Slackserv.com # Hide`n`seek - Проблеми и предложения

Информация, проблеми и въпроси относно HideNSeek 100aa сървъра
IP Адрес: 185.18.57.43:27020
Изображение
Аватар
treva
Новак
Новак
Мнения: 7
Регистриран на: 21 Дек 2014, 12:36
Ник в играта: cleen1k / 420
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Slackserv.com # Hide`n`seek - Проблеми и предложения

Мнение от treva »

Кво се играе бе човек :D много добре знаеш какво е да играеш хнс и какво е да скачаш само , има си сървър за скачане
Аватар
sadf
Новак
Новак
Мнения: 1
Регистриран на: 15 Яну 2015, 13:24
Ник в играта: dsadsassasa
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Slackserv.com # Hide`n`seek - Проблеми и предложения

Мнение от sadf »

s
Последно промяна от Musti на 15 Яну 2015, 17:22, променено общо 1 път.
Причина: + 1 предупреждение за спам
Аватар
Andr0
Respected
Respected
Мнения: 862
Регистриран на: 20 Окт 2012, 10:51
Ник в играта: AndrostylleR^_x
Скайп профил: mnogospamite
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Slackserv.com # Hide`n`seek - Проблеми и предложения

Мнение от Andr0 »

Предлагам две неща :
1) Да се добави мапа hns_amazingtown
2) Да се добави радио .
Аватар
cmg
Активен
Активен
Мнения: 260
Регистриран на: 05 Окт 2015, 21:33
Ник в играта: Can't be known
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: The Hidden Hand
Обратна връзка:

Re: Slackserv.com # Hide`n`seek - Проблеми и предложения

Мнение от cmg »

Значи. До сега не съм играл в хнс-то на слак, но съм влизал в много бг сървъри на хнс 100аа. До колкото съм забелязал е това, че всички сървъри се имитират. Едните са флопи с фреез и хп_фалл 60 ретърн. А другите са на някои хнс_ мапове и с21_, даже е супер рядък роофа. Пиша това с цел да дам мнение защо трябва промяна в бх хнс и изобщо модовете и плъгините. Сега, ако влезна в 1 сървър на хнс в БГ винаги имам забележка от тези неща (задължително) и винаги:

1. Карта hns_floppytown.
2. Плъгин за HP, който връща 60 кръв на Т или СТ като паднат от високо, което дава предимството на всеки (новак, ретард) да се мята и да не играе играта с целта си а само да си се мята/ръни.
3. Никой и никога не играе със steam има 0.0000001% играещи със steam, което означава, че всеки може да е хакер (особенно пък Админите).
4. Админите са хора нечували за хнс седнали да банват и слайват за тяхно удоволствие да могат да си се мятат и да не играят нормална игра.
5. Ръненето, всеки не разбира какво е рън и само се оплакват/лъжат или просто си рънят и админа им е приятел или не е видял и не го интерсува.
6. Никой не разбиря повече от, мятай фреез, бягай на макс и флашвай докато са хората в небето, или скачайки лж3 на флопитаун мапа.
7. Админи които не са чували повече от А до Б, почнали да банват и слайват правейки се на крале.
8. Никой не гледа да играе и да се зябавлява а да, скача, ръни, фреезе, статсове и да се смеят на други дето не могат и 221 лж+.
9. Всеки ти е фен можеш ли да правиш повече от 250 лж, 250 cj и за него си про, а про е да мамиш ст а не да ми скачаш.

Това са ми забележките/ оплакванията който имам за Българското ХНС. За да предотвратя това бих искал да споделя идея за някои правила, мапове, плъгини да схванете повечето , че да скачате не е хнс а kz_longjumps 2 на 100аа.

1. Картите които бих искал да видя играни в БГ/ слаксерв, поради причината, че имат много ама много трикове които 99% от hns_ картите го нямат, геекване, изискват бхоп sgs/gs и скил.

Rayish_town
Rayish_brick-world
Rayish_sunset
Rayish_ruins
Rayish_hell
Awp_rooftops ( може да го има на някои места, но така наречената мрежа на WR- white roof трябва да се премахне.)
Предлагам тези карти аки не единствени в сървър то поне да са в листа на картите. И да се играят от време на време.

2. Правила.

Вместо да има глупави/ заяждащи правила и то необяснени, нека аз дам моя идея за тях + ще обясня какво ще рече това правило и защо да го има, плюс ще добавя някои които искам да бъдат премахнати защото са глупави/ създадени от деца.

1. Рън = Слай. Защо? Защото рън е с цел заяждане, (no skill). Да не се банва за рън а само слай стига, най много кик ако се повтаря. Изключение на правилото - Т е обграден от 3-5 ст и е сам, няма избор освен да ръни, но да не се движи като безглаво пиле, а да поизръни и после да чака пак.

2. Така наречения фраг да се махне. Защо? Защото това не означава нищо и кара лапетата да спамят. Или ст те хваща и килва или не може да те хване. После що не ме чака или що ме уби.... хахахахаха.

3. Айр килл - Позволен. Защо? Дава шанс на ст да убие Т, ако е много на далеч или има 5-10 секунди до крав на рунда. А за тия дето реват, да са бягали/ гледали.

4. Блок=Слай. Защо? Защото това е правило за Т, спирайки СТ да дойде до тях/ да се качи на определен блок. Правилото важи за Т, а за СТ не важи, защото те гонят с цел убийство, докато Т имат целта (Бягай!).

5. Айр флаш = Слай/ временен бан. Защо? Защото Т не са флашнати, но СТ са. Пример:
Аз съм Т на моста на awp_rooftops, идва ст, скачам долу и във въздуха мятам флаш, през това време ст е в небето с мен, но докато аз виждам стълбата да се хвана, те са заслепени = безплатен и подъл килл на ст.

6. Кампимг = Слай или Кик. Защо? Защото има много нови играчи дето не могат да скачат или да се качат някаде и чакат докато играят като ст. Да предотвратим това да се сложи 10 секунден лимит за кампене на Т и после наказание.

Плъгини:

Просто и лесно, махане на frost_nades, fall_damage 60HP, longjump stats, лаги и не е до скачане играта а до трикове. Добавяне на /hideknife (дава избир на Т да виждат ножа си вместо да са с празнк раце, не им дава правото да атакуват с него).

Това е от мен. Не знам дали някой ще обърне внимание на предложенията ми, но дано се разбере, че му трябва промяна на бг хнс. Излагация е.
Последно промяна от cmg на 05 Окт 2015, 23:23, променено общо 1 път.
"Those who make peaceful revolution impossible will make violent revolution inevitable." - John F. Kennedy
Изображение
Аватар
r1odayftw
Respected
Respected
Мнения: 2994
Регистриран на: 17 Авг 2011, 12:14
Ник в играта: r1oday
Скайп профил: r1odayftw
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Slackserv.com # Hide`n`seek - Проблеми и предложения

Мнение от r1odayftw »

cmg написа:Значи. До сега не съм играл в хнс-то на слак, но съм влизал в много бг сървъри на хнс 100аа. До колкото съм забелязал е това, че всички сървъри се имитират. Едните са флопи с фреез и хп_фалл 60 ретърн. А другите са на някои хнс_ мапове и с21_, даже е супер рядък роофа. Пиша това с цел да дам мнение защо трябва промяна в бх хнс и изобщо модовете и плъгините. Сега, ако влезна в 1 сървър на хнс в БГ винаги имам забележка от тези неща (задължително) и винаги:

1. Карта hns_floppytown.
2. Плъгин за HP, който връща 60 кръв на Т или СТ като паднат от високо, което дава предимството на всеки (новак, ретард) да се мята и да не играе играта с целта си а само да си се мята/ръни.
3. Никой и никога не играе със steam има 0.0000001% играещи със steam, което означава, че всеки може да е хакер (особенно пък Админите).
4. Админите са хора нечували за хнс седнали да банват и слайват за тяхно удоволствие да могат да си се мятат и да не играят нормална игра.
5. Ръненето, всеки не разбира какво е рън и само се оплакват/лъжат или просто си рънят и админа им е приятел или не е видял и не го интерсува.
6. Никой не разбиря повече от, мятай фреез, бягай на макс и флашвай докато са хората в небето, или скачайки лж3 на флопитаун мапа.
7. Админи които не са чували повече от А до Б, почнали да банват и слайват правейки се на крале.
8. Никой не гледа да играе и да се зябавлява а да, скача, ръни, фреезе, статсове и да се смеят на други дето не могат и 221 лж+.
9. Всеки ти е фен можеш ли да правиш повече от 250 лж, 250 cj и за него си про, а про е да мамиш ст а не да ми скачаш.

Това са ми забележките/ оплакванията който имам за Българското ХНС. За да предотвратя това бих искал да споделя идея за някои правила, мапове, плъгини да схванете повечето , че да скачате не е хнс а kz_longjumps 2 на 100аа.

1. Картите които бих искал да видя играни в БГ/ слаксерв, поради причината, че имат много ама много трикове които 99% от hns_ картите го нямат, геекване, изискват бхоп sgs/gs и скил.

Rayish_town
Rayish_brick-world
Rayish_sunset
Rayish_ruins
Rayish_hell
Awp_rooftops ( може да го има на някои места, но така наречената мрежа на WR- white roof трябва да се премахне.)
Предлагам тези карти аки не единствени в сървър то поне да са в листа на картите. И да се играят от време на време.

2. Правила.

Вместо да има глупави/ заяждащи правила и то необяснени, нека аз дам моя идея за тях + ще обясня какво ще рече това правило и защо да го има, плюс ще добавя някои които искам да бъдат премахнати защото са глупави/ създадени от деца.

1. Рън = Слай. Защо? Защото рън е с цел заяждане, (no skill). Да не се банва за рън а само слай стига, най много кик ако се повтаря. Изключение на правилото - Т е обграден от 3-5 ст и е сам, няма избор освен да ръни, но да не се движи като безглаво пиле, а да поизръни и после да чака пак.

2. Така наречения фраг да се махне. Защо? Защото това не означава нищо и кара лапетата да спамят. Или ст те хваща и килва или не може да те хване. После що не ме чака или що ме уби.... хахахахаха.

3. Айр килл - Позволен. Защо? Дава шанс на ст да убие Т, ако е много на далеч или има 5-10 секунди до крав на рунда. А за тия дето реват, да са бягали/ гледали.

4. Блок=Слай. Зашо? Защото това е правило за Т, спирайки СТ да дойде до тях/ да се качи на определен блок. Правилото важи за Т, а за СТ не важи, защото те гонят с цел убийство, докато Т имат целта (Бягай!).

5. Айр флаш = Слай/ временен бан. Защо? Защото Т не са флашнати, но СТ са. Пример:
Аз съм Т на моста на awp_rooftops, идва ст, скачам долу и във въздуха мятам флаш, през това време ст е в небето с мен, но докато аз виждам стълбата да се хвана, те са заслепени = безплатен и подъл килл на ст.

6. Кампимг = Слай или Кик. Защо? Защото има много нови играчи дето не могат да скачат или да се качат някаде и чакат докато играят като ст. Да предотвратим това да се сложи 10 секунден лимит за кампене на Т и после наказание.

Плъгини:

Просто и лесно, махане на frost_nades, fall_damage 60HP, longjump stats, лаги и не е до скачане играта а до трикове. Добавяне на /hideknife (дава избир на Т да виждат ножа си вместо да са с празнк раце, не им дава правото да атакуват с него).

Това е от мен. Не знам дали някой ще обърне внимание на предложенията ми, но дано се разбере, че му трябва промяна на бг хнс. Излагация е.
Не,че нещо ама можеше да влезеш да си направиш труда да видиш какво има и какво не.Доста от работите като това за мрежата на awp_rooftops от години са направени,това за хп-то никога не го е имало при нас,hideknife го има,но просто е бъгнато от известно време.Така,че вземи влезни и виж за какво става въпрос и прочети правилата преди да пишеш на изуст.
Изображение
Аватар
cmg
Активен
Активен
Мнения: 260
Регистриран на: 05 Окт 2015, 21:33
Ник в играта: Can't be known
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: The Hidden Hand
Обратна връзка:

Re: Slackserv.com # Hide`n`seek - Проблеми и предложения

Мнение от cmg »

Не, че го няма. Аз си давам мнението. И съм писал отгоре, че в тази държава дето живея слака не ме пуска. Просто и лесно, да ги има плъгините добре, но маповете или пък правилата са все едни и същи и игралното лице не вижда нещо повече от имитация с малка разлика. Писах това да излезе малко свежо хнсто, не само да се повтаря.
"Those who make peaceful revolution impossible will make violent revolution inevitable." - John F. Kennedy
Изображение
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Slackserv.com # Hide`n`seek - Проблеми и предложения

Мнение от puRple* »

Толко глупости на куп не бях чел :D
1. Нали знаеш, че за новаците има тренировачни сървъри и с 160 хп мога да ида под лж4 на newtown_remake?
2. Има доста играещи със стеам и дори и те не винаги може да са чисти. Този сървър съществува от ГОДИНИ и няма админи който не разбират от работата си. Плюс това има ауто бан система която банва доста очевидни хакове като аутобхопа и КЗ хак.
3. Ръна тук не е забранен, защото ръна е доста относително казано. Има хора без звук и понякога рънят без да искат а обикновено рънерите ги настигат с б-хоп.
4. Картите ще ги прегледам и ако мисля, че ще допаднат на играчите и са хубави ще ги предложа!
5. Блок=Слай. Зашо? axaxaxaxaxaxaxaxaxax има така наречени АЙР БЛОКОВЕ и като Т блокне СТ той умира има и блокове на високо и след блок СТ мре. На никого не му е приятно.
6. Айр флаша при нас не е забравен.
Можеше поне правилата да прочетеш!
Свети Хнсспасителю!
Изображение
Аватар
cmg
Активен
Активен
Мнения: 260
Регистриран на: 05 Окт 2015, 21:33
Ник в играта: Can't be known
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: The Hidden Hand
Обратна връзка:

Re: Slackserv.com # Hide`n`seek - Проблеми и предложения

Мнение от cmg »

Не спасявам никой, имайте правила. Аз си давам мнение. Не искам глупави оправдания или никове ако някои не ми харесва предложението или мнението пише против. Та вярвам колко е добро хнсто като 1 чужденец не играе в БГ сървърите заради това, че не им допада недостатъка на слабаци и това, че сме много сербес прота 2015 всичките -)). Аз ако исках да се правя на спасител щях да предложа да трием бгтата цса. :)
"Those who make peaceful revolution impossible will make violent revolution inevitable." - John F. Kennedy
Изображение
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Slackserv.com # Hide`n`seek - Проблеми и предложения

Мнение от puRple* »

В сървъра в последно време има известни проблеми, който трябва да бъдат оправени..
Първата е ГАГ-а който не работи и пернамент да мe гагнете, аз мога да си пиша каквото искам след това. Има и админи който пък решават да баннат след това :D
Втория проблем и за който съм споменал вече е при сменянето на някой карти, понякога автоматично пуска awp_rooft0ps_remake.
А може и да се рестартира и да го пусне още 2-3 пъти.
Това са бъговете дето са най-сериозни и гонят играчите.
Надявам се в скоро време да бъдат оправени! Ако съм пропуснал нещо, добавете го.
Изображение
Аватар
BaDaZz
Пенсия
Пенсия
Мнения: 622
Регистриран на: 31 Мар 2014, 17:41
Ник в играта: Тайна
Скайп профил: Тайна
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Slackserv.com # Hide`n`seek - Проблеми и предложения

Мнение от BaDaZz »

За гага се знае,просто чакам човека който да го оправи. За картите не знам от коя може да бъде,ако видиш пак коя карта следва и крашне сподели в темата. :rool:
Изображение
>Диана. - От днес 23:20
>Ники ако имаш голям идвай :D :D :D
Аватар
Fusm
Новак
Новак
Мнения: 1
Регистриран на: 25 Сеп 2015, 13:37
Ник в играта: Fuzzkey
Скайп профил: stoilow_strike77
Вашият пол е: Мъж

Re: Slackserv.com # Hide`n`seek - Проблеми и предложения

Мнение от Fusm »

Какъв е този лаг в хнс-то от няколко дни
Аватар
fesel
Новак
Новак
Мнения: 49
Регистриран на: 16 Юни 2012, 19:21
Ник в играта: [X7R]niNjah
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Slackserv.com # Hide`n`seek - Проблеми и предложения

Мнение от fesel »

Предлагам и Rayish_brick-world да се добави.. Мапа е супер добър и мисля , че вече има достатъчно добри играчи в сървъра за да става фън.. И пак да не забравя - hns_jbg_simpletown_fixed и този мап едно време много се играеше пък и да разнообразим маповете , които са писнали вече ... Само едно и също се върти в последно време!!!
П.П. hns_maniacx_remake , не е лош мап също от 1 време .. Макар че можем да минем и без него :D:D

Ingame nickname - 1337niNja

Надявам се поне скоро да видя в сървъра - Rayish_brick-world и hns_jbg_simpletown_fixed
Последно промяна от fesel на 22 Яну 2016, 00:47, променено общо 1 път.
Изображение
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Slackserv.com # Hide`n`seek - Проблеми и предложения

Мнение от puRple* »

fesel написа:Предлагам и Rayish_brickworld да се добави.. Доста добър мап , който няма блокове на него и е доста фън .. Играх го 1 път и мога да кажа , че е увлекателен мап .. Също така имаше 1 време един доста интересен ( мисля , че беше бг мап ) С текстури като на "amazingtown" .. CT Spawna беше в единия край на мапа и точно над него можеше да се скочи ( 260 или повече беше , не помня ) от място , което първо трябва да се скочи 240 блок ( качваше се на 1 висока сграда , която отдолу беше като лабиринт ) а под блока , ако не се скочи падаш върху сърф .. От него можеше да се оуне и върху Т споуна на 1 като блок отново или пък да се отиде в LJ , дето е в сграда до сърфа . Също така от 240 трябваше да се скочи още 1 блок за да може да направи опит да скочи и въпросното CT SPawn LJ .. Другия вариант беше да се скочи на сградата от ляво , която имаше много тънък ръб и се обикаляше до другата страна -> ладер и си на сградата..
Имаше също така и над Т spawna един голям lj , който не помня дали можеше да се скочи или не , но беше доста голям а от ляво на блока можеше да се падне без да се умре , но нямаше изход ( нещо като на роофа под моста там дето ходят ботаците , който се мятат от самия мост и отиват при WB кашето ).. Та ако някой се сети поне да ми прати името , играеше се много този мап в Jump-BG едно време като го имаше :)
Здравей! rayish-brick_world няма да се добавя, преди я имаше за кратко, но е малка за 18 човека. Ще бъдат добавени rayish_town и rayish_sunset. Ще бъде направен нов мод и доста от сегашните карти няма да ги има и ще бъдат добавени нови. Скоро
Изображение
Аватар
fesel
Новак
Новак
Мнения: 49
Регистриран на: 16 Юни 2012, 19:21
Ник в играта: [X7R]niNjah
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Slackserv.com # Hide`n`seek - Проблеми и предложения

Мнение от fesel »

Вчера , цял ден след вот крашва сървъра и пуска Rooftops_remake, а към 1:30 вечерта влизах за последно и мод нямаше ( Rtv , nominations , stats .. )
Изображение
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Slackserv.com # Hide`n`seek - Проблеми и предложения

Мнение от puRple* »

fesel написа:Вчера , цял ден след вот крашва сървъра и пуска Rooftops_remake, а към 1:30 вечерта влизах за последно и мод нямаше ( Rtv , nominations , stats .. )
Проблемите са оправени от Excione
Изображение
Аватар
asdd123
Новак
Новак
Мнения: 8
Регистриран на: 04 Май 2016, 12:33
Ник в играта: asdasd
Скайп профил: asdasd
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Slackserv.com # Hide`n`seek - Проблеми и предложения

Мнение от asdd123 »

1. Защо развалихте сървъра и направихте такава боза?
2. Кога ще оправите ножа, че сигурно от година е бъгав?????

Също така искам да кажа, че "pi6 ka" е деградирало копеле, което пише на спиндерменски и дразни много.. е тъпите лапета ( демек 90% от играчите ) му се радват?!
Аватар
asdd123
Новак
Новак
Мнения: 8
Регистриран на: 04 Май 2016, 12:33
Ник в играта: asdasd
Скайп профил: asdasd
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Slackserv.com # Hide`n`seek - Проблеми и предложения

Мнение от asdd123 »

puRple* написа:
fesel написа:Предлагам и Rayish_brickworld да се добави.. Доста добър мап , който няма блокове на него и е доста фън .. Играх го 1 път и мога да кажа , че е увлекателен мап .. Също така имаше 1 време един доста интересен ( мисля , че беше бг мап ) С текстури като на "amazingtown" .. CT Spawna беше в единия край на мапа и точно над него можеше да се скочи ( 260 или повече беше , не помня ) от място , което първо трябва да се скочи 240 блок ( качваше се на 1 висока сграда , която отдолу беше като лабиринт ) а под блока , ако не се скочи падаш върху сърф .. От него можеше да се оуне и върху Т споуна на 1 като блок отново или пък да се отиде в LJ , дето е в сграда до сърфа . Също така от 240 трябваше да се скочи още 1 блок за да може да направи опит да скочи и въпросното CT SPawn LJ .. Другия вариант беше да се скочи на сградата от ляво , която имаше много тънък ръб и се обикаляше до другата страна -> ладер и си на сградата..
Имаше също така и над Т spawna един голям lj , който не помня дали можеше да се скочи или не , но беше доста голям а от ляво на блока можеше да се падне без да се умре , но нямаше изход ( нещо като на роофа под моста там дето ходят ботаците , който се мятат от самия мост и отиват при WB кашето ).. Та ако някой се сети поне да ми прати името , играеше се много този мап в Jump-BG едно време като го имаше :)
Здравей! rayish-brick_world няма да се добавя, преди я имаше за кратко, но е малка за 18 човека. Ще бъдат добавени rayish_town и rayish_sunset. Ще бъде направен нов мод и доста от сегашните карти няма да ги има и ще бъдат добавени нови. Скоро
Че къде виждаш 18 човека? Прецакахте мода, а и ножа не може да оправите? Вече в сървъра не виждам повече от 5 човека..
Последно промяна от iv00 на 06 Май 2016, 00:29, променено общо 1 път.
Причина: Зaбрaнени сa двойните постове, използвaй бутонa промени.
Аватар
asdd123
Новак
Новак
Мнения: 8
Регистриран на: 04 Май 2016, 12:33
Ник в играта: asdasd
Скайп профил: asdasd
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Slackserv.com # Hide`n`seek - Проблеми и предложения

Мнение от asdd123 »

Някой ще ми отговори ли? Ножът кога ще се оправи???????????????????? БОЗА
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Slackserv.com # Hide`n`seek - Проблеми и предложения

Мнение от puRple* »

asdd123 написа:Някой ще ми отговори ли? Ножът кога ще се оправи???????????????????? БОЗА
Проблемът с ножа го има от доста време на сам и е може би най-големият и най-труден за оправяне. Това е защото машината на СлакСърв е по-слаба и от там идва този проблем. Добрата новина е, че тя ще бъде подсилена скоро и не би трябвало ножа все още да е проблем.
Тогава ще бъдат оправени и другите проблеми по сървъра!
Изображение
Аватар
asdd123
Новак
Новак
Мнения: 8
Регистриран на: 04 Май 2016, 12:33
Ник в играта: asdasd
Скайп профил: asdasd
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Slackserv.com # Hide`n`seek - Проблеми и предложения

Мнение от asdd123 »

Дано, благодаря за отговора. Тази тема е за проблеми и предложения, затова пиша. Забелязвам, че 99% от играчите се дразнят, че няма вот и играеме един и същи мап по 2 часа буквално. Също този плъгин който обръща отборите е пълна тъпотия.
Публикувай отговор

Обратно към “SlackServ.com # Floppytown Only”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта