[ВАЖНО] Нова политика на веригата

За стари и важни теми.
Аватар
HuliganaKuncho
Respected
Respected
Мнения: 1385
Регистриран на: 14 Дек 2013, 15:10
Ник в играта: HuliganaKuncho
Скайп профил: petar.sub12
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: [ВАЖНО] Нова политика на веригата

Мнение от HuliganaKuncho »

Почувствах се засегнат и искам да поясниш подробно, кой мод не работи като хората и кое не му работи като хората?
Средни пръсти от морето до небето, #хаштаг Кънчата хлг, искренно ваш враг.
Аватар
konq69
Новак
Новак
Мнения: 27
Регистриран на: 03 Ное 2015, 20:43
Ник в играта: konq69
Скайп профил: Поверително.
Вашият пол е: Жена

Re: [ВАЖНО] Нова политика на веригата

Мнение от konq69 »

Повечето вините, че 1.6 е остаряла и активността е спаднала, което не отричам, но игнорирате факта че сървърите бяха спряни за 2 седмици, 2 месеца имаше проблеми със сървърите, а преди всичко повечето това си бяха пълни. Сървърите са пуснати от няколко дни, изчакайте поне да се разчуе че сървърите са пуснати и са в по-добро състояние от преди :mnms:
Изображение
Аватар
JukeCity
Respected
Respected
Мнения: 4313
Регистриран на: 01 Апр 2014, 20:44
Ник в играта: .
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Обратна връзка:

Re: [ВАЖНО] Нова политика на веригата

Мнение от JukeCity »

Аз не знам защо ще спирате JailBreak и Deathrun където бяха най-играните, само един хубав мод на Drun-a изпипан classic с малко бонуси за смс-и, малко реклами и готово..
Аватар
NOVAKA
Respected
Respected
Мнения: 133
Регистриран на: 25 Фев 2016, 20:31
Ник в играта: NOVAKA
Скайп профил: bobi_864
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: [ВАЖНО] Нова политика на веригата

Мнение от NOVAKA »

JukeCity написа:Аз не знам защо ще спирате JailBreak и Deathrun където бяха най-играните, само един хубав мод на Drun-a изпипан classic с малко бонуси за смс-и, малко реклами и готово..
Колкото и да се опитваш жука няма да стане. Нали виждаш че екипа се е предал. Кой каквото ще да говори просто за мене това е финала така както поставяте нещата. Ако искате ме накажете. ;(
Изображение
Изображение
*DEAD* kofein : kato si simon s drugoto kopche
*DEAD* kofein : na mishchitzata
Аватар
ThoR
Много Добър
Много Добър
Мнения: 670
Регистриран на: 07 Ное 2015, 14:03
Ник в играта: Баба Йоцка Гледа
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Ко ти пука
Обратна връзка:

Re: [ВАЖНО] Нова политика на веригата

Мнение от ThoR »

Толкова време да събирате,забавлявате играчите и в последствие да се откажете като оставите 1 сървър,който е масивка.Сега искате да ни оставите да скърбим и да се местим другаде. Стегнете се е точно веднага веригата да остане с Масивка. Защо не изчакате още 15 дена или 1 месец пък каквото стане?
Аватар
златомира
Много Добър
Много Добър
Мнения: 666
Регистриран на: 14 Юни 2015, 11:16
Ник в играта: :o
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: [ВАЖНО] Нова политика на веригата

Мнение от златомира »

И сега? Сега какво? Толкова бързо ли се отказахте? Толкова бързо ли се отказахте от тази верига и сървърите, които с години градихте? Това, че ще има само 1 сървър, с който ще се опитате да върнете величието на веригата няма да промени нищо. Този 1 сървър е началото на края на SlackServ.com. И както каза JukeCity защо ще махате JailBreak и Deathrun, като те бяха най-играните сървъри? Просто аз нямам думи вече. Градихте веригата 7 години, цели 7 години. И изведнъж всичко пропадна... Айде със здраве :)
Аватар
Stilqna
Напреднал
Напреднал
Мнения: 187
Регистриран на: 27 Дек 2015, 01:12
Ник в играта: FBI
Скайп профил: stilqnka00
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: [ВАЖНО] Нова политика на веригата

Мнение от Stilqna »

На същото мнение като Златомира съм.Толкова много направихте и накрая какво стана отказахте се.
Аватар
bugi_man
Собственик
Собственик
Мнения: 243
Регистриран на: 26 Юли 2011, 22:14
Ник в играта: bugi_man
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: [ВАЖНО] Нова политика на веригата

Мнение от bugi_man »

WHITE SHADOW написа:Точно масак да изберете и да печелите пари от него късмет хаха : ) като цяло пълен масак освен буустнат не съм виждал от години . И все пак пожелавам ви успех
Не си ми прочел мнението първото ми. Идеята ми не е да се печели от масака, а да стане слаксърв стреляща верига, както в началото а не скачаща с някви модовете дето не ги знам кой какво прави и за какво даже съществуват, като не са свързани с идеята на самата игра Контра Страйк.
Изображение
Аватар
JukeCity
Respected
Respected
Мнения: 4313
Регистриран на: 01 Апр 2014, 20:44
Ник в играта: .
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Обратна връзка:

Re: [ВАЖНО] Нова политика на веригата

Мнение от JukeCity »

bugi_man написа:
WHITE SHADOW написа:Точно масак да изберете и да печелите пари от него късмет хаха : ) като цяло пълен масак освен буустнат не съм виждал от години . И все пак пожелавам ви успех
Не си ми прочел мнението първото ми. Идеята ми не е да се печели от масака, а да стане слаксърв стреляща верига, както в началото а не скачаща с някви модовете дето не ги знам кой какво прави и за какво даже съществуват, като не са свързани с идеята на самата игра Контра Страйк.
Хубаво да стане стреляща, ще загубим много играчи като се премахнат Fun-ките
Аватар
dqvola18
Respected
Respected
Мнения: 1220
Регистриран на: 13 Окт 2012, 14:16
Ник в играта: skeleta
Скайп профил: igrata_1990
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Димитровград
Обратна връзка:

Re: [ВАЖНО] Нова политика на веригата

Мнение от dqvola18 »

Аз съм съгласен с гената и Мартин Сървърите да се оправят и качествен екип както е казал Мартин екип който беше както преди.
Изображение
Аватар
LM ^^
Respected
Respected
Мнения: 426
Регистриран на: 15 Дек 2013, 01:21
Ник в играта: LM ^^
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: [ВАЖНО] Нова политика на веригата

Мнение от LM ^^ »

И аз ще си изкажа мнението, пък се надявам да има някакъв ефект от него, а да не са празни приказки. Според мен, решението, което сте взели, не е правилно. Да, играта замира, но все още има достатъчно играчи, които да отделят време и средства за нея. Освен това, веригата е с дългогодишни традиции, позната е на много хора и има шанс пак да стане сред най-добрите в България. Кънчо върши отлична работа със сървърите и си мисля, че търпението за оправянето им ще почне да си казва думата. Малко реклама (включително и на фейсбук страницата), добро качество на сървърите и играчите ще почнат да се връщат. Миналото лято сървърите бяха пълни, а тогава също имаше много други игри, които се играеха, не мисля, че това е основната причина. Просто промените от тогава насам явно не се харесаха на част от играчите и затова те спряха да влизат. С оставянето само на един сървър нещата няма да се подобрят, дори и той да е пълен.
Аватар
KaRaJaTa1988
Respected
Respected
Мнения: 758
Регистриран на: 31 Авг 2012, 00:10
Ник в играта: pastet
Обратна връзка:

Re: [ВАЖНО] Нова политика на веригата

Мнение от KaRaJaTa1988 »

Опса.Първо, екипа ви не струва.Не може постоянно да се оправдават, че са тука по свое желание и воля, и че имат личен живот.Аз прецених, че вместо да се оправдавам е по-добре да си бия шута.Така и направих.Нито съжалявам, нито нищо.Открих много читави хорица, хубаво съм си прекарал времето по сървърите, имаше и проблеми с някой "членове" на екипа, но като цяло не мога да искам повече.Но да гледам как някой
пише такива неща - "Сега искате да ни оставите да скърбим и да се местим другаде."...Как може да скърбиш за една верига сървъри.Ебахти и детинското поведение дето имате.
Не знам защо толкова напирате за фън сървъри с идеята, че от тях се печели повече.Той човека ясно го написа, че не разчита на СМС-и за издръжката на СС, ама вие си знаете вашето и това си повтаряте.
Как очаквате да има прогрес след като за да има някаква елементарна промяна по сървърите, трябва 1 месец да се натяква на хората занимаващи се с това.Именно поради тая причина, се заплаща на съответните хора и за предварително договорен срок сървърите ще са изплетени.И не искам да засягам плъгинописците(или там както се наричат)Пределно ясно е, че живота е по-важен от това да седиш пред монитора и да се занимаваш с нещо от което нямаш почти никаква изгода.Да не говориме са ВУЗ-ове, училища и всякакви други неща който са на главите ви.
Напуши се във нощта, дълбоко в рая, почувствай топлината, тук във рая, издигни се на високо в небесата, усещаш ли сега, колко яка е тревата?
Аватар
zerocool_555
Много Добър
Много Добър
Мнения: 570
Регистриран на: 25 Юли 2012, 01:32
Ник в играта: Z3roC00L
Скайп профил: zeroc00l_555
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Burgas
Обратна връзка:

Re: [ВАЖНО] Нова политика на веригата

Мнение от zerocool_555 »

Няма как и аз ще пиша. Това което сте решили според мен е грешно. Хубаво, искате стрелящ сървър, ами направете го. Махнете Dust2-то и си направете стрелящ сървър по желание. Не виждам причина да затваряте JailBraek-a i Deathrun-a. Те са фън сървъри и веригата единствено може да печели от тях. Dust-а може да се замени с Massive, по простата причина че двата мода са еднакви. Но не може да затворите jaila i druna и да очаквате запалените хора по тия модове да влязат и да играят Massive... Хората искат фън - и играят само фън.
Не пиша по темата просто да се намеря на приказка, а ви давам решение. Моля погледнете мнението ми и поразмишлявайте.
Погледнете бъдещето решение, поне според мен: Slackserv остава с 3 сървъра Massive, Jailbraek, Deathrun. Jailbraek, благодарение на Кънчо (свалям ти шапка), вече е направен, работи идеално, няма бъгове, и най-важното сървъра се пълни и на хората им харесва. Deathrun - хората са си казали, искат максимално изчистен класик drun. Пише се за няколко дена, пуска се и готово. Massive- пише се и той за няколко дена, после спирате Dust2, прехвърляте админи и СМС-и там и всичко е 6.
Плюсове - Запазват се двата фън сървъра и се отваря нов изчистен Massive, който да обединява всички стрелящи сървъри.
СМС опциите продължават да са активни и хората които са запалени на класик или на фън са удовлетворени.
Минуси - Аз не се сещам, в тази ситуация с трите сървъра всички са доволни.

П.С. Хора не си набивайте в главата че 1,6 е залязваща игра. Как някои конкурентни сървъра са постоянно пълни, а ние си стоим с 5-6 човека за деня. Всичко е в рекламата, направете нещо по този въпрос... Някои казват че админите не стрували. Ми прави са хората, НО не за всички. Направете една чистка, ама хубава чистка. Не, намаляне с един ранг ами директно потребител. Сложете кадърни хора на нови челни позиции и пренапишете правилата. Гарантирам ви че ще има резултат. Други казват че средните години на играчите е около 14-15, е ми вие какво искате, пълен сървър с подбрана клиентела... Ми няма как да стане. Решението е просто. Оставяш да правят каквото искат, щом нарушат -наказание, така докато не им чатне в главата че има правила и трябва да се спазват.
За мен това което съм написал е най-оптималното и най-справедливо, спрямо и хората които искат фън и хората които искат Massive. За добри резултати трябва драстични мерки, ама не като до сега (мажем върху лай*ата и кото стане). Едно 40 % от всички сървър админи ги няма никакви ,от дъжд на вятър, от зелените само Джуката прави някаква работа(без да се оцени), а да не говорим за червени. Дето трябва да ви се молим, да ви успамим скайпа, фейса и ЛС-то, че да напишете коментар по даден проблем и то след 3-4 дена. То хем искате свястни админи хем при проблем, тъй като има липса на ЗЕЛЕНИ, ви няма.
Офтопик:
Дадох ви решение, вие ЧЕРВЕНИТЕ решете дали да си останат 3 сървъра и щастие по света , или 1 сървър и опразване на веригата. ЧЕРВЕНИ вие сте!
Изображение
Аватар
mamuta
Зарибен
Зарибен
Мнения: 515
Регистриран на: 28 Дек 2012, 13:59
Ник в играта: Jeff Hardy
Скайп профил: Л.С
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: [ВАЖНО] Нова политика на веригата

Мнение от mamuta »

Сървъри има, екип няма, пристрастия и мързел в "администрацията" та и не само - бол.
Офтопик:
[12:53:33 AM] ‎- Spoxxy™: и я щипнах между големия ми пръст
[12:53:35 AM] ‎- Spoxxy™: и другите
Изображение
Аватар
iv00
Respected
Respected
Мнения: 913
Регистриран на: 21 Юни 2013, 16:17
Ник в играта:
Местоположение: Аз съм на кон!
Обратна връзка:

Re: [ВАЖНО] Нова политика на веригата

Мнение от iv00 »

XTSY написа:Аз мога ли да кажа нещо по въпроса като не броим че нямахме сървъри както каза Гената 2 седмици къде е логиката да се остави един сървър и той да е най малко играният. Може ли верига като ЦС-БГ да имат 20 сървъра и повечето да са пълни поради причината че там си имат редовни играчи които предполагам че пак играят дота цс-го и т.н. и като ги гледам не вярвам да замре скоро ЦС 1.6 защото е масово най играната игра в цял свят. Давам пример дъст 2 с арми ранк всяка вечер ги гледам и нямат по малко от 14- 15 човека в сървъра по всяко време на деня, вие ми кажете със какво сме по различни от тях да не сме по некадърни неграмотни или какво. Аз ще ви кажа каква ни е грешката правим някакъв мод пускаме го на играчите им харесва и оп за да сменим нещо по него прецакваме целия мод вместо да го оправим ние го заебаваме и почваме да правим втори мод при който процедурата по него е същата и след 6-7 мод нямаме и един който да работи както трябва зашото всичките не стават и за един чеп. И сега ми кажете как да имаме смс-и след като нямаме и един мод да работи както трябва и да няма мотивация от тяхна страна да пускат смс да не говоря че смс-те даже и нямат кой знае какви превилегии. И аз да съм няма да пусна смс само за едно запазен слот и за един слап /слай и кик, искате да пуснем реклама за да са ни известни сървърите ами пуснете в гейм тракера или пуснте международния за да флуудят яко така че да нямаме пак сървъри за някой друг ден.

Някой път си се чудя защо си хабя думите след като няма смисъл от това и абсолютно нищо няма да се промени в тая верига а да не говоря за екипа че половината не знаят сърби ли ги боли ли задника за веригата и какво да правят с правата си и как да си чешят езиците в задниците на някой по висшестоящ за могат да се издигнат.

Нищо лично към никой не искам да обидя никой само изтъквам факти :)
Мисля че дори се сещaм зa кой дъст 2 говориш. Докaто сървърите бяхa спрени го нaмерих и почнaх дa цъкaм тaм и ми хaресa достa. Дaже мислех дa предлaгaм дa се пусне тaкъв кaто вече ресурс е осигурен. Мaкaр че почти сигурен съм ще.се.отговори "Aко ще.се.пускa сървър, ще бъде обявено.". Кaкто и дa е де, още от кaк се спряхa сървърите и хорaтa питaхa товa ли е.крaя, колкото и дa.отричaхте то си личеше. Кaто се пусне сaмо мaсив хорaтa просто ще нaмерят други местa зa игрa, нямa дa зaпочмaт дa стрелят. Пък и дa се зaтвори нaй-успешния сървър нa веригaтa е мaлко.. тъпо. Не знaм зa друг който дa е бил конкуренция нa aйплей джейбрейк.

И дa подчертaя. Не говоря зa джейлa кaто зa източник нa пaри. То е ясно че с тези мобилни оперaтори зa печaлбa нее може дa.стaвa думa. A говоря зa един успешен, подреден, интересен сървър който е.мaлко или много лицето нa веригaтa.

Изображение Снимкaтa говори сaмa.
Всичко, което имам, съм откраднал. Купих си само дипломата и шофьорската книжка. Изображение
Аватар
Red Vyrus
Новак
Новак
Мнения: 1
Регистриран на: 26 Юли 2016, 10:33
Ник в играта: Red Vyrus
Скайп профил: redvyrus_022
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Там!
Обратна връзка:

Re: [ВАЖНО] Нова политика на веригата

Мнение от Red Vyrus »

Толкова веригата е вървяла 7 години , а сега изведнъж ще спирате SlackServ беше известен имаше хубави модове. Защо някой не вложи трудност и не направи модове-те , например @HuliganaKuncho , може защо изведнъж да се затваря? Най- лесно за един човек е да каже отказвам се, затварям абе хора я се стегнете. И направете всичко , нека да не стане това което казват някой хора "rip ss" :victory:
Аватар
Lucky
Respected
Respected
Мнения: 861
Регистриран на: 10 Авг 2013, 03:44
Ник в играта: 4:20
Местоположение: ಠ_ಠ
Обратна връзка:

Re: [ВАЖНО] Нова политика на веригата

Мнение от Lucky »

3 сървъра - Jailbreak, Deathrun и Маssive (или каквото планирате) - кратко и ясно. Аз съм админ само и единствено в Jail, не посещавам други сървъри (освен hns чат пат), по този начин ми убивате желанието и не мисля, че само на мен, а и на другите админи. Това е моето мнение, екип, неекип, много хубаво сте планирали и сте взели решение само двамцата, както гледам и други виждат това за пръв път, ама нали така е... задружен екип *clap*
I'll see you soon then..
Изображение
Аватар
floddy
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1589
Регистриран на: 26 Юли 2014, 13:42
Ник в играта: * ` floddy
Скайп профил: floddy18
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Bedroom Beach
Обратна връзка:

Re: [ВАЖНО] Нова политика на веригата

Мнение от floddy »

Имам 2 въпроса: До кога веригата ще е само с един сървър и има ли шанс да се пуснат още впоследствие ? И ще има ли форум, или вече веригата ще е 1 сървър с име Slackserv # Massive ?
Аватар
WHITE SHADOW
Respected
Respected
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Юли 2014, 00:03
Ник в играта: ///RAWW;;bobi droga
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: TrapCity , LA
Обратна връзка:

Re: [ВАЖНО] Нова политика на веригата

Мнение от WHITE SHADOW »

Lucky написа:3 сървъра - Jailbreak, Deathrun и Маssive (или каквото планирате) - кратко и ясно. Аз съм админ само и единствено в Jail, не посещавам други сървъри (освен hns чат пат), по този начин ми убивате желанието и не мисля, че само на мен, а и на другите админи. Това е моето мнение, екип, неекип, много хубаво сте планирали и сте взели решение само двамцата, както гледам и други виждат това за пръв път, ама нали така е... задружен екип *clap*
+++ взе ми думите от устата, плачете че екип нямало ами няма как да има при положение че такива важни дилеми идват до нас след като вече сте взели решение
Изображение
Изображение
Аватар
b0TL!k3_1926
Respected
Respected
Мнения: 2114
Регистриран на: 11 Апр 2012, 13:53
Ник в играта: b0TL!k3_1926
Скайп профил: emo_003
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: В нас
Обратна връзка:

Re: [ВАЖНО] Нова политика на веригата

Мнение от b0TL!k3_1926 »

Ако искате да ви остане веригата на крака единствения начин е да направите сървърите стрелящи до един минимум да има 5-6 такива сървъра,а не със фън сървъри едвам да се крепите.
Изображение
Изображение
Заключено

Обратно към “Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта