[Dust2 Arena] Трябва ли да има Slay Losers плъгин

Информация, проблеми и въпроси, относно Dust II Only сървъра
Изображение

Трябва ли да има Slay Losers плъгин в Dust2 Arena?

1. Да, трябва да има такъв плъгин
11
58%
2. Не, не трябва да има такъв плъгин
8
42%
 
Общо гласове: 19

Аватар
DemoLitioN
Respected
Respected
Мнения: 3276
Регистриран на: 20 Авг 2011, 11:46
Ник в играта: DemoLitioN
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

[Dust2 Arena] Трябва ли да има Slay Losers плъгин

Мнение от DemoLitioN »

Според вас трябва ли да има Slay Losers плъгин в сървъра? Както си подсказва името, плъгинът slay-ва загубилия отбор. Съответно ако roundtime-a изтече без да е заложена бомбата, самоубива Терористите, ако бомбата избухне - Контра-Терористите.

Предимства:
1) Подпомага по-бързата игра и намалява чакането;
2) Подпомага оригиналната идея на играта - Единият отбор има бомба, която трябва да заложи и пази, докато другият отбор трябва да им попречи.


Недостатъци:
1) Няма да може да се пази оръжие, дори когато рунда е обречен на провал.


Моля, да гласуват само хора, които посещават сървъра!

Анкетата е валидна до 07.04.2018г.
"Беден е не този, който има малко, а този, който иска да има повече".
Сенека
Аватар
fondos
LEVSKI SOFIA
LEVSKI SOFIA
Мнения: 1390
Регистриран на: 18 Окт 2013, 14:02
Ник в играта: fondos
Скайп профил: vjelyazkovv
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: [Dust2 Arena] Трябва ли да има Slay Losers плъгин

Мнение от fondos »

Аз съм на мнение, че трябва да се добави. Играл съм в сървъри с този плъгин, и е доста удобно.
Изображение
Изображение
Аватар
ThoR
Много Добър
Много Добър
Мнения: 670
Регистриран на: 07 Ное 2015, 14:03
Ник в играта: Баба Йоцка Гледа
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Ко ти пука
Обратна връзка:

Мнение от ThoR »

Според мен Slay Losers губи смисъла на играта,защото е предимство за печелившите и губещият отбор трябва да прави 1 или 2 рунда save на пари,за да купи някакво оръжие (зависи от играчите).
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: [Dust2 Arena] Трябва ли да има Slay Losers плъгин

Мнение от puRple* »

Е в крайна сметка си си загубил оръжието защото си загубил играта. Иначе е най-лесно да има заложена бомба и да се скатаеш за да не умреш и да си запазиш оръжията. Аз съм за този плъгин!
Изображение
Аватар
JukeCity
Respected
Respected
Мнения: 4313
Регистриран на: 01 Апр 2014, 20:44
Ник в играта: .
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Обратна връзка:

Мнение от JukeCity »

Една ситуация - Купувам си AWP и Armor с последните пари и оставам сам срещу 5-ма да кажем, следователно решавам да си го запазя, защото знам, че няма как да победя 1в5 и да обезвредя бомбата и си губя оръжието заради плъгина. Твърдо против съм за този плъгин.
Аватар
Nixe
Активен
Активен
Мнения: 274
Регистриран на: 09 Ное 2017, 14:25
Ник в играта: Psych0_91
Скайп профил: live:nixe21
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Antwerpen, Belgium
Обратна връзка:

Re: [Dust2 Arena] Трябва ли да има Slay Losers плъгин

Мнение от Nixe »

Лесно може плъгина да се преработи да запасва оражието и амониците му !
Аватар
WHITE SHADOW
Respected
Respected
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Юли 2014, 00:03
Ник в играта: ///RAWW;;bobi droga
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: TrapCity , LA
Обратна връзка:

Мнение от WHITE SHADOW »

Nixe написа:Лесно може плъгина да се преработи да запасва оражието и амониците му !
и къде отива смисъла на самия плъгин , или пишем само за +1 мнение ? :blink:
Изображение
Изображение
Аватар
novachrono
Respected
Respected
Мнения: 1211
Регистриран на: 04 Дек 2014, 22:15
Ник в играта: -/-
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Мнение от novachrono »

1в5 ако си , и бомбата е заложена, то така ти си подписваш смъртната присъда така или иначе.. против.
Аватар
Guardian Angel
Напреднал
Напреднал
Мнения: 139
Регистриран на: 13 Сеп 2013, 14:15
Ник в играта: Guardian Angel
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: [Dust2 Arena] Трябва ли да има Slay Losers плъгин

Мнение от Guardian Angel »

Единстввно слаби играчи и ранкъри не искат такъв плъгин. Хора които играят за забавление винаги ще са ЗА. Все пак това е масак и това са правилата,..или убиваш или те убиват.
Изображение

It's your choice how to live !
Аватар
DemoLitioN
Respected
Respected
Мнения: 3276
Регистриран на: 20 Авг 2011, 11:46
Ник в играта: DemoLitioN
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Мнение от DemoLitioN »

Guardian Angel написа:Единстввно слаби играчи и ранкъри не искат такъв плъгин. Хора които играят за забавление винаги ще са ЗА. Все пак това е масак и това са правилата,..или убиваш или те убиват.
Напълно съм съгласен + стимулира отборната игра, защото само така шанса за победа се увеличава, независимо от кой отбор си.
Nixe написа:Лесно може плъгина да се преработи да запасва оражието и амониците му !
Е нали това е една от основните мотивации на играчите да се борят да спечелят рунда, плъгинът се обезсмисля напълно.
"Беден е не този, който има малко, а този, който иска да има повече".
Сенека
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: [Dust2 Arena] Трябва ли да има Slay Losers плъгин

Мнение от puRple* »

Абе какви са тия теории ако останеш сам срещу петима и т.н. Първо винаги отборите са с равни играчи или +/- един. Второ работата на ЦТ е да пазят бомбата, а на Т да я заложат, ако останеш сам срещу петима то е ясно, че не си си свършил работата и умираш. Просто губещия отбор трябва да умира изцяло това е и логиката на играта.
Изображение
Аватар
d_t
Respected
Respected
Мнения: 206
Регистриран на: 17 Дек 2012, 23:38
Ник в играта: d_t
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Мнение от d_t »

Айде айде кво пишете сякаш не сте играли в д2 онлита. Каква отборна игра с разни 11 годишни къде не знаят кво е броня и какво забавление като всички "прота" масово се бутат единица и с такъв плъгин играеш един рунд с оръжие и гранати и три само с пистолет.
Просто губещия отбор трябва да умира изцяло това е и логиката на играта.
Тотална глупост част от логиката на играта е да можеш да си запазиш оръжието при загубен рунд. Пусни се с ботове и ми кажи умираш ли като загубиш рунда
Аватар
beyond U
Respected
Respected
Мнения: 1149
Регистриран на: 07 Яну 2016, 23:53
Ник в играта: N/A
Обратна връзка:

Мнение от beyond U »

Този плъгин ще е хубав , ако в сървъра имаше повече хора . Със сегашния дефицит от играчи и отделно ,че не могат да играят ( не визирам протата , които влизат след 00:00 ;)) ) плъгина се обезсмисля. Бях наскоро в един сървър с такъв плъгин , беше 2 през нощта д2 онли 32/32 , ти при толкова хора , този плъгин няма да ти прави впечатление.

Час 21:58
Играчи: 0 от 28 (0%) , мислите ли ,че добавянето на плъгина изведнъж ще докара играчите , които вече играят в сървър с този плъгин , който има по-добра стрелба ?
Офтопик:
не ми се карайте :reve:
"If you talk about those of whom we do not speak, have you not spoken of that about which we do not talk?"
Аватар
DemoLitioN
Respected
Respected
Мнения: 3276
Регистриран на: 20 Авг 2011, 11:46
Ник в играта: DemoLitioN
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Мнение от DemoLitioN »

beyond U написа:Този плъгин ще е хубав , ако в сървъра имаше повече хора . Със сегашния дефицит от играчи и отделно ,че не могат да играят ( не визирам протата , които влизат след 00:00 ;)) ) плъгина се обезсмисля. Бях наскоро в един сървър с такъв плъгин , беше 2 през нощта д2 онли 32/32 , ти при толкова хора , този плъгин няма да ти прави впечатление.

Час 21:58
Играчи: 0 от 28 (0%) , мислите ли ,че добавянето на плъгина изведнъж ще докара играчите , които вече играят в сървър с този плъгин , който има по-добра стрелба ?
Офтопик:
не ми се карайте :reve:
Става въпрос в новия сървър дали да се сложи, сегашният е обречена кауза..
"Беден е не този, който има малко, а този, който иска да има повече".
Сенека
Аватар
Andr0
Respected
Respected
Мнения: 862
Регистриран на: 20 Окт 2012, 10:51
Ник в играта: AndrostylleR^_x
Скайп профил: mnogospamite
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Мнение от Andr0 »

НЕ обичам да чакам някой да кампи и в този случай когато бомбата е заложена още по-малко.
Аз съм съгласен да се добави да слайва при загубен рунд.
С двете си ръце съм ЗА!
Аватар
Nixe
Активен
Активен
Мнения: 274
Регистриран на: 09 Ное 2017, 14:25
Ник в играта: Psych0_91
Скайп профил: live:nixe21
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Antwerpen, Belgium
Обратна връзка:

Мнение от Nixe »

А аз казвам че на слака му трябва нова хост машина нови модове изчистени да си събере екип да спести малко кинти зеро за реклами но не в смотания цс-бг а в gametrackeri който имам посещения от хора който търсят хубав сървър и отбор + че в сървърите има slowhack и всеки който го забележи не се връща в сървърите на слака вече е научно доказано :p та мъсълта ми е зеро да се стегне и да си оправи веригата.

+ Проблема с стрелбата може доста лесно да се оправи, после ще разберете за какво говоря!

И доста се отклоних от темата за тва да не ми смалите мнението ще кажа че съм ЗА добавянето на плъгина да има малко промяна в тази верига ! :cheers:
Аватар
SwordArt
Respected
Respected
Мнения: 308
Регистриран на: 02 Май 2016, 15:16
Ник в играта: Poggers
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Мнение от SwordArt »

Просто губещия отбор трябва да умира изцяло това е и логиката на играта.
Както каза Немо горе, това е напълно неадекватно изказване, "логиката на играта" абсолютно не е такава, иначе щеше да си е сложено от Валве още при релийса на цс. Играта не е само стрелба, има много други елементи като например да можеш да си контролираш икономиката. Пазил си 2 рунда за full buy (примерно Awp + helmet/kevlar + nades), отидеш да пазиш B, терористите превземат А, залагат и се оказваш в ситуация 1в5 (примерно). И кво? Отиваш срещу петима, убиеш макс двама/трима (в най- добрия случай, ако другия отбор не са бавноразвиващи), загубиш си тия 6500$ дето си събирал 2-3 рунда за тях и после пак почваш от нулата и трябва да пазиш още 2 рунда за нормален buy... Този плъгин с нищо няма да помогне, дори ще допринесе играта да стане още по one sided и това няма нищо "забавно". Пък за чакането, пак ще си чакате докрая на рунда, тва няма да се промени дори и с плъгина.
От друга страна, както каза @beyond U, ако в сървъра има 32 човека, това няма да има такова значение, щото оръжия под път и над път, но тук сиг няма да влизат повече от 10-12, като дори е смешно да си мислите, че отборите винаги ще са равни по сила ;Д
Против.
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “SlackServ.com # Dust II Only”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта