[ВАЖНО] Нова политика на веригата

За стари и важни теми.
Аватар
HuliganaKuncho
Respected
Respected
Мнения: 1385
Регистриран на: 14 Дек 2013, 15:10
Ник в играта: HuliganaKuncho
Скайп профил: petar.sub12
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

[ВАЖНО] Нова политика на веригата

Мнение от HuliganaKuncho »

На много от вас тази идея, няма да ви се понрави. От сега искам да се извиня на всички, и да ги помоля за разбиране. След дълъг разговор с Миро, стигнахме до заключението, че за сега ще се остави само ЕДИН сървър. Не защото нямаме ресурси, а защото играта (1.6) замира, модовете се играят от 4-5 човека, което е недостатъчно. За рамките на 1 месец, няма нито един СМС, което е притеснително, поради факта, че всички разходи се плащат от един човек (Миро). Ще вложим целият екип, желание, ресурси, за да развием сървъра, така, че той да бъде номер едно. Ще е трудно, все пак всяко начало е трудно, но такава е ситуацията. Сървъра ще бъде Massive сървър, с най-играните класически карти. Всички администратори, ще получат шанс да са администратори в този сървър. Всякакви въпроси задавайте тук, ще се старая да отговоря на всички. В момента приготвям мода, до няколко часа другите сървъри ще са СПРЕНИ. Благодаря, за разбирането! :victory:
Средни пръсти от морето до небето, #хаштаг Кънчата хлг, искренно ваш враг.
Аватар
cmg
Активен
Активен
Мнения: 260
Регистриран на: 05 Окт 2015, 21:33
Ник в играта: Can't be known
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: The Hidden Hand
Обратна връзка:

Re: [ВАЖНО] Нова политика на веригата

Мнение от cmg »

Значи дойде времето да се откажете. Успяхте да видите как стоят нещата най-сетне, но това няма да промени нищо.
Веригата изгуби имиджа си от доста време, и е почти невъзможно да си го върне. Не знам какво ще се прави отсега нататък, но това (според мен) е краят. Поне така виждам ситуацията.

Поне със удоволствие бях свидетел на успешните времена в Слак. Много ми е тъжно за тази ситуация, но не виждам друг избор, поне за сегашните обстоятелства.

Дано всичко се оправи някой ден, бог да е с Вас.
"Those who make peaceful revolution impossible will make violent revolution inevitable." - John F. Kennedy
Изображение
Аватар
NOVAKA
Respected
Respected
Мнения: 133
Регистриран на: 25 Фев 2016, 20:31
Ник в играта: NOVAKA
Скайп профил: bobi_864
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: [ВАЖНО] Нова политика на веригата

Мнение от NOVAKA »

Аз не разбирам много, но искам да кажа нещо. Вижда се, че сървърите са празни и след като ситуацията е такава, може ли да се направят модовете за ЦС ГО? Защото доста хора започнаха да цъкат там. Даже съм чувал , че има мод джейлбрейк за ЦС ГО. Не може ли вместо да се предаваме, да се издигнем до следващото ниво?
Изображение
Изображение
*DEAD* kofein : kato si simon s drugoto kopche
*DEAD* kofein : na mishchitzata
Аватар
златомира
Много Добър
Много Добър
Мнения: 666
Регистриран на: 14 Юни 2015, 11:16
Ник в играта: :o
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: [ВАЖНО] Нова политика на веригата

Мнение от златомира »

А много ми е интересно какво ще стане с ВСИЧКИ смс-ки, които сме сега. Просто парите ще отидат на "вятъра" ли ? Или ще сме админи и в тоя сървър ? И също така само с 1 сървър нещата няма как да станат по-различни. Има хора, които харесват различни модове. Защо точно 1 сървър ? Нищо няма да се промени, поне според мен. Мое мнение, без хейт.
Аватар
novachrono
Respected
Respected
Мнения: 1211
Регистриран на: 04 Дек 2014, 22:15
Ник в играта: -/-
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: [ВАЖНО] Нова политика на веригата

Мнение от novachrono »

Ето че се стигна и до там,денят, в който Slackserv не е верига, а просто един сървър. Но не мога да отрека и отсъствието на най-важните рангове на екипа, така че надали това не би било изненада за повечето потребители. И сами виждате, че веригата се върти буквално на 4-5 СА и нито един червен или зелен. Знам че някои ще ме плюят за казаното, но няма как да не погледнем от страна на фактите , и те са такива, че ако екипа не се стегне сериозно, и сървъри няма да има.
Последно промяна от novachrono на 26 Юли 2016, 19:13, променено общо 1 път.
Аватар
HuliganaKuncho
Respected
Respected
Мнения: 1385
Регистриран на: 14 Дек 2013, 15:10
Ник в играта: HuliganaKuncho
Скайп профил: petar.sub12
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: [ВАЖНО] Нова политика на веригата

Мнение от HuliganaKuncho »

NOVAKA написа:Аз не разбирам много, но искам да кажа нещо. Вижда се, че сървърите са празни и след като ситуацията е такава, може ли да се направят модовете за ЦС ГО? Защото доста хора започнаха да цъкат там. Даже съм чувал , че има мод джейлбрейк за ЦС ГО. Не може ли вместо да се предаваме, да се издигнем до следващото ниво?
И българските CS:GO сървъри седят празни в момента.
Средни пръсти от морето до небето, #хаштаг Кънчата хлг, искренно ваш враг.
Аватар
NOVAKA
Respected
Respected
Мнения: 133
Регистриран на: 25 Фев 2016, 20:31
Ник в играта: NOVAKA
Скайп профил: bobi_864
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: [ВАЖНО] Нова политика на веригата

Мнение от NOVAKA »

ами хайде ние да сме първите който да ги напълним :D
Изображение
Изображение
*DEAD* kofein : kato si simon s drugoto kopche
*DEAD* kofein : na mishchitzata
Аватар
beyond U
Respected
Respected
Мнения: 1149
Регистриран на: 07 Яну 2016, 23:53
Ник в играта: N/A
Обратна връзка:

Re: [ВАЖНО] Нова политика на веригата

Мнение от beyond U »

AWP :(((((((( Къде ще отидаааааааааа. :reve:
Аватар
Excione ツ
Respected
Respected
Мнения: 1987
Регистриран на: 20 Фев 2015, 16:14
Ник в играта: '
Обратна връзка:

Re: [ВАЖНО] Нова политика на веригата

Мнение от Excione ツ »

Аз ви питах за csgo jbbg сървър, но нали не ви тръгваше играта, а сега искате? 1.6 е морално остаряла, винаги ще си я има, но ще намалее популярността ѝ.
Аватар
Genata
Шефчето
Шефчето
Мнения: 4475
Регистриран на: 27 Юли 2011, 17:31
Ник в играта: USS Enterprise
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Карлово
Обратна връзка:

Re: [ВАЖНО] Нова политика на веригата

Мнение от Genata »

Вие луди ли сте или да ? Как искате да има смси или хора при положение че сървърите бяха офлайн почти 2 седмици,и половината модове все още не работят,за да се напълнят,се иска да им се пусне реклама за да видят че са пуснати отново.И не виждам логиката да се спират другите модове,че да работи само един,и то пък точно гърмящ сървър,при положение че смсите идват главно от фън сървърите,да ви имам и глупавата логика с извинение,ами май ще е точно с две думи rip ss.
Изображение
Аватар
novachrono
Respected
Respected
Мнения: 1211
Регистриран на: 04 Дек 2014, 22:15
Ник в играта: -/-
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: [ВАЖНО] Нова политика на веригата

Мнение от novachrono »

Ами като другите се захласват по Лига, Дота, ЦС:ГО ( това са половината от екипа ) , така ще да е. Просто няма как да очаквате 100% от сървърите, екипа при такова дередже. Вместо да седите като пешки в екипа, направо казвайте че не ви се занимава и до там.
Последно промяна от novachrono на 26 Юли 2016, 19:44, променено общо 1 път.
Аватар
DemoLitioN
Respected
Respected
Мнения: 3276
Регистриран на: 20 Авг 2011, 11:46
Ник в играта: DemoLitioN
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: [ВАЖНО] Нова политика на веригата

Мнение от DemoLitioN »

Първо как искате да има нови SMS потребители когато сървърите бяха офлайн? Не вярвам някой да е бил толкова умен за да го направи.. Второ ако сега веригата е работила на загуба, как мислите, че ще работи само с един сървър? Как ще спрете сървърите след като има хора, които са си платили да са админи в Jailbreak примерно? Това освен всичко е незаконно според мен.. Ако сте решили да е спирате поне изчакайте да им изтече смс периода. Аз ако съм един смс админ, който си е платил да е админ в Jailbreak, BaseBuilder или другаде, няма да съм съгласен да играя Massive или друг сървър. Вие си знаете, но на този етап не може си го позволите.

Ако все пак искате да остане веригата и да има успех трябва, някои радикални промени!

Как ще се докарат хора? Това е може би фундаменталният въпрос? Отговорът за съжаление не е толкова лесен в действителност колкото на думи, но ето и моето предположение.

1. Boost в Gametracker. Много вериги опират до този вариант за набирането на играчи..
1) За да има такъв обаче, защото най-малкият проблем е 2.40 или 4.80, колкото струва този смс, е международен трафик
2) Дори да ги докарате тези хора, ако сървърите са зле, те ще поиграят един-два мапа и няма да влезнат повече, затова е нужно качествени сървъри
3) На последно място, не и по важност е кадърен и отговорен екип, които знаят правилата, спазват ги и са готови да помагат на потребителите и играчите. Също, който е активен и отделя по малко от личното си време на ден за веригата.
2. Осигуряването на допълнителни екстри за SMS потребителите, но важното тук, което ви убягва е, че тези привилегии, предимства, екстри, които ще имат пред останалите играчи не трябва да е за сметка на честната и равностойна игра, както например бяхте направили преди време с Awp-то.

Как ще се постигне по-качествени сървъри?
1. Смяна на ОС, по руски форуми за cs гледах, че масово разчитат на CentOS, а не на Slackware.
2. ReHLDS платформи - по-производителни са, с по-малко бъгове и по-добър gameplay.
3. Олекотяването на плъгини, но не за сметка на броя им, а като кодове колкото е възможно.
4. По-голям ресурс на машината като процесори, рам памет (доколкото знам това вече е осигурено).

Ако нямате намерение да направите всичко това, наистина за жалост май ще е края на едно хубаво преживяване.
"Беден е не този, който има малко, а този, който иска да има повече".
Сенека
Аватар
Weska Tuan
Новак
Новак
Мнения: 9
Регистриран на: 22 Юни 2016, 13:01
Ник в играта: Weska Tuan
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: [ВАЖНО] Нова политика на веригата

Мнение от Weska Tuan »

DemoLitioN написа:Първо как искате да има нови SMS потребители когато сървърите бяха офлайн? Не вярвам някой да е бил толкова умен за да го направи.. Второ ако сега веригата е работила на загуба, как мислите, че ще работи само с един сървър? Как ще спрете сървърите след като има хора, които са си платили да са админи в Jailbreak примерно? Това освен всичко е незаконно според мен.. Ако сте решили да е спирате поне изчакайте да им изтече смс периода. Аз ако съм един смс админ, който си е платил да е админ в Jailbreak, BaseBuilder или другаде, няма да съм съгласен да играя Massive или друг сървър. Вие си знаете, но на този етап не може си го позволите.

Ако все пак искате да остане веригата и да има успех трябва, някои радикални промени!

Как ще се докарат хора? Това е може би фундаменталният въпрос? Отговорът за съжаление не е толкова лесен в действителност колкото на думи, но ето и моето предположение.

1. Boost в Gametracker. Много вериги опират до този вариант за набирането на играчи..
1) За да има такъв обаче, защото най-малкият проблем е 2.40 или 4.80, колкото струва този смс, е международен трафик
2) Дори да ги докарате тези хора, ако сървърите са зле, те ще поиграят един-два мапа и няма да влезнат повече, затова е нужно качествени сървъри
3) На последно място, не и по важност е кадърен и отговорен екип, които знаят правилата, спазват ги и са готови да помагат на потребителите и играчите. Също, който е активен и отделя по малко от личното си време на ден за веригата.
2. Осигуряването на допълнителни екстри за SMS потребителите, но важното тук, което ви убягва е, че тези привилегии, предимства, екстри, които ще имат пред останалите играчи не трябва да е за сметка на честната и равностойна игра, както например бяхте направили преди време с Awp-то.

Как ще се постигне по-качествени сървъри?
1. Смяна на ОС, по руски форуми за cs гледах, че масово разчитат на CentOS, а не на Slackware.
2. ReHLDS платформи - по-производителни са, с по-малко бъгове и по-добър gameplay.
3. Олекотяването на плъгини, но не за сметка на броя им, а като кодове колкото е възможно.
4. По-голям ресурс на машината като процесори, рам памет (доколкото знам това вече е осигурено).

Ако нямате намерение да направите всичко това, наистина за жалост май ще е края на едно хубаво преживяване.
Всичко, което той каза е напълно вярно ! Аз подкрепям неговото мнение! Надявам се, че няма да се стигне до спиране на сървъри поради фалит.
Аватар
JukeCity
Respected
Respected
Мнения: 4313
Регистриран на: 01 Апр 2014, 20:44
Ник в играта: .
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Обратна връзка:

Re: [ВАЖНО] Нова политика на веригата

Мнение от JukeCity »

90% от хората в екипа играят други игри (cs:go, LoL, Dota 2, Overwatch и други) и нямат време за cs 1.6 :D
Аватар
Excione ツ
Respected
Respected
Мнения: 1987
Регистриран на: 20 Фев 2015, 16:14
Ник в играта: '
Обратна връзка:

Re: [ВАЖНО] Нова политика на веригата

Мнение от Excione ツ »

CentOS e.
Аватар
bugi_man
Собственик
Собственик
Мнения: 243
Регистриран на: 26 Юли 2011, 22:14
Ник в играта: bugi_man
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: [ВАЖНО] Нова политика на веригата

Мнение от bugi_man »

JukeCity написа:90% от хората в екипа играят други игри (cs:go, LoL, Dota 2, Overwatch и други) и нямат време за cs 1.6 :D
за това и аз съм съгласен, а идеята за спирането на всичките сървъри е, защото така и така почти няма смски, че даже не могат да покрият и минималните разходи поне да си пуснем един масак да си пердашим, както едно време най в началото. Тогава когато отворихме и както когато веригата си беше стрелкова верига и както в моята представа цс-а е винаги бил стрелкова игра, а не всякаквите извратени модове за скачане, бягане, клякане и т.н. Да не говорим, че сигугно повечето от играчите на фън модовете са 10 годишни деца, които сигурно даже не са влизали да пострелят за да видят, че цс-а в корените си е стрелкова игра и едно време се правеха статсове и се борехме за първо място в статитика, а не да ми се хвалят кой колко скочил. Това в общи линии е идеята веригата да си остане само с един стрелкови сървър, но с надеждата да се напълни само със стрелци и добри играчи, които още помнят за какво става реч в цс-а. Относни смсите никога не съм разчитал на тях да преживява веригата и за това мисля, че можем и за напред да си позволим този лукс да си оставим масака за пердашене само между нас си от екипа и ако искат и други чужди да влизат да става по-голямо мелето. За старите смски може да оставим 1 месец гратисен период за да им свършат правата и ще забраня пускането на нови смси за старите съвъри за да мога по-късно спокойно да ги спра. А както си говорихме и с Къчно просто цс-а замира вече и е нормално да няма много хора и посещения нито сега нито в бъдещ план, колкото и да се опитваме да ги подкараме и събудим, а еле и админите ни които никакви ги няма по начало т.е не се вясват.
Изображение
Аватар
Genata
Шефчето
Шефчето
Мнения: 4475
Регистриран на: 27 Юли 2011, 17:31
Ник в играта: USS Enterprise
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Карлово
Обратна връзка:

Re: [ВАЖНО] Нова политика на веригата

Мнение от Genata »

Аха вие па са надайте на хора от умрелите масаци,големи еротични сънища сте сънували. сигурно ще е празен 95% от времето,кажете че закопавате веригата хептен,вместо да овъртате.
Изображение
Аватар
Linkin Park ;]]
Аматьор
Аматьор
Мнения: 67
Регистриран на: 04 Фев 2016, 21:08
Ник в играта: YOU ONLY LIVE ONCE '137
Скайп профил: jaxana2706
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: В кръчмата с чаша вода в ръка.
Обратна връзка:

Re: [ВАЖНО] Нова политика на веригата

Мнение от Linkin Park ;]] »

Жалко е, че повечето сървъри ще се спират, но дано всичко се оправи някой ден, както доста хора казаха "повече се играят игрите като - CS:GO, LoL,Overwatch,Call Of Duty, Dota 2 и т.н." Късмет с начинанието занапред, но според мене тези, които подкрепят веригата ще играят дори и в масака, а тези които хич не им дреме просто ще кажат "Айде спряха сървъра в който играх, веригата вече не съществува за мен, ще си намеря нова." ( това ще направят повечето )

Изображение
Аватар
XTSY
Respected
Respected
Мнения: 1034
Регистриран на: 29 Авг 2011, 00:01
Ник в играта: XTSY
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: [ВАЖНО] Нова политика на веригата

Мнение от XTSY »

Аз мога ли да кажа нещо по въпроса като не броим че нямахме сървъри както каза Гената 2 седмици къде е логиката да се остави един сървър и той да е най малко играният. Може ли верига като ЦС-БГ да имат 20 сървъра и повечето да са пълни поради причината че там си имат редовни играчи които предполагам че пак играят дота цс-го и т.н. и като ги гледам не вярвам да замре скоро ЦС 1.6 защото е масово най играната игра в цял свят. Давам пример дъст 2 с арми ранк всяка вечер ги гледам и нямат по малко от 14- 15 човека в сървъра по всяко време на деня, вие ми кажете със какво сме по различни от тях да не сме по некадърни неграмотни или какво. Аз ще ви кажа каква ни е грешката правим някакъв мод пускаме го на играчите им харесва и оп за да сменим нещо по него прецакваме целия мод вместо да го оправим ние го заебаваме и почваме да правим втори мод при който процедурата по него е същата и след 6-7 мод нямаме и един който да работи както трябва зашото всичките не стават и за един чеп. И сега ми кажете как да имаме смс-и след като нямаме и един мод да работи както трябва и да няма мотивация от тяхна страна да пускат смс да не говоря че смс-те даже и нямат кой знае какви превилегии. И аз да съм няма да пусна смс само за едно запазен слот и за един слап /слай и кик, искате да пуснем реклама за да са ни известни сървърите ами пуснете в гейм тракера или пуснте международния за да флуудят яко така че да нямаме пак сървъри за някой друг ден.

Някой път си се чудя защо си хабя думите след като няма смисъл от това и абсолютно нищо няма да се промени в тая верига а да не говоря за екипа че половината не знаят сърби ли ги боли ли задника за веригата и какво да правят с правата си и как да си чешят езиците в задниците на някой по висшестоящ за могат да се издигнат.

Нищо лично към никой не искам да обидя никой само изтъквам факти :)
Изображение
Аватар
WHITE SHADOW
Respected
Respected
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Юли 2014, 00:03
Ник в играта: ///RAWW;;bobi droga
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: TrapCity , LA
Обратна връзка:

Re: [ВАЖНО] Нова политика на веригата

Мнение от WHITE SHADOW »

Точно масак да изберете и да печелите пари от него късмет хаха : ) като цяло пълен масак освен буустнат не съм виждал от години . И все пак пожелавам ви успех
Изображение
Изображение
Заключено

Обратно към “Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта