HELP Еди(NoobplaY)

За стари и важни теми.
Заключено
Аватар
shmatii ^^ ;dd
Respected
Respected
Мнения: 1351
Регистриран на: 03 Юни 2012, 09:58
Ник в играта: Mariana
Обратна връзка:

HELP Еди(NoobplaY)

Мнение от shmatii ^^ ;dd »

Здравейте аверчета, нашия познат (на повечето надявам се), бивш админ Едуард наскоро е разбрал, че има заболяване и сумата е непосилна за него и семейството му. Искам от вас, разбира се който има възможност да помогне.
Ето ви и малко повече информация:


Скъпи приятели,
Казвам се Едуард Йорданов Попов и съм на 19 години.
Наскоро разбрах, че имам Онкологично заболяване.
Направена ми бе операция тук в България. Лечението, с което трябва да продължа е от три курса химиотерапии и последваща операция в Истанбул.
За съжаление стойността на лечението, която ми е необходима е непосилна за мен и моето семейство.
Мечтата ми е възможно най – скоро да се излекувам и живота ми да продължи такъв, какъвто беше преди няколко месеца!
Молбата ми към Вас е само една: Помогнете ми с каквото можете – пожелайте ми късмет, разкажете за мен на вашите приятели, а те - на своите.
Аз знам, че мечтата ми ще се сбъдне!
Знам и че в нашата страна, в нашето ежедневие, в нашите сърца е останала тази искра. Искра която движи всичко, искра която има много имена, а едното от тях е надежда.
За повече информация: http://www.facebook.com/helpedi96
e-mail: HELP.EDI.96@gmail.com
Благодаря Ви за всичко !!!
ПРОКРЕДИТ БАНК АД
BIC: PRCBBGSF
IBAN: BG92PRCB92301049973201
Едуард Йорданов Попов

Това е сайт, чрез който може да дарите средства онлайн за каузата чрез кредитна/дебитна карта, PayPal и др.

https://gogetfunding.com/eduards-cancer-treatment/
Аватар
Musti
Баннат
Баннат
Мнения: 3029
Регистриран на: 17 Дек 2013, 15:56
Ник в играта: Musti
Скайп профил: mustito2
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Сливен
Been thanked: 1 time
Обратна връзка:

Re: HELP Еди(NoobplaY)

Мнение от Musti »

Скъпи приятели,
Щастлив съм да Ви съобщя, че операцията на Еди мина успешно!!!
Той се възстановява с всеки изминал ден, но състоянието му трябва да се следи през следващите две години с контролни прегледи.
Най-трудното е вече зад гърба му !!!
Благодаря с цялата си душа и сърце на всеки, който се докосна до съдбата на Еди и беше част от нея !!!
Безкрайно сме признателни на организаторите на всички събития , на хората поставили касички, на всички дарители и най-вече на медиците от УМБАЛ-Александровска и клиника Анадолу-Истанбул !!!
Цитата е взет от Facebook страницата с информативна цел за всички.
Изображение
Заключено

Обратно към “Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта