKlO^
Скайп профил: unsi1231
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: зад волана
Обратна връзка:

Мнение от Drea<M>40 »

Jail-а отново е отворен. Тук ще се пише кога ще има евенти!

Изображение
Аватар
Drea<M>40
Respected
Respected
Мнения: 1426
Регистриран на: 26 Мар 2016, 22:03
Ник в играта: -|LR|-*DIXIKlO^
Скайп профил: unsi1231
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: зад волана
Обратна връзка:

Мнение от Drea<M>40 »

Утре от 21:00 ще се проведат евенти в сървъра. Ще има и награди.

Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “SlackServ.com # Jailbreak Unique”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта