Slackserv.com # Hide`n`seek - Проблеми и предложения

Информация, проблеми и въпроси относно HideNSeek 100aa сървъра
IP Адрес: 185.18.57.43:27020
Изображение
Аватар
I*Beat*You*Head
Новак
Новак
Мнения: 12
Регистриран на: 05 Апр 2014, 11:38
Ник в играта: I Beat You Head
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: PLewen
Обратна връзка:

Re: Slackserv.com # Hide`n`seek - Проблеми и предложения

Мнение от I*Beat*You*Head »

Много ама много се извинявам, че пиша тук. Ама на тоя грамотността му е направо плачевна. Що за българин си ти та да не знаеш, че НЯМА дума в българския език Ае те тава беше бе
Последно промяна от skobata на 15 Апр 2014, 16:09, променено общо 1 път.
Причина: Спам! И твоята грамотност не е много добра.
Аватар
kr0z
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1031
Регистриран на: 09 Апр 2013, 18:06
Ник в играта: ,

Re: Slackserv.com # Hide`n`seek - Проблеми и предложения

Мнение от kr0z »

NoobernatoR написа:1. Да се сложи /recentmaps опция в сървъра.
Едва ли има нужда от обяснение какво представлява. На мене лично ми писна да се играе c21 през една карта. c21, floppy, c21, rooftops, c21, newtown_remake, c21, c21, c21. Кога и да погледна този хнс сървър все на c21 карта стои. Сложете един /recentmaps и да не може се играе дадена карта в разстояние от 3 карти. Така ще има по-голямо разнообразие от карти и съм почти сигурен, че на всички ще им хареса да бъде по този начин.

2. Да се смени вота за "игрално време" на дадената карта. Да останат само 10 и 20 минути.
10 минути е пълна простотия, ама си е опция при положение, че е избрана "гадна карта". Простотия е защото докато се разиграеш 4-5 рунда и т'ва вземе та се смени. Докато 20 минути си е перфектното игрално време.

3. Да се промени RTV опцията.
Имам в предвид, че когато се играе примерно 10 минутна карта RTV опцията е абсолютно ненужна. Защото и без това картата си минава бързо. Обаче, при 20 минути игрално време на картата вече е друго. Там да може да се даде RTV след изминаването на 10 минути от както се играе дадената карта, а не както е сега 3 минути (или 5 не помня).

4. Картииииии
Предложение Да се премахнат дадените карти.
os_town - боза.
hns_chateau_town - просто не се играе.
hns_bronx - боза
hnstr_county - не се играе. Само един път съм виждал да се играе тази карта.
Всички jbg карти казах ли ?

Предложение Да се добавят дадените карти
hnsbg_cbble - да ти е жал, че я няма тази малка и приятна за игра карта :bow:
hnsbg_sinister - приятна карта.
hnsbg_nightlife - едва ли има човек, който не е играл тази карта :rock: класика.
hnsbg_aztecworld -хубава си е кво :bgflag:
hnsro_village - има трикове, също така се намират места и за трикове. Има стимул за трикове на този мап. Добра е за трикове, а пък също така може се правят и трикове на нея. Казах ли че е добра за трикове ?

Стари ама са си класика :bgflag: От горе на всичко са по-добри от тези дето съм предложил да бъдат премахнати.

Ае те тава беше. :coffee:
Излишно е да се спори,че тва е верига и няма как да се махнат(c21),също така и искам да бъде Only Rooftops,но пак..няма как да стане..Като админ ти казвам,че имам 6 страници с карти от които се играе само rooftops,c21(kitty,limed,chokolad),floppytown,newtownremake..Ако ще и 10000 карти са добавят хората искат 1 и също за това предложих да се оставят само 10 карти,така или иначе те ще продължават да играят само тях.За картите които си дал са на нивото на hns_bronx само дето bronx е от 5 години карта а тези не ги знам от кога са,но са стари..
Аватар
NoobernatoR
Напреднал
Напреднал
Мнения: 210
Регистриран на: 01 Май 2013, 13:31
Ник в играта: NoobernatoR
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Slackserv.com # Hide`n`seek - Проблеми и предложения

Мнение от NoobernatoR »

Предлагам да се добавят всички c21 картииии и да се изтрият всички останали =)))

А сега сериозно. Хванете освежете малко тоя сървър постоянно едно и също се играе.
Разкарайте го това проклето rtv. Подредете кръговрата на картите, така че да запазят интереса на играчите ииии сложете нек'ви пинизи за VIP играчите (trail, hats некви такива). :coffee:

Пуснете някакво съобщение в сървъра (като се влиза в играта да се появява) да се регват в форума и да пускат своите предложения, за това какво искат да се промени в сървъра. Примерно...
Аватар
DyLtwo
Напреднал
Напреднал
Мнения: 213
Регистриран на: 25 Фев 2013, 22:39
Ник в играта: Unknown
Обратна връзка:

Re: Slackserv.com # Hide`n`seek - Проблеми и предложения

Мнение от DyLtwo »

NoobernatoR написа:Предлагам да се добавят всички c21 картииии и да се изтрият всички останали =)))

А сега сериозно. Хванете освежете малко тоя сървър постоянно едно и също се играе.
Разкарайте го това проклето rtv. Подредете кръговрата на картите, така че да запазят интереса на играчите ииии сложете нек'ви пинизи за VIP играчите (trail, hats некви такива). :coffee:

Пуснете някакво съобщение в сървъра (като се влиза в играта да се появява) да се регват в форума и да пускат своите предложения, за това какво искат да се промени в сървъра. Примерно...



Това за ВИП-а което си предложил изобщо не ми харесва твърдо против!

А предложението ми е да се оправи "Стъка" като те ударят веднъж и почти спираш за 1-2 секунди това го има само в слак. Мисля че беше предложено и от някои друг, но не мога да го намеря.
Аватар
kr0z
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1031
Регистриран на: 09 Апр 2013, 18:06
Ник в играта: ,

Re: Slackserv.com # Hide`n`seek - Проблеми и предложения

Мнение от kr0z »

Хайде спрете да си улеснявате играта *Без stuck,с freez граната,колко още?Истинското ХНС не се играе на c21,hns_proworld с по 40 блока на мап,а се играе на мап с много кашони,средно количество стълби,и високи сгради с най-различни видове модели на земята за "Трикване",единственото нещо което това хнс се отличава от повечето сървъра в България е,че са оставили stuck-а което е добре..Пишете по други въпроси,няма да се махне stucka!
Аватар
NoobernatoR
Напреднал
Напреднал
Мнения: 210
Регистриран на: 01 Май 2013, 13:31
Ник в играта: NoobernatoR
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Slackserv.com # Hide`n`seek - Проблеми и предложения

Мнение от NoobernatoR »

Сложете една /recentmaps опция в сървъра поне де... 4 карти се играят постоянно.

Предложения за нови карти:

Hns_Funkytown
hiz_cbble_b2
hnscn_summer_cbble_b1
Аватар
NoobernatoR
Напреднал
Напреднал
Мнения: 210
Регистриран на: 01 Май 2013, 13:31
Ник в играта: NoobernatoR
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Slackserv.com # Hide`n`seek - Проблеми и предложения

Мнение от NoobernatoR »

Аз да си поспамя пак :mnms:

Предлагам да се добави /recentmaps plugin или там каквото се нарича тази опция, защото в сървъра се играят постоянно 4 карти. То да му писне на човек да играе... по цял ден c21 c21 c21 c21 c21

Да се премахнат jbg картите. На много от играчите им дава този еррор http://prntscr.com/3hktna и с него няма оправия. То не бяха триене на .tga файлове, то не беше триене на gfx папката; то не бяха циркове. Сваля се възможно най-чистия CS никви фейкнати протоколи, кракове, мега едишъни, Long Horn и подобни простоии, и след известно време пак на тези карти излиза този еррор. Има още два тона карти, които изобщо не се играят, а ги има в сървъра (в предишни коментари на другите потребители са избрoени)
Аватар
NoobernatoR
Напреднал
Напреднал
Мнения: 210
Регистриран на: 01 Май 2013, 13:31
Ник в играта: NoobernatoR
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Slackserv.com # Hide`n`seek - Проблеми и предложения

Мнение от NoobernatoR »

Лепете warn за спам, ама ич ми не е.
Трябва си /recentmaps в сървъра, постоянно 3-4 карти се играят. Толкова ли е сложно да се добави това нещо...
Като казвам 3-4 карти това значи, че се играят 2 карти, а пък другите 2 се пускат, чрез магия.
Аватар
kr0z
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1031
Регистриран на: 09 Апр 2013, 18:06
Ник в играта: ,

Re: Slackserv.com # Hide`n`seek - Проблеми и предложения

Мнение от kr0z »

Само при това,че дори не му е сложен warn,че прави 2-ни постове разбирам колко се обръща внимание на тая тема..
Аватар
fesel
Новак
Новак
Мнения: 49
Регистриран на: 16 Юни 2012, 19:21
Ник в играта: [X7R]niNjah
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Slackserv.com # Hide`n`seek - Проблеми и предложения

Мнение от fesel »

hns_jbg_simpletown_fixed - тази карта трябва да я има просто - сигурен съм че много хора ще я играем . Вчера си говорехме за нея с играчите в сървъра , че си е класик мап ... И да трябва да се оправи вече това с вота - или да е на лист и да се въртят по ред или да е с рецент плъгина
Изображение
Аватар
NoobernatoR
Напреднал
Напреднал
Мнения: 210
Регистриран на: 01 Май 2013, 13:31
Ник в играта: NoobernatoR
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Slackserv.com # Hide`n`seek - Проблеми и предложения

Мнение от NoobernatoR »

Я да направим нов опит, па може фиде да завали и някой да обърне внимание на сървъра.

- Да се оправи recentmaps опция: Има я, но не работи. Не отчита дори последната карта, която е била играна.
- Ако не е възможно да се оправи проблема с recentmaps то може да се премахне опцията за rockthevote (rtv) и картите да си се въртят както им е реда в mapcycle и да се играят по 15 минути.

- Да се добавят НОВИ карти
Примерно:
средна големина карти
hns_amazingtown
hnsbg_sinister
hnsro_village
hnsbg_jumpers
големи карти
hns_aztec2_remake
hns_dust2
hns_dust

:coffee: :hmm:
Аватар
HeartDesire|OFF
Новак
Новак
Мнения: 22
Регистриран на: 29 Юли 2014, 17:36
Ник в играта: HeartDesire|OFF
Скайп профил: heartdesire98
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Slackserv.com # Hide`n`seek - Проблеми и предложения

Мнение от HeartDesire|OFF »

1. Какво искате да бъде добавено/премахнато? Много бих искал да бъде премахната картата " hns_amazingtown "
2. В кой сървър искате да стане промяната? SlackServ.com # Hide`N`Seek 100aa
3. Напишете с какво би помогнало добавянето/премахването на дадената функция в сървъра! Искам да бъде премахната картата според следните причини:

1. Хората със СТИЙМ не могат да влизат на мапа " hns_amazingtown " .
2. Когато има хакер админите със СТИЙМ няма как да влезнат във този мап за да се премахне хакера.. Аз също не мога да влизам,защото и аз съм със СТИЙМ.
3. Много от хората със СТИЙМ ми се оплакват,че не могат да влизат във сървъра,когато картата е " hns_amazingtown " .
Don't worry,BE HAPPY!
Аватар
r1odayftw
Respected
Respected
Мнения: 2994
Регистриран на: 17 Авг 2011, 12:14
Ник в играта: r1oday
Скайп профил: r1odayftw
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Slackserv.com # Hide`n`seek - Проблеми и предложения

Мнение от r1odayftw »

Сървъра е тотално бъгнат.
1)Независимо от броя на играчите вътре,когато 2ма човека напишат rtv веднага дава вот въпреки,че показва,че са нужни поне още 5.
2)След като даде вот гласуваме за карта от избраните,то сменя на някой random мап или на някоя,която изобщо не сме гласували.
3)Ножа също е бъгнат , изобщо не хитва дори да си плътно до него,пак не ще да коли.
4)Няма античийт и постоянно е бъкано с хакери.
Изображение
Аватар
NoobernatoR
Напреднал
Напреднал
Мнения: 210
Регистриран на: 01 Май 2013, 13:31
Ник в играта: NoobernatoR
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Slackserv.com # Hide`n`seek - Проблеми и предложения

Мнение от NoobernatoR »

Аре поне ножа оправете, то разваля цялата игра. Ти се блъскаш в терора, а ножа го няма никакъв...
Аватар
Ruthless
Новак
Новак
Мнения: 15
Регистриран на: 13 Сеп 2013, 23:58
Ник в играта: Ruthless
Скайп профил: hollyw00d_94
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Асеновград
Обратна връзка:

Re: Slackserv.com # Hide`n`seek - Проблеми и предложения

Мнение от Ruthless »

1) - Предлагам да бъде премахната картата hns_fantazy или hns_fantazy_fixed (не съм сигурен, коя беше) поради простата причина, че като сме много хора в сървъра и при започването на рунда автоматично убива няколко играча, защото няма място в spawn зоната за всички.

2) - Предлагам да бъде премахната " rockthevote " системата, защото е бъгната и независимо коя карта изберем на вота да се играе се пуска друга, която не сме избирали на така наречения " random " принцип.

3) - Предлагам да се премахне като цяло Votа за карта , също и времето което избираме да се играе един мап, за да се избегне да се играят едни и същи мапове по 30 пъти на ден, ами да се сложат всички карти да вървят подред по 20 минути всеки. С целта, че ще се играят всички карти и ще има разнообразие.

4) - Предлагам ако не се осъществи написаното под номер 3) в поста да бъде сложена поне система, с която се избягва честото игране на еднакви карти, защото цял ден се пускат само едни и същи мапове.

5) - Сървъра има отчаяна нужда от античийт система, защото почти винаги е бъкано с хакери/скриптъри, а админ - никакъв.

6) - И наистина трябва да се оправи ножа, който все едно не е там, когато си се приближил до терорист не можеш да го убиеш, защото ножа "не хваща"..
Циганка се кълне в 3-те и аборта, че не е к*рва :D :D
Аватар
NoobernatoR
Напреднал
Напреднал
Мнения: 210
Регистриран на: 01 Май 2013, 13:31
Ник в играта: NoobernatoR
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Slackserv.com # Hide`n`seek - Проблеми и предложения

Мнение от NoobernatoR »

Гаг опцията не бачка при смс админите :reve:
Каквото и време да се сложи винаги изписва, че не може да се гагва за повече от 20 минути.

Изображение
Аватар
ucha se :)
Зарибен
Зарибен
Мнения: 506
Регистриран на: 04 Юни 2014, 20:15
Ник в играта: нямам :P
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: някаде из булгариа
Обратна връзка:

Re: Slackserv.com # Hide`n`seek - Проблеми и предложения

Мнение от ucha se :) »

NoobernatoR написа:Гаг опцията не бачка при смс админите :reve:
Каквото и време да се сложи винаги изписва, че не може да се гагва за повече от 20 минути.

Изображение
При мен гаг менюто бачка, но е по-друг начин обаче ungag не бачка не знам защо
Stand Up Count Jump 269.2
Count Jump 268
Double Count Jump 270
Long Jump 250.5
Multi Count Jump 268
Роден съм изморен и живея за да си почина.
Аватар
fesel
Новак
Новак
Мнения: 49
Регистриран на: 16 Юни 2012, 19:21
Ник в играта: [X7R]niNjah
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Slackserv.com # Hide`n`seek - Проблеми и предложения

Мнение от fesel »

NoobernatoR написа:Аре поне ножа оправете, то разваля цялата игра. Ти се блъскаш в терора, а ножа го няма никакъв...
(y) Just do it !
Hit box ............

+ да се махнат C21 :DD
И да се направи най-накрая един рецент мап плъгин щото като почнат да се въртят еднакви мапове във вота и RTV се получава както преди , когато имаше nominate
Изображение
Аватар
treva
Новак
Новак
Мнения: 7
Регистриран на: 21 Дек 2014, 12:36
Ник в играта: cleen1k / 420
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Slackserv.com # Hide`n`seek - Проблеми и предложения

Мнение от treva »

Мисля , че ако махнете половината от маповете сървърчето ще стане много ама много добро за цъкане. В сървъра влизат бая добри играчи , но какъв е смисъла да играят някви тъпи карти като c21 в хнс-то не се иска много статс , а игра ( трикове а-у ) . Според мен ако махнете тия c21 и ако оставите само някой определени мапове , който стават за игра сервера ще е пълен с добри играчи и ще е по зарибено , защото само в тоя сървър има бая хора.
Аватар
kr0z
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1031
Регистриран на: 09 Апр 2013, 18:06
Ник в играта: ,

Re: Slackserv.com # Hide`n`seek - Проблеми и предложения

Мнение от kr0z »

Това е ВЕРИГА,и е нормално да има толкова много карти,защото играчите търсят разнообразие.В сървъра добри играчи почти не влизат,точно защото е верига влизат главно слаби.c21 картите са за разнообразие,аз също не ги харесвам,но се играят за това няма смисъл да се барат.Сървъра е пълен през 6-7/10 от времето от деня.
Публикувай отговор

Обратно към “SlackServ.com # Floppytown Only”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта