Правила за Hns - мнения,препоръки

Информация, проблеми и въпроси относно HideNSeek 100aa сървъра
IP Адрес: 185.18.57.43:27020
Изображение
Аватар
Genata
Шефчето
Шефчето
Мнения: 4475
Регистриран на: 27 Юли 2011, 17:31
Ник в играта: USS Enterprise
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Карлово
Обратна връзка:

Правила за Hns - мнения,препоръки

Мнение от Genata »

Здравейте, в тази тема вие можете да изказвате вашите мнения относно правилата - http://www.slackserv.com/forum/viewtopi ... =12&t=3658

Вие можете да предложите ново правило, да се редактира някое или да се премахне. Моля обосновавайте се защо искате да бъде премахнато, добавено или променено. Ако някое от предложенията бъде одобрено, то ще бъде споменато тук в тази тема.
Изображение
Аватар
MrNoob
Новак
Новак
Мнения: 41
Регистриран на: 20 Юли 2012, 14:19
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Правила за Hns - мнения,препоръки

Мнение от MrNoob »

13. ЗАБРАНЕНО е правенето на деймидж ( скачане от високо ) с цел убииство на Терорист . Наказание Slay !

14. ЗАБРАНЕН е прекомерният РЪН ! Може да пазите определена дистанция но не и да ръните без да се обърнете дори. Пример: Стоите на лж2 виждате,че някой се запътва на там и докато дойде вие вече сте в другия край на мапа .

15. ЗАБРАНЕНО е чакането под лж-тата с цел фрагване на Тerorist, така наречения Understab !

Съмнява ме това да се спазва от играчите след като 2/3 от хората не четат форума,но съм за.
Аватар
Truth
Respected
Respected
Мнения: 369
Регистриран на: 13 Юни 2012, 18:34
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Правила за Hns - мнения,препоръки

Мнение от Truth »

MrNoob написа:13. ЗАБРАНЕНО е правенето на деймидж ( скачане от високо ) с цел убииство на Терорист . Наказание Slay !

14. ЗАБРАНЕН е прекомерният РЪН ! Може да пазите определена дистанция но не и да ръните без да се обърнете дори. Пример: Стоите на лж2 виждате,че някой се запътва на там и докато дойде вие вече сте в другия край на мапа .

15. ЗАБРАНЕНО е чакането под лж-тата с цел фрагване на Тerorist, така наречения Understab !

Съмнява ме това да се спазва от играчите след като 2/3 от хората не четат форума,но съм за.

Ще направя "ингейм рулс" и ще го дам да го сложат в сървъра .
И трите правила трябва да стоят , рано или късно всички,ще ги научат :)
Hide'N'Seek 100aa records :
Longjump : 258 block | 259.380 stats /Sideways : 258 block | 259.430 stats
CountJump : 269 block | 273.9 stats
DoubleCountJump : 273 block | 276.9 stats
MultiCountJump : 270 block | 275.xxx stats
StandUpCountJump : 272 block | 275.8 stats

Longjump клипове Линк
Аватар
fenomena234
Respected
Respected
Мнения: 410
Регистриран на: 09 Авг 2011, 15:41
Скайп профил: miro-fenomena
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Правила за Hns - мнения,препоръки

Мнение от fenomena234 »

Против правило: 13,14

Правило 13 (ЗАБРАНЕНО е правенето на деймидж ( скачане от високо ) с цел убииство на Терорист . Наказание Slay !)

Против съм защото какво ни интересува нас, че Т не си пазят кръвта и треа слизат 2 часа по стълбата ? като имаш хп скачаш от половината и го убиваш да е мислил ...

Провило 14 (ЗАБРАНЕН е прекомерният РЪН ! Може да пазите определена дистанция но не и да ръните без да се обърнете дори. Пример: Стоите на лж2 виждате,че някой се запътва на там и докато дойде вие вече сте в другия край на мапа . )

Никой няма да го спазва :)
Последно промяна от fenomena234 на 09 Сеп 2012, 19:28, променено общо 1 път.
Аватар
Genata
Шефчето
Шефчето
Мнения: 4475
Регистриран на: 27 Юли 2011, 17:31
Ник в играта: USS Enterprise
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Карлово
Обратна връзка:

Re: Правила за Hns - мнения,препоръки

Мнение от Genata »

fenomena234 написа:Против правило: 13,14
уточни се защо си против
Изображение
Аватар
Truth
Respected
Respected
Мнения: 369
Регистриран на: 13 Юни 2012, 18:34
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Правила за Hns - мнения,препоръки

Мнение от Truth »

fenomena234 написа:Против правило: 13,14

Правило 13 (ЗАБРАНЕНО е правенето на деймидж ( скачане от високо ) с цел убииство на Терорист . Наказание Slay !)
Против съм защото какво ни интересува нас, че Т не си пазят кръвта и треа слизат 2 часа по стълбата ? като имаш хп скачаш от половината и го убиваш да е мислил ...
Повечето играчи като им обясниш, нямат нищо против, а ти си тръгнал да ми спориш с правилата ?

Както ги дрънкаш тези глупости горе , по-добрите играчи като са Т, ако тръгнат да ти рънят, кога ще минеш Терорист ? Ще играеш 2 рунда и ще излезеш . Ама когато седят и ви чакат, за да имате някакъв шанс, вие с цялата си наглост трябва и да се метнете от 30 метра,да си вземете 60-70 хп и да фрагнете ?

Ами НЕ, няма да го бъде ;)

За 14-то ми е все тая дали ще седи. С рънерите всички са свикнали вече . Но 13-то си е точно на място ;) !
Предпочитам сървъра да се пълни с добри играчи, отколкото с 10-14 годишни лапетии, които освен да псуват друго не могат.
Hide'N'Seek 100aa records :
Longjump : 258 block | 259.380 stats /Sideways : 258 block | 259.430 stats
CountJump : 269 block | 273.9 stats
DoubleCountJump : 273 block | 276.9 stats
MultiCountJump : 270 block | 275.xxx stats
StandUpCountJump : 272 block | 275.8 stats

Longjump клипове Линк
Аватар
angelow
Напреднал
Напреднал
Мнения: 140
Регистриран на: 09 Авг 2012, 21:22
Ник в играта: angelow

Re: Правила за Hns - мнения,препоръки

Мнение от angelow »

Herion, целта е CT да намерят Т и да ги обидят, затова и 13 и 14 от правилата за мен са излишни, това е целта, ако си по ловък и да е на другия край на картата да го хванеш...

Послепис: аз чакам единствено когато съм метнал Freeze Граната или Флаш!
Аватар
r1odayftw
Respected
Respected
Мнения: 2994
Регистриран на: 17 Авг 2011, 12:14
Ник в играта: r1oday
Скайп профил: r1odayftw
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Правила за Hns - мнения,препоръки

Мнение от r1odayftw »

Правилата са си много точни изобщо не трябва да се премахват,един прост случей от вчера,гонеха ме 2ма фреезнах и ги чаках и изведнъж някъв пич се метна от 1 км и ме взе,след което го слаунах и то почна ме псува или ще се научат да играят или няма
Изображение
Аватар
ZzZzZ
Новак
Новак
Мнения: 18
Регистриран на: 07 Юли 2012, 23:49
Скайп профил: blo0dthir5ty
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Правила за Hns - мнения,препоръки

Мнение от ZzZzZ »

angelow написа:Herion, целта е CT да намерят Т и да ги обидят, затова и 13 и 14 от правилата за мен са излишни, това е целта, ако си по ловък и да е на другия край на картата да го хванеш...

Послепис: аз чакам единствено когато съм метнал Freeze Граната или Флаш!
Е това са пълни глупости ! Ако си бил по ловък абе еййй това да не ти е hnsbg_cbble и мапа да е 10 на 10 метра ? Нека ви обесня и моята гледна точка защо съм ЗА . Така след като са те подгонили един куп сини нинжи (CT) и половината се мятат с цел да те убият и да си взема 1/2 от кръвта надали ще ти стане приятно, приемете го по този начин, че това ще улесни и ВАШАТА ИГРА. Единственото приемливо изключение от това правило е примерно когато Т е направил Jump Bug под лж4 да речем и е последен. Правилото за ръна е доста относително така че с него без него все ми е тая. За understab също не ме е грижа аз ЛЖ-та не пропускам :D , шегувам се би било хубаво да го има.
Изображение
Аватар
lionheartsg7
Аматьор
Аматьор
Мнения: 87
Регистриран на: 09 Дек 2012, 23:49
Ник в играта: lionheartsG7
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Varna
Обратна връзка:

Re: Правила за Hns - мнения,препоръки

Мнение от lionheartsg7 »

r1odayftw написа:Правилата са си много точни изобщо не трябва да се премахват,един прост случей от вчера,гонеха ме 2ма фреезнах и ги чаках и изведнъж някъв пич се метна от 1 км и ме взе,след което го слаунах и то почна ме псува или ще се научат да играят или няма
Съгласен съм с r1oday. Просто и на мен ми се случвало - да ти скочат от 10000 метра и да те убият..
Аватар
victor
Аматьор
Аматьор
Мнения: 61
Регистриран на: 03 Фев 2013, 20:08
Скайп профил: victor_dochev
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: По света и у нас
Обратна връзка:

Re: Правила за Hns - мнения,препоръки

Мнение от victor »

r1odayftw написа:Правилата са си много точни изобщо не трябва да се премахват,един прост случей от вчера,гонеха ме 2ма фреезнах и ги чаках и изведнъж някъв пич се метна от 1 км и ме взе,след което го слаунах и то почна ме псува или ще се научат да играят или няма
Съгласен съм с теб и на мен ми се е случвало някой да ми скочи за да ме фрагне.
ИЗВЕСТНО ВРЕМЕ НЯМА ДА ИГРАЯ ПОРАДИ ПРОБЛЕМИ С КОМПА
Аватар
NoobernatoR
Напреднал
Напреднал
Мнения: 210
Регистриран на: 01 Май 2013, 13:31
Ник в играта: NoobernatoR
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Правила за Hns - мнения,препоръки

Мнение от NoobernatoR »

Имам предложения относно правилата в сървъра:
8.Забранено е правенето на деймидж ( скачане от високо ) с цел убииство на Терорист !
След като е забранен демиджа защо не се забрани и т.нар. Air Flash ? Предложението идва от това, че е цифра тъпо, когато един Т го гонят из картата (за пример awp_rooftops) той стигне до моста и се метне на малката стълба с Air flash... Избива всичко дето е след него, а пък в същото време ние трябва да гледаме за демидж...

Другото ми предложение е за едно ново правило: Да се забрани рън-а в случай, че е останал само 1 CT .
Аватар
pnk1
Новак
Новак
Мнения: 47
Регистриран на: 09 Май 2012, 00:05
Ник в играта: pnk1
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: България, гр. София
Обратна връзка:

Re: Правила за Hns - мнения,препоръки

Мнение от pnk1 »

10. Да не прави така наречения "Run Powa" след като терорист е замразил даден контра терорист(Да се отдалечи на безопасно разтояние на няколко метра от него а не да изчезне от погледа, освен ако друг контра терорист не го подгони).
11. Да се забрани така наречения "Frag Powa" Контра терорист да чака терорист под някое LJ. :victory:
Поздрави pnk1
Аватар
wiSh
Активен
Активен
Мнения: 361
Регистриран на: 22 Сеп 2013, 15:35
Ник в играта: ~ wiSh ~
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Правила за Hns - мнения,препоръки

Мнение от wiSh »

5.Забранено е block-ването на противниците, както и чакането по стълбите с цел блок !

Предлагам да се добави и slay и transfer обратно (ако даденият админ има права).

+ да се добави правило , където рън-а да е забранен.
ἭἚἳḼ ӍᴀṗừἮ
#∆ \( ͡° ᴥ ͡°)/
Аватар
Lucky
Respected
Respected
Мнения: 861
Регистриран на: 10 Авг 2013, 03:44
Ник в играта: 4:20
Местоположение: ಠ_ಠ
Обратна връзка:

Re: Правила за Hns - мнения,препоръки

Мнение от Lucky »

Предлагам ново правило.
Тъй като от скоро време беше update-нат сървъра, и бяха въведени няколко реформи, искам да предложа ново правило.
То гласи следното : Забранено е убиването на играч, след изтеклото за рунда време. - Наказва се със slay/в последствие kick и ban.
Ако бъде прието, вие може да го формирате другояче, както ви хареса, мисълта ми е да разберете за какво става въпрос като цяло.
I'll see you soon then..
Изображение
Аватар
wiSh
Активен
Активен
Мнения: 361
Регистриран на: 22 Сеп 2013, 15:35
Ник в играта: ~ wiSh ~
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Правила за Hns - мнения,препоръки

Мнение от wiSh »

Преди имаше плъгин , който даваше годмод след края на рунд-а , не знам защо са го махнали.
ἭἚἳḼ ӍᴀṗừἮ
#∆ \( ͡° ᴥ ͡°)/
Аватар
kr0z
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1031
Регистриран на: 09 Апр 2013, 18:06
Ник в играта: ,

Re: Правила за Hns - мнения,препоръки

Мнение от kr0z »

Не знам дали се следи тук,но правилото като да не се кампи под някое LJ или пък да не се "Frag-и" според мен е доста глупаво поради мисълта,че в България е измислено това с думата "Frag" или един вид да дадеш шанс на играча да избяга,ако бъде наложено подобно правило ще бъде трудно спазвано.Другото за "God mod" на края на рунда съм против това да се връща защото на мен лично ми доставя удоволствие когато не настигна играча или той е до мен и да го заколя :D ,но това не е най-важното за сега правилата са си добре :).Мое лично мнение!
Аватар
x3J4
Новак
Новак
Мнения: 10
Регистриран на: 22 Юли 2013, 23:28
Ник в играта: x3J4 WEMUSTFLY
Скайп профил: pidbolito102
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Шумен,Шумен България
Обратна връзка:

Re: Правила за Hns - мнения,препоръки

Мнение от x3J4 »

Мисля че ще бъде много полезно да добавите Реконт кикер смисъл да не могат да се ретри примерно аз днес си рестартирах цса защото изключително много ми лагеше и едни почнаха да ми викат "Тоя дава ретри Тоя дава ретри" Моля да бъде добавено ! :) Ще бъде полезно не само на нас още така и на сървъра.Моля да бъде добавено АНТИ ФЛООД СИСТЕМА: Защото днес един играч не спря да рекламира някакъв сървър.Това са моите предложения мисля че ще бъдат полезни. :coffee:
Аватар
bazookA
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 859
Регистриран на: 26 Дек 2012, 14:45
Ник в играта: bazookA
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Правила за Hns - мнения,препоръки

Мнение от bazookA »

x3J4 написа:Мисля че ще бъде много полезно да добавите Реконт кикер смисъл да не могат да се ретри примерно аз днес си рестартирах цса защото изключително много ми лагеше и едни почнаха да ми викат "Тоя дава ретри Тоя дава ретри" Моля да бъде добавено ! :) Ще бъде полезно не само на нас още така и на сървъра.Моля да бъде добавено АНТИ ФЛООД СИСТЕМА: Защото днес един играч не спря да рекламира някакъв сървър.Това са моите предложения мисля че ще бъдат полезни. :coffee:
Ще бъде супер да се добавят. Аз от колко време рева да сложат един retry kicker, че ми е писнало да си играя с TAB постоянно.
Изображение
Аватар
Andr0
Respected
Respected
Мнения: 862
Регистриран на: 20 Окт 2012, 10:51
Ник в играта: AndrostylleR^_x
Скайп профил: mnogospamite
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Правила за Hns - мнения,препоръки

Мнение от Andr0 »

Предлагам да се махне това правило :

8.Забранено е правенето на деймидж ( скачане от високо ) с цел убииство на Терорист !
Наказва се с : Slay

Никой не го спазва ! И когато почнем да наказваме , става голяма галимация..
Публикувай отговор

Обратно към “SlackServ.com # Floppytown Only”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта