Modded phpBB3 (prosilver) v0.1

Аватар
fabulouslyx
Новак
Новак
Мнения: 5
Регистриран на: 01 Авг 2017, 11:23
Ник в играта: fab#
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Modded phpBB3 (prosilver) v0.1

Мнение от fabulouslyx »

Здравейте! Понеже ми беше омръзнало да гледам повечето форуми на тематика „Counter-strike“ да бъдат с еднакви форумни дизайни, реших да създам собствен такъв и да го пусна за безплатно ползване от всеки потребител. Началният стил беше „Prosilver“. Променени са главните неща по дизайна. Това е първата версия на дизайна. След време ще има още една версия, която ще бъде с повече екстри и повече промени. Засега това.
Демо може да видите тук.
Ще помоля всеки, който има желание да го качи на собствен хостинг и да го изпробва понеже е възможно да има грешки на които не съм обърнал внимание, а и не съм сигурен докога ще бъде валидно live демо-то.

Edit: Снимки на стила — горе, долу.

Вечен линк:
Искам искрено да благодаря на един човек, който много ми помогна — 1b0x.

Промяна на менюто:
Влизате във вашият FTP клиент: Отваряте папката „styles“, намирате името на съответният стил и ще ви се отворят две папки template и theme. Отваряте template и редактирате overall_header.html. Намирате на ред 114 - „app-nav“. От там също така добавяте и линковете към вашият форум и/или сайт.

Промяна на фоновото изображение:
Има два начина. Вие си избирате най-лесният за Вас. Първият е: отваряте отново вашият FTP клиент и влизате в папката „styles“ > theme > images. Там ще намерите файл с името „bgnew.png“ — заменете този файл с вашият файл по избор като гледате имената и формата (.png) да бъдат еднакви!
Вторият начин е да поставите изображението, което сте избрали в папката „images“ и промените colours.css, който съответно се намира в папката theme.

Промяна на лого:
Промяната на логото е подобна на начина описан по-горе. Влизате в images, намирате файла logo.png и го заменяте с вашият избран.
Размерите са задължителни да бъдат 500х158. При положение, че искате да промените това — влизате в theme и намирате файла stylesheet.css.

Промяна на footer-а:
Влизате в template > overall_footer.html и намирате най-долу текста за footer-а. От там го променяте!

Добавяне/Премахване на реклами:
Стила на форума има две позиции за реклама. Едната е горе до логото 468х60, а другата в най-долната част на форума 88х31.
Кодовете за добавяне и премахване се намират в overall_header.html и overall_footer.html.

Дано да съм Ви бил полезен!
Емайл: inkdev@mail.ru
Аватар
Genata
Шефчето
Шефчето
Мнения: 4475
Регистриран на: 27 Юли 2011, 17:31
Ник в играта: USS Enterprise
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Карлово
Обратна връзка:

Re: Modded phpBB3 (prosilver) v0.1

Мнение от Genata »

Време;URL адреси;Състояние;Приложения;Потребители;IP адреси;SHA1
1.8.2017 г. 15:03:42;http://militarypw.ru/images/88x31.png;Блокиран от вътрешния списък със забранени адреси;104.27.133.225;536E5E38CE7D42F3C06ABA63E7B665A6015075AE

Има нещо нередно в тва изображение,провери си го.

Есет нод 32 го блокирва заради тва изображение.
Изображение
Аватар
fabulouslyx
Новак
Новак
Мнения: 5
Регистриран на: 01 Авг 2017, 11:23
Ник в играта: fab#
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Modded phpBB3 (prosilver) v0.1

Мнение от fabulouslyx »

Това е най-малкият банер. Добавен е външен линк към него…
Оправено е!
Публикувай отговор

Обратно към “Готови системи”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта