[ВАЖНО] Нова политика на веригата

За стари и важни теми.
Аватар
YouKnowM3
Новак
Новак
Мнения: 30
Регистриран на: 02 Май 2015, 16:37
Ник в играта: YouKnowM3
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: [ВАЖНО] Нова политика на веригата

Мнение от YouKnowM3 »

Аз бих се разревал. Kappa
Аватар
vankata199
Зарибен
Зарибен
Мнения: 544
Регистриран на: 15 Авг 2014, 19:58
Ник в играта: sader's make me sad/Bunny
Скайп профил: LS!!
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: STZ
Обратна връзка:

Re: [ВАЖНО] Нова политика на веригата

Мнение от vankata199 »

2014/2015 имаше хора които още даваха пари за смс-и в хнс-то и дръна от тая година малко след началото и почнахме да изтъкваме фактите и да ги натякваме относно ножове фпс-та бъгове не знам си кво и в един момент спираме уж за профилактика и смяна на машини ли кво било 1 седмица и евентуални поправки на сървърите било то за бъг или нещо по сериозно и сега бам няма да има нищо правете стрелящи аз нямам проблеми не съм фен на тях освен на gungame и не бих посещавал повече веригата дори и да съм админ в тоя дъст или колкото сървъра има за стрелба понеже аз не съм в тая област но вие си знаете аз за момента не съм видял и нещо кой знае какво от веригата ще я запомня с екип който гласи следното ''натопи приятеля си / човека от екипа / или просто познат за да имаш права или репутация няква'' тоест преебавай всички без извинение да си на върха както и номер 1 правило на слак момиче ли си имаш бонус от към всичко квото и да ми кажете за малкото време в екипа година и нещо разбрах всичко то не беше 1 път не бяха 2 пъти идва няква нова и всички са криви само тя е права и екипа както е бил лоялен 2ма напускат 3ма се карат и 4 се опитват според създалата се ситуация да намажат с права или да правят мили очи как са съпричастни а у и като получат права ''аз съм господ'' и да отплеснах се от темата но то тва не е верига на цс аз си мисля че първите 3 год от слак бяха най-силни и след тва другите 4 години се превърнаха в сайт за запознанство и ако не си с връзки за най-малкото ти се махат правата а на хората с връзки ако ще на миро да каже най-лошото нищо лично към теб мирко не те познаам ама нищо няма да му се направи за тва и никога не сме били екип и няма да бъдем да не се лъжем щом ще говорим с факти аз съм склонен да си оставя правата както и преди съм казвал че не играя за виртуалния свят в името на доброто и мирната игра тва че някое лапе се вживява като е сървър админ на мен не ми пука ако това е крайното ви решение живи и здрави дано с тая схема съживите нещо старо което помня като ми кажеха слака и аз не влизах щото знам че влизаха много добри и играх в по слаби вериги сега като им кажеш админ съм в слака и ти влиза с хак и даже не мойш го баннеш понеже защитата не може да излъже даже 2ри клас дете
Аватар
Genata
Шефчето
Шефчето
Мнения: 4475
Регистриран на: 27 Юли 2011, 17:31
Ник в играта: USS Enterprise
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Карлово
Обратна връзка:

Re: [ВАЖНО] Нова политика на веригата

Мнение от Genata »

b0TL!k3_1926 написа:Ако искате да ви остане веригата на крака единствения начин е да направите сървърите стрелящи до един минимум да има 5-6 такива сървъра,а не със фън сървъри едвам да се крепите.
По голяма глупост не можа ли да измислиш???
Изображение
Аватар
b0TL!k3_1926
Respected
Respected
Мнения: 2114
Регистриран на: 11 Апр 2012, 13:53
Ник в играта: b0TL!k3_1926
Скайп профил: emo_003
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: В нас
Обратна връзка:

Re: [ВАЖНО] Нова политика на веригата

Мнение от b0TL!k3_1926 »

Глупост ли да не би да лъжа ? Нищо не ти коства да видиш каква промяна ще има,ама нали знам,колкото идей да има всичките ще са в кофата :disagree:
Изображение
Изображение
Аватар
HuliganaKuncho
Respected
Respected
Мнения: 1385
Регистриран на: 14 Дек 2013, 15:10
Ник в играта: HuliganaKuncho
Скайп профил: petar.sub12
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: [ВАЖНО] Нова политика на веригата

Мнение от HuliganaKuncho »

Дава им се последен срок 30 дни. Като приключа тази седмица работа, ще направя и детръна набързо.
Средни пръсти от морето до небето, #хаштаг Кънчата хлг, искренно ваш враг.
Аватар
Nichky
Respected
Respected
Мнения: 1721
Регистриран на: 23 Ное 2015, 16:55
Ник в играта: quavious
Обратна връзка:

Re: [ВАЖНО] Нова политика на веригата

Мнение от Nichky »

Аз съм на мнението на хората, които дадоха идеята да се оставят JB,DRN и да се направи Massive, пък ако и масивката тръгне може да се направи и още един стрелящ сървър. Не мисля, че трябва да се отказваме от всичко, което сме постигнали за седем години(въпреки че аз съм тук от една). Към "всевишните" на веригата: обсъдете,премислете и чак тогава вземете решението, което смятате за най- удачно.
Каквото и да става, дори и с един сървър, аз няма да се откажа да играя в тази верига, защото не мисля, че има друга такава с такъв имидж и репутация. :)
Аватар
bugi_man
Собственик
Собственик
Мнения: 243
Регистриран на: 26 Юли 2011, 22:14
Ник в играта: bugi_man
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: [ВАЖНО] Нова политика на веригата

Мнение от bugi_man »

Успях да навия Кънчо да Ви направи един Deathrun и един BaseBuilder и ще ви видя колко ще ги рекламирате и колко ще ги пълните и най-важното, което е за мен дали ще сте редовни да следите за правилната игра и също така дали ще давате предложения във форума как да подобряваме модовете за да станат перфектни за игра. Нека ви видим колко сте активни от тук насетне.. имате 1 месец да покажете колко ви ПУКА реално за веригата или просто само си драскаме в темата колкото да не е без хич! От ВАС зависи дали на 1-ви септември ще се задържат всички сървъри или ще остане само един.
Изображение
Аватар
Lucky
Respected
Respected
Мнения: 861
Регистриран на: 10 Авг 2013, 03:44
Ник в играта: 4:20
Местоположение: ಠ_ಠ
Обратна връзка:

Re: [ВАЖНО] Нова политика на веригата

Мнение от Lucky »

А за Jailbreak нещо? Или сте го зачеркнали вечеее
I'll see you soon then..
Изображение
Аватар
HuliganaKuncho
Respected
Respected
Мнения: 1385
Регистриран на: 14 Дек 2013, 15:10
Ник в играта: HuliganaKuncho
Скайп профил: petar.sub12
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: [ВАЖНО] Нова политика на веригата

Мнение от HuliganaKuncho »

Ако се развият достатъчно добре сървърите до уговорения срок, всичко остава. Ако ли не, ще се спрат сървърите и се пуска първо един сървър, когато той се развие втори и така.
Средни пръсти от морето до небето, #хаштаг Кънчата хлг, искренно ваш враг.
Аватар
nStoyanov
Администратор
Администратор
Мнения: 792
Регистриран на: 26 Юли 2011, 22:16
Ник в играта: asddd
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: [ВАЖНО] Нова политика на веригата

Мнение от nStoyanov »

floddy написа:Имам 2 въпроса: До кога веригата ще е само с един сървър и има ли шанс да се пуснат още впоследствие ? И ще има ли форум, или вече веригата ще е 1 сървър с име Slackserv # Massive ?
Сайта (Форума) се хостват от мен. И ще съществуват докато аз съм на тоя свят, дори и вече да няма сървъри самата верига. :>
Ако искаш да си умен, научи се разумно да питаш, внимателно да слушаш,
спокойно да отговаряш и да престанеш да говориш, когато няма какво да кажеш!
Аватар
beg1ner4eto
Новак
Новак
Мнения: 15
Регистриран на: 24 Окт 2015, 21:15
Ник в играта: b3g1n3r4370
Местоположение: Публичния дом
Обратна връзка:

Re: [ВАЖНО] Нова политика на веригата

Мнение от beg1ner4eto »

bugi_man написа:Успях да навия Кънчо да Ви направи един Deathrun и един BaseBuilder и ще ви видя колко ще ги рекламирате и колко ще ги пълните и най-важното, което е за мен дали ще сте редовни да следите за правилната игра и също така дали ще давате предложения във форума как да подобряваме модовете за да станат перфектни за игра. Нека ви видим колко сте активни от тук насетне.. имате 1 месец да покажете колко ви ПУКА реално за веригата или просто само си драскаме в темата колкото да не е без хич! От ВАС зависи дали на 1-ви септември ще се задържат всички сървъри или ще остане само един.
Предложения за подобрения много е имало, просто си стояхте на гъза и не правихте нищо. Сега като всичко ви умря излизате с "ми то вие не влизате, вие сте виновни". Ми как да влизам, като всички забавни хора от сървъра или ги изгонихте, или играят по други вериги. Относно активността - вие трябва да подканите хората да влизат в сървъра, не да разправяте колко велики всъщност сте били и едва ли не сте се убили от работа тука всичките, но разбираш ли, те глупавите хора не оценяват труда на иначе неуморно трудещият се екип... Много е лесно да говориш велики слова във форума, ама вместо да се задействаш прехвърляш отвороността на другите. Толкова си и загрижен за сървърите, а уж си "собственик". Първо изгонихте всички, после хората били виновни, че сървърите ви празни. rip4e vrat
Аватар
HuliganaKuncho
Respected
Respected
Мнения: 1385
Регистриран на: 14 Дек 2013, 15:10
Ник в играта: HuliganaKuncho
Скайп профил: petar.sub12
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: [ВАЖНО] Нова политика на веригата

Мнение от HuliganaKuncho »

Кой е виновен, че предложенията не са преглеждани и съответно правени според теб? Именно екипа. Сега всичко се преглежда и се прави, казвах да ми се даде по-рано достъп докато имах свободно време. Да се надяваме, че ще се по развият и това е. Не да се виним едни други е безсмислено.
Средни пръсти от морето до небето, #хаштаг Кънчата хлг, искренно ваш враг.
Аватар
DemoLitioN
Respected
Respected
Мнения: 3276
Регистриран на: 20 Авг 2011, 11:46
Ник в играта: DemoLitioN
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: [ВАЖНО] Нова политика на веригата

Мнение от DemoLitioN »

Включете социалните мрежи малко, Steam също. Повечето по цял ден стоите във Facebook, еми напишете някоя новина, пост и т.н. Пуснете някое съобщение в Steam. На този етап това ви са каналите, където може да рекламирате, а няма нищо..
"Беден е не този, който има малко, а този, който иска да има повече".
Сенека
Аватар
Drea<M>40
Respected
Respected
Мнения: 1426
Регистриран на: 26 Мар 2016, 22:03
Ник в играта: -|LR|-*DIXIKlO^
Скайп профил: unsi1231
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: зад волана
Обратна връзка:

Re: [ВАЖНО] Нова политика на веригата

Мнение от Drea<M>40 »

Пускайте реклами,купени реклами в геймтракът/цс-бг,измислете нещо,за това имате глава на рамете.
ПС:Бхопа си беше супер и не намерих друг 100аа бхоп където да играя.Деатръна също беше с максимално,но прекалено изчистен мод.Можеше и jumpstats да му сложите,но не е чак толкова голям проблем.В дъста имаше хора,авп-то,джайлбрийка да не говорим...

Изображение
Аватар
KaRaJaTa1988
Respected
Respected
Мнения: 758
Регистриран на: 31 Авг 2012, 00:10
Ник в играта: pastet
Обратна връзка:

Re: [ВАЖНО] Нова политика на веригата

Мнение от KaRaJaTa1988 »

Тая верига още от онуй време си е тръгнала надолу и просто си кара по нанадолнището.Вие сте си виновни за абсолютно всичко.Когато преди играчите си даваха предложенията и идейте, вие най-нагло заявявахте, че в момента нямате време.Единствения човек който тогава направи нещо качествено беше кракса, който направи Jailbreak-а уникален.А, и Евгени, дето качваше мапове по сървърите.20 сървъра пуснахте на мястото на War3 и в нито един от тия 20 сървъра нямаше никой.Пуснете сървъра - фулл.След 2 часа няма никой.След 2 месеца ви дойде акъл и разберете, че няма да го бъде и пуснете тема за нов.Пускаха се теми с предложения които стояха по няколко месеца докато някой вреден модератор не го досърби от скука и не ги шитне в архива.След това тия предложения потъваха безследно.Хората видяха, че няма ефект и един по един почнаха да си бият шутовете по други сървъри.Сега колкото и сървъри да спирате, да пускате, никой няма да влезне.Просто защото всеки си е намерил къде да си цъка и щом отвори цс-а си влиза в сървърчето и си пуца.Тука 99% от зелените и нагоре не вършат нищо повече от това да редактират 1-2 мнения и да поиграят по половин-един час, колкото да се отчетът.Как очаквате после да има прогрес?Щом давате ей така рангове на някакви льольовци дето им е колкото да се начесат с новото рангче.
Напуши се във нощта, дълбоко в рая, почувствай топлината, тук във рая, издигни се на високо в небесата, усещаш ли сега, колко яка е тревата?
Аватар
stop cry
Новак
Новак
Мнения: 17
Регистриран на: 31 Юли 2016, 12:14
Ник в играта: stop cry!
Скайп профил: lizzard066
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: [ВАЖНО] Нова политика на веригата

Мнение от stop cry »

Ами как искате да има хора като не пускате 1 смс за реклама от 1 година не съм видял и 1 смс в cs-bg или къде то и да е

има как да се промени но трябват реклами
Аватар
Drea<M>40
Respected
Respected
Мнения: 1426
Регистриран на: 26 Мар 2016, 22:03
Ник в играта: -|LR|-*DIXIKlO^
Скайп профил: unsi1231
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: зад волана
Обратна връзка:

Re: [ВАЖНО] Нова политика на веригата

Мнение от Drea<M>40 »

bugi_man написа:Успях да навия Кънчо да Ви направи един Deathrun и един BaseBuilder и ще ви видя колко ще ги рекламирате и колко ще ги пълните и най-важното, което е за мен дали ще сте редовни да следите за правилната игра и също така дали ще давате предложения във форума как да подобряваме модовете за да станат перфектни за игра. Нека ви видим колко сте активни от тук насетне.. имате 1 месец да покажете колко ви ПУКА реално за веригата или просто само си драскаме в темата колкото да не е без хич! От ВАС зависи дали на 1-ви септември ще се задържат всички сървъри или ще остане само един.
А bhop-а ще можете ли да направите?

Изображение
Аватар
Nihilist
Аматьор
Аматьор
Мнения: 60
Регистриран на: 13 Окт 2015, 21:41
Ник в играта: Stivan
Обратна връзка:

Re: [ВАЖНО] Нова политика на веригата

Мнение от Nihilist »

Изображение
Заключено

Обратно към “Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта